Lietuvos Mokslų akademijoje vyks konferencija R. Ozolui atminti

Gegužės 8 d. 14 val. Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius) vyks konferencija, skirta Romualdui Ozolui – iškiliam Lietuvos žmogui, vienam iš Sąjūdžio kūrėjų, Nepriklausomybės Akto Signatarui, atminti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gal netiksliai

pasiseks atpasakoti,bet žurnale „Žmonės” esančiame straipsnyje apie didžiąją baleriną M.Pliseckają,yra jos žodžiai,kaip testamentas mums visiems.Kad turite priešintis,priešintis,priešintis iki paskutinės minutės,o paskutinę minutę taip pat priešintis,kovoti,pūsti trimitus,mušti būgnus…Nepasiduoti.

Pastebėjimas

Prieš signatarų rentas ar iš biudžeto gaujoms dalijamus pinigus nepasipriešinsi, tik vienetai iš milijonų priešintųsi prieš komunizmą, pagal kurio principus įvestos rentos ar pinigų dalijimai – kiekvienam pagal poreikius, nepriklausomai nuo indėlio į visuomenės BVP. Tokia jau žmogiška prigimtis, nagai į save lenkti.

Vytautas Ju.

Nedarykite iš mirusio stabo. Įdomu, ką B. Genzelis pasakys apie anapilin iškeliavusiojo nuopelnus žadinant tautos sąmonę? Gal paminės kaip komunistinės sistemos sukurtą klišę skirstyti žmones į rūšis, po nepriklausomybės atkūrimo, apvertė aukštyn kojomis? Esu rašęs komentarą prie paties R. Ozolo straipsnio apie jo „nuopelnus“ žadinant tautos sąmonę ir vienijant tautą dar gyvam esant. Kažkodėl nesureagavo. Vyresnieji prisimena komunistinės sistemos sukurtą klišę skirstyti žmones į rūšis. Pirmarūšiais buvo revoliucijos ir partijos veteranai, antri – karo veteranai, visi normalūs žmonės – trečiarūšiai. Po jų sekė buržuaziniai nacionalistai, paskutiniai arba šuns vietoje buvo banditai. Vietoje to, kad tą klišę išmestų į istorijos sąvartyną, filosofas ją apvertė aukštyn kojom, t. y. pirmarūšiais tapo partizanai, antri – tremtiniai, normalūs žmonės kaip buvo trečiarūšiais, taip ir… Skaityti daugiau »

putokšlio portfelio nešiotojams

nuodėmė, ne ne nuodėmė, kaip čia pasakius… savigyra kaip ir nuodėmė katalikui. gal šviežiai iškeptas “krikščionis” dar nespėjo perskaityti dekalogo? neturėjo laiko matyt. ne apie tai kalba. tuščiaviduris tas ponas. intelekto nulis, mėgėjas meluoti žiūrėdamas į akis. slidus tipelis. ką toks nuveiks piliečių labui? savo labui ir palaižūnų svitai vieteles šiltas parūpinti -tokių tipų veiklos viršūnė. ne daugiau. na išrinks poną valdžion. o toliau? po pusmečio pono rinkėjai jau spjaudysis ir dejuos – norėjome kaip geriau, gavosi kaip visada. ar yra nors vienas požymis,rodantis, kad taip nebus? nėra. yra tik vilionės ir pažadai. ponas sako, kad viskas bus liuks ir mums to turi pakakti? gal kam ir pakaks. mulkių šiame krašte netrūksta. ne šalis, o legvatikystės rezervatas. sukčių rojus. “balsuokite… Skaityti daugiau »

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top