Leon Weinstein. Kas laikytina didžiausiu Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti, galų gale – kas darytina kitaip

Jūsų dėmesiui siūlome sovietmečio disidento Leono Weinsteino komentarą apie tai, kas laikytina didžiausiu JAV Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti. Kas ir kaip turėjo / turėtų būti daroma? Kokia tikimybė, kad Amerika ir apskritai Vakarų pasaulis dar turi šansą?

Kadangi komentaras rusų kalba, kviečiame ją mokančius patalkinti – komentaruose referuoti bent jau pagrindines pasisakymo mintis. Iš anksto dėkojame.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lee Kuan Yew (Singapūro ekonomikos stebuklas)

Norite įveikti korupciją?
– Privalote būti pasirengę pasodinti draugus ir giminaičius.

ah1

Nieko naujo. sukasi apie demokratijos rezultatą.
6:21 Aš įtariu, kad Jūs pagaliau suvokėt,kad mus valdo mafija.
2016 m. mafijai staiga iškilo problema D. Tramp – viena problema atsirado.Jie negalėjo leisti jam laimėti antrą kartą. Tai būtų tolygu mirčiai.
6:50 Bet per 4 m. iš vieno Tramp išaugo 75 milijonai žmonių, kurie įtikėjo kad galima atsikratyti mafijos…
7:30 Jie nežino kaip, jie nežino į ką pakeisti sistemą, kuri yra ir veikia šiandien JAV, kuri atvedė ir visada žmonijos istorijoje atvesdavo prie valdymo mafijos. Vadinkit tai įvairiai oligarxatas,tironija, nežinau, dauguma proletarinė arba religinė… tai neturi jokios reikšmės, bet visada įvykdavo vienas ir tas pat kaip rezultatas demokratijos – mes nelaisvi, mums komanduoja, jiems galima viskas, mums skirtingais periodais nuo nedaug iki nieko.

ah1

8:25 Bet mes toje sistemoje „Loxai” – mes su jumis. Nežinau kaip tai pataisyti, be manęs yra dar žmonės ant balto svieto, kurie žino kaip tai pataisyti. Bet mums reikalingas kongresas, senatas ir prezidentas kuris norės tai ištaisyti

Gerb. Prezidente Nausėda,

ar atrastumėte, kaip vienintelį dar likusį išsigelbėjimą iš melo tironijos,
kaip kviečia Leonas Weinsteinas JAV, 30 spartiečių
– jaunų, liūnu Lietuvoje virtusią sistemą sutraukyti pasiryžusių principingų jaunuolių? – Tikrai taip, nes mums smegenis plovė ne taip ilgai,
ne tiek press-titutų spėta paruošti, ne tiek išgalėta jiems susimokėti,
o puikiai išsimokslinusių, dorybingų, idealais tikinčių jaunuolių pakanka.
Leonas Weinsteinas teisus: dabar laikmetis (Dievo duotas?), kai šansą dar turime, bet, jei nors kiek delsime dabar, „liberaliąja demokratija“ prisidenginėjanti tironija liaudies naivumo įduotu visrakčiu
jau krapšto kiekvieno mūsų namų durų spyną. Krebždesio negirdite?

ah1

kas yra kas, kas ko
https://youtu.be/LljHobU6Ryo
9 : 42

>ah1 apie Andrejų Fursovą

Андрей Фурсов владеет английским, французским, монгольским языками, языком суахили. Касательно своего отношения к проблемам реализации в стране избирательного права заявил следующее: «На выборы не ходил в советское время, не хожу сейчас. Потому что это — не выборы».
Касательно перспектив своего участия в политической жизни страны учёный заявил: «Я не занимаюсь политикой, потому что политики в нашей стране нет, у нас есть некая деятельность, которую организует администрация президента […] я считаю, что в чужие игры играть нельзя, потому что в них нельзя выиграть».

stasys

Man tie rusakalbiai amerikiečiai jau kepenyse sėdi ..kur ne pirstelesi už kokio kampo žiūrėk jau sėdi ten ponulis vankia ir suka savo barankas .Nėreikia turėti didelio proto tam kad paaiškinti savo įvykių versiją ,blogiau kai tokie ‘vankos -vstankos’ paplusta kraujais už demokratiją ..o tada ‘kapiecas’ demokratinės ‘trydos’ ilgis pradedamas matuoti sieksniais,prie tokių reikalu nereikia stebėtis jog ah1 ir jam panašūs kaip vistos supuola lesalo . Viso ko gero linkintis stasys .Netikėkite tik ką jums sako širdį ekranai ,galva žmogaus ne šiukšlių kibiras kad joje kaupti visokias atliekas .

stasys

..ets – zidri.

