Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencija „Niurnbergo nebuvo: Labas, mes čia!“

Jūsų dėmesiui siūlome vasario 20 d. Seime vykusios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencijos „Niurnbergo nebuvo: Labas, mes čia!“ vaizdo įrašą. Konferencijoje, kurioje buvo aptartas teismų darbas ir įvertinti Lietuvos okupacijos, nusikalstamos KGB organizacijos ir okupacinių teisės normų legitimacijos požymiai jų verdiktuose, dalyvavo vienuolė Nijolė Sadūnaitė ir vyskupas Jonas Kauneckas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
liustracijos nebuvimas

todėl TM,VRM,GP – stribų, stribvaikių ir kgbistų irštvos.
(nusikaltėliai vadovauja teisingumui – ne demokratinės valstybės, bet okupuotos totalitarinės valstybės požymis)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tauta nemato savo budelių.
Mes nesusikalbėsim ir nesusitarsim savigynos veiksmams dėl išlikimo, kai net Nacionalinio susivienijimo programos projekte Tautos bei Lietuvos priešas su klaidinančiu pavadinamu – oligarchai, sovietų režimas. L blogai. Reik tiksliai priešus pavadinti – komunistai (kgb’istai, stribvaikiai, …).
– Nebėra Tautos budelių komunistų?
– Yra Dalia Grybauskaitė (Gediminas Kirkilas, Egidijus Kūris, …). Buvusiųjų komunistų nebūna.
Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Mūsų tikslas – toks pat, nes nepavyko to padaryti iki šiol.
_____________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 vasario 21

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje
*
Lrt taryba – be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba – be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt – laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt – Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt – Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai:
– l didelė grėsmė nacionaliniam saugumui;
– mirtinas pavojus Tautai.
Atsibuskim, lietuviai!
https://www.youtube.com/watch?v=yXwOgRMol2o

Taip.

Tokia dabartinė realija. Baisiau nei sovitmeciu.

stasys

Siautėja LJP kitaip to spamo ir nepavadinčiau . Klausimas A.Endriukaičiui kaip tamsta galvojame o kuo skiriasi va tokia Tamstos iniciatyva, teismu reformoje, nuo mus pasiekiančios mados iš vakaru Metoo forma ?. Teisti Lietuvos piliečius kuriems metami kaltinimai tik formalaus liudijimo pagrindu turi tam tikru sunkumų teisiniu pagrindu žiūrint . Nors ir akcentuojama ydinga praktika teisėjus skatinti tos pačios sistemos rankomis alternatyvos kitokiems sprendimas nėra .

Manau,

Jei valstybėje neveikia teisinė sistema jo piličiams, tai tokios, kaip valstybės ir nėra. Oligarchinė viršunėlė tarnauja ne Lietuvai, tad jos sukurta teisė yra primesta iš svetur.

Kokio Jums

čia dar Niurnbergo reikia? Kad vėl bolševikai teisėjautų ir teistų silpnesnį? Jums reikia dar vieno farso?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tautos bei Lietuvos priešų sąrašas (dalinis, nevisas). Tai – sąrašas tų, kurie lietuviška duona minta ir svetimšalių naudai dirba. Valdas Adamkus Landsbergis Vytautas Karbauskis Ramūnas Andriukaitis Vytenis Povilas Babonienė Ona Balčytis Zigmantas Barakauskas Dailis Alfonsas Baravykas Vydas Bastys Mindaugas Baura Antanas Bernatonis Juozas Bradauskas Bronius Budrevičius Jonas Burbienė Sigita Butkevičius Algirdas Čiulevičius Jonas Dalinkevičius Gediminas Degutienė Irena Didžiokas Gintaras Dmitrijev Sergej Dovydėnienė Roma Einoris Vytautas Fiodorov Vasilij Greičiūnas Valentinas Gricius Algirdas Indriūnas Algimantas Valentinas Jakavonis Gediminas Jakučionis Povilas Jučas Jonas Juknevičienė Rasa Juozaitienė Jūratė Jurkus Jonas Juršėnas Česlovas Kaniava Edvardas Karbauskis Vaclovas Karečka Edvardas Karosas Justinas Kašėta Algis Kniukšta Gintautas Korenka Jonas Kraujelis Jeronimas Kriščiūnas Kęstutis Kružinauskas Stasys Kubilius Andrius Kunčinas Algirdas Kutraitė Giedraitienė Dalia Kuzmickas Kęstutis Kvietkauskas Vytautas Lapėnas… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Jeigu Lietuvoje butu normalus teismai, tai BET KAS viesai apskelbes ka nors „priesu” butu patrauktas baudziamojon atsakomyben: arba irodai savo teigini, arba sedi. Antilietuviskos pajegos normalaus teismo gautu po metus cypes uz kiekviena pavarde is to saraso. Beje apie teismus , tiksliau „teismus” aprasytus straipsnyj sutinku ir mano pasakyta niekiek tam nepriestarauja: tautiski „teismai” is vienos puses atstatineja sovietine teise ir dirba pagal sovietines teises principus(kaltumo prezumpcija) , is kitos puses leidzia viesai smeizti zmones ir politikus PS. Sakyti,kad tas ar anas politikas priima sprendimus nenaudingus Lietuvai yra viena, telpa i zodzio laisves savoka. O skelbti bet kuri politika isdaviku – kas kita ir uz tai reikia atsakyt. Tokiu banderlogu a le „antilietuviskos pajegos” svaiciojimai specialiai toleruojami, kad profanuoti „teises”… Skaityti daugiau »

