„Lietuvos rytas“: Generalinė prokuratūra sudarė darbo grupę N. Venckienės pasikėsinimui į valstybės suverenitetą ištirti

lrytas.lt

Po skirtingas prokuratūras išbarstytas nuo teisėsaugos pasislėpusios Neringos Venckienės bylas Generalinė prokuratūra nusprendė sujungti į vieną, taip pat sudaryta darbo grupė, kuri nuspręs, kaip bėglę pargabenti į Lietuvą.

Kaip pranešė Generalinė prokuratūra, sujungti visus N.Venckienės atžvilgiu pradėtus ikiteisminius tyrimus ir tyrimus, kuriuose yra duomenų apie buvusios Seimo narės galimai padarytus nusikaltimus, bet kuriuose įtarimai jai dar nepateikti, nuspręsta dėl vienos paprastos priežasties – siekiama, kad visos N.Venckienės galimai įvykdytos nusikalstamos veikos būtų ištirtos išsamiai, objektyviai, išvengiant tyrimo veiksmų dubliavimo. Tyrimo grupė bus sudaryta iš Kauno, Šiaulių ir Vilniaus apygardų prokuratūrų prokurorų bei Kauno apskrities policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos bei Kauno rajono policijos komisariato kriminalinės policijos skyriaus tyrėjų.

Jos vadovu paskirtas Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis.

Sujungus visus tyrimus į vieną, darbo grupė nuspręs, kokius papildomus tyrimo veiksmus dar reikia atlikti ir kokių teisinių procedūrų bus imtasi sugrąžinant N.Venckienę į Lietuvą.

N.Venckienė iš mūsų šalies dingo pernai balandžio 9-ąją, po mėnesio buvo paskelbta jos paieška, o šių metų spalio 21 d. Kauno apylinkės teismas patenkino Kauno apylinkės prokuratūros prašymą skirti bėglei pačią griežčiausią kardomąją priemonę suėmimą.

Kol kas N.Venckienei yra pateikta įtarimų pagal 12 Baudžiamojo kodekso straipsnių.

Šešios jos galimai padarytos nusikalstamos veikos – teismo sprendimo nevykdymas, nepagarba teismui, trukdymas antstolei atlikti savo pareigas, pasipriešinimas policijos pareigūnams, nežymus sveikatos sutrikdymas bei piktnaudžiavimas globėjos pareigomis – yra tiriamos Šiaulių apygardos prokuratūros.

Neseniai šią įtarimų puokštę papildė nauji kaltinimai – šmeižtas, mirusiojo atminimo paniekinimas, neteisėtas informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimas, neteisėtas šios informacijos panaudojimas, piktnaudžiavimas tarnyba bei vieši raginimai smurtu pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą.

Visos N.Venckienės, kuri kartu su savo teta Audrone Skučiene yra įvardijama kaip organizuotos grupuotės vadeiva, nusikalstamos veikos šiame ikiteisiminiame tyrime yra suskirstytos net į 22 epizodus.

Lrytas.lt žiniomis, N.Venckienė kaip galima įtariamoji minima dar mažiausiai dviejuose tyrimuose – dėl mergaitės tvirkinimo, kuriame įtarimai jau pateikti jos tėvams Vytautui Andriui ir Laimutei Kedžiams, bei dėl poveikio mažametei, kuriame pagrindinė įtariamoji yra Kedžių kaimynė Olga Girdauskienė.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/violetine-n-venckienes-veikla-bus-tiriama-kaip-viena-byla.htm

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
54 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Canada

A pas jumis nebera nei vieno padoraus teisinko, nei vieno politiko, kursai pareikalautu nutraukti shita absurda. Del valstybes geda.

akivaizdu

jog lietrycio trubadure kuznecovaite sitokios eigos nesitikejo – jauciasi jos sutrikimas, pasimetimas ir net siokia tokia panika.

