Lenkijos parlamento pirmininkė patvirtino vaikų apsaugos ir paramos tėvams planus

Valdančiosios konservatyvios partijos Įstatymas ir teisingumas (PiS) lyderis Jaroslavas Kačynskis (Jarosław Kaczyński) prisijungė prie Lenkijos parlamento pirmininkės Elžbietos Vitek (Elżbieta Witek) ir pažadėjo priimti teisės aktus, padėsiančius tėvams apsaugoti vaikus nuo seksualizavimo mokyklose.

Lenkijos parlamento pirmininkė Elžbieta Vitek pritarė teisėkūros iniciatyvai „Saugoti vaikus, remti tėvus,“ kuria siekiama užkirsti kelią mažų vaikų seksualizavimui.

Pasak valdančiosios partijos Įstatymas ir teisingumas (PiS) lyderio Jaroslavo Kačynskio, ankstyvas vaikų seksualizavimas sukelia psichologinių, o vėliau ir socialinių problemų. Jis tvirtino, kad mokyklose turi egzistuoti teisiniai barjerai tokiai praktikai ir kad „svetimos idėjos, kurių nenorime komentuoti, nebūtų įgyvendinamos mūsų vaikų sąskaita“. Kačynskis pridūrė, kad „suaugusieji turi teisę patys priimti sprendimus dėl savo kontaktų, tačiau vaikai turi būti apsaugoti“.

Pirmininkė Elžbieta Vitek, kuri dešimtmečiais dirbo mokytoja, sakė, kad prieš 20-30 metų nebuvo tokių grėsmių vaikams, kokios kyla šiandien. Ji atskleidė, kad į ją kreipėsi tėvai, prašydami padėti kovoti su pavojingomis tendencijomis, paliečiančiomis jų vaikus.

Moteris paaiškino, kad tai ne tik demoralizacijos, bet ir saugumo klausimas, nes nuolat gaunama pranešimų apie smurtą ir agresiją mokyklose. „Neribota prieiga prie interneto mūsų vaikams suteikia galimybę susipažinti su turiniu, dažnai kenkiančiu jų psichikai ir vystymuisi,“ – perspėjo ji.

Pasak Vitek, „šiais laikais tėvai dažnai nežino, kaip spręsti daugelį problemų, su kuriomis susiduria jų vaikai”. Tai reiškia, kad vaikai dažnai lieka „vieni“ susidūrę su vulgarumu ir nepadorumu kibernetinėje erdvėje.

Ji visiškai sutiko su Kačynskiu dėl ankstyvo vaikų seksualizavimo. „Neseniai pas mane atėjo mama ir papasakojo, kad jos vaikas grįžo iš žaidimų mokyklėlės verkdamas. Pasirodo, mokytoja paprašė vaikų persirengti kitos lyties drabužiais ir juos nufotografavo, o motina, pamačiusi sūnaus, persirengusio mergaite, nuotrauką, taip pat verkė ir suprato, kodėl vaikas buvo toks sutrikęs.“

Lenkijos parlamento pirmininkė priminė, kad Lenkijos konstitucija garantuoja tėvams teisę auklėti savo vaikus pagal savo vertybes. Ji sakė, kad tai yra pagrindinė visų tėvų teisė, ir tvirtino, kad mokyklos turėtų padėti tėvams auklėti vaikus, o ne jiems kenkti.

Šaltinis: Remix News

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top