Lapkričio 17-osios vakarą S. Daukanto aikštėje tradiciškai bus paminėta prieš pustrečių metų valdžios smurtu paminta Konstitucija

Laisvieji menininkai ir piliečiai kviečia tradicine meno akcija jau 30-ąjį kartą paminėti smurtu ir melu 2012-ųjų gegužės 17-ąją Garliavoje pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakyti prieš valdžios savivalę, prieš nesibaigiančius politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

Visi neabejingi, Lietuvos Konstituciją branginantys piliečiai laukiami lapkričio 17-ąją, pirmadienį, 18 val. Simono Daukanto aikštėje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
115 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
gazpromas- KGB visagaliai

prieš gazpromo-KGB pedofilus dreba visi politikai, teisėjai, prokurorai ir komisarai – žino šunyčiai, kas šeimininkas – kas bizūną ir ėdalo bliudelį turi.

tyleti negalima

Kai Lietuvoje,taikos metu naikinami vaikai,siekiant nuslept irodymus ir isteisint l.auksto rango pareigunus,dalyvavusius nusikaltime,tai tyleti negalima !!!

Hmm...

Teismas uždraudė transliuoti LNK KK2 laidų reportažus apie Kęstą Komskį, po to kai laida paviesino apie jo apleistus nesantuokinius vaikus…
Kaip šią savaitę skelbė „Lietuvos žinios“, Seimo kanceliarijai paprašius Seimo valdybos patikslinti žiniasklaidos akreditavimo tvarkos aprašą, K. Komskis pasiūlė riboti žurnalistų galimybes patekti į kai kurias Seimo rūmų erdves ir zonas, taip pat nustatyti aprangos kodą oficialiuose renginiuose. Jis neslėpė, kad tokį siūlymą taiko būtent minėtų pramoginių laidų atstovams, rengiantiems apie jį reportažus.

Hmm...

Teismaas visiskai neteisus. Komskis yra viesas asmuo ir gali buti mesinejamas be jokio leidimo. Kodel mesinejama Grybauskaite? Netgi atvirai smeiziama? Ir nieko.No jos kaip nuo zasies vanduo. Nes nekalta.
Jei nenori buti mesinejamas, lai traukiasi is viesosios erdves. Mes turime zinoti kokios morales zmones mes igaliojome priimineti uz mus politinius spendimus. Jei jis nesugeba pasirupinti savo priperetais vaikais, tai kaip jis gali rupintis visa tauta? Von tokius is seimo ir taskas.

beje,

jei apie Komski ir jo vaikus isipasakojo jo nuskriaustos vienisos motinos, tai kokio dar leidimo reikia is Komskio? Ir kuo cia deti laidu vedejai? Nejau ir vagisiu ar zudiku reik atsiklaust ar galima apie juos rasyt ar rodyt? Kaip tik reikia paviesinti, kad kiti/kitos neuzsoktu kartais ant to paties greblio, jei zmogus pavojingas visuomenei.

ha ha

ale apie Komskį gi skandalų-skandalėlių visokių tai gyvas galas – vat pavyzdžiui kartą patapo anas kažkokiu antikorupcijos komisijos pirmininku pavyzdžiui. Tai čia jau kaip sakant anekdotas, nes ėmė tada ir išlindo, kad šitą Seimo kovotojų prieš korupciją vadą tiria STT, o patsai Kęstas Komskis, kai pati Irena Degutienė apie tai pasakė Seime, tai retoriškai klausė kad kas nors „pateiktų jo sąsajas su kontrabanda”. Ogi tos sąsajos kažkokios išlindo, kai pasklido kalbos, kad anas kažkokių ten ryšių turįs su pasienyje verslaujančiais kontrabandistais, tai vat štai jums ir prašom. Tai dar ta proga buvo prisiminta, kad dar 2006 anasai kažkaip supainiojo viešuosius ir privačius interesus. Ir dar pasklido kažkokios kalbos, kad anie kontrabandininkai finansuojantys kažkokias politines partijas, tai čia aišku jau niekam… Skaityti daugiau »

