Laisvūnas Šopauskas. Lietuvos priešai perima valstybės įstaigas, mokslą ir švietimą?

Prokuratūrai ir VSD niekaip nesugebant paaiškinti, kokius įstatymus pažeidė keletas Rusijos prezidento Vladimiro Putino simpatikų, pas kuriuos jie apsilankė su kratomis, į pagalbą atskubėjo propagandistai ir „ekspertai“, vos ne kas dieną skaitytojus pradžiuginiantys vis originalesnėmis įžvalgomis.

Atrodo, dar visai neseniai kraipėme galvas ir negalėjome atsistebėti „Lietuvos ryto“ publikuotu agento Rimo perlu, jog Lietuvos Mokslų Akademija dirba Rusijai, bei bandėme perprasti to paties dienraščio perduotą Leonardo Griciaus įžvalgą, jog „nuomonė negali būti bet kokia ir apie bet ką“. O štai ir vėl mus džiugina žurnalistės Astos Aleksėjūnaitės surastas dar vienas, tiesa, šįkart, anoniminis kenkėjiškų jėgų ekspertas. Pastarojo ilgų ir gilių tyrinėjimų vaisiai, paskelbti „Diena Media News“ leidžiamų dienraščių „Vilniaus diena“, „Kauno diena“ ir „Klaipėda“ straipsnyje „Prieš Lietuvą – iš vidaus“, tiesiog stulbinantys.

Pasirodo, nacionalinio saugumo pamatus griaunančias knygas, net dvylika, (ekspertas nutyli – kokias) palaimino Mokslų Akademija ir jos (o siaube!) atsidūrė savivaldybių vadovų kabinetuose. Visa laimė, kad, kaip patikino žurnalistę Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, savivaldybių vadovai knygų neskaito, todėl ši baisi diversija prieš valstybės pamatus sužlugo.

Nors valstybei priešiškos jėgos ir patyrė fiasko Klaipėdos savivaldybėje, jos nė nemano apsiraminti: lietuviškuose interneto puslapiuose (žurnalistė nutyli – kokiuose) jos ėmė platinti Rusijos generolo majoro Konstantino Petrovo videopaskaitas apie „Visuomenės saugumo koncepciją“.

Pasirodo, Petrovo kenksmingos idėjos netruko išplisti. Aktyviai veikiantis forumas „Aš Lietuvai“ sukūrė naują Lietuvos Konstituciją, prikurpė strategijų ir įstatymų apmatų, įgyvendino apie 40 keistai pavadintų projektų, kurių pavadinimai (!) nuosekliai atitiko pagrindines Petrovo rusiškos „Visuomenės saugumo koncepcijos“ (KOB) nuostatas.

Tai dar būtų pusė bėdos, bet pasirodo, kad prorusiškos ideologijos sekėjų „pilna valstybinėse įstaigose – nuo Valstybės sienos apsaugos tarnybos iki Vidaus reikalų ministerijos“, o lengviausiai kenkėjų įtakai pasiduodančios sritys yra „mokslas, švietimas, kultūra“. Situacija esanti kur kas geresnė tose kontorose, kuriose konkuruoja partiniai interesai – ten „tokios grupelės nepajėgia išsivystyti“.

Skaitytojas šioje vietoje turėtų rimtai susimąstyti: gal išties būtų geriau, jei ir sienos apsaugos tarnyboje konkuruotų partiniai interesai?

Anoniminiam ekspertui antrina Arvydas Anušauskas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys: „Tai yra kelių dešimčių aktyvių veikėjų grupelė, kuri turi kelis šimtus sekėjų. Niekas nesiruošia ramiai stebėti jų veiklos“. Ką darys tie, kurie dėl kelių dešimčių aktyvistų veiklos prarado ramybę, Seimo narys, deja, nepaaiškino.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Tomas Janeliūnas žurnalistei atskleidė, jog ir jam pavyko užčiuopti „tylų ir sunkiai užčiuopiamą smegenų plovimą“.

Tylaus ir sunkiai apčiuopiamo smegenų plovimo rezultatai, anot Janeliūno, esantys tokie: „didinamas nepasitikėjimas savo valstybe, valdžia, didinamas nepasitenkinimo jausmas, keliamas pasipiktinimas įvairių institucijų, teisėsaugos veikla“.

Tokius reiškinius stebinčiam politologui Janeliūnui kyla natūralus klausimas: „ar visiems šiems veikėjams nedaro įtakos kokia nors šalis iš Rytų?“.

„Kaip nedarys, jei kenkėjiškų projektų pavadinimai atitinka generolo majoro Konstantino Petrovo nuostatas“, – ir vėl pagalvos šioje vietoje valstybe susirūpinęs pilietis.

Bet Janeliūnas, kaip tikras mokslininkas, pasisako kur kas atsargiau: „Tai nustatyti bus sunku“.

