Kviečiame pasirašyti peticiją, raginančią politikus neįteisinti partnerystės

Lietuvos Respublikos Prezidentei
Lietuvos Respublikos Vyriausybei
Teisingumo ministerijai
Lietuvos Respublikos Seimui

Mes, žemiau pasirašiusieji, reaguodami į Seime bei viešojoje erdvėje vykstančias diskusijas apie partnerystės įteisinimą, kviečiame Jus nepritarti Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso pakeitimo projektams Nr. XIIP-2849 ir Nr. 74-2262.

Įteisinusi skirtingų lyčių asmenų partnerystę, Lietuva turės įteisinti ir homoseksualių asmenų partnerystę, tuo pačiu pripažįstant jai šeimos statusą. Daryti tokią išvadą leidžia Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimai dėl analogiškų situacijų kitose šalyse.

Įteisinus homoseksualių asmenų partnerystę, Lietuva greitu laiku privalės suteikti partnerystę sudariusiems tos pačios lyties asmenims teisę įsivaikinti vaikus. Tokią išvadą leidžia daryti tiek Europos Žmogaus Teisių Teismo praktika, draudžianti diskriminuoti dėl lytinės orientacijos, tiek kitų šalių patirtis.

Tos pačios lyties partnerysčių prilyginimas šeimoms prieštarautų teisingumo principui: vienodus traktuoti vienodai, o skirtingus – skirtingai. Homoseksuali pora negali suteikti vaikui to, ką gali suteikti vyro ir moters sąjungos pagrindu sudaryta šeima – galimybės turėti tėvą ir motiną.

Suteikus šeimos statusą tos pačios lyties asmenims, valstybė nebegalėtų rengti ir finansuoti šeimos rėmimo programų, skirtų tik vyro ir moters sąjungos pagrindu sukurtoms šeimoms, nes tai automatiškai būtų laikoma diskriminacija dėl lytinės orientacijos. Taip būtų apsunkintos ar net sužlugdytos pastangos formuoti socialinę politiką, orientuotą į bendrąjį gėrį ir vaikų gerovę.

Taip pat, suteikus šeimos statusą tos pačios lyties asmenims, būtų paneigta Konstitucijos 18 straipsnio nuostata, kad „žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės“. Šeimos statuso suteikimas tos pačios lyties asmenims paneigtų prigimtinį šeimos pobūdį, besiremiantį vyro ir moters (tėvystės ir motinystės) prigimtiniu papildomumu. Atsiejus šeimos statusą nuo žmogaus prigimties, šeima pasidarys tik teisiniu konstruktu, priklausančiu nuo politikų valios. Nebeliks principinių kliūčių šeima pripažinti ir kitas su prigimtimi niekaip nesusijusias bendro gyvenimo formas.

Visapusiškos vaiko apsaugos ir jo interesų garantavimas yra investicija į visuomenės ir valstybės ateitį bei gerovę. Todėl kviečiame politikus nepamiršti prigimtinio lyčių papildomumo ir vaiko teisės augti šeimoje su motina ir tėvu, nepasiduoti nepagrįstam spaudimui ir nepritarti Civilinio kodekso pakeitimo projektams Nr. XIIP-2849 ir Nr. 74-2262.

Pasirašyti peticiją galite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
joo, pasirašykim,

o tai dar kokia vieniša ar išsiskyrus motina ar tėvas gaus paramą šeimai. Šito Lietuvoje nagali būti! Abortus reikia uždrausti, kad susidėjusios gimdytų, o kai partneris pabėgs, vaikus reik atimti kaip iš nesugebančios juos aprūpinti. Toks sprendimas būtų labai kriksčioniškas, nes apgintų vyrų teisę į seksą be atsakomybės.