ha ha ha

Kęstas Komskis – neabejotinai sąžinės šauklys, nes jam niekada nebuvo pareikšti jokie įtarimai ar kaltinimai iš kokių nors institucijų, taip kad jokio įtarimo čia negali būti! Ką prisigalvoja visokie negeranoriai, tai čia kliedesiai, nusišnekėjimai, ir neteisybė…. . Kęstas Komskis – seimūnas, patapo kartą meru Pagėgiuose, o tai vos atsirado proga, tai ir išlėkė į Seimą, tai jau aišku, kad paksuolis. Tai dar įdomu, kad kai į savavaldybę buvo renkamas 2007, tai buvo triukšmas dėl rinkėjų balsų supirkinėjimo beigi to, kad netgi rinkimų komisija pareiškė, kad vyksta kažkokios nesąmonės ir komisijos pirmininkė neaišku ką ten daro, bet tai paskui nei vienas neprisipažino, tai per teismus rinkimai buvo pripažinti teisėtais, nors VRK ir buvo liepusi juos rengti pakartotinai…… Taigi, o tai kai… Skaityti daugiau »

ha ha ha

O tai šiaip tai jau čia gėlytės, lyginant su 2003 paviešinta VSD pažyma, kur Kęstas Komskis buvo įvardintas tarp asmenų, keliančių valstybei grėsmę, ką paskelbė seimūnas Virginijus Martišauskas, gi su nedviprasmiška fraze – „K. Komskis yra vienprasmiškai įvardintas tarp žmonių, kurių veikla kelia grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui”. . Dar Virginijus Martišauskas teigė: „Juk ir VSD pažymoje nurodoma, kad Pagėgių meras, kaip ir Valstybės sienos apsaugos vadas Algimantas Songaila yra lankęsi Anzorio Kikališvilio bute Vilniuje. Naivu abejoti, kad K. Komskis į kontrabandos per sieną su Kaliningrado sritimi sistemą negali būti įsitraukęs. Tegul jis mane už tokius žodžius paduoda į teismą, bet aš tuo neabejoju. Daugelio nusikalstamų grupuočių svajonė yra turėti ne tik muitininkų, bet ir politikų užnugarį”. . Tai paskui dar… Skaityti daugiau »

ha ha

Tai čia dar jei netingit, , tai ir daugiau nete paieškokit ir papildykit straipsnį šitą nedaryšytą, nes užsiknisom kapstyt, visokio mėšlo tiek radom, kad ir patys galit paieškot, dar, o jei po visokius internetų komentarus gandų paieškai, tai ir suvisam pakraupt galima, kaip sakant, Google jums visad padės, nes jau atleiskit, tai jau užsiknisom. O tai dar buvo kažkokia istorija, kai į Tilžę vykstantys už kažkokius mokesčius privalėję laukti eilės kažkokios ten firmos Juvenika aikštelę, tai buvo ir prokuratūra įsikišus, bet kaip spėjamai, matyt gal visgi vėl Kęstas Komskis tvarką laimino? Tai čia aišku labai įdomu, kai važiuoji per sieną, o tau sako – arba važiuok į ten ir susimokėk kažkokiai firmai, arba nepraleisim[14]. Tai aišku, tvarka ir teisingumas toks… Skaityti daugiau »

 da biškį apie Garliavos respubliką

Garliavos Respublika neabejotinai egzistuoja visame gražume, nesgi vienas iš aukščiausių Lietuvos pareigūnų – generalinis prokuroras, tegul ir laikinas – Raimondas Petrauskas ją jau pripažino[1], o dar ir palygindamas šią su garsiąja Perlojos Respublika, o taip pat pripažino matomai ir ne vienas seimūnas, nes visi apie tai vis šneka. O tatai jau faktas, kad tai jau valstybė, atsiskyrus nuo Lietuvos natūraliai – juk šalys naujos atsiskiria visad prieš imperijos norus, taip ir čia vat štai matome, kaip Lietuvos imperija nyksta, o Garliava darosi savo valdžią patyliukais. Marius Kuprevičius, va taikėsi į šiosios Premjerus, bet nepataikė… belieka tiktai sulaukt, kolei ši respublika įgaus ir nuosavą paštą, policiją, kariuomenę, o tuo tarpu teismai tai matomai jau patyliukais kuriasi savaime, o žiniasklaida jau seniai… Skaityti daugiau »