Kol kas

„KOL KAS N.Venckienei yra pateikta įtarimų pagal 12 Baudžiamojo kodekso straipsnių.” Matyt, bus ir 13 straipsnis? O kaip gi be velnio tuzino? Welcome mobilizacija!

kaip bus su tuo 100

tukstanciu, balsavusiu uz DK partija ir N.Venckiene? Ar jiems irgi bus kurpiamos bylos, kaip ,,perversmininkams”?!O gal jie gales pasiskiepyti nuo Kuzios skelbiamo perversmo spec.skiepais – JE turi recepta! Pirmiausia tai reikia tu skiepu suteikti Neringai ir tetai, kad visas tas kurpiamas purvas nuo ju, kaip nuo riebiu zasu vanduo, nuteketu ir neliktu pedsako!Nusigyveno Lietuvos teisesauga- niekaip nesugalvoja kaip pargabenti i Lietuva Venckiene – kad tik ne ekstradicija! Juk baimes pilnos kelnes- JAV nepakaks 12 sek. Venckienes kaltumui irodyti. Kazin ar beliko nors vienas padorus teisininkas Lietuvoje? AR visi tokie patys aferiugos, melagiai, kaip didysis pulinys ir plikis?!Na, dabar is visu pusiu JE apsisaugojusi – 120 pusu aplink nama iskirsta, Skvernas ju ministeris, grina ir bevalys – savo postuose. Tik garneliene… Skaityti daugiau »

Beta

Durnių laivas!

putino gazpromo kgbistinė pedofilų valstybė

Visu griežtumu tarybinė prokuratūra baus visus, kas kėsinasi į putino gazpromo kgbistinės pedofilinės valstybės pamatus.
Žinokite runkeliai – kas jums gyventi leidžia, kas jums brangiausiai dujas ir elektrą tiekia !!!

ula

Negi ,ypač po pasirodymo per TV tai violetinio veido ,supuvusiais dantimis menkystai ,dar liko normalios orientacijos žmonių tikinčiu tos etatinės TIESOS šmeižikės paistalais ?Gaila, kad ir prokurorai savo tyrimais, savo elgesiu,savo protu nusirito iki tos niekšės lygio ir tuo save žemina žmonių akyse. Kodėl nekuriat ,prokurorai,grupes tam , kad nustatyti,kodėl Valantinas netyrė pedofilijos?Kodėl nekuriat grupes,tam,kad nustatyti , kas iš jūsų tarpo nevykdė 2009 spalio 6d. A.T. neapskundžiamos ir galutinės nutarties pareikšti Stankūnaitei įtarimus, kurie būtų pakreipę visus įvykius kita linkme?Kodėl nekuriat grupes, nustatyti ,kas nužudė teisėją, Naruševičienę, jos dukrą,Ūsą, Kedį,kurio atminimą jus patys niekinate?Kodėl nekuriate grupes, kad nustatyti ,jog plikis tikrai neįsiveržė į teisėjos namus ir iš jų ” nenešė” mergaitės?Ir.t.t….. Sujunkit viską į vieną, ištirkit ir nešmeižkit ,neniekinkit nužudyto… Skaityti daugiau »

ruta

Ar tai butu korupcionieriai , ar gejai , ar pedofilai , ar nekrofilai , jie visi laikosi ir palaiko vienas kita .Todel nereikia stebetis , kad Lietuvoje bus kitaip .Kaip jums atrodo , jeigu valstybes galva netradicines orentacijos , ar imanoma ja /ta galva /manipuliuoti ? Kodel visi valstybes pareigunai, kurie dalyvavo Garliavos tragedijoje pakilo karjeros laiptais ? Matant visus apsurdiskus teisesaugos , info , Seimo nariu , valdzios veiksmus , persasi isvada , kad norima parodyti – mes savu , kad ir ‘urodu’ , bet uzimancius aukstus postus , neisduodame .O tie ,kas nores suzinoti tiesa ,bus sumalti Lietuvos teisesaugos i miltus , sumaisyti su purvu ,ar iskeliaus i dausas .Stai susidaro toks vaizdas is valdzios veiksmu ..

ooo

l.rytas )

Nieko nebus

Cia taip viskas pakrypo,kad teks VEnckienei prisipazinti nusovus bIn ladena.armerikonai irgi suabejojo,ar tai ju kareivis.
Bet kokiu atveju byla ieis i istorija,nes dar ne vienas teisejas nebuvo toks,,nusikaltelis,,.
Manau,Venckiene sita zino,o ekstradicijos sieke pati,teks prokur oras eina parodyti visas irasa,o ne 12 s.

