Lietuvos laisvės kovos sąjūdis: prof. V. Rakutis ir LGGRT Centras puolamas, nes nuosekliai gina istorinę tiesą

Kviečiame susipažinti su Lietuvos Laivės Kovos Sąjūdžio pareiškimu, kuriame, be kita ko, prašoma LR prezidento, LR Seimo pirmininkės ir LR Vyriausybės ministrei pirmininkės „padaryti poveikį, kad būtų nutraukti nepagrįsti išpuoliai prieš garbingąjį istoriką Valdą Rakutį ir prieš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
feisbuk

feiskuk „Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo „aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų“, ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.

Juk tai nebuvo asmeninė jos nuomonė. Ji kalbėjo visos bendruomenės vardu. Ir tame pasisakyme yra labai aiški kiršinanti antilituanistinė nuostata- mes žydai nekenčiame lietuvių. Ir nekenčiame labiau nei lietuviai žydų (aš, lietuvis, žinau, kad absoliuti mano tautiečių dauguma neturi neapykantos žydams jausmo)“, – tokią nuomonę savo paskyroje feisbuke išsakė prof. Povilas Gylys.

stasys

Nereikia tos ‘kuklianskij’ tapatinti su visa žydų tautą. Žmonių įvairovė tik primena jog būna skirtingos tautos o va žmonės jose tai NE.

Prašalietis

Prof. Rakutis ir LGGRT Centras „puolamas, nes nuosekliai gina istorinę tiesą”, kurios niekas konkrečiai neįvardija. Na jei Rakučio ir LGGRT Centro „istorine tiesa” yra vadinama „netinkama istorinės atminties politika ir strategija” ar Rakučiui iškilusi Holokausto „atminties problematika”, tai tokią „istorinę tiesą” nuo vietinių „neprietelių puolimo” tik ir gali „apginti” jokių „laisvės kovų” nekovojęs šiandieninis Lietuvos Laisvės Kovų Sąjūdis. Juokinga yra klausytis „patriotinių samprotavimų”, kad 1941 metais sausio 25 Škirpos abvero pulkininkui Grebe pateiktas „išlaisvinimo planas”, kuriame Hitlerio armija yra vadinama Lietuvos ir kitų TSRS pavergtų tautų išlaisvinimo armija, ir birželio 22-24 dienos Škirpos plano egzistavimo „tempia” vadintis sukilimu už nepriklausomybę. Beje, plane buvo įsipareigojama, kai tik vokiečių armija pradės puolimą, organizuoti sukilimą, vykdyti diversijas, sutikti vokiečius kaip išvaduotojus ir visokeriopai… Skaityti daugiau »

>>  stasys

Pavėmei lygiai kaip „patriarchas”.

stasys

Šitie konservatorių išpažinėjai pamiršo tarp adresatų įrašyti anūką. Juk anūkas sudrausmino nepaklusnų gaujos narį.

Tele

Jeigu nebūtų tokių kiršintojų kaip kuklianskaja tai nebūtų jokios neapykantos.

Antanas

Kadangi „Laisvės kovų sąjūdis” taip karingai, cituoju:”savo mintis reikšti niekam neuždrausta” Tad, manau tą LGGRTC reikėjo reformuoti į lietuvišką nuo D. Kuodytės laikų? Jis yra Lietuvos dabar vadinamas, bet kieno ir kokia dvasia ten plevena dar tik viena Dievas žino ir tas ar tie kurie žino. Jau daug metų įvairiuose renginiuose, kuriuose ypatingai dalyvaudavo atstovai iš LGGRTC, buvo kreiptasi ne raštu , bet žodžiu į šios institucijos asmenis,direktorę, kuri pasižymėdavo popieriuje, kad surastų bolševikų sušaudytą Pravieniškėse mano visą šeimos dėdę su žmona dukra ir belaukiančia naujos dukrelės. Tai svarbūs faktai iš dar manęs, dar gyvo liudininko. Visiška tyla, nes manau, kad dar manyti neuždrausta. Taip,specialaus rašto su kampiniu antspaudu į LGGRTC neturiu parašęs. Taip manau – būtų man atsakyta.Suprantu kaip… Skaityti daugiau »

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top