Kis

Lionka rusas ir disidentas,kaip as CAR fermeris?Skaito,kad mano dusia perejus is CAR fermerio.Kodel as nesu juodaodis(Negru vadinti uzmirskite,nors nuo to esme nesikeicia?)

(Jean Chen) The Epoch Times 1

https://www.theepochtimes.com/a-moms-research-part-2-texas-freezing-and-global-warming_3705225.html?utm_source=pushengage Jean Chen. Mamos tyrimas (2 dalis): Teksaso užšalimas ir visuotinis atšilimas 2021 m. vasario 21 d Su vyru kalbėjomės apie oro atšalimąTeksase ir dėl to atsirandančius uždarymus. Mano dukra mus išgirdusi sutriko ir pasakė: „Taigi jūs netikite globaliniu atšilimu?“ „Nebūtinai. Jei nori mane įtikinti, atsakyk į mano klausimus “, – sakė mano vyras. „Pirma, ar tiesa, kad turime visuotinį atšilimą? Pažiūrėkite, kaip atšalo Teksasas ir kiek čia prisnigo “. „Mokslininkai teigia, kad tai sukelia visuotinis atšilimas! “, – sakė mano dukra. „GERAI. Antra, jei visuotinis atšilimas tikras, ar jį sukelia anglies dvideginis, ar žmogaus veikla? Trečia, ar būtų naudinga, jei Jungtinės Valstijos ir Europa nustotų išskirti anglies dvideginį, o Kinija galėtų daryti bet ką? Žinant, kad Kinija išmeta daugiau… Skaityti daugiau »

(Jean Chen) The Epoch Times 2

TEKSASO UŽŠALIMO PAAIŠKINIMAS VISUOTINIU ATŠILIMU Kadangi mano dukra paminėjo NASA, pirmiausia tyrinėjau NASA. Jie paskelbė vaizdo įrašą, kuriame parodyta pasaulio paviršiaus temperatūros pokyčiai nuo 1880 m. Iki 2020 m. Panašu, kad pasaulio paviršiaus temperatūra didėja, ypač nuo 2005 m. Temperatūra Šiaurės ašigalyje akivaizdžiausia. Bet kodėl Teksasas, esantis pietuose, taip atšąla? Pasak pagrindinės žiniasklaidos, kaip ir „New York Times“, šiltesnė Arkties jūra ir plonesnis Arkties jūros ledas yra šaltesnių žemynų, esančių šiaurinio pusrutulio žemesnėse platumose, priežastis. Taip yra todėl, kad šiluma susilpnina cirkuliuojantį „srovės srautą“, laikantį šaltą poliarinį orą, todėl šaltas oras patenka į pietines juostas. Nors tai įprastinis žiniasklaidos atsakymas, mokslo sluoksniuose tai vis dar laikoma hipoteze ir ją ginčija žymūs klimato mokslininkai: „Tai įdomi idėja, tačiau alternatyvios stebėjimo analizės… Skaityti daugiau »

(Jean Chen) The Epoch Times 3

VISUOTINIS ATŠILIMAS IR URAGANAI „Uraganai buvo pavaizduoti kaip tiesioginis žalingo visuotinio atšilimo poveikio plakatas.” —Christopher Landsea, amerikiečių meteorologas „The Epoch Times“ knygos „Kaip komunizmo žvilgsnis valdo mūsų pasaulį“ šešioliktojo skyriaus (I ir II dalys) dėka man buvo parodyti vartai į žinių apie klimato kaitą vandenyną. Christopheris Landsea yra amerikiečių meteorologas ir uraganų ekspertas. Jo tinklalapyje Nacionalinės vandenynų ir atmosferos administracijos svetainėje radau straipsnį apie uraganų ir globalinio atšilimo santykį. Straipsnyje dr. Landsea nurodo manantis, kad įvyko visuotinis atšilimas, o žmogaus veikla prisidėjo prie atšilimo. Tačiau, pasak jo tyrimų, „bendras globalinio atšilimo poveikis uraganams šiuo metu yra nereikšmingas ir greičiausiai išliks gana mažas net po šimtmečio“. Visuotinis atšilimas padidina ir vandenyno, ir oro temperatūrą. Pasak dr. Landsea, aukštesnė vandenyno temperatūra prisideda… Skaityti daugiau »

