Lenkijos prezidentas: D. Tuskas mano premjeru nebus

laikmetis.lt

Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda gina savo sprendimą patikėti Mateuszui Morawieckiui užduotį suformuoti vyriausybę, nepaisant to, kad praėjusį mėnesį vykusiuose rinkimuose opozicinė liberalų ir globalistų koalicija užsitikrino daugumą parlamente, ir pabrėžė, kad šis žingsnis atitinka jo pirmtakų puoselėtą tradiciją.

Pirmadienį, lapkričio 20 d., Varšuvoje leidžiamo konservatyvaus savaitraščio „Sieci” paskelbtame interviu, pavadintame „Tuskas nebus mano premjeras”, Duda pareiškė:

„Pagal galiojančią konstituciją visi prezidentai, mano pirmtakai, visada patikėdavo vyriausybės formavimo misiją laimėjusiai partijai. Šių metų rinkimus laimėjo partija „Įstatymas ir teisingumas”.

prieštarauja nuolatiniams globalistų eurokratų ir opozicinių liberalų teiginiams, kad per aštuonerius PiS valdymo metus ši partija, niekino teisinę valstybę

Prezidento sprendimas laikytis įprastinių vyriausybės protokolų prieštarauja nuolatiniams globalistų eurokratų ir opozicinių liberalų teiginiams, kad per aštuonerius PiS valdymo metus ši partija, niekino teisinę valstybę ir apeina Konstituciją.

Nors spalio 15 d. vykusiuose Lenkijos parlamento rinkimuose PiS surinko daugiausia balsų (35,4 proc.) ir gavo 194 vietas 460 narių žemesniuosiuose rūmuose, jai pritrūko daugumos, o visos kitos politinės partijos atmetė galimybę sudaryti su ja koaliciją. Tuo tarpu opozicinė koalicija laimėjo 248 vietas ir taip sudarė sąlygas jos pagrindiniam kandidatui Donaldui Tuskui užimti šalies premjero postą.

ŠaltinisEUROPEAN CONSERVATIVE

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Priešintis komunosatanistams, kol dar įmanoma.

Jėzau alkštielninkas,

Kokią išmintį čia išvėmei.

blue yellow zov marinie

…vemaliau,tau laikas i palata vaistu gert.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top