„Lietuvos ryto“ pasakos

Liudvikas Jakimavičius | ekspertai.eu

Lietuvos jau nebestebina, kad pagrindinis subjektas, kuris nenuleidžia akių nuo pedofilijos bylos, yra mūsų didysis dienraštis „Lietuvos rytas“. Jis nuolatos prieina prie kažkokių anoniminių šaltinių iš prokuratūros arba randa valstybės įslaptintų liudytojų, skelbia nutekintą nežinia iš kur informaciją, kai tuo pat metu Seimo suformuotoms tyrimo komisijoms ji yra neprieinama.

Kyla logiškas klausimas, ar komercinis dienraštis „Lietuvos rytas“ turi daugiau galių už tautos išrinktą Parlamentą, kuriam nerinktos jėgos institucijos demonstratyviai rodo trijų pirštų kombinaciją. Seimui ir tautai. Deja, šiandien yra taip, kaip yra.

Yra gausybė žmonių, kurie sako: „Aš neskaitau „Lietuvos ryto“, ir sako labai neišmintingai, nes skaitydamas šį dienraštį gali suvokti, kokiame informacinio karo lauke gyvena Lietuva. Subliūškus Žalimo pasakoms prokurorams ir pedofilijos bylos tyrėjams, matyt, prireikė papildomų argumentų. Tačiau argumentų ne sugriuvusiai bylai, o liaudžiai, kuri visą tiesą sužino iš dienraščio, reklamuojančio save: „Visos tavo mintys“.

Per daug užsiplėšė. Atsiranda ir kitokių minčių, kai perskaitai dienraštyje be paliovos skelbiant tikrovės falsifikacijas. Štai kad ir toks atsiradęs naujas akcentas pedofilijos trileryje:

Aiškėja prie D.Kedžio kūno rasto pistoleto mįslė?

Arūnas Karaliūnas 2013-03-28 10:01

Kauno policijos pareigūnai galbūt atskleidė, kur dviejų žmonių nužudymu įtariamas garliaviškis Drąsius Kedys gavo kovinį pistoletą „Iž“, aptiktą prie jo kūno. D.Kedžio kūnas buvo rastas Šlienavoje, prie Kauno marių, 2010-ųjų pavasarį. Per patikrinimą šią savaitę pareigūnai T.Masiulio gatvėje gyvenančio 51 metų kauniečio namuose nerado pistoleto „Iž“, kuris buvo išduotas savigynai.

Vyriškis paaiškino, kad dar 2009 metų vasarą jis ginklą prarado per išgertuves, kai su draugais leido laiką Šlienavoje (Kauno r.), prie Kauno marių.

Pistoletas neva buvo paliktas draugo mašinoje. Apie prarastą ginklą kaunietis niekam nepranešė.

D.Kedys įtariamas nužudęs Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių ir buvusios savo sugyventinės Laimutės Stankūnaitės seserį Violetą Naruševičienę 2009-ųjų spalio 5 dieną.

D.Kedžio kūnas rastas taip pat Šlienavoje, prie Kauno marių, 2010-ųjų pavasarį. L.Stankūnaitės tėvai gyvena visai netoli tos vietos, kur įsikūręs dingusio pistoleto savininkas.

Kriminalistai lig šiol neišsiaiškino, kur D.Kedys gavo prie jo kūno surastą pistoletą „Iž“.

„Dirbame keliomis kryptimis, tačiau tikslių žinių iki šiol neturime“, – kalbėjo vienas šaltinis.

Ar gali būti, kad tai – tas pats ginklas, kurio dabar pareigūnai nerado teisėto savininko namuose?
„Tokios versijos negalima atmesti, tačiau būtina atlikti tyrimus ir palyginti rezultatus. Informacija labai intriguojanti, nes sutampa daug aplinkybių“, – lrytas.lt sakė šaltinis Generalinėje prokuratūroje.

Apie ką šis „Lietuvos ryto“ siužetas ir kuo čia dėta Šlienava? Neįvardytas liudininkas draugo mašinoje išsitraukė ginklą ir, jį palikęs automobilyje, nuėjo girtauti, o kažkas (D.Kedys?) iš užrakintos mašinos jį pavogė ir panaudojo ginklą žudydamas žmones. Kyla klausimas, kam D.Kedžiui reikėjo to „Iž“ pistoleto, jei turėjo registruotą „Beretta“, iš kurios nebuvo iššauta. Kitas klausimas: ar mirštantis, užspringęs žole žmogus rūpinsis iš savo kišenės išmesti pistoletą be pirštų antspaudų? Jei tas ginklas buvo žmogžudystės įkaltis, tai nusikaltėlis jį mestų ne prie savo šono, o į marias, ir kuo toliau.

Baltais siūlais siuvinėjate siužetus, Valstybės saugumo departamente ir „Lietuvos ryte“. Kaip profesionalus scenaristas, galiu jums pasakyti – „proftechninės“ lygis, bet už jokius pinigus kvalifikacijos jums nekelsiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top