(Jean Chen) The Epoch Times 4

NEPATOGI TIESA ,,Savo 1974 m. paskaitoje ,,Kargo kultas”velionis Richardas Feynmanas (1965 m. Nobelio premija fizikos premijos laureatas) paragino mokslininkus objektyviai aptarti visus svarbius įrodymus, net ir tuos, kurie nepatvirtina pasakojimo. Tuo skiriasi mokslas ir propaganda.” —Stevenas E. Kooninas, teorinis fizikas, Miesto mokslo ir pažangos centro prie Niujorko universiteto direktorius. Dr. Stevenas E. Kooninas yra buvęs JAV energetikos departamento sekretorius mokslo klausimais. Straipsnyje, kurį jis parašė „Wall Street Journal“ 2017 m.lapkritį, jis apgailestavo, kad daugelis klimato mokslininkų, norėdami paremti savo pasakojimus, rodo duomenis be istorinio konteksto. Tai pažeidžia „pagrindines mokslo normas“. Jis atkreipė dėmesį, kad JAV vyriausybės specialioje klimato mokslo ataskaitoje, kuri bus paskelbta lapkritį, jūros lygio kilimo aprašymas buvo abejotinas. „Ataskaitoje grėsmingai pažymima, kad nors XX a pasaulio jūros lygis… Skaityti daugiau »

(Jean Chen) The Epoch Times 5

VISUOTINIS ATŠILIMAS, ANGLIES DVIDEGINIS IR ŽMONĖS Žemė per visą istoriją išgyveno atšilimo ir atšalimo ciklus. Pasak dr. Takuro Kobashi ir kitų japonų tyrinėtojų, prieš 11 270 metų temperatūra šiauriniame pusrutulyje per kelerius metus pakilo apie 4 ° C (7 ° F). Prieš 8000 metų Grenlandijos temperatūra per mažiau nei 20 metų atvėso maždaug 3 ° C (5 ° F), o po to atšilimas truko apie 70 metų. Kinų mokslininkas Zhu Kezhenas atkreipė dėmesį, kad vidutinė metinė temperatūra Kinijoje prieš 3000 metų buvo maždaug 2 ° C (4 ° F) aukštesnė nei dabartinė temperatūra. Drambliai klajojo lygumose toje pačioje platumoje kaip Little Rock, Arkanzaso valstijoje. Prieš tūkstantį metų Europa išgyveno 300 Viduramžių šilto laikotarpio metų. Po to sekė 400 metų šalčio… Skaityti daugiau »

(Jean Chen) The Epoch Times 6

ŠVENTASIS ,,SUTARIMAS” IR ATMESTI MOKSLININKAI IPCC įsteigimas 1988 m. reiškė visuotinio atšilimo atėjimą į politinę sritį. Kas penkeri metai TKKK paskelbia autoritetingą ataskaitą politikos formuotojams, dalyvaujantiems JT klimato kaitos pagrindų konvencijoje (JTBKKK). JTBKKK tikslas yra „stabilizuoti šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentraciją atmosferoje tokiu lygiu, kuris užkirstų kelią pavojingam žmonių kišimuisi į klimato sistemą.“ Taigi, daroma prielaida, kad dėl „kišimosi į klimato sistemą“ yra kalti žmonės. Duodama parodymus JAV Atstovų rūmams 2017 m. kovą Dr. Judith Curry, „Georgia Tech Univ“ klimato mokslininkė, pažymėjo, kad, gavus JTBKKK mandatą, „klimato bendruomenė per anksti iškėlė mokslinę hipotezę apie žmonių sukeltus klimato pokyčius į valdančią teoriją, teigdama apie bendrą sutarimą“. Daktaras Frederickas Seitzas, 17-asis JAV Nacionalinės mokslų akademijos prezidentas, 1996 m. „Wall Street Journal“ paskelbė… Skaityti daugiau »

(Jean Chen) The Epoch Times 7

KAS SLYPI UŽ POLITINĖS-MOKSLINĖS KLIMATO KAITOS SĄJUNGOS ? Dabar pradėjau suprasti dukros baimę. Klimato kaitos „neigėjo“ etiketė priverčia žmones galvoti apie Holokausto neigėjus. „Kaip tu drįsti nesirūpinti žmonijos ateitimi? Kaip drįsti nesijaudinti dėl degančios žemės su siaučiančiais gaisrais ir siaubingais uraganais? “ Be to, baisus pavojus būti „atšauktam“ socialiai ar profesionaliai. Bet kas slypi už labai akivaizdžios politinės ir mokslinės sąjungos klimato kaitos srityje? 2010 m. Interviu IPCC pareigūnas Ottmaras Edenhoferis pateikė keletą stulbinančių išpažinties pareiškimų: „Iš esmės yra didelė klaida aptarti klimato politiką atskirai nuo pagrindinių globalizacijos temų … Reikia aiškiai pasakyti, kad klimato politika de facto perskirstome pasaulio turtus… Viena turi išsivaduoti iš iliuzijos, kad tarptautinė klimato politika yra aplinkos politika. Tai beveik neturi nieko bendro su aplinkos… Skaityti daugiau »