Kol VSD, prokuratūra, politologai ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas snaudė, kenkėjai suįžūlėjo visiškai. Kažkokie „Laisvojo universiteto (LUNI) įkūrėjais pasivadinę veikėjai“ paragino „piliečius išeiti iš transo ir kritiškai vertinti įvairius JAV ir ES sutarties aspektus“. Anot anoniminio eksperto, „Sąsajos su LUNI įkūrėjais bei ideologais nusidriekė į mokslo ir švietimo įstaigas, valstybės institucijas. Bet juk tai buvo paties tikriausio hibridinio karo elementas. Atrodo, kad ir plito jis beveik nekontroliuojamai“.

Kad niekas nesuabejotų, jog ekologinėmis iniciatyvomis užsiimantis LUNI prieš Lietuvą kariauja dar ir hibridinį karą, žurnalistė ar ekspertas pateikia geležinį argumentą: vienas LUNI kūrėjų yra neįvardintas „Rusijos pilietis, sovietmečiu dirbęs karinėje Linksmakalnio (Kauno raj.) radiotrukdžių stotyje“.

Pasirodo, VSD pražiopsojo ne tik LUNI kariaujamą hibridinį karą, bet ir radikalia valdžios kritika užsiimančių tinklalapių tinklą, kurį (kokia gėda VSD!) atskleidė „Mokslo pievų“ giliai mokslinis studentų atliktas „tyrimas“.

Žurnalistė pateikia skaitytojams šio tyrimo rezultatų santrauką: „Skiriamieji šio tinklo narių požymiai – požiūris žemės referendumo ir skalūnų dujų klausimais“.

Ypač verčia sunerimti ši anoniminio eksperto įžvalga: nors iš pradžių „įvairaus plauko pilietiniuose judėjimuose“ aktyviai veikė „vis tie patys 15–20 asmenų“, bet organizacijos „sparčiai dauginasi“, o „procesas yra ne tik koordinuojamas, bet ir griežtai kontroliuojamas“.

Tiesa, kas koordinuoja ir kontroliuoja, kaip visada (žr. Manto Adomėno opusą), lieka be atsakymo.

Na, ir paskutinė straipsnio eilutė verta dėmesio jau vien dėl to, kad kaip niekad atvirai atskleidžia propagandistų suaktyvėjimo priežastis: „šių tarpusavyje susijusių veikėjų iniciatyva organizuotas referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams surinktų parašų skaičius verčia rimčiau pažiūrėti į plintantį reiškinį“.

* * *

Daugiau apie pastarųjų metų Lietuvos valdžios kovojamą informacinį karą su savo piliečiais skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Laisvūnas Šopauskas. Kaip Mantas Adomėnas idiotų ieškojo

Atviras laiškas „Lietuvos ryto“ redakcijai: kalbėjimas apie Lietuvos interesus nėra kalbėjimas prieš Ameriką

Iš mokslinių propagandos pievų: Tiesos.lt populiariausias tarp „įtartinų“ portalų

Agentas Rimas: Lietuvos mokslų akademija dirba Rusijai

Iš propagandos frontų. Leonardas Gricius: nuomonė negali būti bet kokia ir apie bet ką, arba Niekas neturi teisės reikšti kvailysčių

Tomas Viluckas. Kaip tapau radikalu

Sąmokslo teorijos apie sąmokslo teorijas

Dr. Algimantas Šindeikis: Lietuvos Sąrašas – penktoji kolona

Advokatas Algimantas Šindeikis. Grasinantis laiškas Tiesos.lt portalui

Laisvūnas Šopauskas. Daktaro A. Šindeikio politologijos metodologija

* * *


Technologija: keliolika žmonių skleidžia priešišką informaciją Lietuvos valstybėje. Vytauto
Petriko fotomontažas


Gudrybės: priešiškiems veiksmams pagrįsti naudojamos „modernios“ valdymo schemos. Vytauto
Petriko fotomontažas


Ideologija: Visuomenės saugumo koncepcijos autorius – Rusijos generolas majoras K.Petrovas.
DMN nuotr.


Užmokėjo: Lietuvos sarmatų suvažiavimą finansavo V.Romanovas, vėliau pats sprukęs į Rusiją.
Artūro Morozovo nuotr.


Laisvūnas Kavaliauskas. Vytauto Petriko nuotr.


Arvydas Anušauskas. Vytauto Liaudanskio nuotr.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
rusų špikai, špijonai, šnipai

pateikiamas rusų šnipų sąrašas:
– kas nepasistatė namo už valdišką algą (pagal grybauskaitę)
– violetiniai kedofilai ir visi, kuriems nepatinka pedofilai
– tie, kas nori lietuvių kalbos, žemės, tvarkos ir pinigų…
– kuriems nepatinka korupcija ir aukščiausios energetikos kainos
– visi, kurie lanko bažnyčią ir meldžiasi.

