Kviečiame į Ukrainos aukų pagerbimo vakarą Vilniuje

Sausio 24 dieną, šeštadienį, Rusijos remiami separatistai salvinėmis raketinėmis sistemomis „Grad“ bei „Uran“ apšaudę Mariupolio miestą nužudė 30 ir sužeidė per šimtą taikių Ukrainos civilių gyventojų. Sekmadienį, sausio 25-ąją Ukrainoje buvo paskelbta gedulo diena.

Šiandien, sausio 26 dieną, 18 val. ukrainiečiai ir lietuviai rinksis prie Lietuvos Respublikos Seimo, kad drauge pagerbtų žuvusius Ukrainos gyventojus.

„Raginame atsinešti žvakučių, iš kurių bus formuojamas Mariupolio miesto pavadinimas. Po pagerbimo akcijos prie Seimo kviečiame drauge prisijungti prie eisenos iki Ukrainos ambasados, kur bus paliktos atminimo žvakutės“, – rašome organizatorių kvietime.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
57 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
======

Skelbkite kokiuo numeriu startuos savivaldos rinkimuose LIETUVOS sąrašas/

palaikau

Jei Viešpats davė žmogui LAISVĄ VALIĄ, tai jei nei Jis pats neina, tai nei niekas kitas negali prieš ją eiti. Vadinasi tam, kad nugalėt tautas, reikia jas kaip reikiant apmauti, įteigti, kad okupantas ir yra tikrasis gelbėtojas “mesijas”.  Visi karai buvo tuom paremti….

internauts

šiemet į Aušvico lagerio išlaisvinimo paminėjimą nebuvo pakviestas Putinas.
Pirmą kartą.
O ukrainiečių istorikė paskelbė pasauliui,kad Aušvicą,kaip ir Lenkiją, Vokietiją ir aplamai Europą IŠLAISVINO PIRMOJI UKRAINIEČIŲ DIVIZIJA, kartu su lietuvių 16 divizija, kurias rusai metė į fronto priešakines linijas kaip „patrankų mėsą”.
.
Šis pareiškimas žiauriai, žiauriai įžeidė rusų istorikus ir politikus, bet jie negali paneigti šio fakto, kuris įtvirtintas dokumentais, kitaip kaip tik paverkšlenimais, kad tai buvo “sovietinė armija”… 

Armija, kuri tiek laiko atidavė šlovę Rusijai?
.
Vadinasi, drąsūs ukrainiečių istorikai jau kaunasi info kare. O mūsų?

hehe

ukrainos kariuomenė kiekvieną savaitę nužudo kelias dešimtis nekaltų žmonių – kada tai paminėsite?

ha ha

aš tai palaikau šią visuomenininkų iniciatyvą, ir ateisiu.

o kaip mūsų „drąsusis” Juozapas? ar ateis su visu „spiečium”?
🙂

hmm..

bet kaži ar pakeliui kur rasiu tų žvakučių…

Liepa

Pagarba Ukrainiečių Tautai,
Pagarba ir Amžinybė už Tėvynės Laisvę atidavusiems savo Gyvybę…//

>internauts

Tai reiskia kad Lietuva nuo fashistu islaisvino ir paskui okupavo Pribaltijskii front?Reiskia ne reikia loti ant rusu!Patis save isgelbejome ir paskui okupavome? Del Mariupolio ligiai tokia pati provokacija kaip ir su Boieng,autobusu-troleibusu…Tik ne verkit kada sprogs Zaporozes AE!Aisku ten rusu pasus suras bet jums tai bus nesvarbu kada vejas papus Lietuvos link.

Beta> hehe       2015-01-26 14:56

Nekaltus Ukrainos žmonės žudo okupantų kariuomenė. Tavo melas nuogas ir labai apgailėtinas.

Pastebėjimas

Ukrainos armija jau daug mėnesių žudo civilius gyventojus, tūkstančiai civilių gyventojų nužudyta, kiek dar sužalotų, paliktų be kojų, be rankų.

