Lietuviškos Temidės grimasos: Viešvilės globos namų direktoriui prokurorų malonė

Kaip praneša „Lietuvos ryto televizija“, savo globotinius keletą metų tvirkinęs ir seksualiai prie jų priekabiavęs Viešvilės globos namų direktorius 57-erių metų Algimantas Liaudaitis gali išsisukti tik pinigine bauda ir net išvengti teismo posėdžių.

Mat Kauno prokurorė pasiūlė šią bylą išspręsti supaprastinta ir greitesne tvarka – priimti baudžiamąjį įsakymą. Dėl nusikalstamų veikų prisipažinusiam direktoriui siūloma paskirti 5 650 eurų piniginę baudą ir neatlygintinų darbų globos įstaigose.

Tokie siūlymai nustebino teisėsaugos bei vaikų teisių specialistus, papiktino ir seniai apie galimus direktoriaus nusikaltimus įtarinėjusius Viešvilės gyventojus.

„Lietuvos ryto televizijos“ reportažą žiūrėkite ČIA.

* * *

Daugiau apie vaikų seksualinį išnaudojimą vaikų globos namuose skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Prezidentė D. Grybauskaitė visuomenės dėmesį nuo Švėkšnos kreipia į Norvegiją

Nusikaltimus slėpęs psichiatras L. Slušnys: „Man buvo iškilusi didelė moralinė problema“

Linas Slušnys: Dėl vaikų patiriamos seksualinės prievartos negalėjau niekur kreiptis

Teisėsauga dvejus metus dangstė Švėkšnoje vykusią prekybą vaikais

Pedofilija Viešvilės vaikų namuose: pagrindinis įtariamasis – direktorius Algimantas Liaudaitis

D.Grybauskaitė: „Vaikų globos įstaigų kontrolė yra apgailėtina – mes nesugebame nei bandyti ją pertvarkyti, nei galutinai reformuoti“

Pedofilija vaikų namuose viešviliečiams metų metus buvo vieša paslaptis (video)

Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio byla perduota teismui: kaltinamasis savo kaltę pripažįsta

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedukas

Štai tokią turime prokuratūrą… Pinzec.

pedofilui

bauda – neatlygintinas darbas vaikučių globos įstaigose.
tiksliau nemokamos atostogos.
bonusas.
dar galėjo pasiūlyti nusifotografuoti su prokuratūros globėja matrioške.
tiktų grupinė.
matrioškė, vaikučiai ir pedofilas.

taip

turbut per daug zino, kad didesne bausme gautu…

nekeista

Lietuvoje pedofilijos nėra,išskyrus senelius Kedžius ir tetą Neringą, todėl panašių veikėjų išteisinimai jau nestebina. Nuistebintų, jei vyktų teisingas teismas.

malonė todėl kad

kaltę prisiėmė vienas pats, neišdavė nei sėbrų politikų nei sėbrų prokurorų nei sėbrų saugumiečių su kuriais kartu vaikučius prievartavo
už tylėjimą arba premija arba kulka už norą kalbėti

ruta

Ar kam dar kyla klausimu kam tarnauja Prokuratura , Teisejai ir kodel Garliavos tragedija taip pat apkaisyta melu , dezinformacija ir pedofilu isteisinimu ?Savi dengia savus ?

Labai teisingi komentarai

Net labai teisingi komentarai.

TOKIO

pobūdžio byloms reikia samdyti užsienio teisėsaugą ….

nuuuuuuuuuu

Senai teisingumo nera,bet tas tai panasus labai i ta biologines motinos draugeli.

Gal...?

Prokurarai ir cia prides Venckienei 40 bsudziamaja byla?Jeigu tvirkino savo dukterecia tai gal atsliauzdavo ir iki vaiku namu?Jug prokurorams reikia vaiku tvirkinimus kazkam prikabinti.Na o jeigu rimtai tai Venckiene buvo teisi Lietuvoje veikia aukstu pareiguny oedofilu tinklas kaip ir kt.valstybese .Tik…Lietuvos politikai ir teisesauga juos garantuotai dengia.Manau kad pagrindini pedofilu tinkla ir sudaro politikai ir teisesauginikai.Bet…manau jog visame pasaulyje pedofilu tinklai jau uzciuopti ir aiskinamu.Niekur nuo to nedings ir Lietuvos pedofilu „gretinele”

žinot

paskaitai ir galvoji,vienintelė išvada,kad prokuraturoje galimai sėdi dauguma tokių ,kaip šis direktorius,todėl varnas varnui akių nekapoja,bet ateis laikas ,kai jie ten nesėdės,o užaugę vaikai,tą kaip su jais elgėsi manau niekada neužmirš

Pensininke

80 sedinciuju seime su savo patarejais, be reiksmis – perteklinis skaicius islaikomu is visu dirbanciuju mokesciu moketoju. Koktu darosi net prisiminus apie Garliavos ivykius, kai is balto daroma juoda ir atvirksciai. Viena Neringa neiveike iskrypeliu gaujos.

s,m.

aha, tik kai pries kelias savaites straipsnyje apie ta direktroiu juokais pasiuliau statyt 20 pries 1, kad nenuteis laisves atemimu, kai kurie naivuoliai po komentaru deliojo minusus…

Jeje

Matyt daug zino ir tyli. Uztat ir nuteis tyliai be teismo. Neeilinis pdf.?

bijo uzspringti svendre

todel visa ugni nukreipe i save. O jei prabiltu, oi kiek garsiu pavardziu bendrininku vaiku prievartavime isgirstume. O prokurorai uz tyla ir bausme juokinga siulo, kad tik neislystu temides tarnu pavardes

> Pedofilui

Jusu labai geras jumoro jausmas. Paskutinis sakinys-is viso topas! 🙂

<> pedofilui

Aukščiausiasis JAV teismas penktadienį pritarė tos pačios lyties santuokoms. Vienos lyties santuokos pripažintos teisėtomis visose JAV valstijose. Šis svarbus sprendimas yra vienas iš labiausiai lauktų per kelis dešimtmečius. Kaip skelbia BBC, nuspręsta, kad „santuoka yra konstituciškai teisėta visiems visose valstijose“. „Daugiau jokia sąjunga nėra tokia gili kaip santuoka“, – teigė teisėjas Anthony Kennedy. Kol kas neaišku, kaip greitai leidimai tuoktis bus išduoti valstijose, kur vienos lyties santuoka anksčiau buvo draudžiama. Šis sprendimas prie teismo pasitiktas garsiais plojimais. JAV prezidentas Barackas Obama pagyrė Aukščiausiojo Teismo sprendimą, įteisinantį gėjų santuokas, kaip dar vieną Baltųjų rūmų pergalę. Šiandien žengtas didžiulis žingsnis mūsų žygyje lygybės link. Gėjų ir lesbiečių poros dabar turi teisę tuoktis, kaip ir bet kurie kiti, – parašė B.Obama. „Šiandien žengtas… Skaityti daugiau »

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top