Kun. Robertas Skrinskas. Ar dar švęsime kitais metais Motinos dieną?

Iš dabartinės valdžios ketinimų ratifikuoti Stambulo konvenciją, homoseksualų poras prilyginti šeimoms, paauglėms nemokamai dalinti spirales, nugirdyti tautą, apnarkotinti jaunimą, atgimdyti KGB tipo sekimą (kiber-policija), išplaukia liūdnos logiškos išvados.

Pirmiausia, Bažnyčios ir popiežiaus Pranciškaus mokymas sako, kad reikia smerkti ne žmogų, o nuodėmę. Tai ir turėta mintyje aptariant šią temą.

Kaip matome iš homoseksualų norų augimo, jau nepakaks prilyginti jų poras šeimoms. Automatiškai seks kitas žingsnis – vaikų įsivaikinimas. O iš kur jų gauti homoseksualų poroms? Vaikai ant medžių neauga. Išmirštančioje Lietuvoje, siaučiant atšiauriai demografinei žiemai, o dabartinei valdžiai neskatinant gimstamumo, kad nesusidarytų vaikų deficitas, kiek pakoregavus įstatymus, juos pradės atiminėti dėl kiekvieno nieko. Ateis vaikas į mokyklą su įbrėžimu – to užteks, kad tėvus apkaltintų nepriežiūra ir vaiką atims.

Brangiausi žodžiai „Motina“, „Tėvas“ dėl homoseksualų, kurie negali tapti tėvais, taps homoseksualus diskriminuojančiais žodžiais ir kaip tokius reikės uždrausti. Į gimimo liudijimus privaloma tvarka reikės įrašyti „Gimdytojas Nr.1“, „Gimdytojas Nr.2.“ Kaip jau atsitiko „diskriminacijos“ atsisakiusiose „pažangiausiose“ Vakarų šalyse.

Bet toks terminas kaip „Gimdytojas“ irgi diskriminacinis homoseksualų atžvilgiu, nes jie negali gimdyti vaikų. Todėl pagal prasmę bus rekomenduotinas homoseksualų neįžeidžiantis terminas „Apsėklintojas“.

Jei didžioji dauguma žmonių, ypač autoritetų, ir toliau tik pasyviai stebės, kaip naujieji bolševikai griauna šeimą, tradiciją, dorą, tautą; jei žiūrėdami sistemines TV, tokias kaip LRT ir kt., kurios yra tapusios homoseksualizmo propagandos tribūnomis, leisis, kad jų mąstymas būtų užliūliuotas ir perprogramuotas, kitais metais švęsime jau ne Motinos Dieną, o Apsėklintojo šventę.

Kun. Robertas Skrinskas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
O dar kitais metais

švęsime Inkubatoriaus dieną. Nes apsinarkašinusios surogatinės išnešioti nepajėgs, o sveikos nesutiks.

Atrodo,

vis daugiau dorų dvasininkų ima suprasti, kad jų aukščiausias pašaukimas – padėti vargstantiems, o ne tarnauti tiems, kurie nešvariai pralobo ir dabar kvailioja…Tai teikia vilčių, kad suįžūlėjusių cinikų siautėjimo laikai baigiasi.

ah1

nu niekaip nesuprantu kaip vyras gali tapti gimdytoju, ir manau kad vyrai taip pat turi teisę įsižeisti kai vyrą vadina gimdytoju – nuo kada vyrai gimdo? Kad atitiktų tikrovę tai turėtų būti ne gimdytojas Nr. 1, gimdytojas Nr.2 , o apsėklintojas ir gimdytoja, o tie kurie nei apsėklina nei gimdo turėtų irgi turėti savo pavadinimą atitinkantį tikrovę pvz. homoseksualas Nr.1, homoseksualas Nr.2.

ah1

o ką darys su kūdikiais tariančiais pirmą žodį „mama”? kūdikiams uždraus pirmą žodį ” mama”?

Gabrielė

Krikšioniška bažnytėlė turi stiprinti savo dvasią ir pakilti iš parklupdytos pozos. Mes akivaizdžiai matome daugumos bažnyčios tarnų baimę pasipriešinti net išsigimusiai vyriausybei. Jų elgesys įrodo, kad jie prarado tikėjimą. Tai koks tikslas eiti į jų vadovaujamas mišias? Jei visa Lietuvos bažnyčia nepakils, tai reiškia pati savo rankomis užsmaugs ir save ir Tikėjimą. Ir ačiū tiems nedaugeliui kunigų, brangiai sesei Sadūnaitei ir kitiems kurių vardų nežinome už nepalaužiamumo pavyzdį.

Politkorektiškumas

„Bažnyčios ir popiežiaus Pranciškaus mokymas sako”. Ką šneka ir ką daro popiežius visi žinome.

Jonas

Kur ritasi visas pasaulis, atrodo tik užzombinti žmonės gali patikėti šia genderistų prasimanyta filosofija. Kažkada žmonės atsitokės, bet jau bus per vėlu kaip toli nusiritome.

elfe

na, man Motinos dienos proga sunus padovanojo paspirtuka.
kad maziau sedec prie interneto… 🙂

kai sako „homoseksualas” tai tarsi tai liecia tik vyrus. bet juk ir moterys siai kategorijai priklauso.
imkim, tarkim, kad ir naujaja „lygiu galimybiu kontroliere”, Juliaus Sabatausko dukra Birute… kas zino kada ir del ko ji istekejo uz drauges Jurates Juskaites ir ar ta santuoka ne fiktyvi?..
juk buvom girdeje spaudoj, kad i Lietuva atsivijes jos vaiko indu kilmes tevas grasino idukes, kad vaika visvien atsiims.. tas straipsnis delfyje jau istrintas?.. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nauja-drama-j-sabatausko-seimoje-del-vaiko-kovojantis-indas-itariama-grasino-visus-iszudyti.d?id=64427584
o juk turim teise zinoti, kas mums visiems subjektyviai diktuoja ir kodel?..

Jurate Juskaite gyveno Niujorke… Sabatauskaite taip pat gyveno emigracijoj. emigrantu gyvenimas isties nesaugus… tad gal emigracija yra tikroji problema?..

tiek

siūlyčiau išnaudoti iki galo termino „atlikėjas” galimybes :(.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top