Beta>Pastebėjimas

Garbės žodis- jūs nenormalūs.

Apie ESBO

Кто втихушку заправляет на Украине от имени ОБСЕ???

Kas tai

organizuoja?

Ramunas

JE SUIS DONETSK.

Betai

O tu normalus ? Žūsta žmonės, deginami, žūsta ir sužalojami niekuo dėti vaikai… ir kaip tau liežuvis apsiverčia taip tyčiotis. Kuo kalti rusai, jei nori gyventi ten, kur gimė, augo, kur jų tėvai, seneliai gyveno ar gyvena. Negalima išskirti nei vienų nei kitų, visi jie žmonės. Nusiimk beretę ir pamatysi daug daugiau, negu LRT rodo. Išklausyk abi puses, o nedaryk vienpusiškų išvadų. Kokie jie okupantai ? JIE TEN GYVENA!JIE TURI TEISĘ GYVENTI. Tavo supratimu tik ukrainiečiai turi teisę į gyvenimą. Tokiu atveju tu durnas arba narkotikų prisivaręs. Jeigu Ukrainos dabartiniai valdantieji būtų suorganizavę referendumą ir didžioji žmonių dalis būtų pareiškusi norą eiti vakarietišku keliu, nieko nesakyčiau, bet gi to nebuvo! KODĖL ? Beje, tavo žiniai Ukrainoje gyvena 46 milijonai įvairių… Skaityti daugiau »

Juozapas

Sveiki. Aš suprantu akcijos pavadinimo potektę, tačiau kadangi esu lietuvis pasakysiu lietuviškai: -Aš esu Ukraina! Taip, aš iš visos širdies palaikau mūsų Laisvės brolius ir seses Ukrainoje. Apgailestauju, negalėdamas būti aikštėje su kitais. Tačiau,… Štai vienas mūsų vietinės chuntos skalikas provokuojamai klausia čia -ar aš būsiu, ar „Spiečiaus” jkolegos bus ten, aikštėje. Ar tai svarbiausia kur esi fiziškai? Labai dažnai atsitinka taip, kuomet tūlas gyvena rūmuose, bet dvasiškai yra visiškas tvarto gyvulys. Tad,… Štai ką atsakysiu į pigaus provokatoriaus pašaipą: Kai „Spiečiaus” žmonės atėjo čia komentuoti, šis portalas vos krutėjo. Lankomumas buvo labai kuklus, dar kuklesni buvo komentarų kiekio skaičiukai. Keletas paprastų, savo laisvalaikį savanoriškai aukojančių žmonių pasiekė tiek, ko nesugeba gerai apmokytos propagandistų samdinių ir rinkodarininkų brigados. „Spiečius” ženkliai… Skaityti daugiau »

hmm..  > kas tai

o kam tau žinoti?

kas atėjo, tas matė, kas organizavo.

gražiai niūri buvo ta kone vien gražiausio jaunimo eisena šu žvakėmis Gedimino prospektu link ambasados. Žmonės, ėję pro šalį, vis klausinėjo – kas čia per proga, kas čia per eisena? kai kas ir prisijungė. Keista, kad ir ceremonijai pasibaigus ir ambasados darbuotojams padėkojus, niekas nenorėjo skirstytis…
mačiau du seimo narius iš vienos partijos, bet gal jų buvo ir daugiau, negalėjau visų apžiūrėti, nemaža minia buvo. Bet nemažai ir reporterių. Visai nenustebčiau jei mūsų feisai atsidurs kur YouTube, ar Ukrainos žiniasklaidoj.