Liepa-pirmam komentarui

Gebiamasis,ne visus šnipo požymius išvardyjote. Jums maloniai leidus, siūlyčiau papildyti: – žiūri rusišką TV, moka rusiškai,vaikšto į cerkvę,turi savo namuose ikonų,samovarų arba matrioškų,nešioja slaviškos kilmės pavardę ar vardą; – pasisako prieš „globalinę Lietuvą”, – propaguoja ekologinį gyvenimo būdą ir nekenčia visokių skalūnininkų,naftininkų,nuprotėjusių chemikų ir visokių velnio pramanus dievinančių fizikų,taip pat ateistų,eutanazininkų,neaiškialyčių,betaučių globalistų,partinių aktyvistų ir kitokių sektantų; – smerkia norvegiškąjį Barnevernet, – perka lietuviškas bet ne olandiškas ar ispaniškas daržoves, – valgo lietuvių gamintojų, bet ne belgų šokoladą; – geria lietuviškų,bet ne lenkiškų karvių pieną; – priešinasi prancūzų manijai valgyti varles ir sraiges; – iki šiol puikiai prisimena, Ką ir už Ką mūsų protėviai sumušė Žalgirio mūšyje ir vokiečius tebevadina kryžiuočiais; – nekenčia italų už tai,kad šie minta arkliena ir t.t.… Skaityti daugiau »

ech

kažkoks svetimų nuomonių kratinys. O kur paties autoriaus pozicija taip ir neaišku. O juk svetima propaganda idealiausiai reiškiasi kai ją ima patys to nesuvokdami propaguoti šalies intelektualai. Taip kažkada garsūs rašytojai Bernardas Shou, Romenas Rolanas ir kt. propagavo bolševizmo idėjas. Panašiai ir referendumo agitatoriai nesuvokė, kad platina Konstitucijos naikinimą, net nepaskaitę ir neįsigilinę kas rašoma ant jų lapų mažosiomis raidelėmis, kurių teiginiai buvo kur kas svarbesni nei šūkiai „neparduokim žemės užsieniečiams”. Ir tarnavo šiuo šūkiu tik stambiems žemės grobikams, palindusiems po Akcinėmis bendrovėmis, nes akcijas parduoti rusams jau senai buvo galima. Taip ir susikūrė daugiau nei 30 tūkstančių ha valdančių bendrovių, nežinia kam priklausančių, superkančių žemes iš Lietuvos piliečių pusvelčiui. Tokių stambių ūkių Europoje nėra. Pas mus viskas tapo hiperbolizuota.… Skaityti daugiau »

ech to Liepa

dar pridėkit, kad gydosi lietuviškais vaistais iš SANITAS, kurį nusipirko Liuksenburge įsiregistravusi Rusijos mafijos kompanija Amber Trast,
pridėkit, kad žiūri lietuvišką tv Baltijos kanalą, kurį nusipirko tas pats Amber trast,
kad perka lietuvišką Snaigę, kur nusipirko tas pats Amber Trast,
dar, kad valgo Malse
na miltus to paties Amber trast malūnų ir t.t.
ir kad išminrties savo „inteligencijai” semiatės iš tų pačių šaltinių, remiamų Amber Trast ir panašių kompanijų…

ir taip,

kol VSD su Seimo Nacionaliniu saugumu, vadovaujamu A.Paulausku snaudžia, rusiškos mafijinės kompanijos laisvai perka Lietuvos bendroves per aplinkui, per Europos ofšorus ateidamos kaip „Vakarų investuotojos, visokie LUNI, Vito Tomkaus ir Z.Vaišvilos „Republikos” aktyvistai su L.Balsio a la „žaliaisiais” ir gyvūnų teisių gynėjais agituoja nepasirašyti Laisvos prekybos sutarties su JAV, kad tik Lietuva ir ES neįsileistų padorių ir garbingų JAV kompanijų, kurios galėtų sukelti didžiulę konkurenciją Rusijos bendrovėms, įsitvirtinusioms Lietuvoje ir užsikėlusioms kainas.
Bravo. To ir toliau siekite.

Lietuvos žalieji, žali žmogeliukai?