 dargi biški

Dargi akivaizdu, kad klastinga didžialietuvininkų skleidžiama propaganda platina melą, esą Garliavos Respublikos išties nėra ir kad tai teisinis nihilizmas besąs, nes kaip taip gali būt, kad kitoje valstybėje nustojo galiot Lietuvos įstatymai, nors tai jau ir durnam aišku, kad ji yra akivaizdžiai, netgi visame gražume! Kiti gi didžialietuvininkai platina teiginius, esą ne į Perloją panaši šioji, o į Kėdainių respubliką, o jau į ką nepanaši visiškai – tai į Užupio respubliką, katroji besanti visiška priešingybė, kažkokia ten prasme…ha ha..

 mitingas prieš usofilus

Tai kad čia nebūtų vandalizmų, o visos nuomonės būtų atstovaujamos, tai čia vis vandalizmai ir vandalizmai, ateina visokie tai ten kedofilai, tai ten atvirkščiai ir kad pradeda trinti ir redaguoti…

Ūsofilai bei VSD sukūrė žymiąją Deklaraciją prieš kedofilus. Galite paskaiyti, kaip jie spjaudosi kraujais dėl to, kad pralaimi kovą.
Ūsofilų ideologija artima komunistų ideologijai. Teisėsauga yra šventa karvė, kuri niekada neklysta. Generalinis ir jo prokuratūra yra šventovė, kur bylos tiriamos idealiai. Niekas negali kovoti su jais, nes jie yra tiesos skleidėjai. Pedofilijos nėra Lietuvoje, o teisėjai yra visi geri. Tai ūsofilų ir šiaip sovietinių pusgalvių religija, kuri artima komunizmui. Ūsofilija – normaliam žmogui nesuprantamas mąstymas.

To gazpromas- KGB visagaliai       2014-11-14 20:1

Pedofilai ir agrastai ne rytuose, o vakaruose veisiasi 🙂
Kol buvom su rytais, tai yra su rusais, plikašiklių paradų nebuvo…

 peticija

Štai tokia vat deklaracija-peticija, katrą čia ir perduodame, kaip gavę maždaug, nes ir kedofilai, ir pedofilai, ir populistai, ir pedofilų gynėjai – visi turi turėti savo nuomonę, nes jei neturi nuomonės, tai negali ir galvoti bei kalbėti, o tuo gi tarpu faktai bei realybė – visiškai nesvarbūs! Petycija – NE KEDŽIO/VENCKŲ CYRKUI Prašau Kedžius ir jū pasiekėjus tuoj pat nustoti traumoti mergaitę. Kokią teisė jiems suteikė ją ikalinti, rėkti ir staugti kaip psychų armijai?? KAIP GALI VAIKAS RAMIAI VAŽIUOTI PAS MAMĄ – KAI BUDULIŲ IR TURGAUS BOBŲ BANDA STAUGIA APLINKUI??? Kodėl “ginėjai” neina piketoti prie seimo ar prezidentūros?? Kam jūs veliate vaiką į šitą makabrišką ir beprotišką spektaklį? Kas davė jums teisę baubti kaip psychų bandai? KA JŪS TUO NORIT… Skaityti daugiau »

 ir tep

Kedofilai – tai „valstybininkų” marionečių sugalvotas terminas, skirtas plačiosioms masėms. Šiuo žodžiu norima pašiepti tuos ,kurie palaiko Drąsių Kedį. Laisvės kovotojai rengia mitingus ir griauna supuvusią sovietinę teisėsaugą, reikalaudami normalios teisėsaugos atėjimo į Lietuvos valstybę. Tai sukelia akivaizdų pavojų nesveikai visuomenės daliai ir VSD.