Šauksmas!

Kur dingo visi politinių partijų vadai, kur dingo Lietuvos orusis elitas, kur dingo munduro garbę pateisinantys pareigūnai, kur dingo paprastasis valdžios žmonių žmoniškumas, sąžiningumas ir atsakomybė prieš visuomenę? Kur visa tai dingo NEPROKLAUSOMOJE IR LAISVOJE LIETUVOJE, kad nusikalstamo pasaulio (klano?) bosams nuolankiai leidžiama niekšiškai tyčiotis iš visuomenės, menkinti teisėsaugos ir teisėtvarkos institucijas, kaip pagrindinį valstybės pamatą? Juk ar ne čia slypi grėsmės valstybės suverenitetui? Ponai, šlykštų darosi nuo jūsų degradavimo. Atsipeikėkite pagaliau.

NE TIK

Amerikos teisėsauga, bet ir kiekviena kaimo bobutė, atidžiai stebėjusi Garliavos pedofilijos eigą, gali sukritikuoti mūsų teisėsaugos „kaltinimus”.Tai toks skystimėlis, palyginus su kitomis aferomis, kad reikia neturėti ne tik savigarbos, bet ir proto, skleidžiant tokias nesąmones.
Neištirta netgi teisėjo, nekalbant apie kitas mirtis, byla.Ir labai gaila, kad niekam tai nerūpi.

Kietis - Ulai

Matot, tai, ką prisipažino latvių ministras – legalu ir teisėta. Už tai niekas nepersekioja ir net negalima tokių žmonių žeminti ar įžeidinėti.
Bet galybė lietuviško atsiprašant „teisėsaugos elito” yra pati „parišta ant pedofilijos” ir už šito laikoma geležine ranka – palūši ir tavęs nebėra. O už pedofiliją pati žemiausia bausmės riba – ar ne desėtkas metų kalėjimo – nepriklausomai nuo pareigų ir statuso… Kuris šito nori?

Liepa-"Nieko nebus"

Dėkui už puikų Jūsų pastebėjimą : tikrai nieks nepaneigs, kad mūsuose”prokuroru”jau vadinamas toks reiškinys, na, gal tiksliau vieta ,” pro kur(eina)oras”. //Belieka pridurt, kad tuo pačiu juntama nepakeliama smarvė..//Ryt poryt teks suburt milijoną darbo grupių bent kas antram LT gyventojui už pasikėsinimus į šalies suverenitetą :juk vieni perka kontrabandinius cigarietus,degtinę ir degalus, kiti kone kasdien internetinėj erdvėj keikia”teisėtą” valdžią, treti pardavinėja užsieniečiam žemę,o yra nemažai ir tokių, kurie sąmoningai silpnina LT ekonomiką – išveža ir palieka pinigus Lenkijos parduotuvėse..// Nebekalbu apie tuos potencialius”įtariamuosius”, kurie turi giminių Rūsijoje..//Tai labai pavojinga LT saugumui!

VaidasVDS

Sprendžiant pagal pateiktus kaltinimus, formuojama kitokia „religija”, kurios pagrindiniai šūkiai (įsakymai) turėtų būti tokie: – Netikėk Dievu, bet privalai besąlygiškai tikėti tik mūsų Teismu; – Kas nevykdo mūsų Teismo valios, tas negali būti šitos „religinės” visuomenės nariu ir privalo būti persekiojamas ir naikinamas; – Kas bet kokiu būdu nesutinka su mūsų Teismo valia, automatiškai yra nusikaltėlis; – Kas drįsta priešintis (o ypač fiziškai) mūsų Teismo valiai, yra itin pavojingas nusikaltėlis, besikėsinantis į „mūsų visuomenės” santvarką; – Tas, kas turi emocijas, tas yra nestabilios psichikos ir turi būti gydomas priverstinai; – Tas, kas turi neigiamas emocijas, tas turi būti atjungiamas nuo proto itin specialiose ligoninėse; – Tas, kas domisi kitais asmenimis, yra potencialus nusikaltėlis; – Tas, kas drįsta dirbti „mūsų visuomenėje”… Skaityti daugiau »

LTR

Kol tauta nesukils,ta iskrypeliu blia..
va tesis ir tesis.

