Lietuvos rytas: propagandinis išpuolis prieš žaliuosius yra žurnalistės Audrės Srėbalienės nuomonė

Užuot paneigę „Lietuvos ryto“ nepasirašytame paskvilyje „Žaliųjų“ sirenos vėl kaukia, šįkart – atgręžtos į Ameriką išdėstytus prasimanymus ir insinuacijas apie aplinkosauginių nevyriausybinių ir politinių organizacijų atstovų neva priešiškumą Jungtinėms Valstijoms ir rusiškos propagandos skleidimą, „dienraščių lyderio“ įgalioti advokatai atsakė, jog visas propagandinis išpuolis tėra žurnalistės Audrės Srėbalienės asmeninė nuomonė.

Anot advokatų, žaliųjų pozicija straipsnyje buvo „objektyviai atspindėta“, o „nuomonė negali būti paneigta, ji tik turi būti adekvati dėstomiems faktams ir sąžininga.“

Atkreiptinas dėmesys, kad Lietuvos ryto įgaliotini teisininkai, aiškindami apie nedrįsusios pasirašyti žurnalistės A.Srėbalienės (pavardę žalieji sužinojo iš advokatų rašto) teisę reikšti nuomonę, kalba tik apie tariamą žaliųjų priešiškumą JAV, bet nieko nesako apie „dienraščių lyderio“ insinuacijas, neva žaliųjų judėjimas yra prorusiškas.

Tikėsimės, kas žaliųjų ir Lietuvos ryto susirašinėjimas tęsis, ir mes sužinosime, ar tokie pasažai kaip „[žalieji] laistomi raudonos propagandos gėralu, protestuoja prieš JAV ir Europos prekybos sutartį“ „Lietuvos ryto“ manymu irgi išreiškia „adekvačią dėstomiems faktams ir sąžiningą nuomonę“.

Daugiau apie Transatlantinę Prekybos ir Investicijų Partnerystės sutartį (TTIP) ir žaliųjų poziciją skaitykite šiose Tiesos.lt publikacijose:
ES Prekybos komisaras bandė nuraminti Europos Parlamento narius, prieštaraujančius TTIP

LUNI ir žalieji ragina išeiti iš transatlantinio transo

Pasaulinę veiksmo dieną prieš laisvosios prekybos sutartis diskutuota apie šių sutarčių keliamą grėsmę

Vokietijos visuomenininkai demaskavo korporacijų melą apie TTIP sutartį

Atviras laiškas „Lietuvos ryto“ redakcijai: kalbėjimas apie Lietuvos interesus nėra kalbėjimas prieš Ameriką

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ruta

Visi normalus ir padorus Lietuvos pilieciai ir taip jau senai pamate , kokio lygio yra ‘komsomolke ‘ , delfi .Atidirbineja valdziai – smeizia , dezinformuoja , manipulioja .Ar gali nieksai ir padugnes elgtis kitaip ?

srėbsnies paūdrė

Bazaras v natūre kaip reikiant. 🙂 Visi abejojantys-teisinės ir demokratinės Lietuvos priešai,Rusijos agentai. 🙂 Visos kiaulės lygios,bet kai kurios lygesnės už kitas-šiukštu,nebandykite kartoti srėbalinių fantazijų,nes jums negalima. 🙂 Tik dienraščių lyderiui galima keisti akcininkus iš Rusijos akcininkais Lietuvoje su busais,kirilica reklamuojančiais „Зеленая марка” vodkę,o dienraščių lyderio TV reklamuoti išskirtinai daugiau rusiškų prekių,nei koks „Pervyj kanal” 🙂

rupūs miltai

ir taip aišku iš darbų kam tie a la „žalieji” dirba.
O kas įpareigojo Stoškų ginti žaliuosius? Juk Stoškų nuolat matom eiroskeptikų – Vaišvilos, R.Paulausko, V.Tomkaus „resppublikos” kompanijoj. Taigi aišku, kas nes su ES, tas su Eurazijos muitų sąjunga. Kokios dar problemos?
Ar ir Tiesos jau su jais?

rupūs miltai

taip kaip Vaišvila žlugdė Kruonio statybos užbaigimą, uždarė švedų puikiai atnaujintą Ignalinos atominę, prisidengęs „žaliuoju”, taip ir toks iš vengrijos kilęęs komunistėlis Joškė Fišeris, irgi pažaliavęs stengėsi uždaryt Vokietijos atomines, kad atvertų kelią Rusijos energetinei invazijai. O dabar Rusijos samdomi „žalieji” net JAV svaro prieš skalūnines dujas, siekdami Gaspromui konkurenciją sunaikint. Apsimetėliai.
Kada matėt mūsų žaliuosius protestuojant prieš Rusijos statomas elektrines Baltarusijoj, netoli vilniaus? Ar Kaliningrade? Juokdariai.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top