Kviečiame paremti peticiją, reikalaujančią, kad Seime būtų girdimas ir gyvybės kultūrą ginantis kun. A.Narbekovas

Kauno arkikatedros parapijos grupė „Už gyvybę“ kviečia pasirašyti peticiją, kuria reikalaujama, kad Nacionalinės sveikatos tarybos narys, Lietuvos bioetikos komiteto prie Sveikatos apsaugos ministerijos narys ekspertas, profesorius kun. Andrius Narbekovas būtų vėl kviečiamas į Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto (SRK) posėdžius.

Kaip teigia peticijos autoriai, kun. A. Narbekovas iš SRK posėdžių pašalintas nepagrįstai – dėl praėjusių metų pabaigoje pasakytos nuomonės apie abortus. Lietuvos Vyskupų konferencijos į šį komitetą deleguotas kunigas, kompetentingas bioetikos, bioteisės, šeimotyros specialistas, jau penktą mėnesį dėl atskirų politikų įgeidžių nebegali dalyvauti posėdžiuose ir juose išreikšti savo argumentuoto, gyvybės kultūrą ginančio požiūrio.

Tai ypač aktualu dabar, kai svarstomas Gyvybės apsaugos prenatalinėje fazėje įstatymo projektas, – kad šio gyvybės kultūros apsaugai itin svarbaus įstatymo svarstymas negali vykti be kompetentingo visuomenės atstovo prof. kun. A. Narbekovo.

Peticiją galima pasirašyti ČIA.

Daugiau apie tai, kokios vertybinės diskusijos vyko praėjusių metų gruodžio pradžioje SRK posėdyje svarstant Gyvybės prenatalinėje fazėje apsaugos įstatymo projektą, skaitykite šiose publikacijose:

Skandalingąjį posėdį prireikė įslaptinti

Paviešintas komiteto įrašas, kaip kunigas neva užsipuola V. Čigriejienę

Vaizdo įrašas įrodo: Seimo narė V. M. Čigriejienė melavo (video, audio)

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top