2014 metų gruodžio 12 dieną laikraštyje ,,Elektrėnų kronika“ pasirodė šio leidinio redaktorės J.Kirkilienės straipsnis, kuriame minimas 2014 metų lapkričio pabaigoje Socialistinio Liaudies Fronto (SLF) pirmininku išrinktas Edikas Jagelavičius. Pažvelkime kas gi dėstoma šiame straipsnyje ,,Apie geras sąlygas žaliems žmogeliukams daugintis”: ,,Demokratija-geras dalykas, kai ja moki naudotis. Bet dėl demokratijos( per didelės laisvės) žmonės kartais padaro klaidų. Pavyzdžiui, dėl demokratijos elektrėniškis Edikas Jagelavičius, išrinktas Socialistinio Liaudies fronto pirmininku, pamiršo net gimtąją kalbą ir dabar savo paskyroje socialiniame tinkle ,,Facebook“ bendrauja tik rusiškai ir tik su rusakalbiais“. Po tokios specifinės įžangos toliau rašoma: ,, E.Jagelavičius sako, kad rusiška informacija socialiniuose tinkluose jis dalijasi todėl, kad lietuvių kalba gilių analitinių straipsnių nėra, o vokiškai ar angliškai jis supranta silpniau nei rusiškai“. Dar Elektrėnuose… Skaityti daugiau »

Lietuvos žalieji, žali ar raudoni žmogeliukai?

Dėl Konfederacijos Lietuvos Jungtinis demokratinis judėjimas vardu vykdomos antivalstybinės veiklos. Prisidengiant KLJDJ vardu, surengti provokacinio pobūdžio piketai prie JAV ir Ukrainos ambasadų, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, o pastarosiomis dienomis-mitingas Kaune pries Lietuvos valstybės veiksmus stiprinant kariuomenę bei ryžtą atremti Rusijos karines provokacijas ar įsiveržimą į Lietuvos teritoriją, dalyvavimą NATO organizacijos veikloje. KLJDJ vadovybė konstatuoja, kad visų minėtų provokacinių pareiškimų ir veiksmų organizatorius ir vykdytojas yra buvęs KLJDJ narys, Socialistinio Liaudies fronto Kauno skyriaus pirmininkas G.Grabauskas, viešoje erdvėje prisistatantis Konfederacijos viceprezidentu. . KLJDJ vadovybė pareiškia ir informuoja, kad G.Grabauskas už antivalstybinę veiklą pažalintas iš KLJDJ narių, suspenduota kartu su G.Grabausku provokacinėje veikloje aktyviai dalyvaujančio KLJDJ nario Donato Šulco veikla. Informuojame kad KLJDJ vadovybės posėdyje apsvarstytas organizacijos nario Edvardo Kuviko melagingas prisistatymas… Skaityti daugiau »

Lietuvos žalieji, žali ar raudoni žmogeliukai?

Dar viena specifinė publikacija-tai 2014 metų pavasarį LR Seimo komitetams pateikta, tuo pačiu ir atvirai internete publikuojama analitinė medžiaga ,,Informacinio karo atspindžiai spaudoje ir internete”. Joje teigiama: ,,A.Paleckio vadovaujamo Socialistinio Liaudies fronto tribūna tapo ,,Laisvas laikraštis”, kuriame periodiškai publikuojami socialistinių aktyvistų straipsniai. ,,Laisvas laikraštis”(2013 metų rugpjūčio 24-30d. Nr.32.) skelbia G.Grabausko straipsnį ,,Latvijoje vyko tarptautinis antifašistinių organizacijų saskrydis” ir pateikiamos citatos iš straipsnio : ,,Lietuvai atstovavo dešimties žmonių grupė, vadovaujama SLF pirmininko ir asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” vadovo Algirdo Paleckio. Šioje grupėje-Nacizmo aukų asociacijos atstovė O.Bekerienė, asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” regioninių skyrių vadovai bei aktyvistai E.Jagelavičius, G.Grabauskas, T.Ževžikova, P.Ževžikovas, A.Gorbatenkovas ir kiti. Sąskrydyje analizuoti aktualūs klausimai-,,Kaip atsilaikyti pries informacines atakas? Kaip naudotis efektyviu antifašistinių idėjų marketingu?”.

skaitytojas to ech

pats tai kažkokis proto guzas,atsiprašant.kur šalies valdžios pozicija taip ir neaišku iš tavo paties komentaro,gal ji čia nei prie ko,jei viską taip lengvai užvaldė”Rusijos mafijos kompanija Amber Trast” ?tai kam dar šaukt”rusai puola”,jei viskas seniai užpulta?neeeee,valdžia nekaltaaaaaaaaaaaaaa,”kalti” yra kažkokie matot intelektualai,referendumo agitatoriai ir šiap paprasti biedni piliečiai,privesrsti pusvelčiui pardavinėt savo tėvų sklypelius rėželius.šlykštu tokius komentarus skaityt,mano nuomone

Kritikas Pikčiurna

Puiki Laisvūno Šopausko analizė.
Kai vyksta toks hibridinis karas prieš Lietuvos piliečius, jau laikas laukti ir „krištolinės nakties” bei „Kremliaus gydytojų bylų”, kurios „sustiprino” Vokietijos ir Sovietų sąjungos užnugarius.
Jaučiasi, kokios tai yra aukštosios partinės-politinės mokyklos vaisiai…
Hibridinis karas tęsiasi.