Negana to, kad privertė atsistatydinti Seimo komisijos pripažintą blogąi dirbųsi generalinį prokurorą Algimantą Valantiną, kaltindami šį blogai dirbant, tai akivaizdžiai norėtų sugriauti visą supuvusią sovietinę teisėsaugą, nes aišku, kam tai naudinga – pilietinei visuomenei, laisvės kovotojams arbai visai sveikajai visuomenės daliai.ha ha.

 ir tep, VSD

VSD – tai santrumpa nuo „Valstybės Sąžinė ir Dora”. Kaip žinia, nei sąžinės, nei doros Lietuvoje nėra, tad ir visos kalbos apie VSD – tiktai išsigalvojimas. Ha ha:)

 ir tep, MITINGAS

Mitingas – tai konstitucinė teisė, kuri administracine tvarka baudžiama, kaip kriminalinis nusikaltimas. Nes gi išties, kaip čia dabar gaunasi keistai: lyg ir turėtų visi teisę mitinguoti turėt neribotai, o visokią savivaldybę tiktai informuoti, kad ta pasiruošt galėtų, bet gi gaunasi atvirkščiai: nei ten leidimo duos, nei ten dar kažką. Čia kaip prisiminus prieš kelerius metus, kai kažkoks ten Vilniaus meras žadėjo susodint vaikus, kad anie kažkur dideliu būriu sniego gniūžtėmis mėtėsi organizuotai – neteisėtas ir nusikalstamas renginys, nes juk organizuotas, taigi – susirinkimas, o vadinasi kad mitingas. O bet kita gi vertus, tai argi galima paneigt, kad kur tik mitingas – ten ir riaušės, taip kad už susibūrimus po 2 ar daugiau žmonių, turi būti baudžiama nedelsiamai ir preventyviai uždaroma,… Skaityti daugiau »

 ir tep, NERINGA

Neringa Venckienė – garsi seimūnė, dar ir drąsiečių partijos įkūrėja, nes jos dėka dabar visi žino šūkį TIE-SOS, o ir žino, kad šios nėra, o tiktai klanas visur, todėl ir Neringutė dabar jau yra bėglė. Bet Venckienė, išmanydama teisę kaip savo kairę ranką, neužprotestavo naujų Furmonavičiaus nuotraukų, nors mergaitė atpažįsta J.F. tik iš 10 metų senumo… O tai dabar dar naujesnis fokusas – pasirodo gi iš kažkur išlindo gandai, kad čia Neringa Venckienė – civilinių bylų teisėja, besanti intrigantė, kuri visą pedofiliją susigalvojo, kad Joną Furmanavičių – baudžiamųjų bylų teisėją, iš darbo išėst ir jo vietą užimt. Tai čia panašiai, kaip kokia notarė sugalvotų policijos patruliu įsidarbint ir dėl to prieš kokį policininką intrigas keltų. Tai čia šitų gandų pasakotojai… Skaityti daugiau »

 ir tep, Ūsas

Andrius Ūsas – taigi pagarsėjęs politikas, vienas iš Darbo (pilietininkų) partijos vadų buvo, pakol jo pedofilijos ligos skandalas nepakirto.. Tai dažnas čia jau ir nesigilintų, nes oficialūs prokuratūros kaltinimai mesti: Andrius Ūsas yra įtariamasis Drąsiaus Kedžio byloje! Taigi, faktų nepaneigsi,,, perduota teismui byla kur prokuratūra kaltina Andrių Ūsą nusikalstamomis pedofilinėmis veikomis! Tiktai prokuratūra kalbama kad įrodė, kad ponas Ūsas nejoks pedofilas – jis tik geraširdis mažų mergaičių tvirkintojas gali būti ir tai tik iš didelės bėdos. Matyt tepliojimas iš sysalo išvarvėjusiu kremu nėra ne tik kokia šlykšti pedofilija, bet ir padeda išlaikyti odą gražią ir nesusiraukšlėjusią… O dar buvo visokių gandų, kad per TV šisai su anokia Laima Stankūnaite romantišką meilę, tai paskui buvo kitų gandų, kad su žmona skiriasi,… Skaityti daugiau »

