Lenkijoje migrantų teisių aktyvistai susirėmė su policija (video)

Protestas prie Lenkijos ir Vokietijos sienos įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai sulaikyti irakiečiai prieglobsčio prašytojai paskelbė bado streiką.

Iš pradžių taikus protestas dėl migrantų teisių Vakarų Lenkijoje šeštadienį virto susirėmimais su policija.

Prie imigrantų sulaikymo centro Krosno Odžanskie mieste netoli Vokietijos sienos susirinko apie 100 žmonių.

Rajono policijos vadovybė pranešė, kad 11 žmonių buvo sulaikyti už pareigūnų užpuolimą, o 21 turės atsakyti už „nepaklusimą įsakymui“. Policijos atstovas Marcin Maludy tvirtino, kad vienas iš sulaikytųjų buvo Vokietijos pilietis, o viena moteris paguldyta į ligoninę dėl hipotermijos.

Grupė No Borders Team, atsakinga už šią protesto akciją, anksčiau šį mėnesį socialinėje žiniasklaidoje rašė, kad aktyvistai siekia „sustabdyti migracijos kriminalizavimą“ Lenkijoje, sustabdyti deportacijas ir uždaryti sulaikymo centrus.

Protestas buvo surengtas po to, kai prieglobsčio prašytojai, daugiausia irakiečiai, trečiadienį paskelbė bado streiką sulaikymo centre prie Vedžino ir reikalavo juos paleisti. Lapkritį centre buvo kilusios riaušės, kai keletas migrantų bandė pabėgti, kaip tuomet pranešė policija. Vietos žiniasklaida skelbia, kad centre yra laikoma daugiau nei 1500 žmonių.

Šaltinis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top