Kviečiame pasirašyti peticiją „Ukrainos protesto dalyviai reikalauja teisingumo“

Kviečiame savo parašais paremti prancūzės studentės Annos Perehinec peticiją, kuria raginama sukurti tarptautiną komisiją nusikaltimams prieš Ukrainos žmones tirti, kad būtų išsiaiškinti jėgos struktūrų nusikaltimai prieš žmogų, jo teises per Euromaidano įvykius ir nubausti jų kaltininkai.

Dėl tarptautinės komisijos nusikaltimams Ukrainoje tirti

Jau keletą mėnesių Ukrainoje tęsiasi istoriniai įvykiai. Tūkstančiai žmonių kovoja už laisvę ir už teisę sukurti gražesnę ateitį savoje šalyje. Šios kovos simboliu tapo Kijevo Maidanas. Jame 2013 metų lapkritį prasidėję įvykiai, pasisuko tragiška linkme.

Mirtys, suluošininimai, tyčiojimasis, kiti teisėsaugininkų savivalės padariniai išliks žmonių atmintyje visam gyvenimui.

Būtina šių nusikaltimų kaltininkus patraukti atsakomybėn.

Ukrainos žmonės reikalauja teisingumo!!! Tam, kad būtų sukurta demokratiška, taiki Ukraina ir įveikti ateities iššūkiai, reikalingas tarptautinės komisijos nusikaltimams prieš Ukrainos žmones tirti dalyvavimas. Jėgos struktūrų prieš taikių protestų dalyvius naudoti kankinimai, neteisėti sulaikymai, žmonių luošinimas – rimti nusikaltimai prieš žmogų, jo teises. Jie buvo įvykdyti Europos teritorijoje. Tokie valdžią rėmusių struktūrų veiksmai turi susilaukti tarptautinės reakcijos ir būti perduoti kompetetingam tarptautiniam teismui.

Aš, Anna Perehinec, 25 metų studentė, ukrainiečių kilmės prancūzė, Ukrainos studentų asociacijos Prancūzijoje atstovė, nuo pirmųjų Euromaidano gyvavimo valandų bendradarbiauju su tautiečiais iš šio pilietinio judėjimo. Prašau jus, palaikyti mano raginimą sukurti tarptautinę komisiją nusikaltimams prieš Ukrainos žmones tirti. Tie nusikaltimai buvo vykdomi aukščiausiu valstybiniu lygmeniu. Dabar jų kaltininkai, tarp kurių ir daugelis oligarchų bei nušalintasis šalies prezidentas Viktoras Janukovyčius, pabėgo iš sostinės Kijevo. Tarptautinė tyrimo komisija turi atskleisti visus įvykdytus žvėriškumus ir pasakyti visuomenei tiesą apie juos. Teisingumas turi būti įvykdytas vardan Ukrainos ateities!!!

Tegyvuoja demokratija! Tegyvuoja Ukraina! Tegyvuoja Europa!

Anna Perehinec

Paryžius (Prancūzija)

* * *

Ukrainos protesto dalyviai reikalauja teisingumo

Catherine Ashton, Europos Sąjungos Vyriausiajai įgaliotinei užsienio reikalams ir saugumo politikai

Thorbjornui Jaglandui, Europos Tarybos Generaliniam sekretoriui

José Manueliui Barroso, Europos Komisijos Prezidentui

Hermanui Van Rompuyui, Europos Sąjungos Prezidentui

Navanethem Pillay, Jungtinių Tautų Vyriausiajai žmogaus teisių komisarei

Deanui Spielmannui, Europos Žmogaus Teisių Teismo Pirmininkui

Songui Sang-Hyunui (Tarptautinio Baudžiamojo Teismo Pirmininkui), Tarptautinio Baudžiamojo Teismo Pirmininkui

Stavrosui Lambrinidžiui (Europos Sąjungos Įgaliotajam atstovui žmogaus teisių reikalams), Europos Sąjungos Įgaliotajam atstovui žmogaus teisių reikalams

Ukrainos protesto dalyviai reikalauja teisingumo!!!

Euromaidanas

Pagarbiai,
[Jūsų vardas]

* * *

Peticiją galima apsirašyti ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top