 o betgi tačiau,

nagrinėjamos ir kitokios Ūso mirties priežastįs: Nusprendė Ūsas išgerti visą Prūdą. Kedys , švariais batais prigėrė, šnapso, pasidėjo pistoletą ir laukė Ūso ar Stankūnaitės, bet užspringo; Ūsas , važiavo į pasimatymą su Stankūnaite ir sustojo atsigerti vandens iš balos , perdaug prigėrė; o dabar Stankūnaitė nueis į prokuratūrą ir belaukdama Aido , nualps nuo saulės smūgio!!! NEPAKLAUSĖ SESYTĖS {KRAUJUTYTĖS) IR GĖRĖ VANDENĖLĮ IŠ BALUTĖS. Ūsas ieškojo savo pirštinės, dėl to ir į kūdrą įlipo, tikriausiai nardė ir ieškojo savo pirštines… o pataikė ant bebrų …išsigando ir prigėrė… Dėl visko kalti bebrai.. atvažiavo, išjungė pavarą, nulipo nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir prigėrė. jis įvažiavo į vandens telkinį, nulipo nuo motociklo ir suklupo; taip išsigando – galvojo ką daryt! ką daryt! vajevaje,… Skaityti daugiau »

 o betgi tačiau,

Paspringti skrandžio turiniu – tai madingas sezono savižudybės būdas, kur kiekvienas gali imti ir paspringti, tam visad būdingas toks paprastas bruožas, kad būtina išgerti butelį degtinės ir eiti pasivaikščioti ar šiaip važiuoti pasivažinėti kažkur toliau nuo žmonių, prie kokio nors vandens telkinio vienam. Itin gerai tinka su savimi pasiimti šokolado plytelę ar dar kokius nors įkalčius. Taip tokiu būdu gaunasi garantuotas rezultatas, kad jau gyvo niekas nesuras, tai tą labai gerai demonstruoja ir Drąsius Kedys, ir Andrius Ūsas, katrieji taip tik ėmė ir šast ir paspringo kažkaip ten nesuprasi kuo ir kaip, tai dar paskui teisėsauga ištiria, kad vienas ne šiaip paspringo, o žolėmis, kurių prisivalgė, o kitas paspringo vandeniu, kurio iš prūdo prisigėrė. Taip kad jei jau egzpertai šitai… Skaityti daugiau »

 ir tep LAIMA

Laima Stankūnaitė – garsioji Drąsiaus Kedžio sugyventinė buvusi. Tai kaip teigė Drąsius Kedys, šioji savo 4 metukų dukrą pardavinėjo pedofilams. Tiesą sakant, nei nežinom, kaip ten išties buvo, betgi žinom, kad kriminalistikos istorijoje šitai nėra kažkas nežinomo, kai motina savo vaikus į prostituciją parduoda, tai paprastai būdingiau prostitucija užsiimančioms moteriškėms, tai negalim vat taip vat imti ir atmesti šito, kaip nesąmonės. Tai dar žiniasklaida kalba, kad visa istorija prasidėjo nuo to, kad Drąsius Kedys 2006 per radijo stotį „Power Hit Radio” išgirdo maždaug tokį skelbimą: „mergina susipažintų su vyru, galinčiu paremti materialiai”. Ir buvo nurodytas šios pačios Laimos Stankūnaitės telefonas. Tai tada sužinojo, kad dukra savaitiniam daržely palikinėjama ir ją pasiėmė… O tai pats Drąsius Kedys su Laima Stankūnaite susidraugino,… Skaityti daugiau »

 teismo pripažintas

Žymusis Lietuvos pedofilas, Socdemų partijos įkūrėjas, kaip skelbiasi, pripažintas teismo, tai dabar visą likusį gyvenimą tokiu ir turės būti, nes teismas liepė. Nu dar žinome, kad Ervydas Čekanavičius studentams ir moksleiviams galimai išnuomoja butus, girdo juosiuos klofelinu ir relaniumu bei kviečia pasižiūrėti visokių žurnalų… Kaunietis.

 bėglių sąrašas

Bėglių sąrašas yra specialiai visokiems politikams-bėgliams skirtas surašyti, tai čia tie bėgliai ir pakliūna, kad nebūtų užmiršti ir patogu būtų juos atrasti. Tai aišku, kad visokios tų pabėgimų ir dingimų priežastys būna, bet gi kartais tai juk reikia ir pasiaiškinti, o kartais ir taip viskas iškart aišku pasidaro. Visuomenei žinomų politinių bėglių sąrašas Albertas Šimėnas – vagi kai tik buvo paskelbta Kovo 11, tai patapo kažkokiu ministru pirmininku, o paskui kažkur dingo, o kur ir kodėl dingo – taip ir liko nelabai aišku, tik kažką nelabai aiškaus aiškino, kai paskui atsirado, tai visi taip ir suprato, kad anas pabėgo… Viktoras Uspaskichas – irgi kažkur pabėgo, kai jam bylos prasidėjo, o paskui staiga atsirado kažkur Rusijoje ir skelbė tenai spaudai, kad… Skaityti daugiau »