Taigi, pseudo Lietuviškos nejungtinės pajėgos,

akivaizdžiai pasisakote prieš Lietuvos valstybę ir pereinate į jos išdavikų pusę, į priešų pusę ir dar skundžiatės, kad Lietuvoje bloga, kad joje diktatūra. Jei būtų diktatūra – tai pačiam žinai kas už tai grėstų, a? Ką gero pačios nuveikėte Lietuvos labui ir kokiuose krūmuose tupėjote iki Gorbio, kol jis neleido, ir po jo, kai LK(bolševikų)P CK Pirmasis sekretorius laimėjo LR Prezidento rinkimus? Vadinate Landsbergį diktatoriumi, o pats taip jį dabar viešai šmeižiate, žeminate, tyčiojatės ir dar nesėdite? Kodėl? Klykiate, kad nėr demokratijos, ane? Už dezi propagandą pačiam reiktų gerai įkrėsti, nemanai? Aiškiai parodei, kad esi bolševikų pusėje ir lauki Rusijos sugrįžtant iki Gegužės 9-osios. Manau, kad už tai patį reiktų bausti.

stribvaikiai sunerimo

vos tik kas parašo teisybę apie politikus (LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS) tuoj stribų vaikai sunerimsta – jeigu bus nuversti jų parinkti politikai, tai gali ir jiems kailis pradėt svilti 🙂

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Teksto savininkei, -ui, su nr 2020-02-21 15:04 Apsiraminkite su tokia l klaidinga nuomone. * 1. Tiesa apie l klastingą Tautos bei Lietuvos priešą Vytautą Landsbergį. 2003 sausio 23, seime, Vytautas Landsbergis balsavo už – dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra, balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu). * 2. Reik paskelbti registrų centro duomenis – kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje. ___________________________________________________________ Lietuviškos jungtinės pajėgos: – sausio 13-osios įvykių metu budėjo prie seimo, kai okupantų tankai ir tunelyje gaudė; – visą laikmetį dalyvavo Tautai organizuojantis 2014 referendumą – Tautos valios išraiškai,… Skaityti daugiau »

O pats

ne priešas, ane? Ypač, kai nori visus pakišti. Ne pats gi „Perestroikę” pradėjai, tad apsispakajink. Nori, kad mums banksteriai ar Mažeikis per patį uždraustų mums čia diskutuoti ir garbingai pasibarti, jei reikia? Kur pats buvai iki to Landsbergio? Kažkodėl pačio tai nematėme, nežinai? Ko Mažeikio nekritikuoji, a? Bijai, ane? O va Landsbergį šeimininkas leidžia, todėl ir varai atsilošęs, atspėjom?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Teksto savininkei, -ui, su nr 2020-02-21 22:27 Apsiraminkite, vėl neatspėjote : ))) 1. Nėra jokio draudimo mums čia diskutuoti ir garbingai pasibarti (jei reikia), bet jūsų spėlionės yra tinkamos tik meistriškai protui pist ir todėl mes čia negaišim laiko su tokiais. 2. Išmintingai svarstant Tautos bei Lietuvos klastingojo priešo Vytauto Landsbergio dangstymas nesuprantamas, kai net 2003 sausio 23 dienos nusikaltėlių grupuotės sąrašas ir jųjų afera jums pateikti. Beje, prieš “perestroikę” Vytautas Landsbergis dėstė marksizmą leninizmą ir studentai šaipėmės iš jo, tuomet. Dabar, Vytauto Landsbergio ir visų kitų sukčių (aferistų) vieta – lietuviškame teisme (Tribunole). 3. Jūs galite lindėti krūmuose, kai bus bandymas išprašyti Putino vadovaujamą okupantų gaują iš Martyno Mažvydo (Kristijono Donelaičio, …) gimtinės, iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto. Prievartos nėra.… Skaityti daugiau »

Anekdotas

Paskaitai tų vadinamų lietuvišku pajegų ir pasidaro neaišku ar čia tikro šyzo kliedesiai, ar taip propagandistai nukvailo.

Argi mums

reikia tokio teismo, kur teisėjautų stalinistai ir jų sąjungininkai?

gynėjas.

Ačiū už konferenciją. Stebėjausi strybvaikių ir komunistinių žydų kaltinimais Lietuvių tautai. Tik natūralūs fašistai gali kaltinti kitas tautas, o savo iškelti aukščiau ir vadinti išrinktąja ar arijų tauta. Teisingai Kauneckas įvardino, Lietuvoje iki okupacijos ir mums primesto karo nebuvo nei žydų, nei kitų tautybių pogromų ir kitokių nusikaltimų. Mūsų karta nedalyvavo nei kare, nei nusikaltimuose prieš kitataučius. Kodėl mūsų ,Lietuvos tauta kaltinama nebūtomis nuodėmėmis? Atskiri asmenys kurių jau nėra gyvųjų tarpe negali būti teisiami už atliktus nusikaltimus. Teismus vykdo tik teismas, o ne žinisklaida ar „rašytojai”.

Ponams A.Endriukaičiui ir  Jonui Kauneckui

pagal Joachim Hoffman norėtume priminti, kad „Die Nürnberger Prozesse war der größte Justizskandal der Weltgeschichte”. Jūs gal pirma išsiaiškinkite ten tarpusavyje, pas ką apsilankė Vyriausiasis Amerikos prokuroras Robertas H. Jacksonas, prieš išvykdamas į Europą ir ką ten nustatė? Pagalvokite, ponai, ką Jūs mums siūlote? Žinoma, taip mano tik neišsilavinę mažaraščiai, ne daugiau.

Reikia

nešališko Tarptautinio teismo, o ne Niurnbergo farso, kuriame teisėjauja Blogio imperija ir jos sąjungininkės.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top