Lenkija atsisakys stambaus užsakymo Prancūzijoje, jei ši parduos „Mistralį“ Rusijai

hvylya.net

Jei kartais Prancūzija pabandys parduoti Rusijai „Mistralį“, Lenkija atsisakys pirkti Prancūzijoje įrenginių ir technikos, reikalingų Lenkijos priešraketiniam skydui.

Apie tai savo Veidaknygės paskyroje parašė Lietuvoje dirbantis ukrainiečių žurnalistas Viktoras Černyšukas.

„Lenkijos gynybos ministras Tomaszas Siemoniakas šiandien pareiškė, kad tuo atveju, jei Paryžius pamėgins parduoti Maskvai „Mistralį“, Varšuva atsisakys pirkti iš Prancūzijos įrangą ir techniką, reikalingą Lenkijos priešraketiniam skydui“.

O dabar – dėmesio! „Mistralio“ kaina – 2 milijardai eurų, įrangos Lenkijos priešraketiniam skydui kaina – daugiau nei 33 milijardai eurų. Esu tikras, kad Hollande’as susikrims“, – papasakojo jis.

hvylya.net

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ruta

O Lietuvos valdzia buldozeriu stumia Lietuva i Europa , o ten …tustuma , tik vartojimo vajus , moraliniu vertybiu naikinimas ,merkantiliniai /komerciniai/ santykiai , biurokratu rojus ir tustybes paradas .

Kas dėl tų pinigų.

Pasirodo, kad ukrainiečiai su lenkais geriau moka skaičiuoti prancūzų pinigelius, negu patys prancūzai. Tik vienas klausymas tada iškyla – vis gi kodėl gi jie tokie „biedni” palyginus su tais prancūzais ?

Taigi

Juokingi paistalai.

Kritikas Pikčiurna

Nuorodoje apie trolius nagrinėjama rimta problema, kaip turi apsispręsti bendruomenė tarpusavyje bendrauti. Jei bendruomenė visiškai atvira, ji taip leidžia nevaržomai reikštis destruktyvioms jėgoms ir taip trukdyti bendrauti bei kiršinti bendruomenę. Tokiu atveju vienintelė išeitis yra sąmoningiems bendruomenės nariams į tokius išpuolius visiškai nereaguoti ir jų nevertinti. Kvietimas administruoti ar moderuoti leidžia vengti kenkėjų, bet tam reikia sukurti labai griežtas portalo taisykles, nustatančias elgesio ribas. Tai šiek tiek varžo žodžio bei saviraiškos laisvę ir įveda tam tikrą subjektyvumą, o tuo pačiu tampa cenzūra, kurios ribas yra daug sunkiau valdyti ir ji tada tampa pagrindiniu ginčo objektu. Kol kenkėjų yra mažuma, manau, geresnis pasirinkimas yra ignoruoti trolius ir kitokius kenkėjus, nes jei bendruomenė aktyvi, tokių kenkėjų visada bus mažuma. Juk nepykstame, kai… Skaityti daugiau »

Vytautas Ju.

Būtent to ir siekiama. Kuo daugiau chaoso ir sumaišties. Kaip sako Mike Billington (Executive Intelligence Review), bankininkams reikia karo, nes jų kreditinė sistema griūva, reikia absoliučios valdžios, kuri galima tik per karinę padėtį. Absoliuti kontrolė viskam, duona pagal korteles, apie žodžio laisvę net nesvajok.
„Fema“ eskandronai, „Fema“ traukiniai lavonams vežti, „Fema“ grabų poligonas — nebeatrodo tokia jau didelė sąmokslo teorija.
Bankininkams nusispjauti tiek ant Vakarų, tiek ant Rusijos, nėra kreditų sistemos — nėra nieko, lieka basi ant ledo. Kas leis sugriūti sistemai, kuri kuriama nuo 1694 m. kai buvo įkurtas Anglijos bankas. Išnaikins visą pasaulį, sulindę į Denverio oro uosto požemius.

apie trolius

Troliai yra informacinio karo kareiviai, jų yra abejose fronto linijos „apkasuose“. Sprendimas pradėti informacinį karą buvo priimtas 1943-08-20 Kvebeke, kur susitiko JAV prezidentas ir Britanijos ministras pirmininkas (V. Čerčilio iniciatyva). Priežastis — buvo aišku, kad Hitleris, po Kursko mūšio rusų nenugalės, reikėjo pergrupuoti pajėgas. Pirma nušalinti Hitlerį, vietoje jo pastatyti tokį, kuris būtų pilnai lojalus Britų imperijai. Nepavyko. Toliau, suvienyti Britų, JAV ir Vokiečių pajėgas ir nukreipti prieš TSRS (planas „Valkyrija“). Nepavyko. Kitas Čerčilio planas — 1945-07-01 pulti raudonają armiją. Tai turėjo daryti 25 vokiečių divizijos, kurios buvo pilnai išsaugotos. Nepavyko. A. Dullas 1945 m. rudenį buvo paskirtas Informacinio štabo generaliniu direktoriumi (vadovavo 24 m., net būdamas ČŽV direktoriumi ir pavaduotoju). Štabo strateginis tikslas — informacinis karas prieš TSRS t.… Skaityti daugiau »

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top