 Arūnas

Esu įsitikinęs, jog N. Venckienė tikrai nesikėsino į valstybės suverenitetą. Jei ji ir kėsinosi, tai tik prisibelsti į mūsų taip vadinamos teisėsaugos sąžinę – bet deja. Manau, kad į Lietuvos suverenitetą kėsinasi tie, kurie užvaldę mūsų parlamentą, prezidentūrą, žiniasklaidą ir pagaliau visoms šioms institucijoms tarnaujanti „teisėsaugą”. Baisiausiai yra tai , jog jau nebeliko tų, per ką dar galėjai sunkiai, bet kapstytis link tos tiesos, turiu omeny signatarę Oželytę, Krivicko ir Janutienės laidas. Šie žmonės matyt taip pat jau pakabinti. Po to, kaip pasižiūrėjau Janutienės laidą „Nuoga tiesa” ir pamačiau, kas atstovauja teisėsaugos pusę – tai moteris, jei dar galima taip pavadinti, kuri socialiniuose tinkluose vieną dieną apsikabinus bučiuoja alaus bambalį, o kitą, lietrytije paisto bet kokias į galvą šovusias pagiringas… Skaityti daugiau »

nustebote?

Venckienė pasikėsino ne į valstybės suverenitetą,o į tikruosius suvereniteto griovėjus iš LSDP ir jų dukterinės frakcijos-„Liberalų sąjūdžio”.Ne atsitiktinai generolas Skvernelis nubloškė Lietuvą į generolų-ministrų laikus Rusijoje,o Požėla jojasi į generalinio komisaro lovį.Skvernelis ne „Tapšnojančio teisingumo” kandidatas,o „sovokinių dermokratų”,išsiritusių iš LKP-LDDP.Viską laimina Grybauskaitė,mainais į tai,kad ji bus palikta ramybėje-jai nebus skelbiamos apkaltos ir gal net bus leista išlaikyti politinę įtaką net po antrosios kadencijos pabaigos.

zenonas

Kas kaip besneketu ir berasytu, bet Venckiene turi filmuotas medziagas ir suderinus tas filmuotas medziagas su to meto Lietuvos istatymais ar ES istatymais , turetu ir gautis teisingas sprendimas

apgailetinas tas suverenitetas

kada pagaliau tie apgailetini prokurorai apsijungs tam, kad isaiskinti visas zmogzudystes toje byloje? Juk si byla tiesiog lavonais nuklota. O gal tai kenkia valstybes suverenitetui, i kuri pasikesino gerb. Venckiene?

TO Arūnas

pritariu jūsų mintims.Ir kai pasižiūriu į dabartinę janutienę, man net gaila jos pasidaro…Geriau ji rašytų knygas, dirbtų maximoj, ar emigruotų…Kas iš to, kad ji „veda” net dvi laidas, gal materialiai jai ir labai „pasisekė”, bet žurnalistui ne mažiau svarbu autoritetas, jo tvirtas stuburas, kova su ydomis ir neteisybėmis..O kas dabar ja TIKI? Ji mirkčioja nuo nepalankių jai skambučių ir jaučiasi nelabai maloniai dėl to, kad buvo priversta paneigti tai, už ką ją žmonės gerbė…O jūsų paminėta antroji „žurnalistė” – visai neverta ir dėmesio..
O Venckienės kaltinimas pasikėsinimu į valstybės suverenitetą – tai kosmosas pėsčiomis…..

močiutė

tai va, kaip galima „dėl trupinio aukso, gardaus valgio šaukšto“ parduoti „dūšią“; kalbu apie tą, kurią Valinskas taip taikliai pavadino. Tas jos maivymasis, nuolat kaišiojamas „tasme“(suprask: ta prasme), chamiškas elgesys su kitokia nuomone turinčiais, kultūringą žmogų mažų mažiausia verčia stebėtis tokia žurnalistika. Na, o apie tą kitą, labiau panašią į Jadzę iš „Dviračio“, nėra ką ir komentuoti. Toks tas lryto lygis…