Kritikas Pikčiurna -> ech

Ir, žinoma, dėl to kalti Lietuvos inteligentai, kadangi apie tai kalba, o ne tie „patriotai”, kurie sėdi valdžioje ir visus tuos darbus daro, remia ir yra tų sandėrių dalininkai bei „stogai”.
Proletarai vienykitės ir muškite inteligentus!
Kažkur girdėta?

Mokytoja

Ačiū autoriui, kad atkreipė dėmesį į Lietuvos valdžios propagandos absurdą. Ta propaganda viską suvelia ir taip daro didelę žalą visuomenei. Rusijos žvalgyba Lietuvoje veikia. Dėl to nėra abejonių, bet Lietuvos valdžia visus savo veiksmų kritikus apkaltina dirbant Rusijai. Visai kaip Putino valdžia.

ech

kaip čia prilipo dar vienas straipsnis?
Sarmatijos idėjas, mano nuomone, pradėjo skleisti toks Aivaras Lileikis, kurį laiką dirbęs Anglijoj.
/
Skaitytojui.
Tai jau dabar šlykštu skaityti, kad net neperskatęs iki galo pasirašei ant referendūmo lapo? Užteko lozungo „Neparduokim žemės, neparduokim tėvynės’, panašiai kaip Leninas suagitavo kvailius lozungais „Taikos, žemės, duonos”. Ir dar dedatės inteligentais? nepastebėjot, kad pasirašot ir už Konstitucijos straipsnių keitimą, kurių vienas 147 siūlė Konstituciją įgalinti keisti ar nikinti 1/4 seimo narių? Taip sunaikinant valstybės pagrindą. Nenuostabu, kad tokių kvailių esama ir seime, ir VSD, ir vyriausybėje, kurie net nepasidomi iš kur ateina investitoriai per ofšorinius holdingus. Kokia liaudis, tokia ir valdžia.

rupūs miltai

visai nusigrybavo „mokslo pieva” į vieną krūvą suversdama anarchija lt, su slaptai lt, alkas lt ir voruta lt.
Slaptai lt yra Visockio, kuris vadovauja ir katalikiškam „XXI amžiui”. Tai gana rimtas redaktorius. Kažkas gal jį bando pakišti, kad sutapatino su anarchija lt, kurią globoja neokairieji ir kuri artimai bendrauja su antifa lt Dovido Katz’o kompanija, ginanti NKVD „teises” ir kovojanti su „nacizmu”, žinoma, tik ne Izraelio ar Rusijos. Beje, yra duomenų, kad jis priklausė „Vilniaus brigados grieti nėlei. Dabar dedasi „istorijos gynėju”.

pavojai

didziausias pavojus siai valstybei yra nezabota valdziazmogiu korupcija.

Rasa

Labai reikalingas ir drąsus straipsnis.Žmonės patys puikiai orientuojasi ir nereikia jokios valdžios’pagalbos’galvojant savo galva.

vilnietis

Valdininkai su pačiais aukščiausiais ešalonais atrado atpirkimo ožį-kasdien tiražuojamas projektas/rusaii puola/.Manau jei ir užpultų tai sužinotume vieni iš kitų,nes Vilniuj veikia tik dvi sirenos.Apie tai rašoma visuos leidiniuos.Jei valdžiažmogiams nusispjaut ant paprastų žmonių civilinės saugos,ekonominio gyventojų stiprinimo,švietimo,sveikatos apsaugos kėlimo,socialinių paslaugų,tautinių ir pilietinių reikalų tai tokia pakrikusi visuomenė gardus kąsnis betkokiam priešui.

rupūs miltai

beje, ir aš stebėjau kaip A.Paleckio, G.Grabausko, Donato Šulco, Ž. Razmino, Olego Titorenko Fronto neobolševikai perėmė Drižiaus laisvą nuo tiesos laikraštį, Gorienės Karštą komentarą, Žemės vardu ir kt, bet, svarbiausia tai, kad vvienas iš Fronto ideologų – Michail Bugakov ne tik siekia rusų aljanso sąjungos su Tomaševskiu, bet ir pakreipti Tomaševskio partiją revoliucinio bolševizmo link. TĄ JIS ATVIRAI DĖSTO SAVAM BLOGE numatydamas, kad tik Tomaševskio partiją tautiniu pagrindu pakeitus į partiją socialiniu pagrindu, rusų aljansas su rusų sąjunga, priėmus į ją ir nepatenkintus lietuvius, turi perspektyvų laimėti seimo rinkimus, o jei ne tai bent sukelti maištą. . Niekam juk ne paslaptis, kad Frontas yra globojamas Rusijos bolševikų lyderio Ziuganovo ir vaistų magnato, Dūmos nario Spygelio, teisto už pedofiliją dar sovietmečiu… Skaityti daugiau »

Ekspertas Amerikoje

Lietuva apregzta Rusijos žvalgybų tinklais. Propagandinis karas prieš Lietuvą vyksta jau trečią dešimtmetį, bet pastebėtas tik dabar. Tik dabar pradėta imtis priemonių jį apriboti. Kaip viskas ir visada Lietuvoje – šaukštai po pietų. Lietuvą reikėtų pervadinti „Lėtuva – šalis kur viskas labai lėtai daroma”.

