Kviečiame palaikyti Jungtinių Tautų rezoliuciją, ginančią šeimą: „Šeima yra prigimtinis ir svarbiausias visuomenės vienetas“ (peticija)

Liepos 3 dieną Jungtinių Tautų Žmogaus teisių taryba Ženevoje patvirtino rezoliuciją, kviečiančią išsaugoti šeimą.

Istorine vadinamoje rezoliucijoje pabrėžiama, kad šeima yra „prigimtinis ir svarbiausias visuomenės vienetas“, o vyriausybės raginamos vykdyti į „šeimą orientuotą“ politiką, kuri leistų šeimą stiprinti ir „apsaugotų šeimos instituciją nuo jai kylančių grėsmių“.

Rezoliucijoje, be kita ko, pripažįstama, kad šiuolaikiniame pasaulyje šeimos yra labai pažeidžiamos, tačiau teigiama, jog tėvams turi būti palikta atsakomybė rūpintis ir auklėti savo vaikus taip, kaip jiems atrodo teisinga. Rezoliucija pabrėžia, kad „šeimai tenka esminis vaidmuo išsaugant kultūrinį identitetą, tradicijas, moralę, paveldą ir visuomenės vertybių sistemą“.

Visą rezoliucijos tekstą (kol kas tai juodraštis, keletas detalių dar bus tikslinama) galima rasti ČIA.

47 Žmogaus teisių tarybai priklausančių šalių už šią šeimą palaikyti skatinančią rezoliuciją balsavo 29 šalys:

Alžyras, Bangladešas, Bolivija, Botsvana, Kinija, Kongas, Dramblio kaulo krantas, Kuba, Salvadoras, Etiopija, Gabonas, Gana, Indija, Indonezija, Kazachstanas, Kenija, Maldyvai, Marokas, Namibija, Nigerija, Pakistanas, Paragvajus, Kataras, Rusija, Saudo Arabija, Siera Leonė, Jungtiniai Arabų Emyratai, Venesuela ir Vietnamas.

Prieš rezoliuciją balsavo 14 šalių: Albanija, Estija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Japonija, Latvija, Juodkalnija, Olandija, Portugalija, Korėja, Pietų Afrika, Jungtinė Karalystė ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

Susilaikė 4 šalys: Argentina, Brazilija, Meksika ir Makedonija.

ČIA galima pasirašyti laišką, dėkojantį toms šalių-narių delegacijoms, kurios nepaisant kritikos ir pašaipų liko ištikimos šeimai, ir pakviesti kitų šalių delegacijas nepažeidinėti daugelio jų pačių prisiimtų įsipareigojimų, fiksuotų ankstesnėse Jungtinių Tautų rezoliucijose (daugiau skaityti ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top