Juozapas

Joooo…. Daunų komisija mąstys: : ….”kokius papildomus tyrimo veiksmus dar reikia atlikti ir kokių teisinių procedūrų bus imtasi sugrąžinant N.Venckienę į Lietuvą.” : Tikrai nelengvas uždavinys- rasti juodą katę tamsiame kambaryje, ypač kai tos katės ten nėra. Gal daunai-klunai pirma sudarytų koisiją kuri ištirtų: : >Ar N.Venckienė aplamai vyko į užsienį? (Kur to išvykimo įrodymai? : >Ar N.Venckienė buvo/yra konkrečiai JAV? (Kur N.V. buvimo JAV įrodymai?) : > Ar N.Venckienė aplamai dar yra gyva? (Kur įrodymai, kad N.Venckienė gyva?) : Dera priminti, kad dingimo metu, N. Venckienė buvo ne šiaip pilietė, o LR parlamento narė. : Aiškiai ir nedviprasmiškai neatsakius į aukščiau pateiktus klausimus, neturint įrodymų -privalu kelti klausimus: : > Ar LR seimo narė N. Venckienė nebuvo pagrobta, neteisėtai… Skaityti daugiau »

gudi giria

Lietuviu liaudies pasaka gyveno vienoij saly mergaite vardu tiesa,bet toij saly gyveno ir melo karalius su savo kariais melagiais banditais ir karalius isake mergaite betkoke kaina sugauti,ta diena,kaip jis patcs bus mires,nes labai bijojo pamatyti tiesa.

Povilas

Kaip jums atrodo, ar sveiko proto žmonės suformulavo šitokius kaltinimus?
Vienareikšmiškai – ne!
Turiu omeny ne prokurorus, kurie tik skelbia tai, kas jiems pasakyta.
Turiu omeny tuos, kurie realiai valdo šitą mūsų nedidelę šalį.
Tai yra – kriminalinį klaną, pristatantį save, kaip šalies elitą.
Jie jau nebėra sveiko proto.
Jie apsvaigę.
Jie apsvaigę nuo savo materialinės gerovės, nebaudžiamumo ir visiško atsakomybės už savo veiksmus nebuvimo.
Tai labai stiprus narkotikas, užgožiantis proto likučius.
Po gegužės 17-tosios klanas pasijuto absoliučiai visagalis.
Ir dabar kvaista nuo tos savo visagalybės bei daro vieną nesąmonę po kitos.
Ir galiausiai tenka prisipažinti, jog tai – visų mūsų kaltė. Mes visi kalti, kad leidžiame jiems taip elgtis.

Juozapas

Vienareikšmiškai pritariu kolegai Povilui.
Mažas niuansas- bendra atsakomybė tolygi nulinei.
Tik kai kiekvienas asmeniškai pasakysime sau, kad AŠ asmeniškai atsakingas už tai kad leidau įvykti visiems tiems baisiems dalykams, kad nedėjau pastangų, arba dėjau per menkas pastangas – tik tuomet šiame krašte reikalai pradės klostytis į gera.
Privalo būti atgaila.
Be atgailos nebus pagijimo.

Mea culpa, mea culpa, mea culpa…

kas

youtube
Сергей Салль – Уфологический аспект глобализации

Konservatorių desperacija.

Bolševikų metodai.Tai reikia pasakyti Amerikos teisme.Bolševikų.Tada amerikiečiai supras.

>Povilas

Klaną kiek aušina Rusijos grėsmė.Matosi,kad konservatoriai konvulsiškai jos bijo,jei net K.Masiulis pasidaro kaip žvėris.Per radiją žiauriu tonu atsisakė komentuoti Kusaitės bylą.O ten Rusijos pėdsakas.

Prieš antrąjį

pasaulinį karą Vokietijoje taip pat buvo suklastotas teismo procesas apie neva Reichstago padegimą.Po kelių metų buvo karas.Sutapimai.Ženklai?