Fronto ideologas Bugakovas apie mūsų politikus

Современные политические лидеры стран Балтии – это либо идеологи, либо оппортунисты. Налёт среднестатистической «серости» характерен и для тех, и для других. Важнейшая черта лидера – способность вдохновлять других людей и личностное умение повести их за собой. Нынешние политические лидеры никого вдохновить не могут, а повести за собой других могут только с помощью финансовых и административных ресурсов. Для вдохновения им просто не хватает слов. Они говорят избитыми, банальными фразами, которые уже никого не зазывают и не «заводят». Они несвободны по своей психологической и политической природе, которая загоняет их в узкие рамки доктрины «евроатлантизма». Отсюда и их оппортунизм. Несвободный человек, без каких либо талантов, всегда плывёт по течению и бегает из одной партии в другую лишь бы остаться на плаву и не… Skaityti daugiau »

Ekspertas Amerikoje

Būtina išvalyti VSD ir Gen. Prokuratūrą nuo Rusijos agentų. Kiekvieną darbuotoją – nuo prokurorų ir operatyvinių darbuotojų iki valytojų patikrinti melo detektoriais, atsekti ir išaiškinti jų pajamų šaltinius. Priešingu atveju – viskas strigs, kratos Rusijos šnipų ir propagandistų namuose nieko neišaiškins, bylos bus vilkinamos ir nutraukinėjamos, o Lietuva vis giliau klampinama į `rusiškojo durninimo liūną.

taigi,

paskaičius Bugakovo blogą, matosi, kad autoriui vaidenasi, kad tai Lietuvos propaganda puoląa vargšę nekaltą Rusiją, kuri tik pasiima savo žemes iš Gruzijos, iš Ukrains, iš Moldovos… o lietuvių „fašistinei” valdžiai, pasirodo, tik tereikia kelti rusofobijos nuotaikas ir savu propagandiniu smaigaliu nušauti vargšę Rusiją.
Aš Bugakovo vietoje, tokioj baisioj šaly negyvenčiau, bet dumčiau visom keturiom į tėvynę Rusiją. bet juk žmogus altruistas, aiškiai dėl kitų aukojasi… 🙂

Kodėl

nesurengus diskusijų už apvalaus stalo.Be pykčio.

internauts > Rasai

puikiai orientuojasi? oi tik nereikia, miela ponia. Kaip puikiai orientuotumėtės, jei negautumėte teisingos informacijos? Nonsens. . Pasakysiu daugiau. Lietuvos priešai yra kur kas toliau nužengę, nei manome. Štai prieš keletą metų užėjus į portalą rumafija.com, pažiūrėt Snoro banko sąvininko V.Antonovo dosje, pasigavau virusą Trojan. Išsikviečiau Apple kompų specialistą iš I-Think kompanijos. Tas „išgydė” mano kompą, bet… į jį nuo to laiko skverbiasi keisti „vanalai”, neva internetą tyrinėjančių kompanijų failai. Juos turiu nuolat šalinti, kad kompas veiktų. Vėl porą kartų bandžiau kviesti tos pačios kompanijos vyrukus, bet… jie pažadėdavo,bet neatvykdavo. Pasidomėjau ta kompanija atidžiau. Pasirodo, yra užmezgę santykius su KASPERSKY LAB. Iš ten matyt perka antivirusines programas. Garsi kompanija ta KASPERSKY LAB. Pasidomėjau, kas tas KASPERSKY. Pasirodo, aukščiausio rango KGB karininkas.… Skaityti daugiau »

gudi giria

Cia vis mini rinkimus pinigu reike dar kasko.Visu pirma nereike niekada rinkti esanciu valdzioje,o kad,taip ivyktu reike ne pinigu,o samoningumo,informacijos,kodel visa spauda yra okupuota tv.radijas,o tam,kad zombinti.AS galiu pasakyti is savo patirties,kad buvau kvailas daug dirbau laikrastukas ir visos zinios. Zmona priverte mane nusipirkti kompiuteri ne vienus metus,tai sakydavo.Isigijau kompiuteri ir po kurio laiko atsigavo protas,buvau pritrenktas,spauda,tai meslas,kaip sako mokek piniga,kad butum durnas ir dabar,as suvokiu,kas yra,kas,taip kaip nuo baisiausios ligos isgijas.