ABCDEFG

Parašai po peticijomis turi prasmę tik tuomet kai apie parašų rinkimą, apie tokią akciją yra informuojama plačioji visuomenė, kai viešai kalbama apie tai. Jeigu didžioji diniasklaida tai atkakliai nutyli, nėra akcjos viešumo, jokio skirtumo- kiek parašų bus surinkta. Kad ir milijonas. Totalioje tyloje valdžia padės tuos parašų lapus į lentyną ir…viskas. Apsimes kad nebuvo tų parašų. O jeigu nebuvo, tai ir nėra. Kol neišspręsta visuomenės balso nutylėjimo, ignoravimo problema, tol visos peticijos yra niekinės de facto. Ką daryti? Elementaru. Padaryti taip, kad peticijos įteikimas būtų kuo triukšmingesnis. Jeigu keletas piliečių nueis į valdžios rūmus ir mandagiai pasisveikinę įteiks pasirašytus lapus- garantija jog valdžia nusivalys tais popieriais šiknas. O jeigu parašai bus nešami su „famfaromis”, tuomet atlėks sensacijų ištroškę žurnaliūgos ir… Skaityti daugiau »

Ponui Juozapui

Viskas teisingai.
Bet ar jums visai neįdomu – kas tos peticijos palaptingieji autoriai?

pilietis

pritariu ABSD.. Juozapo? ir Prezidentės nuomonei, kad ŠIS KLAUSIMAS PIRMIAUSIA TURI BŪTI VIEŠAI IŠDISKUTUOTAS, o ne nuleistas iš viršaus kokios nors partijos, kaip kad buvo su referendumu „dėl žemės”. Gana tų manipuliacijų. Juk nepateikta net kas inicijavo šią peticiją.

ABCDEFG

Neįdomu. Jeigu nepasiskelbia, tai ir neįdomu.
O kai pasisklelbs, (jeigu), bus įdomu kaip elgsis atsižvelgiant į žemiau parašytą mano komentarą.
Jeigu elgsis trafaretiškai, tuomet bus dar neįdomiau.
Bet ką gali žinoti- gal susiprotės.
Matysim.

internauts, apie autorius

pavyko išsiaiškinti, kas tie paslaptingieji. Tai „Laisvos visuomenės institutas” – gražiai skamba, ar ne? Moksliškai. Ir jame dirba net du darbuotojai – Direktorė Toma Bružaitė ir kompiuteristas. Lėšų gauna apie virš 50 000 metams kaip teigia rekvizitai prieš du metus. Šiandien gal ir daugiau. Matyt tai nebloga investicija. Dar google sako, kad steigėjai to instituto yra Vygantas Malinauskas su Vincentu Vobolevičium. Vobolevičius dėsto politekonomiją Vadybos ir ekonomikos universitete, yra Lietuvos radijo ir televizijos Tarybos narys. Atstovauja KAŽKODĖL katalikų vyskupus. Nuo 2009 m. Jis specializuojasi politinės ekonomijos, po-komunistinių transformacijų, lošimų teorijos ir statistinės duomenų analizės srityse. Nuo 2011 m. užima Politikos dalykų grupės vadovo pareigas. Prieš įsijungdamas į veiklas ISM, Vincentas dėstė Niujorko universitete (New York University) ir Manhateno koledže (Manhatan… Skaityti daugiau »

noom

Nuomonė: nepriklausomi mokslininkai, daktarai turėtų pasisakyti dėl padidėjusios hipofizės įtakos gėjizmui, lizbijietizmui ir pedofilijai, storosios žarnos ištampymui ir išmatų nelaikymu nuo varpos kaišiojimo į išmatų išėjimo angą, ir duoti išvadas ar išmatų nelaikymas nuo varpos kaišiojimo į išmatų išėjimo angą laikomas nesunkiu ar sunkiu sveikatos sutrikdymu,arba pripažinti kad išmatų nelaikymas dėl išsiplėtusios storosios žarnos nuo išorinio poveikio nėra sveikatos sutrikdymas ir tik turint išvadas spręsti klausimą dėl partnerystės įteisinimo.