Maryte

Ziu koks riebus trolis ilindo. Dar islaus dideliais akiniais duris portalo.

 dar apie Drąssių ir agurkinius

Tai šieji Kauno Agurkiniai dabar bando išstumti Daktarų likučius iš veiklos irgi užgrobti visą valdžią Kaune, bekovodami dar ir su anokiais Kamuoliniais beigi Daktarų likučiais. O Kauno teisėsauga gi tuo tarpu tiktais skėsčioja rankomis ir sakosi nieko negalinti padaryti, tad geriau ir nekalbanti, taip kad daugeliui čia jau abejonių ir nekyla, kad visokių abejonių tenykšte teisėsauga daugeliui kyla… Čia gi gi dar nuo sovietmečio žmonės kalba lig šiolei, kad visur būna ir dorų, ir paperkamų pareigūnų, tačiau Kaunas – išskirtinis miestas, jo pareigūnai patys nusikaltėlius augina! Visuomenei žinomi Agurkiniai: Saulius Velečka (Agurkas) Norbertas Tučkus Tadas Petrošius Renaldas Mockus Dar kokia tais esą buvusi kažkokia susijusi gauja iš Garliavos, katra vadinosi Pifo grupuotė. O dar kažkokie ten buvo gandai, kad dar… Skaityti daugiau »

pensininkas

Man rodos veik visi komentarai Vasaros 5 įstaigoje parašyti. Jovalas kažkoks. Žmonės ateikime, neužmirškime to valdžios smurto prieš taikius piliečius padaryto prieš 30 mėnesių (2,5 m.). Reikalaukime Tiesos ir Teisingumo.

Tylus susitarimas

tęsiasi – nespausti nykščių po nesąmoningais dergalais……..

Marija

Pagarba laisviems piliečiams už atkaklumą.

vite

Ginantys tauta ir Konstitucija isiraso i Lietuvos istorija vardu TIE-SOS

aha

idomiai isdeliota Garliavos enciklopedija. Tik reiktu paieskot rysio tarp kontrabandos, i kuria isivele kai kurie paksistai ir tu keistu mirciu. Garliavos sturmui vadovavo rods R.Pozela. Ar jis paksistas? VRM skyre Paksas. Reikalingas postas. Jei si partija si posta priziures, tai kazi kokia bus ta kova su kontrabanda ir korupcija. Tad ar ne juokinga kalbet apie kova su korupcija, kuomet korupcija ir yra sios sistemos varomoji jega. Ka tik perskaiciau delfi straipsni apie sukcius senuku apgaudnejimo byloje: „Pagarsėjo ciniškumu: žemės sklypus ir namus praradę senukai neteko milijonų”. Tarp sukciu velgi dominuoja paksistas Rysardas Nevera.(Prokurorų kaltinimų sulaukė Albertas Tunkevičius, Andžejus Gulbickis, Ryšardas Tripuckis, Ričardas Nevėra, Inesa Kulešaitė, Ivona Gulbickaja, Juzefa Gulbicka ir Marekas Veikšnia). Vilniaus policijos vadovas Kęstutis Lančinskas žurnalistams yra sakęs,… Skaityti daugiau »

aha

Venskienes/Kedziu namai su antiteroristine brigada buvo sturmuojami taip pat vykdant ANSTOLES nurodyma. Kas per viespatys Lietuvoje tie anstoliai? Kokie istatymai vercia anstolius buti Lietuvos zmoniu siaubu, kad net teisejai pries juos yra bejegiai?

anstoliu monopolija?

Antstolių įstatymo, kurį 2002 metais (tada seimui vadovavo A.Paulauskas) sukūrė patys vėliau antstoliais tapę buvusieji Teisingumo ministerijos valdininkai, numatę galimybę pelnytis ne tik iš skolininkų, bet ir iš kreditorių bei valstybės.