Procentui

Ar nenusibodo siautėti, ponas Algirdai Karčiauskai? Gal pailsėkit?

Pritariu procentui

Greitai padėkite aferistui-
skubėkite pervesti pinigėlius į sukčiaus nurodytą sąskaitą.
Jam labai reikia jūsų pinigų.
Jūsų – jam nereikia.
Bet jūsų pinigų labai reikia.
Asmeninei reklamai pirkti.
Jis turi didelių planų savo gerovei,
tačiau tuose planuose jūsų gerovės, deja nėra.

moteriškės pastebėjimas

Lietuvoje siaučia nesveikas landsbergiškas įtarumo sindromas. Perskaičiau kelis straipsnius iš įvairių portalų ir susidariau labai liūdną vaizdą – visi su visais ir prieš visus. Tokios „veiklos” rezultatas – apvalus nulis. Tai senas išbandytas koziris – skaldyk ir valdyk. Liūdna, kad tam pasiduodame.

Puikus komentaras

Gerbiamieji! 2015-04-26 8:59
Visi antisisteminiai turetu buti vienoj kruvoj- bendras frontas- geresni pasiekimai.Jus patys Juos suskirstot,apkalbat,pasmerkiat,apšmeižiate.Sistemos klapčiukai,naudodami juodasias technologijas,smogia i pačias jautriausias vietas.Sustokite nepripažintieji!Skaitykite 10 Dievo isakymu!

moteriškam pastebėjimui

kai įkiši galvą į smėlį kaip strutis, tai tiek ir tepastebi.
Landsbergis nuo pat pradžių buvo teisus nepasitikėdamas Rusijos „sugriuvimu” ar „nusilpimu”.
Visa „perestroika” buvo tik gudrus manevras apgaut Vakarams, susisement jų naujasias technologijas, investicijas, piniginę paramą ir slapta, KGB pakišus po verslo priedanga, įšliaužt su gaspromais į Vakarus, bei užvaldyt jų valdžios struktūras. Tai tarsi antras NEPAS.
Labiauiai „perestroika” apsigavo Anglija. Ten sulindo rusų oligarchai, rusų mafija. Dabar prorusiškos „nacionalinės” partijos dėl visų blogybių kaltina ES, šlovina Putiną ir net konservatorių lyderis Cameronas priverstas pažadėti skelbti referendumą dėl atsiskyrimo nuo ES, kad tik atimtų iš šių sukčių balsus, nes Putinas siekia užvaldyt ES ir dominuot Eurazijoj.

"įkiši galvą į smėlį kaip strutis, tai tiek ir tep

„Putinas siekia užvaldyt ES ir dominuot Eurazijoj.”Atsipeikek.Nekelk panikos.

autoriui

Straipsnis alsuoja 1937m.retorika.Jauciasi pyktis,skaitytojui nurodomos vietos,kur turi susimastyti,nes jeigu nenurodys „kvailas”skaitytojas nesupras.Nepsitikima viskuo,beprotiskas itarumas.Sunku skaityti.Autoriui reiketu pasimokyti is Leono Merkeviciaus.Pastarojo prof.Bloznelytes teism aprasymo scena visiskai lengvai skaitosi,nors jauciasi,kad L.M. nera rasymo grandas.Bet tekstas .plaukia is sirdies,kaip koks meno kurinys

TO autoriui 2015-04-26 17:33

Jūsų komentaras alsuoja 1937 m. dvasia: jaučiasi pyktis, skaitytojams nurodinėjate, kaip jie turi vertinti, nes jeigu nenurodytumėte, “kvailas” skaitytojas dar imtų ir pagalvotų – kokia tiksli, logiška analizė. Kaip ir visi Laisvūno Šopausko tekstai.
Visiškai nepasitikite autoriaus gera valia [nesunku nuspėti, ir kodėl…], akivaizdus beprotiškas bendražygių – LŠ ir LM – supriešinimas, net kiršinimas: siūlote vienam tapti kitu, užuot pasidžiaugęs / pasidžiaugusi, kad yra du – tokie ryškūs, tegul ir skirtingi.
Skaityti be galo sunku.
Išties jums reikėtų pasimokyti iš to paties Leono Merkevičiaus – pastarojo prof.Bloznelytės teismo aprašymo scena ne tik lengvai skaitosi, bet ir jaučiasi atsakomybė, atvirumas tikrovei, tiesai.

moteriškam pastebėjimui

o gal pastebėjai kaip Putinas su į ES norinčia stoti Armenija pasitvarkė? A?
kol galva smėlyje, gali jaustis labai saugus. Bet greit gali gaut čebatu į atkištą uodegą.

