Ledonešio naujienos. Liudvikas Jakimavičius. Dočio sveikinimai Gabrieliui, nuožmioje kovoje su juodaskverniais laimėjusiam partiją dar 4 metams

Skambino Dočys.
Sako:
– Prasidėjo Alksnynuose neregėto masto ledonešis. Mane Dysna jau semia iki palangių. Kraustausi į antrą aukštą, į palėpę tęsti ryšį. Nežiūrint stichijos siautėjimo, nenutraukiau domėjęsis Lietuvos vidaus ir tarptautine politika. Perduokite mano nuolankiausius linkėjimus Gabrieliui Landsbergiui, įtemptoje ir nuožmioje rinkiminėje kovoje su juodaskverniais krikdemais (priedo – siaučiant pandemijai), laimėjusiam partijos pirmininko mandatą dar ketveriems metams.

O dabartės jau turiu nutraukti ryšį, nes vanduo siūbtelėjo į palėpę. Išmušiu šiferio lakštą ir sėsiu ant kamino. Apie padėtį Alksnynuose pranešiu kitu skambučiu arba SMS žinute nuo kamino.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aggnė

O kam tie rinkimai, kai žmogus geras?
SSRS be jų pragyveno net 60 metų.
Taigi Lt dar viskas prieš akis.

drilingas

Aš labai didžiuojuos,
Kad esu vadukas,
Kad esu mažytis
Landzgrybio anūkas!

Valioooooooooooooo

Ir as dziaugiiosi del anuko. Tik nezinau, kas cia ivyko, bet dziaugiiosi labiau uz pati prelegenta. Uffff kas cia, gal jau stasiu tapau?? Bet negaliu pasitikrinti, dar be visos medicinines paslaugos yra prieinamos

Rasa

O ką? Jie turi ką nors geresnio? Užtenka vien to, kad jis Landsgrybio anūkas! Bet jis dar ir gražus, ir ilgapirštis, trijų vaikų tėvas, Austėjos vyras, turi gerą draugą ir svarbiausią patarėją-savo garsųjį švogerį. Ko jums dar reikia? Kas nepatinka?

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top