LGBT aktyvistai: mes ateiname jūsų vaikų

katalikutradicija.lt

Kai „puikybės mėnuo“ jau praeityje, galima apžvelgti, kaip toli pastaruoju metu pažengė neapykanta prigimtinei šeimai.

Neseniai pasirodė prieštaringai vertinamas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti neseniai JAV vykusiame gėjų renginyje dalyvavę aktyvistai, skanduojantys: „Mes ateiname jūsų vaikų.“

Kritikuojant tai, kas prilygsta grasinimui tėvams, liberali žiniasklaida atsakė, kad ši frazė yra ironiška ir skirta neigiamiems stereotipams laužyti, ir rodė atsainų požiūrį į tariamus juokelius apie vaikų žalojimą ar tėvų teisių pažeidimą, kurio ta pati žiniasklaida greičiausiai netaikytų „politiškai nekorektiškiems“ juokeliams.

Tačiau, atsižvelgiant į tokius reiškinius kaip „drag queen“ ir valstybinių mokyklų mokymo programas, į kurias, nepaisant tėvų nepritarimo, įtraukiamas seksualinių iškrypimų propagavimas, šis šūkis atitinka tikrovę.

Pasak ilgamečių eitynių dalyvių ir gėjų teisių aktyvistų, skanduotė „ateisim jūsų vaikų“ gėjų paraduose naudojama jau daugelį metų, ir tai yra vienas iš daugelio provokuojančių posakių. Ir šiuo atveju, pasak jų, dešinieji aktyvistai, pasinaudoję vienu vaizdo įrašu, pasinaudojo iš konteksto ištraukta pastaba, kad dar labiau stigmatizuotų homoseksualų bendruomenę.

Savo ruožtu San Francisko gėjų vyrų choras išleido pasirodymą, kurio tekste, regis, ne ironiškai ir nuoširdžiai deklaruojamas šūkis:

„Jūs manote, kad mes esame nuodėmingi, kovojate prieš mūsų teises, sakote, kad mes visi gyvename gyvenimą, kurio negalite gerbti. Bet jūs tiesiog išsigandote, manote, kad mes sugadinsime jūsų vaikus, jei mūsų darbotvarkė bus nekontroliuojama. Juokinga, kad šį kartą esate teisūs. Mes pavergsime jūsų vaikus. Tai įvyks po truputį, tyliai ir subtiliai, ir jūs to beveik nepastebėsite… Mes padarysime juos tolerantiškus ir teisingus.“

Tikriausiai vaikų pavertimas „tolerantiškais ir teisingais“ nėra ironiškas. Atmetus ironiją ir satyrą, akivaizdu, kad siekiama indoktrinuoti ir pertvarkyti visuomenę, taip pat akivaizdi neapykanta tokioms struktūroms kaip prigimtinė šeima ir jos diegiamoms nuostatoms.

4.2 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top