Lenkija toliau gina Europą nuo Lukašenkos ordų

alkas.lt

Lenkiją ir toliau atakuoja Baltarusijos diktatoriaus siunčiamos Azijiečių ordos, o Lietuvos spauda tartum bendrininkaudama su Aliaksandru Lukašenka rašo apie „migrantų krizę“.

Lapkričio 16 d. keli tūkstančiai perėjūnų iš Artimųjų Rytų, su turistinėmis vizomis atvykusių į Baltarusiją, vėl šturmavo Lenkijos valstybinę sieną. Šį kartą Lenkijos pasieniečiai buvo užpulti su akmenimis.

Lenkijos Krašto apsaugos ministerijos paskelbtame vaizdo įraše galima matyti, kaip nusikaltėliai puolantys Kužnicos pasienio punktą į Lenkijos pareigūnus mėto akmenis. Sienos gynėjai nuo agresorių ginasi ašarinėmis dujomis ir vandens patranka. Vieni užpuolikai iš apylinkių link valstybinės sienos tempia akmenis, o kiti juos mėto į pareigūnus ir bando pralaužti apsauginius įtvirtinimus.

Lenkijos policija pranešė, kad per susirėmimus sunkiai sužeistas vienas policininkas, jam tikriausiai skilo kaukolė.

„Šiandienos ataka vyko griežtai prižiūrint baltarusių tarnyboms“, – rašoma visuomeniniame tinkle „Twitter“ paskelbtame Lenkijos gynybos ministerija pranešime.

Antpuoliui vadovavę Baltarusijos pareigūnai neleido užpuolikams atsitraukti nuo pasienio posto. Manoma, kad Baltarusijos jėgos struktūros užpuolikus aprūpino garsinėmis granatomis.

Visuomeniniuose tinkluose skelbiamuose vaizdo įrašuose galima matyti, kad Lenkijos valstybinės sienos užpuolikai buvo apsiginklavę metaliniais strypais, grindinio plytomis, buteliais ir medžių šakomis…

Šturmą prieš Lenkią rengianti Baltarusijos valdžia perėjo ir į informacinį puolimą – viešai apkaltino Lenkiją „eskaluojant migrantų krizę“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kareiviai tiesiog atliko savo darbą,o ...

tai vertinu kaip visišką Lietuvos /Lenkijos valdžių kvailystę : tartis reikia su Lukašenka , krizės sprendžiamos politiniais metodais.(išskyrus ,aišku, jei kuri nors pusė tą krizę sukūrė specialiai).

amam

Stebuklai…Sutinku su konciais,jokiu sneku su beprociu tarakonu,teturi prikviestus turistus,teseria sikancius i termosus…Greit pats ims skraidint ruberoidus namolio.

ah1

Nesąmonė. Kurioje šalyje patikrinami pagauto dokumentai ta šalis ir privalo rūpintis pagautu. Tiesiog užsimerkei, praleidai ir „skaterių darožka” Germanijon- bo jų tikslas Germanija. Nepamiršt laisvos valios dėsnio.
Lenkijos poza labai keista.

Dzeikas

svarbiausia kad tokiu nuokrushu kaip ah1 – pilna Lietuva, todel lietuviams lenkai „durni ir uzsispyre”. Todel kaip ir nekeista, kad Lenkijos teritorija auga o Lietuvos traukiasi kaip sagrenes oda. Sure lenkai gali uzsimerkti ir praleisti zbroda i Vokietija (uzsimerkti ir pasistengti pajust malonuma, kaip kad lietuviai praleido lenkus puolancia Raudonaja Armija 1920m per savo teritorija , juk ne mus puola, o lenkus) suteikdama tautai katarsi – ne vieni mes tokie pi…dukai – bet lenkai todel ir neleidzia , kad Lenkija – ne pereinamas kiemas ir visokie cigonai ten nevaikscios. Vokietija nori priimti zbroda? Tegul ima, jei nori. Tik su savo transportu , nuo vartu pasiima ir tegul patys vezasi.Arba tegul Lukashenka skraidina. Dar turite klausimu, kodel amerikieciai sukineja Lietuva ant… Skaityti daugiau »

ah1

> Dzeikui. Nesąmonė. Gamtoje laimi tie kieno daug, tiesiog toks gamtos dėsnis, todėl america „suka” su Lenkija o ne Lietuva.

Dzeikas

Pvz, Izraelis 6 Dienu kare 1967m su 2 mln gyventoju pries 40 mln arabu saliu koalicija.
Ir JAV investuoja ne i Egipta ar Turkija , o i Izraeli. Kodel? Lygiai del tos pacios priezasties kad kuria bazes Lenkijoje , o ne Lietuvoje.
Kas reiskia tureti reikalu su Lietuva parode FBI kalejimo istorija Lietuvoje.
Na apie ka po to su lietuviais kalbetis? Na turime „savu kales vaiku” statusa Amerikoje. Bet sito ,tam kad JAV rizikuotu savo kariu gyvybe – nepakanka.
Stai kaina kuria Lietuva moka uz Chamo pergalen.

Normalus

Lukašenkos kerštas , o ne kokios jo tos ordos . Tai negi jis turi nieko nedaryt , kai jį patį taip be ceremonijų užpresavo Vakarai ?

Dzeikas

„normaliam” : Vakarai uzpresavo? Uz lektuvo uzgrobima NATO salys turejo teikti jam ultimatuma su reikalavima grazinti lektuva su visais keleiviais + ismoketi kompensacija uz moraline ir fizine zala. Atsisakius Minska pavrtst betono nuolauzu kruva.
O tai ka daro Vakarai yra myzimas i bata.Todel Putinas ir jo 6-e izuleja.

stasys

o ka dar galį daryti tie apgauti žmonės ? ka patys veiktumėte papuole į tokia situacija ? ..’nespjauk į vandenį nes gali tekti jį gerti’ mielieji iš Alko.lt Truputi vimdo tas musų pukuotu ir šiltučiu įvaizdis . Jei jau leidai daliai imigrantų persikelti ir įsikurti Europoje turi leisti ir jų šeimoms susijungti .

Dzeikas

Beje, Lenkijos vyriausybes poziuris nuostabiai sutapo su mano poziuriu, kai pasigirdo tos „mielasyrdingos” svetima saskaita ponios „kvietimas” i Miunchena. Maniau, kad lenkai eis kompromisan, pasiulys vokieciams pasiimti „pabegelius” nuo sienos ir veztis be sustojimu i Vokietija. Bet ne. Lenkai nenusileido: Atsakas buvo , galite priimti, ei norite, tik pro musu teritorija jie visvien nevaziuos. Ponia skestelejo rankomis a le as va tokia gera, pedet noriu, bet pikti lenkai neleidzia. Visdelto mano poziuriu inzinieriai irenginiai problemos nesprendzia. Net investavus milijonus i fizine siena ji lengvai bus apeinama jei ne per Lietuva, tai per Ukraina ir laikantis konvencijos del pabegeliu(fizinis isstumimas nenaudojant saunamojo ginklo) teks laikyti didziules pajegas net ir esant fizinei sienai. Turetu buti modernizuota pati pabegeliu konvencija: jeigu yra Baltarusijos… Skaityti daugiau »

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top