VaidasVDS

to 20:49
kada žmonės nustos žiūrėti visokias anomalijas, Salius ir kitus „gelbėtojus” ir pradės mąstyti protu, kurį jiems davė Dievas, tik tada jie atskirs grūdus nuo pelų.
Gaila, kad ir DK partija užsikrėtė panašiomis nesąmonėmis, nors jos pirmininkas neblogai išmano dvasines tiesas…

nublanksta

Lietuvos teisėsauga žmogaus persekiojimo srity pralenkė ir Staliną, ir Putiną. Aniems tokios fantazijos į galvą neateidavo. Ar dar yra blaivaus mąstymo asmenų Lietuvos Prezidentūroje, teisėsaugoje, politikoje, valdžioje, jeigu toleruojami tokie protu nesuvokiami absurdai?

rasliavas kuria chandzia

Nuogos tiesos laidoje daugelis tautieciu pamate ,kas kurpia uzsakomasias klano melo rasliavas,tai „Jadze prie konteinerio” is dviracio ziniu.tik tokios chandzios ir gali uzsiimti tokiu nieksingu darbu ir is sio meslino darbo misti.Uz ta smeizta tikrai sulauks atpildo,nes jei is nekalto zmogaus issityciojai,tai atsisuks pries pacia trigubai.

susipi..

melagių smegenėlės.Kaip mergaitę tvirkino seneliai,jei tada,kai mergaitę černė tempė iš namų,tai mergaitė rėkė”nemuškit diedukų”

Amerikos teismuose reiktų

akcentuoti korupcinį šios bylos ir režisierių foną.Neaiškumą,naudojantis ES lėšomis.Tai turėtų būti įdomu ir ES finansų komitetui.Tai tarptautinė-finansinė-korupcinė byla.

to Sauksmas!

Viskasdingio ,tai yra visi dingo lyg i vandeni.Liko vienisatauta,tai yra zmones…Niekas nekreipiaisvis i zmoniu nuomonesi ju norus ir tai parodereferendumas ,kuris buvo suzlugdytas .Tai buvo paskutine viltis,kad zmones taptusavo salies seimininkai.Dar tas Garliavos sturmas.Potosturmo jie visai pasijaute visagaliais ir dabar ziurekite kas darosi..cirkas teisesaugoj,keliasije algas tik sau pamirsdami paprastus zmones ir pencininkus.Zmones masiskai emigruoja ,nes neisgyvena,vaikai jaucia seimose nepritekliu.jau kas trecias zmogus lietuvoj gyvena zemiau skurdo ribos,bet valdziai tai ne motais..Isgrobe maza mergaite ir padare ja valsybine paslaptim ,jie irtoliau niekina zmones zludydami Venckiene ,nors zmones reiskia juk nepasitenkinima komentaruose…bet kas kreipiai tai demesi ,jei patys 80 seimunu prabalsavo ,kad panaikinti teisine nepriklausomybe Venckieneitemate 12 sek…zodziu yra mastanciuzmoniu maziau ,nei protaujanciu ,todel tokia betvarke ir darosi.

Nila

Kokioje valstybeje mes gyvename!Kur demokratija!Jeigu p.Venskiene ruosesi daryti perversma,ir jai bus taikomas atatinkamas str.tai ja suemus,pVenskiene bus politine kaline.Ar neapsijuoks musu prokurorai!!!Tikrai USA jos neisduos,o bus jai suteiktas politinis prieglobstis.Kas darosi Lietuvoje,negi nera svarbesniu reikalu,kaip sios bylos pritempimas prie p.Venskienes.Ar kas nors paskaiciavo,kiek tai kainuos?

per google

Multiplikacine politika-zverys ir gyvuliai medzioja Neringa.