taigi

taigi, taigi, kaipgis, kas katino Juozapo uodegą pakels, jei ne jis pats…

Juozapas ---ruskyno agentėliui

Na, nusmurgėli užgavau ambicijas?
Senu nicku išlindai pasirodyti kad esi dar „gyvas”.
Aišku, tu nedingai, bet senu apjuoktu vardeliu labai ilgai čia nesirodei.
Kažin kodėl?
Taip pat žinome, kad tau čia gėdingai žlugus, tavo načalnykai permetė iš morališkai susibankrotinusių „ekspertų” pasitiprinimui dar porą pašlemėkų.
Valio.
Mums jokio skirtumo ar vienam ar trims ruskepalaikiams subines spardyti.
Į trijų kupetą lengviau pataikyti nei į vieną.
O Juozapas…
Ką Juozapas – net mūsų kolegės be vargo susitvarko su tokiais nupiepėliais.
Pastaruoju metu pavyzdžiuibeveik viena kolegė „Beta” dorojo jūsų bobikus taip kad kailiai dulkėjo. Tuo pačiu dar ir vieną sektantą pribaigė.
Po nedidelio štiliaus, matydami, kad kažkiek išdrąsėjote, jums putlerio išperos skirsime daugiau dėmesio.
Mums patinka traiškyti koloradus.
Nesudėtinga.

Juozapui 21:01

Aš taip pat palaikau Ukrainą, bet ne „spiečių”, ir tik dėlto, kad nemėgstu pasikėlusio, neklystančio, neįtikusius dergiančio Juozapo. Apsilankau čia dažnai ir tie tavo paistalai apie portalo prikėlimą, tai tikrų tikriausias briedas – greičiau viskas atvirkščiai. Anksčiau ar vėliau tai visi pastebės. Kuklumu jus niekada nepasižymėjot, o tai atstumiantis faktorius.

Juozapas-- senam "pažįstamui"

Na, laaaabas. Kaip sekasi?
Guzus dar gelia?
Ajajajai…
Gal tau kompresėlį, gal ramunių arbatėlės paduoti?
Galim.
Kmynų. : )
Klausyk, vyruti – pats kaltas.
Prisiprašei.
Na, o dėl kuklumo…
Aš?
Gal būt.
Bet čia pat mielai taisau savo yda – pirmąją vietą užleidžiu …tau.
Pakatų pasirašyti savo nicku ir tavo demagoginai prikaištai man, mano kolegoms nulinktų”po minusų” svoriu.
Kiek pastaruoju metu teko matyti – esi tikras nuleistų nykščių rinkimo Čempionas.
Akivaizdus „pritaukiančiojo” požymis, ar ne?

Juozapui

Tavo psichologinė būsena man ne naujiena. Kam dar visiems tai rodyti?

Liepa-Juozapui

Labas, Juozapai.// Jūs šįvakar populiarus- siunčia kontoros darbštuoliai”mielus” sveikinimus, linkėjimus.Mielai atsiųstų ir „gėlių”,tik nežino, kokios Jums patinka…:)//

Juozapas--tam pačiam

Smagu, kad pradėjai rašyti lakoniškai, nes žinai, tos tavo „paklodės” visiems įsiėdė iki gyvo kaulo.
Betgi, kažkiek stebina tavo viražas į „psichologų” gildijos gretas.
Tu gi nuolat tvirtindavai, kad nekenti psichologų!
Iš bado ir šuva šieną ėda?
Neėsk.
Avinėliu pavirsi.
Arba visišku ožiu.
Eik geriau pas saviškius į new-ru-xpertus, „šieno ravėt”.
Nes kitkam jau visus „gabumus” parodei.

Juozapas--Liepai

Sveika, sveikutė!
Na, kaip matai ir jie „pas mane” populiarūs.
Man patinka aniems kailius perti.
Darbelis nors dulkėtas, bet kita vertus tai tarsi poilsis.
Kaip veją pjauti.
Vaikštai ir džyrini sau.
Didelių pastangų nereikia.
Beveik meditacija.
O dėl gėlių…
O ir nelabai mėgstu kaitalioti įprastus malonius dalykus į naujus.
Man pakanka žydinčių liepų aromato, Betos šypsenos.
Ko paprastam mirtingajam daugiau reikia? : )
.

