LGBT interesus skleidžiantis fondas siekia Ukrainos švietimo sistemoje diegti gender ideologiją

laikmetis.lt

Balandžio 14 d. Ukrainos Švietimo ir mokslo ministerija ir JAV nevyriausybinis fondas „The Arcus Foundation“ pasirašė memorandumą „Dėl lyčių lygybės ugdymo metodų diegimo ikimokyklinio, mokyklinio ir aukštojo mokslo įstaigų ugdymo procese“. Apie tai pranešė viename socialinių tinklų MediaKiller kanalas, paskelbęs dokumento nuotraukas.

Tekste rašoma, kad projekto tikslas – sukurti mokymosi erdvę „be lyčių stereotipų ir diskriminacijos“. Tuo tikslu fondas „Arcus“ įsipareigoja 2023-2025 mokslo metais įtraukti 500 ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir 500 vidurinių mokyklų. Tai apima žaidimų rinkinių, mokomosios literatūros ir mokymo bei vaizdinių priemonių dovanojimą.

Be to, JAV fondas įsipareigoja 2023-2025 mokslo metais visoms Ukrainos valstybinių ir savivaldybių mokyklų pirmosioms klasėms suteikti atitinkamos literatūros lyčių klausimais.

„Arcus Foundation“ įsipareigoja rengti regioninius koordinatorius ir instruktorius, atsakingus už mokytojų, kurie 2023-2025 mokslo metais mokys pirmokėlius, parengimą. Švietimo ministerija yra įsipareigojusi palengvinti šių darbuotojų darbą Ukrainoje.

Siekdamas užtikrinti sisteminius pokyčius Ukrainos švietimo sistemoje, „Arcus Foundation“ įsipareigoja pradėti įgyvendinti modulius ir specialius kursus apie lyčių lygybės ugdymą aukštųjų mokyklų mokytojų rengimo programose ir ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programose mokytojų podiplominio ugdymo įstaigose.

Memorandume teigiama, kad „bendras abiejų Šalių ketinimas yra palaipsniui pradėti įgyvendinti šiuos modulius, kad būtų pasiektas nacionalinis mastas“.

„Arcus Foundation“ yra tarptautinis fondas, kurio tikslas – remti LGBT teises, taip pat beždžionių išsaugojimą. Nurodyta fondo misija – „užtikrinti, kad LGBT žmonės ir mūsų bičiulės beždžionės klestėtų pasaulyje, kuriame socialinis ir aplinkosauginis teisingumas yra realybė“.

Fondo steigėjas yra amerikiečių milijardierius Jonas Strykeris (Jonas Straikeris), kuris pats yra homoseksualios orientacijos.

3 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top