Kuo LT Pride 2024 “festivalis” yra vertesnis už M. K. Čiurliono festivalį?

Gegužės 15 d. paskelbiau apie Vilniaus m. savivaldybės sprendimą 14000 eurų paremti Lietuvos Gėjų Lygos taip vadinamą LT Pride 2024 “festivalį ir pareikalavau savivaldybę pateikti išsamią informaciją apie šį sprendimą bei jį atšaukti.

Gavau atsakymą į mano laišką, kuriame atsisakoma atšaukti paramą Lietuvos Gėjų Lygai.

O dabar siūlau peržvelgti kam nebuvo skirtas finansavimas toje pačioje vertinimo kategorijoje. Visa informacija yra ČIA.

Taigi, Lietuvos Gėjų Lygos „festivaliui“ finansavimas buvo skirtas (eilės Nr. 460), o tokiems renginiams kaip tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis, Festivalis „Jauna muzika“, Gyvos muzikos ir poezijos festivalis „MO lauke“, Lietuvos muzikų rėmimo fondo „SUGRĮŽIMAI į gimtąjį Vilnių“, Vilniaus senųjų amatų festivalis „Šv. Baltramiejaus mugė“, tarptautiniai knygos dizaino renginiai, Psichikos sveikatos menų festivaliui „Ryšiai“, Pro Žydų muzikos festivaliui „Nehama“ ir daugeliui kitų, neskirtas?!

Savo laiške savivaldybei rašiau:
„Tai, kas Kreipimesi (Lietuvos Gėjų Lygos) įvardijama kaip LGBT bendruomenė, yra tarptautinio neototalitarinio politinio judėjimo organizacinis padalinys Lietuvoje, tai yra po visuomeninės organizacijos iškaba veikianti judėjimo aktyvistų politinė organizacija.

Genderistinis LGBT judėjimas savo ištakomis ir kilme yra šiuolaikinė marksistinio komunistinio ,,revoliucinio“ judėjimo atmaina, kuri, vieno svarbiausių jos teoretikų H. Marcuse‘s žodžiais tariant, kelia programinį tikslą išsprogdinti buržuazinės visuomenės institucijas, tarp jų prigimtinę šeimą, pasitelkiant ,,polimorfinį perversinį seksualumą“ (verčiant lietuviškai – daugiaformį iškrypėlišką seksualumą, kas rodo, jog judėjimo teoretikai XX a. šeštame dešimtmetyje dar drįso vadinti daiktus tikraisiais vardais ir neslėpė savo tikslų dangstydami jų ,,žmogaus teisių“, .,,lygybės“ ir ,,įvairovės“ retorikos šydu).

Dėl šių priežasčių Festivalis turi būti laikomas LGBT judėjimo politiniu renginiu, kurio kulminacija taptų ,,eitynėmis už lygybę“ klaidinančiai pavadinta politinė demonstracija Vilniaus centre, o ,,edukaciniai“ renginiai būtų ne kas kita, o tik visuomenės indoktrinavimo genderistine ideologija priemonės.

Turint omenyje šias aplinkybes, yra akivaizdu, kad Vilniaus m. savivaldybės parama Festivaliui ne tik neturėtų nieko bendro su socialiai atsakingo miesto misija ir pareiga užtikrinti lygias galimybes visiems sostinės gyventojams, bet taptų radikaliausiu lygybės paneigimu – vienos ideologinės politinės grupės privilegijavimu, tai yra jos propagandinių renginių rėmimu savivaldybės, o iš tikrųjų visų, net šio judėjimo politiniams tikslams nepritariančių, vilniečių sąskaita.

Parėmus Festivalį būtų neleistinai politizuotos Vilniaus m. savivaldybės vykdomos kultūros bei socialinės rūpybos ir paramos programos, nukentėtų daugelis sostinės gyventojų, kurių būtiniausiems poreikiams tenkinti skirtinos lėšos būtų švaistomos paramai ir taip dosniai ES ir užsienio šalių finansuojamoms politinėms LGBT veikloms.”

Nepaisant to, aukštosios kultūros, miestiečiams svarbūs, visuomenės neskaldantys renginiai nefinansuojami o Lietuvos Gėjų Lygos renginys finansuojamas.

Peržvelkime Vilniaus m. savivaldybės įvardintus prioritetus, kuriais vadovaujantis buvo skirstomos kultūros programos lėšos:
1. Projektai, kurie įtraukia gyventojus į aktyvią kūrybinę veiklą, stiprina profesionaliojo ir mėgėjų meno bendradarbiavimą, yra orientuoti į tarpsritinį ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą, siekia kultūros ir meno sričių atsinaujinimo, edukuoja visuomenę.
2. Projektai, skatinantys tęstinių kultūros ir meno projektų lyderystę ieškant naujų raiškos ir pažinimo formų, atnaujinant jų turinį.
3. Projektai, pristatantys Vilniaus miesto kultūrą ir (ar) meną, skatinantys bendradarbiavimą su užsienio valstybių kūrėjais ir organizacijomis, skatinantys naktinę Vilniaus kultūrą.
4. Inovatyvūs šiuolaikinio profesionaliojo meno projektai ir (ar) jų edukacinės programos, skatinančios meno raidą, kūrėjų, pradedančiųjų jaunųjų kūrėjų ir visuomenės kūrybiškumą.

Tai kokį prioritetą atitinka p. Simonko Lietuvos Gėjų Lygos taip vadinamas „festivalis“?

Mano darbo savivaldybėje prioritetai nėra susiję su kultūra, todėl neturėjau laiko ir galimybių sekti kaip vyksta kultūros programų lėšų skirstymas.

Tačiau kyla klausimas, kodėl iki šiol tylėjo programų lėšų skirstymo paraiškas teikusių organizacijų atstovai, kai jų paraiškos atmetamos o finansavimas skiriamas tarptautinio neototalitarinio politinio judėjimo organizaciniam padaliniui Lietuvoje, kuris savo ištakomis ir kilme yra šiuolaikinė marksistinio komunistinio ,,revoliucinio“ judėjimo atmaina?

Ką gi, tylėkite toliau. Greitai klasikinė muzika ir kitas aukštasis menas taps saujelės entuziastų reikalu, o šiuolaikiniai marksistai indoktrinuos, žalos visuomenę ir terorizuos mus reikalaudami išpažinti savo ideologiją, tuo pačiu dosniai juos finansuojant visų mūsų sumokėtų mokesčių jau ne dešimtimis tūkstančių bet milijonais.

Birželio 8 d. visu gražumu išvysime TS-LKD paremtą Lietuvos Gėjų Lygos „festivalį“. Tačiau kitą dieną – birželio 9 turime galimybę pasiųsti šiai partijai ir jos partnerėms aiškią žinią ką galvojame apie juos balsuodami rinkimuose į Europos Parlamentą.

Nepraleiskime progos tai padaryti. Manau, kad stipriausia jūsų žinia būtų jeigu rinkimuose balsuotumėte už Nr. 15 – Nacionalinį susivienijimą.

Politinė reklama.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top