internauts,

kažkada, tarpukaryje, ateitininkai buvo tarsi Lietuvos katalikų organizacija, priklausanti nuo Vatikano. Bet dabar jai vadovauja dvi tarptautinės organizacijos iš Čikagos. Viena Fimcap tarsi pripažinta Vatikano, kita skėtinė JECI – MIEC ne.
.
Koks JECI-MIEC tikslas, misija ir uždaviniai?
JECI-MIEC principai:

Mes, kaip katalikų organizacija, įsipareigojimam skelbti Dievo Žodį visoje savo veikloje ir ginti žmogaus orumą.
Mes, kaip Europos katalikų organizacija, dirbame vardan vieningesnės Europos ir jos solidarumo.
Mes pripažįstame dvasinio gyvenimo svarbą mumyse ir visuomenėje.
Mes pripažįstame aktyvaus tikėjimo ir įsipareigojimo visuomenei svarbą.
Mes tikime, muūsų asmeninio tikėjimo gilinimas sutvirtina įsipareigojimus visuomenei.
.
Taigi, ar neprimena šie įsipareigojimai federalistų įsipareigojimų?

ir taip

kadangi jau išsiaiškinome, kad peticiją ne Dievas nuo dangaus nuleido, tai dabar paklauskim jos autorių – kuriame ateitininkų ar katalikų portale vyksta karštos diskusijos šiuo aktualiu klausimu?

pensininke,

nu isivaizduoju 2 teveliai guli lovoje pasigulde i viduri maza mergyte, tai pasaulio pabaiga baisesnio kosmaro negali buti reikia stabdyti tai nors Lietuvoje

tai

ta pagal „internauts, apie autorius 2015-06-13 9:30″rašomą informaciją
už partanerystės įteisinimo stovi vyskupai su bažnyčia?

ooo

yra informacija tokia : Yuo tube Николай Левашов: Гомосексуализм это болезнь. +100500 ( титры )
http://www.youtube.com/watch?v=Lz_ALbnolDY
Todėl http://www.youtube.com/watch?v=Lz_ALbnolDY esama informacija turėtų būti arba patvirtinta arba paneigta.

to Tai

viskas kur kas painiau. Sovietmečiu Katalikų bažnyčią prižiūrėjo SSRS Religinių kultų reikalų tarybos įgaliotinis Lietuvos SSR. Kontroliavo ir varžė Lietuvos religinių bendruomenių, daugiausia Katalikų bažnyčios, veiklą, rengė dvasininkų represijas, prižiūrėjo seminarijas, kas gali į jas įstoti, o kas ne.
Kadangi Stalinas buvo uždraudęs „religinę propagandą” net bažnyčiose, evangelizacija iki šiol nevyksta. Bažnyčių sakyklos tuščios, Marijos radijas tik poteriauja, katalikų portalai atskirti nuo visuomenės komentarų. Tai kelia įtarimą, kad Katalikų bažnyčia iki šiol nėa išsivadavusi nuo KGB [priežiūros.

aaa > ooo

Jei taip, tai serga apie 10 – 15 procentų visuomenės. Ne tik mūsų, bet ir rusų.
Kiekvienas susirgimas turi savų priežasčių.
Šio gėjiško reiškinio priežasčių reiktų ieškoti nesveikose šeimose.
Jei vyras palieka ar negerai elgiasi su žmona, jis ją stumia į kitų vyrų glėbį.
Jei vyras palieka ar negerai elgiasi su vaikais, jis juos stumia į gėjų ar net pedofilų „gerų dėdžių” glėbį.
Berniukas, širdyje pasmerkęs tėvą, ir pats ieškos kuom tą vyriškos draugystės – identiteto poreikį užpildyti. Pasmerkimas ir neturėjimas tikro meilės ryšio su tėvu, pritrauks ne tą meilę, kurios jis ieško. Kažkas tuom pasinaudos ir jaunuolio pirmoji patirtis nulems jo lytinį identitetą. Panašiai ir išprievartauta mergina nebemoka užmegzti tikrų santykių.