Vilniaus, Klaipėdos, Kauno antstolių metinės pajamos viršija ir 1 mln. litų.Šiais metais jie gali tikėtis dar didesnio uždarbio, nes valstybė tik minimaliai reguliuoja vykdomųjų išlaidų dydį, o jos ir sudaro antstolių pajamų šaltinį.

Pardavus skolininko turtą, gautos lėšos pirmiausia patenka antstoliui, kuris pasiima savo dalį, vadinamąsias vykdymo išlaidas. Kartais antstolis pasiima didesnę sumą, nei atitenka kreditoriui. Ir net dešimtis kartų didesnę, jei kalbama apie valstybę.

anstoliu monopolija

Įstatymas nustato, kad antstolių darbo organizavimą tikrina Teisingumo ministerija ir Lietuvos antstolių rūmai, o jų procesinių veiksmų teisėtumą kontroliuoja teismas.
„Iš Prancūzijos modelio buvo „užmiršta“ paimti nuostatą, kad išieškant skolas valstybės naudai antstolių uždarbis turi būti labai ribojamas, – piktinosi amžinatilsį K.Čilinskas. – Negali būti taip, kad antstolis valstybės sąskaita uždirbtų daug kartų daugiau už teisėją. Dabar susidarė tokia situacija, kad antstoliams perduodami Mokesčių inspekcijos išieškojimai ir kiti išieškojimai valstybės naudai, kurie duoda jiems labai didelį pelną nedaug dirbant, nes valstybinės įstaigos pačios gerai paruošia bylas. Tai toks būdas iš valstybės daug gauti, nors tai prieštarauja tam modeliui, kuris buvo paimtas iš Prancūzijos.“

teisėjai bendradarbiauja su anstoliais

Nors skundų autoriams dažniausiai siūloma kreiptis į teismą, tai labai ilgas ir ne visada sėkmingas procesas. „Teismai nekontroliuoja antstoliu,Teigiama, kad antstolių reforma atlikta sekant prancūzišku modeliu. Tačiau Prancūzijoje teismai labai griežtai kontroliuoja antstolius. O Lietuvoje ta kontrolė minimali arba jos visai nėra… Taip istoriškai susiklostė, kad antstoliai neretai dirba kartu su teisėjais vienose patalpose, kurios jiems, dažniausiai rajonuose, buvo parduotos labai pigiai už likutinę vertę. Todėl iki dabar tarp teisėjų ir antstolių išlikęs labiau bendradarbiavimo nei kontroliavimo modelis. Tiktai aukštesnės teismų instancijos imasi sprendimų, kuriais bando pastatyti antstolius į tą teisinę padėtį, kurioje jie turėtų būti, kad nepiktnaudžiautų savo teisėmis. K.Čilinsko įsitikinimu, tai, kad teismas užkirto galimybę teisingumo ministrui vykdyti savo pareigą, atspindi bendrą tendenciją: monopolinių paslaugų teikėjai ima smarkiai… Skaityti daugiau »

K.K.

Pernai gruodį Specialiųjų tyrimų tarnyba pasiūlė įpareigoti antstolius deklaruoti privačius interesus, tačiau STT iniciatyva žlugo įsikišus Vyriausybei, kuri yra įsitikinusi, kad antstoliai papildo biudžetą nemažomis sumomis.

Tačiau nesant skaidrumui jų veikloje vargu, ar yra kontroliuojamos jų pajamos. Kalbama, kad kai kurie antstoliai neskelbia varžytinių tyčia, o susitarę su Nekilnojamojo turto agentūroms perleidžia pusvelčiui parduodamus butus, vėliau gaudami solidžius komisinius, kurių niekur nedeklaruoja.

Kartais kyla įtarimų, kad iš butų išnešami daiktai taip pat dingsta, o vėliau būna parduodami trigubai brangiau.

Taigi, kas yra antstoliai?