Liepa-Juozapui

Sakot,patinka prieš plauką bobikus glostyt? Geras žmogus,matyt,esat – turit daug kantrybės, negailit laisvalaikio,matot prasmę.//Man tai būtų gaila, nes tos veislės šunys niekad nebus draugais Žmogui.//Jiems nėra svarbi tautybė -ar ukrainietis, ar lietuvis, ar totorius, ar suomis,ar kita- jie apskritai nekenčia visko, ką galima apibūdinti vienu žodžiu – „žmoniškumas”.//
Ačiū už gražius žodžius…//

J---Liepai

Visada malonu 🙂
:
Nepaprastai taikliai sugebate pasakyti esmę:
„…nes tos veislės šunys niekad nebus draugais Žmogui./”
:
Nėra ką ir pridurti. : )

Trupmenas

O man vis dėlto įdomu, kokie ten deputatai savo feisus parodė. Ir iš kur tos televizijos pasirodė. Kai vasarą Lietuvos sąrašas rengė nevaldišką solidarumo akciją su kariaujančia Ukraina TAIKOS MARŠĄ, jokia televizija neatsiuntė savo žurnalistų, nors tokie solidarumo maršai vyko visose Europos sostinėse. Matot, ne tie rengė.Todėl su sirenom atlėkė policija, reikalaudama rodyti leidimų. Įdomu, ar dabar irgi buvo atlėkę policajai, ar reikalavo organizatorių parodyti leidimus. Kažkaip kvepia dvigubais standartais. Gal ir dainius Radzevičius su savo katučių brigada sukinėjosi…
Pažiūrėsim, kieno veideliai sumirgės didžiuosiuose portaluose.

J---Trupmenui

Sveikas gyvas.
Na Tamsta vėl antitarybines šnekas skleidžiate. Sugadinsite ponams seimūnams „įmyžą”. Juk taip stengėsi, atėjo pasirėdę , išsikvėpinę, reitinginių taškelių iš žmonių skausmo pasikrauti .
O Jūs taip grubiai, stačiokiškai -tiesiai į tarpurages.
Kur Jūsų jautrumas?
Nemylite gyvulių Tamsta.
Ką apie Jus pamanys bridžit bordo?

Trupmenas

Kaip spėjau, taip ir yra. Cituoju Liettrydį, kur jau yra paskelbtas reportažas>\\\ Aktyvistai iš žvakių sudėliojo Mariupolio miesto pavadinimą, į minėjimą atėjo keli šimtai žmonių, daugiausia jaunimo. Į paminėjimą atėjo ir Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Valerijus Žovtenka, Seimo nariai Mantas Adomėnas, Petras Gražulis, Remigijus Šimašius, konservatorius Mykolas Majauskas.\\\\
Tai štai, kas organizavo akciją. Tokie dalykai kvepia moraline nešvankybe.

J---T

Fu… Na ir padarai. Dėl mantuko buvau ir aš garantuotas. Kaip be jo. Jam reikia iš šipulių susiklijuoti kažkokią gelbėjimosi valtį. Majauckiui reikia pavaizduoti jog jis kaip kandidatas nėra koks visiškas kandonas. Tas koncervų politinsi nulis bandys prieš save prisirašyti vienetuką. Ale, kad nei pridėti nei padauginti koncervai negabūs. Tradiciškai jie moka tik atimti. O ir padauginus nulį nors iš milijono vistiek nulis lieka nuliu. Šiamšiukas ir gražulis nestebina. Tuos irgi tikėjausi pamatyti prisiklijavusius. Bet, sakyk -kur Tėtės raselė-kulkosvaidininkė? Negi nebuvo? Juk tokia proga pasidemonstruoti naują kostiumėlį! Negi raskos nebuvo? Šiap jau, aš laukiau net ir Tatą Balkonėlyje pamatyti. Kaip čia taip -tik trečias ešalonas atėjo. „Nesolidu” kažkaip. Matyt svoločiai piarščikai-technologai liepė koncervų tūzmas nelįsti. Technologai žino kad koncervams daugelis… Skaityti daugiau »

Nuotraukos lryte

Beretukų sueiga. Iš nuotraukų matyti-dalyvių skystoka.Ačiū Dievui, dar ne visi lietuviai praradę protą.