daug proto nereikia

Jog nesuprastum kad Lietuvos nepuola nei Amerikonai ,nei Rusai.Lietuva puola ir is vidaus drasko Lietuvoje valstybes tarnybose isitvirtine buvusios SSR slapti veikejai

daug proto nereikia

Jog nesuprastum kad Lietuvos nepuola nei Amerikonai ,nei Rusai.Lietuva puola ir is vidaus drasko Lietuvoje valstybes tarnybose isitvirtine buvusios SSR slapti veikejai

>>autoriui

tam, kad suprasti kurlink suka Laisvūnas Šopauskas, pirmiausiai reiktų jo paties paklausti, kodėl jis pasirinko būtent MASKVOS LOMONOSOVO UNIVERSITETĄ, kuriame rengiami visokie perversmininkai Afrikos, Azijos, Lotynų Amerikos “draugiškose” valstybėse ir kurį jis baigė 1997 metais.

Paremkite LS ir Viešę

Gerb.Lietuvos Sąrašo nariai, Tiesos judėjimo dalyviai bei rėmėjai, Tiesos.lt skaitytojai būsime Jums širdingai dėkingi, jei pasinaudosite galimybe ir paremsite Lietuvos Sąrašo bei pilietinio portalo Tiesos.lt veiklą pervesdami jai pajamų mokesčio nuošimšius. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki gegužės 1 dienos gali 2 procentus savo pajamų mokesčio skirti nevyriausybinėms organizacijoms ir įstaigoms, o dar 1 papildomą procentą pajamų mokesčio gali skirti politinei partijai. Būtume Jums dėkingi, jei paremtumėte Tiesos.lt portalą – pervestumėte viešajai įstaigai „Viešė“ 2 savo pajamų mokesčio procentus. Tiesos judėjimo žmonių įsteigta „Viešė“ skirta portalui Tiesos.lt ir kitoms pilietinėms iniciatyvoms remti. Seimui įstatymais apribojus nebiudžetinėms partijoms leidžiamą gauti paramą, vienas pagrindinių teisėtų rėmimo būdų yra gyventojų pajamų mokesčio nuošimtis. Iki gegužės 1 d. kiekvienas dirbantis gali skirti Lietuvos Sąrašui 1 procentą… Skaityti daugiau »

 Liudvikas Jakimavičius

Tinklapio Tiesos.lt komentarų erdvėje skelbiama rinkliava Krikščioniškosios Demokratijos partijai, kažkokiam “Demokratiniam judėjimui” ar kol kas niekam nežinomai būsimai rinkimų į Seimą komandai yra kriminalas ir gryno plauko šmugelystė. Tai nieko bendra neturi su Lietuvos Sąrašo partija, kurios Taryba tokio klausimo nėra svarsčiusi, kaip ir demagogiškų Naglio Puteikio manipuliacijų neva apie būsimas koalicijas su Lietuvos sąrašo partija.
Visų portalo skaitytojų prašyčiau nepakibti ant sukčių kabliuko.
Lietuvos Sąrašo Tarybos narys Liudvikas Jakimavičius

paaiskinimas

LS Naglio pinigais laimejo 4 vietas.Jakimavičiau,kas Tau pasidare?

L.J. paaiškinimui

Ar norite pasakyti, kad dabar rinkliavos metu surinktais pinigais bus dengiamos Naglio Puteikio skolos, o gal norite pasakyti, kad Naglio pinigai laimėjo Savivaldybėje 4 vietas Lietuvos sąrašui? Kokia nors Darbo partija metė 10 kart didesnius pinigus, bet nieko nelaimėjo. Jūsų koreliacija – „pinigai -vietos” yra apgailėtinai pelėsinė.

Yra

yra toks veikalas : „Sarmatiae Europeae descriptio (1578) – dzieło historyczno-geograficzne wydane przez Aleksandra Gwagnina” šaltinis Maciej Stryjkowsk, Wikipedia, Wolna Encyklopedia.
Todėl aiškiai istorikai turėtų pasisakyti buvo Europos Sarmatija ar nebuvo, o patį veikalą „Sarmatiae Europeae descriptio (1578) – dzieło historyczno-geograficzne wydane przez Aleksandra Gwagnina” išversti į lietuvių kalbą ir padaryti visiems prienamą.

Portalas savus  myli...

Tiesos portalas saviškio, kitų visuomeniškų žmonių aršaus dergėjo ir kriminalizuotojo, LS tarybos nario Liudviko K. komentarus myli…
O pastarojo sukčiais išvadintų oponentų apsiginančius komentarus trina.
Pagarba ,,demokratiškiems” ponams L. Šopauskui ir R. Bingelienei už ,,principingumą” tapšnojant trečiajam LS žlugdytojui per petį.
Ir ačiū už aršią ,,trynimo kovą prieš kitas nuomones.

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top