manau, kad

Partnerystės įstatymas leistų teisėsaugai kažkiek reguliuoti gėjų santykius. Dabar jie palikti tarsi už borto ir greičiausiai nedrįsta kreptis nei dėl prievartos, nei dėl turtinių santykių. Koks nors senas krienas gali sau ramiai pasinaudoti kokiu berniuku, o po to išspirti jį nuogą pliką į gatvę ar perleisti/parduoti kitiems. Lavastė Lryte buvo išspausdinusi vieną tokią klaiką gėjaus išpažintį. Visgi tai mūsų piliečiai.

beje,

kadangi vaikai daugiau laiko praleidžia mokyklose ir darželiuose, nei namuose, reiktų kad ir ten nebūtų diskriminuojami vyrai ir užimtų 50 procentų mokytojų darbo vietų.
Kur žiūri lygių galimybių kontrolierės?

beje

Antraštėje reikia suderinti linksnius. Reikia nurodyti ir peticijos autorius. Dabar tik mykimas.

ssss

Lietuvos valdžiažmogiai kėsinasi ignoruoti vaikų teisę turėti tėtę ir mamą ir teisę nebūti psichologiškai traumuojamiems, jei aš būčiau vaikas nenorėčiau matyti lovoje gulinčius du vyrus, kompeksuočiau tarp draugų kurie manytų kad tie vyrai ir man į užpakalį nkiša savo varpą, nuolat bijočiau kad manęs tie du vyrai neprievartautų, neverstų nuogam jiems šokti arba čiulpti jų varpas.

Letas Palmaitis

Parašai po peticijomis tiems, kurie gali (ir privalo, tam ir pastatyti) vien tik vykdyti Bilderbergo planus – liausies planus, gali turėti tiktai simbolinę reikšmę, bet ir tos neturės. Jei referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams, kada šis klausimas ideologiniu požiūriu globalistams yra antraeilis, baigėsi organizatorių persekiojimais ir ne „iš viršaus nuleistų” referendumų panaikinimu, tai ko norite iš „švenčiausio” ideologinio reikalavimo įteisinti sodomitų „santuokas”? Į Katalikų Bažnyčią be viešos atgailos priimtas Tony Blairas pavadino sodomitų „santuokas” didžiausiu demokratijos pasiekimu (be abejo, demokratija be sodomijos netobula!), obama patvirtino, kad sodomitų „santuokos” – būtinai privalo būti visame „laisvame demokratiniame pasaulyje”, o tuščiagalviai tiki, kad peticijomis „valdžiai” gali kažką pakeisti! Visai nesvarbu nei kas tos peticijos autoriai, nei kas yra „partnerystės” šalininkai”. Priešingai, pati „diskusija”… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis: taisumas

liaudies

Antanas

Gerb. L. Palmaiti. J.Kristus tris metus mokė savo mokinius, kad mes šiandieną perimtume Jo mokymą. J.Kristus, kurie nepriėmė jo mokslo išvadino „pabaltintais karstais, angių išperomis”, skundėsi kaip ilgai man reikės jūsų kęsti ir išdūmė į Dangų pas Tėvą (tegul nepyksta tikintieji, kad aš irgi supykęs parašiau, ne kad ĮŽENGĖ Į DANGŲ, bet „išdūmė.”) Tad dabartiniai jo mokiniai skaito Dievo Žodį ir randa, kad mokiniams suteikta didelė galia veikti Dievo vardu. Išteisinti nusidėjėlį arba neišteisinti ir tai Dievo vardu ir tai nesvarbu kur Lietuvos kunigų vadovai būtų. Tad užvertę paskutinius Šv.Rašto tekstus rasime rimtą įspėjimą: „Ar atėjęs J.Kristus pasaulio pabaigoje beras tikėjimą?” Taip ras. Bet tik mano, Tavo, nukvakusių dvasininkų, bet ne J.Kristaus ir manau ne šiandieninio Vatikano iš kurio pabėgo… Skaityti daugiau »

Antanas

Labai teisingas atsakymas „to Tai” Katalikų bažnyčia netaria savo rimto Evangelinio žodžio ir laikosi pasyviai. Apie tokius J.Kristus yra paskęs: „Jeigu tu nei šiltas nei šaltas, o drungnas, tai tokį reikia išspjauti. Dabartinė Lietuvos Katalikų bažnyčia manau yra už borto nuo visuomeninio gyvenimo.

