Lenkija atsisako Ukrainai parduoti ginklų

Lenkija netieks ginkluotės Ukrainai. Vietoj karinės pagalbos naujoji Lenkijos vyriausybė pasiruošusi suteikti Ukrainai humanitarinę pagalbą.

Apie tai pranešė Lenkijos užsienio reikalų ministras Grzegorzas Schetyna interviu Lenkijos televizijos kanalui TVP Info. Ministras teigė, kad Ukrainai pakanka savų ginklų.

„Ukraina turi savo ginklų, be to, ir pati gamina gerų ginklų. Mes tikrai teiksime humanitarinę pagalbą“, – pareiškė G.Schetyna.

Priminsime, jog anksčiau Lenkijos gynybos ministras Tomaszas Siemoniakas buvo pareiškęs apie pasirengimą tiekti ginkluotę, jei tik Ukraina to paprašytų.

censor.net.ua

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Štai ir viskas

Ukraina lieka viena?

Taigi

Nejaugi lenkai susiprato, kad psichikos ligoniams, sadistams ir maniakams ginklų negalima duoti.

atsibudo

is letargo idijotai

 kacius

Nespėjo kojų sušilti, o jau apsi… Logiška!

Sta

Lenkai ir lieka lenkais. Pamiršo 1939 metus ir Katynę pamiršo ….O lėktuvas su Kačinskiu ir kitais aukštais lenkais ?

nepergyvenkit

,,Ukrainos” kariuomene jav gauja finansuoja.skaiciau,kad vel uzsipirko ginklu.

Rusofobinė isterija

Rusofobinė isterija slopsta visoje Europoje – tik Grybauskaitė dar svaidosi žaibais. Nes visą košę nuo pat Maidano ji ir užvirė (kurstoma JAV).

reikėjo

skaityti rugsėjo 18 dienos Zigmo Vaišvilos straipsnį Pirmasis Ukrainos pasidalinimas įvyko ekspertuose, alke ir laisvamelaikrastyje, tada mažiau nusivylimų būtų

>Rusofobinė isterija

Rusofobinė isterija neslopsta ir TIESOS.LT portale. Gavo subsidiją iš JAV?

Stebiuosi

kiek tų ruskių samdytų komentarų rašytojų nuolat reiškiasi. Kur tik neįlenda. Manau , kad jiems daug nemoka, nes griebia masiškumu. O tikslas – užknisti nesąmonėmis.

Vadakste

Gerai , kad atsisako , nes isigys Ukraina ginklu ir zus daugiau zmoniu . Reikia sest prie derybu stalo ir taikiu budu sprest problemas . Karai niekam gerio neatnese ir neatnes. Stop karams ir ginklavimuisi.

ruta

Kai Jusu kieme, banditas su ginklu , atsises i Jusu masina , prikrauta Jusu turto , Jus jam porinsite apie taika ir morale ?Ar pasieme pagali ir pasikviete kaimynus , gerai jam isvanoste strenas ?

sigitas

Lenkai savo stiliumi…jie net ir nebando slepti kad stipri Ukraina jiems nereikalinga konkurente…nematai didelio skirtumo tarp rusu ir lenku didziavalstybinio sovinizmo…

To Sigitas

Ar tamsta nepamastot , kad Ukrainai pardavus ginklu gali karas ateiti ir i ju kiema.Kad neisipliekstu 3 pasaulinis karas, reikia visom isgalem stabdyti Ukrainoje kara , nes juo labiau ginkluosis , tuo daiugiau zus nekaltu zmoniu . Kiekviena zmogaus gyvybe turi buti brangi .Problemas sprest taikiu budu ,sedant prie derybu stalo.Stop karams ir ginklavimuisi.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top