Juozapui

Ieškau, ieškau tų tavo užtarnautų didelių reitingų, bet kaip nematau, taip nematau. Ar ne per aukštai užsikėlei kartelę? Spėju po rinkimų atsidursi visiškam užribi.

hmm...

Lietuvos ryte neradau, bet 15min GALERIJA skelbia daug nuotraukų.
Ten ir save su draugais aptikau ir dar keletą giminių bei pažįstamų radau, kurių tada nepastebėjau. Šiaip ar taip, susirinko apie 200 žmonių ir kad taip spontaniškai, tai visai nemažai, nes juk tai įvyko iškart po žudynių kitą dieną. Mažai kas žinojo.

Pritariu komentatoriui , kuris rašė   Juozapui

Jie patys sau užsideda teigiamus nykščius ir įsivaizduoja, kad labai kas juos palaiko. Cirkinasi ir tiek.Šiaip tai sveikatą reikėtų pasitikrinti p.Juozapui, nes tokią neapykantą skleidžia net iš šono nejauku.

DOMAS >

atsidarau tiesos.lt perzvelgt kitokiu nuomoniu.publika cia idomi,su charakterias.ryskus pasidalijims,kas uz ka,kas pries ka.
turii sava stiliu,galetu atsidaryt nuosava portala,butu populiarus neabejotinai.ko nepasakisi apie trolintojus>,vienoda konvejerine beveide production.visuir taspat

DOMUI

Jau įsivaizduoju juozapo portalą. Juozapo straipsnis ir po juo išsiuntinėti komentatoriai. Tiesiog jėga.

to 12.19

gasdina neapykanta prievartai,okupantams,nusikaltėliams,melagiams partiniams valdžiažmogiams?/?esi vienas iš išvardytų tarpo?

to 15:14

Labai teisingai pastebėjai. Jei ne pagal jūsų muzika šoki – esi vienas iš išvardintų tarpo. Galėjai ir nesivarginti, visą tai mes jau senei žinom.

demesio!
>> "senei žinom."

ruski, tu ruski – eik pirma bent kiek lietuviškai pramok, o po to čia rašinėk.
vardininkas- kas, „senė”, naudininkas – kam „senei”.
senė, senutė- sena moteriškė.
daiktavardis.
..
seniai – žodis apibrėžiantis būtojo laiko apytikrį kiekį , tai kas atsitiko prieš daug laiko atgal.
….
painioti šių visiškai skirtingą prasmę turinčių žodžių galūnes yra tipiška nelietuvių daroma klaida.
arba visiškų beraščių.

senei žinomei

je je – bambukas be azuolo koto – ne kirvis… Senei zinom.

svoboda org pie propagandą

Karikatūra-
.
Vakarėnas:
-Bet gi tai melas!
Ruskis:
-Ne, tai hibridinė tiesa.

to DOMUI 14.12

įsivaizdavimas yra geležinis argumentas,dar įtikinamesnis būtų koks pasapnavimas „sapnavau sapnavau,kad mėnulyje buvau”

Juozapas-- ruskyno cucikams

Che, man jūsų pagieža yra … komplimentas.
Ačiū, vadinasi, jeigu tai ką darau jus erzina.
Dėkui, kad pakėlėt nuotaiką.
Stengsiuos dvigubai. : )

Juozapui

Ar ne per daug nuotaiką pakėlėm – neprireiks raminančių?

> 23:27

čia tu man į „ramintojus” peršiesi?
tai kad gal pirma nusivalyk snarglį nuo apatinės lūpos.

kacius >23:27

Savo uodegas per daug pakėlėte, nespėsit nuleisti!

57
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top