Paklauskit Juliaus Sabatausko

kodel jis prastume toki Anstoliu istatyma?

reikia

reikalauti, kad anstoliai butu valstybiniai, o ne banditiniai.

va va

Ar ne keista, kad Anstole Sonata Vaicekauskiene kreipesi butent i Kedainiu teisma su prasymu nurodyti kokia prievarta galima taikyti pries Kedzio mergaite. Argi ne keista, kad ji gavo aro armija is Libcentristo Meliano VRM Kondratjevo nutarties vykdymui? Ir kas apmoket turejo tas islaidas? Is varzytiniu parduodamas seneliu Kedziu namas?

antstoliai ir eutanaziją vykdys

teismas priims sprendimą violetiniams taikyti eutanaziją – kaip nesugebančiais gyventi,
antstoliai su malonumu vykdys eutanaziją: ilgai, skausmingai.
už suteiktas paslaugas antstoliams atiteks visas aukų turtas.
tai bus labai komunistiška ir konservatoriška – viskas, kad valstybė stiprėtų.

dar

nenurimsta gyvuliai?

Gal

Durneliai?

Geras

buvo komentaras. Be jokių nešvankybių ir pan. Svarbiausia taiklus-už tai ir pašalino. Matyt jaučiasi nelabai gerai šie ponai, kišdamiesi į svetimų šeimų reikalus. Instinktai, instinktai, ponai, verčia Jus taip elgtis ir nieko Jūs čia negalit su savimi padaryti. Tai?

rupūs miltai!

tai Bernatonis pasistengė įtvirtinti anstolių monopoliją?
Buvau geresnės nuomonės apie šį socdemą.

rupūs miltai!

Lietuvos Konstitucijos 48 straipsnyje įtvirtinta KONSTITUCINĖ TEISĖ Į TEISINGĄ APMOKĖJIMĄ UŽ DARBĄ. EUROPOS SCIALINES CHARTIJOS 4 STRAIPSNIS NUMATO TEISĘ Į TEISINGĄ ATLYGINIMĄ.

Tad ar proporcingas monopolizuotų anstolių atlyginimas jų darbui, kuomet vien už įspėjamo laiško parašymą, jie sau prisiskaičiuoja apie 260 litų, o metinis uždarbis viršija miljoną? Anstoliai užversti darbu, bet laisvos rinkos taisyklės jiems negalioja? Kas čia per korupcija?

jau

Greit nebus isvis kam ateiti i ta Daukanto aikste ,tokia masiska emigracija vyksta .O jaunimui tas nerupi ,jie turi savo gyvenima ir tik laukia ,kad baigus mokykla galetu emigruoti.Liks lietuvoj ponai ir ju vaikai poiukai ir tiek ziniu .O kurie ateina i Daukanto a visiems didziausia pagarba.Tai zmones is didziosios raides.

>> jau

vadinasi, reikai keisti aikštę. Ne tuo adresu renkatės. Juk Seimas, o ne Prezidentūra peri idiotiškus įstatymus anstoliams ir teismams, uždarydami juos nuo visuomenės akių.

>> jau

Visos Lietuvos teisėsaugos bėdos yra jos nepaprastame, unikaliame užsislaptinime. Amerikoje daugumoje teismo procesų filmuojama, kai kurie ypatingai rezonansiniai procesai transliuojami gyvai per nacionalinius kanalus, kaip TruTV. Jų eigą komentuoja įžymūs teisininkai – advokatai, prokurorai, teisėjai. Net ir dar neįvykusios bylos, tiksliau įtariamų nusikaltimų tyrimas nušviečiamas tokiose laidos kaip First 48. Jų pabaigoje pažymima, kad suimtieji laikomi nekaltais kol teismas neįrodys jų kaltės ir kad jie dabar laukia teismo.
Toks atvirumas užtikrina visuomenės pasitikėjimą teisėsauga. O Lietuvoje įspūdis priešingas – kad teisėsauga viską slepia nuo visuomenės. O jei slepia, reiškia kažko bijo, kažkokius juodus darbus dirba, kažkam tarnauja.

Tomas

Ačiūdie,kad Lietuvoj dar liko laisvų žmonių. Gyvas priekaištas visiems cinikams ir Grybauskaitės subinlaižiams. Grybauskaitės įsakymu žmones Garliavoje daužęs Skvernelis jos paskirtas vidaus ministru. Dar reikia Vaicekauskienę paskirti teisingumo, o Černiauską švietimo ministrais.

115
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top