Kviečiame paminėti mons. Alfonso Svarinsko įšventinimo į kunigus 60-ąsias metines

Spalio 17 d. 17 val. Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje (Žirmūnų g. 1F, Vilnius) vyks a. a. monsinjoro Alfonso Svarinsko įšventinimo į kunigus 60-ųjų metinių minėjimas.

Minėjime dalyvaus vyskupas Jonas Kauneckas, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė, režisierius Juozas Matonis, aktorius Virgilijus Kubilius, nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos smuikininkų ansamblis (vadovas Artūras Šilalė) ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto akademinis choras „Gabija“ (vadovė Rasa Viskantaitė).

Renginį ves Kauno kunigų seminarijos klierikas Vincentas Lizdenis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
mirė 17-ą

17 – Garliava,
17 liepos – monsinjoro mirtis, rusų raketa tą pačią dieną (tą pačią valandą?) numušė civilinį lėktuvą…

Antanas

Jau leidžiama ir klierikams prisiliesti prie mirusiojo! (Seminarijose klierikų konferencijose monsinjoro nesimatė ) Mirusieji stipresni už gyvuosius. Nužudę Kristų galvojo kad jau viskas, bet VISKAS tik prasidėjo. Atverki monsinjore kuo daugiau aklųjų akis.

kaip gera,

kad Monsinjoras suspėjo palikti mums ir savo atsiminimų knygą.

gudi giria

Kad butu dauguma tokiu,kaip Alfonsas Svarinskas misko broliu,broliu brolis,tokiu zmoniu nuosirdziai gaila.

gudi giria

Net mirusio bijo Svarinsko,reitinguoti neleidzia

Vakarykštės

žinios apie kunigų sinodo blaškymąsi kelia nerimą.Gal kad hierarchai gėjus ir jų žmogiškumo dvasią sveikina yra patrauklu ir priimtina,bet kai bandoma prieštaringai ir su visiška painiava toleruoti neskaisčius, netyrus jų santykius,atrodo,kaip spaudimo bažnyčiai pasekmė.Bandoma dar atsilaikyti prieš gėjų norą diktuoti savo sąlygas,ką jie daro visam pasauliui.Įdomu,ar gėjai poroje gyventų dėl platoniškų santykių?Jei ne , tai atrodo kaip ištvirkimas,kurį bandys toleruoti bažnyčia?Nesinorės į ją eiti.Tegul gėjas būna širdyje gėju,žmogumi,bet kas vyksta toliau yra nepriimtina.Vergavimas instinktui?Puolusi bažnyčia?

Antanas

Šito Vatikano viešo Sinodo „tamsoje” apie gėjus suprantamas ir Šv. Tėvo Benedikto pasitraukimas iš pareigų. Jis užėmė sostą kai šėtonas jau įsisiautėjęs Vatikane. ( Liucijos pranašystė )Šv. Tėvas Benediktas buvo Tikėjimo doktrinos kongregacijos vadovas prie Šv. Tėvo Jono – Pauliaus II. Dar surėmus pečius su Šv. Tėvu Jonu – Pauliumi II buvo galima atlaikyti ir sovietinio KGB siautėjimą Vatikane ( mon. V. Kazlauską Lietuviškų radio laidų vedėją KGB melu atleido iš pareigų )modernizmo, liberalizmo ir homoseksualizmo siautėjimą. Tad Šv. Tėvas Jonas – Paulius II kaip ligonis laikėsi iki paskutinių dienų, o modernistai II vatikano susirinkimo, laukė kuo greičiau jo mirties. Tad Radzingeris Šv. Tėvas Benediktas XVI tiesiog papuolė į sumaištį, kai jo patarėjai ir asmeninis sekretorius darė viešas provokacijas. Nors… Skaityti daugiau »

Kunigai nė nereikalauja

leisti jiems tuoktis.Kas gali paneigti,kad jiems bus gerai ir „gėjų variantas”?Bažnyčios tuštėja.Reikia statyti bažnyčias savo širdyse,apsieisim be neaiškių moraliai tarpininkų.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top