Skirmantė

Aš niekaip nesuprantu, kam kovoti su tuo, kas neturi nusikaltimo sudėties (t. y., su homoseksualizmu)? Jei du žmonės nori įsipeigoti vienas kitam, tegu įsipareigoja. Bet reikia kalbėti aiškai ir tiesiai šviesiai: pasakius A, pasakyti ir B. Dėl gėų partnerystės aš tolerantiška. Bet gėjų (lesbiečių) pora, manyčiau, gali įsivaikinti tik vieno iš partnerių biologinį vaiką… Nes kas gi gali būti teisėjas KITO, mažo, ASMEnS gyvenime, kas gali nuspręsti, kad jokiais kraujo ryšiais nesisijęs vaikas turi augti su dviem tėčiais (mamomis)? Vaikas irgi turi teisių. Taigi reikalas susijęs su TREČIUOJU asmeniu…

irrr

ir dar nori atimti iš mūsų šventes – įstatymo projektas: „Dėl Darbo kodekso 162 straipsnio pakeitimo“ Nr. XIIP-1833, kuriuo siūloma birželio 24 d. lietuvių Rasos šventę, ir gegužės 1, darbininkų šventę išbraukti iš švenčių dienų sąrašo, siūlo konservatoriai A.M. ir D.K.

Letas Palmaitis Skirmantei

„Gėjai” čia apskritai niekuo dėti, ne „gėjai” sukėlė šią iškrypėlišką isteriją. Kalbama apie PRIVALOMĄ įstatyminį iškrypimo prilyginimą šeimai represuojant tikybinį pasipriešinimą, bet ne apie „kovą” su „gėjais”, kuriems niekas bent Vakaruose seniai nebedraudė sanguliauti. Heteroseksualų tarp jų mažuma, iš kur jie turės savo vaikų? Tai išimtiniai atvejai, tokių kvailysčių niekas nesvarsto. Pasinaudojus „juvenaline justicija”, atimti vaikus iš neturtingų tėvų ir perduoti juos auklėti „sėkmingiems” iškrypėliams, lygu dvasinei žmogžudystei. Tikslas yra, mažinant žmoniją ir ją nuasmeninant, visai likviduoti šeimos instituciją ir padaryti iš pasaulio lengvai valdomą biorobotų konclagerį.

Letas Palmaitis Antanui

Ačiū už nuoširdumą, bet įtariu klaidų. Deja, čia ne teologinis portalas. Trumpai kas svarbiausia: JHS („Kristus” nėra pavardė) ne Tolimųjų Rytų Guru. Jo mokymas remiasi Tora (nes Jis Pats ir yra Tora, Žodis) ir yra papildytas įsakymu mylėti vieniems kitus. Per Kristų (Mesiją, t.y. „Pateptąjį”) D-vas ir Jo tauta sudarė Naują Sandorą, į kurią pakviesta visa žmonija ir kuri bus atbaigta JHS ateinant šlovėje. Šios Sandoros turinys – žmogaus atpirkimas nuo nuodėmės per Kryžiaus Auką. Šios Sandoros ženklas – Eucharistija. Angių išperomis JHS (ir ne tik Jis) pavadino ne apskritai tuos, kurie Jo nepriėmė (tokių tada būta absoliuti dauguma net ir tų, kuriuos Jis mokė), bet veidmainius tikėjimo mokytojus. Tačiau čia Jums trūks žinių, nes tikriausiai neįsivaizduojate, iš kur, kodėl,… Skaityti daugiau »

Esminis klausimas

Kuriems velniams prireikė tos partnerystės įstatymo, viešinimo įteisinimo gyvenantiems ištvirkusį gyvenimą?! Toks įspūdis, kad ir Seime genderistų netrūksta.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top