stasys

Copy .stasys 2021-02-22 16:47
Man tie rusakalbiai amerikiečiai jau kepenyse sėdi ..kur ne pirstelesi už kokio kampo žiūrėk jau sėdi ten ponulis vankia ir suka savo barankas .Nėreikia turėti didelio proto tam kad paaiškinti savo įvykių versiją ,blogiau kai tokie ‘vankos -vstankos’ paplusta kraujais už demokratiją ..o tada ‘kapiecas’ demokratinės ‘trydos’ ilgis pradedamas matuoti sieksniais,prie tokių reikalu nereikia stebėtis jog ah1 ir jam panašūs kaip vistos supuola lesalo . Viso ko gero linkintis stasys .Netikėkite tik ką jums sako širdį ekranai ,galva žmogaus ne šiukšlių kibiras kad joje kaupti visokias atliekas .

smegenų perkaitimas

kai žinoma nedidukė psichopatų sekta, kliedinti žmonijos skaičiaus sumažinimo eugenine manija, savo dar vieno globalaus kliedesio propagavimui pasitelkė ligotą švedų mergaitę, kiekvienas bent kiek mąstantis žmogus turėjo iškart suvokti, kad tai toks pats muilo burbulas, kaip „mirtinai pavojingas kovidas” ir pan. šitos psichopatų sektos triukai. Kuriuos už Judo grašius tiražuoja ir skleidžia šlykštūs dvasios ubagai, – nesvarbu ar viso pasaulio melasklaidininkai, ar prezidentai, ministrai, ar „mokslininkai”.

David Flint (The Epoch Times) 1

https://www.theepochtimes.com/impeachment-charade-unintended-consequences-will-haunt-biden-and-harris_3707092.html?utm_source=pushengage Donaldo Trumpo parodomasis teismo procesas yra proceso rengėjų nelaimė. Užuot atėmę galimybę Trampui kandidatuoti ateityje ar atitrauktų jo šalininkus, procesas sukėlė nenumatytas pasekmes, kurios vėl jiems grįš, pagal patarlę ,,ką pasėsi, tą ir pjausi“. Procesas prezidentą Baideną ir Harris apnuogino kur kas rimtesniais straipsniais, nei tie, pagal kuriuos kaltino Donaldą Trampą. Apkaltos straipsniai lyg du Damoklo kardai kabo virš Baltųjų rūmų. Apkaltos geismą, atsiradusį nuo pat Trampo inauguracijos, dabar sunku grąžinti į butelį. Demokratai paliko precedentą, kad nebėra jokių apribojimų, nei laikinių, nei taikinio atžvilgiu. Dar blogiau – jie užtikrino, kad artimiausioje ateityje apkaltos procesas bus įprastas ginklas prieš pralaimėjusius. Andrew Johnsono 1868 m. apkaltos procesas kaltinant įstatymų pažeidimu, buvo pripažintas prieštaraujančiu konstitucijai. Jei tai būtų pavykę, Vestminsterio atsakingos… Skaityti daugiau »

David Flint (The Epoch Times) 2

Daugiau žmonių žino, jog nėra jokių įrodymų, patvirtinančių pagrindinės žiniasklaidos išradimą, kad Trampo elgesys po rinkimų būtų kuo nors smerktinas. Tie, kurių informaciją ribojo pagrindinė žiniasklaida, dabar supras, kad jis turėjo teisę abejoti rinkimų sąžiningumu. Jie supras, kad prezidentas įpareigotas ištaisyti rinkimų sukčiavimą. Jei buvo reikšmingų sukčiavimo įrodymų, nepaisant to, kad įtariai isteriškai tai slopino pagrindinė žiniasklaida, daugelis amerikiečių supras, kad nėra nieko netikėto raginti tuometinį viceprezidentą Mike’ą Pence’ą ir Senato pirmininkę būti kai kuo daugiau nei tik paprastu guminiu antspaudu ant klastotės. Kad tai buvo konstituciškas ketinimas, koks jis ir buvo. Kaltinimą, kad Trampo susirūpinimas dėl rinkimų sukčiavimo yra dar vienas kurstymo įrodymas, yra įtikinamai paneigęs gynybos advokatas Michaelas van der Veenas – nei Pelosi, nei Vašingtono merė nesielgė… Skaityti daugiau »

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top