Komentaras

Amerikieciams net nera reikalo aiskinti, kad tai bolsevikiniai metodai, jie yra puikiai informuoti, ofilcialiai Lietuva- jauna demokratiskais pagrindais valdoma valstybe, bet tik oficialiai,,realiai veikiantys mechanizmai, tokie kaip telefonine teise, korupcija, ir t.t. jiems labai gerai zinomi.Visos sitos darbo grupes, tyrimai- ne JAV teismui, o tolesniam liaudies kvailinimui, demesio nukreipimui,o gal dar kitiems dalykams….JAV teisme jie neturi jokio sanso, nes ten bus aiskinamasi IS ESMES. Ten po kryzmines apklausos, kuri tesiasi kelias VALANDAS, zmones iseina slapiais marskiniais,ten matuojamas kiekvienas centimetras, skaiciuojama kiekviena sekunde, ten nepapasakosi apie uzspringima svendre,ten niekas nesiremia vien liudininku teigimiais ar prokuroru norais, ten reikalingi NEGINCIJAMI IRODYMAI…Taigi nevarkit be reikalo, negerbiami prokurorai,jeigu vis delto uzsinoretumete i Lietuva parsigabenti N. Venckiene, Lietuvoje Jus- dievai, taciau Jungtinese Valstijose- jus tik… Skaityti daugiau »

net ne

peliukai mikiai,o menkystos

per postų skirstymus

pamatysime,kas su kuo susieti ir kas kam skolingi,kas ką dengia ir t.t.Lenda šutvės ir pedofilų galai,lyg ylos iš maišo…Anksčiau ar vėliau,jie visi apsišvies.

lenda

oi lenda Lietuva uzvaldziusiu slykstyniu snukiai

Betingas

Viskas ir taip aišku, kad mūsų valdžiažmogiai yra prisidėję į kelnes tiek, kad nebežino nuo kurio galo pradėti transliuoti iškrypimus ir padarytus nusikaltimus. O saugumas slepiasi už krūmų, sudarydami pretekstą išryškinant ped//ų egzistavimą, nes Latvijos aukštas pareigūnas jau išlindo iš po krūmų, ateina eilė ir Lietuvos aukščiausiems pareigūnams parodyti savo nekaltumo peripetijas ir jas ištransliuoti, nes ir taip per ilgą laiko tarpą Garliavos bylos buvo užmazgytos, o dabar belieka mazgą sutraukyti, nes Lietuva ne išimtis, kai pasaulyje tokie dalykai yra išviešinami, o nusižengusieji moralei nuteisiami. Todėl kyla klausimas, kas pirmasis?

Sklinda kalbos,

kad Generalinė prokuratūra sudarė tyrimo grupę, kuri intensyviai kasinėja apie Garliavą ir visą Kauną bei pasienyje, ieškodama Venckienės iškasto tunelio iš savo namo Kluonio gatvėje į priešiškos valstybės sostinę. Tyrimai kol kas nesėkmingi. Kol kas atkasamos tik slaptos pirtys, kuriose buvo paskirti ankstesni Lietuvos premjerai bei sistemingai su vaikais iš vaikų namų susitikinėja teisininkų bei politikų bendruomenės atstovai, su pavyzdžiais aiškinantys lyties klausimus. Greitu laiku paieškoms bus sutelktos dar didesnės pajėgos. Procesą akylai seka Prezidentė ir Lavastė.

valdžia

nori prastumti estrelos įstatymus,kad vaikai nuo kūdikio būtų supažindinami su iškrypimais ir jų formomis.Tai va,gal prokuratūros atstovai ir mokys berniukus,kaip smaukytis,mergaites masturbuotis,privalomai rodys pornofilmus su vaizdine vietos medžiaga ir t.t.

Čia - melas.lt

Kaip įprasta šlykštus šio portalo melas.
Lryto straipsnis vadinasi „„Violetinė“ N. Venckienės veikla bus tiriama kaip viena byla”, tuo tarpu kiauliškos šio portalo veikėjų akutės perskaito: „Generalinė prokuratūra sudarė darbo grupę N. Venckienės pasikėsinimui į valstybės suverenitetą ištirti”. Ką jau padarysi, čia vien tik melas, klastotės ir šmeižtai.

Ko gero

mes patys kalti, kad leidžiame jiems taip elgtis.

Hmm to Čia melas

Čia parašyta esmė. Juk L.rytas rašo, kad darbo grupė sudaryta, kad tirs be smulkių Venckienės nusikaltimų ir baisiausią. Tai kur čia melas? Gryna tiesa.

dainius praeras

eiline liberalkonservatoriu isterija…

Pagarba

N.Venckienei.Kas masto tas supranta kas darosi.

54
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top