Lietuvos Sąrašas pristato rinkimų programą ir kandidatus į Vilniaus merus bei tarybą

Sausio 8-ąją, ketvirtadienį, 11 val. naujienų agentūros BNS salėje Vilniuje (Jogailos g. 9/1) politinė partija „Lietuvos sąrašas“ pristatys keliamą kandidatą į Vilniaus merus – politiką ir istoriką Naglį Puteikį, kandidatus į Vilniaus miesto tarybą ir vilniečiams siūlomos programos svarbiausias idėjas. Spaudos konferencijoje dalyvaus Naglis Puteikis, Darius Kuolys, Daiva Tamošaitytė, Gediminas Storpirštis ir Saulė Matulevičienė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
73 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
zuoka ir komunistai dreba

gali jiems otkatai sumažėti – o tai baisiau karo komunistams ir zuokai

Šlaistas

Na ką? Dabar ir prasidės. Laukime reakcijos.

Hmm

Gera žinia. Sėkmės.

tikrai

gerai kad bus N. Puteikis

švystelėjo

žibuurėlis tunelio gale.Vienąkar marazmas turi baigtis.

Delfis plačiai reklamuoja

Mero posto siekti veikiausiai bandys ne tik Naglis Puteikis, bet ir jo žmona Nika Puteikienė. Realiausiais scenarijus toks, kad N. Puteikis bandys laimėti rinkimus ir vadovauti Vilniui, o jo žmona – Klaipėdai. Visuomeninis komitetas „Puteikis plius“ iškėlė du kandidatus į Klaipėdos mero postą: N. Puteikį ir N. Puteikienę. „Vienas komitetas dviejų kandidatų iškelti negali, todėl mano kandidatūra kol kas yra tokia labiau atsarginė. Kai tik sužinosime, kokį kandidatą iškelia kitas visuomeninis komitetas, dalyvausiantis savivaldos rinkimuose Klaipėdoje, tada ir bus aišku, kurio miesto – Vilniaus ar uostamiesčio – meru sieksiu tapti“, – aiškino N. Puteikis. „Jei komitetas kandidatu į merus Klaipėdoje iškels R. Cibauską, tada pats kandidatuosiu Vilniuje, o Klaipėdoje mūsų komiteto kandidatė į mero postą bus mano žmona. Tačiau jei… Skaityti daugiau »

Delfiui

Jukš, kiaule, atgal į savo batvinius.

nujooo

Su Z.Vaisvila spaudos konferencija ekspertuose.

Canada

Kaip supratau pas jumis Lietuvos sarasas padejo Puteikiui, kai tas ejo i prezidentus? Buvo visai neblogai. Jei protingai kartu veiks, viskas bus gerai.
Tik Puteikis ar ne per daug kalba? Ar reikejo delfiui tiek prikalbet?
Man vaikui tevas Zemaitijoj sake, kad pirm reik pagalvot, paskui kalbet.

Šlaistas

Šimtu procentų pritariu Kanadai. Iš kokio ten miesto taip gerai matyti – Toronto ar Montrealio? Daug geriau negu čia iš arti.

Canada

Bandau suprast, kas jumis daros. A ne bendra uzkreciama jusu seimunu liga nepagalvojus kalbet? But gerai iki rinkimu issigydyt.

Algimantas

Tai, kad Naglis Puteikis gerai suvokia savivaldos esmę, viešai išpažįsta tikrąsias vertybes, pasižymi aukšta bendravimo kultūra, nevengia diskutuoti su oponentais, rišliai dėsto savo nuostatas, leidžia palankiai vertinti jo kandidatūrą.

 Beta  Delfistui

Bėda ta, kad Monikutės pranašystės niekaip nesutampa su VRK duomenimis, kur parašyta jog kandidatai bus žinomi tik šių metų sausio 16-tą dieną. Tai iš kur čia Monikutė apie Puteikienę ištraukė? Iš kavos tirščių, vašką į vandenį pylė, ryte nubudus iš po pagalvės popieriuką su Nikos vardu ištraukė, ar iš baimės vos išgirdus Puteikio pavardę jai rodytis pradėjo? Pagaliau net jei taip ir bus, tai tamstos žiniai, vyras ir žmona ne giminės, o merų postai nepaveldimi, bet renkama pareigybė. Bet gal Delfio Monika, jei jau į ateities pranašes įsirašė, galėtų mums praneįti, kuriais metais AT Pirmininko Anūkas, na tas kur vakar buvo nieks, o šiandien jau Europarlamentaras, bus Lietuvos prezidentu parinktas? Kad sukakus 40-čiai metų tai aišku, neaišku tik ar iškart… Skaityti daugiau »

Vilniečiams

gera žinia. Gal gi pagaliau išsirinks tinkamą merą gerbiamą Puteikį. Jau nusibodo tos kalbos apie zuokulas, konservus, socikus, liberastus ir kitus niekšus.

Eglė

Sėkmės.

abu

Verti pagarbos žmonės.Jei juos likimas suvedė į krūvą tai jau vien dėlto,kad padorumo ir žmogiškumo būtų daugiau ten kur matomai jo labai trūko.Sėkmės.

Viskas gal ir neblogai,

kad bent kalbama , kad bus siūloma tokius žmones kaip Puteikis į merus , bet nereikia ir užmiršti komunistų šūkio : „Nepraeis fašistų tankai”. Na, o jei kas mėgina tik prasibrauti pro komunistus tuoj būna „sunaikinamas”, tad beliko dabar tik laukti, kokiais „mirtininko „diržais apraizgys P.Puteikį ir apipils pamazgomis , kad kiti bijotų net į jį pažiūrėti. Bet labai norėtūsi, kad nors jam pavyktų kaip nors pralysti pro tų „labiau patyrusių ” komunistų žabangas ,o jei pavyktų , tai būtų pats didžiausias stebūklas Lietuvoje.

balsuo

Pagaliau yra už ką balsuoti Vilniuje – tik už Puteikį

Giedre

Gerb. PUTEIKI ,bukite atsargus ,negerkite niekur kavos nes teks susidurti su dviem grupuotem ,tai rubikoniniais ir elitiniais pedofilais .

hmm..

tai kur ta programa ir kur tos idėjos?
norėtume žinot kokiais būdais ruošiamasi ginti vilniečių interesus.

Sako,

kad sie metai bus atpildo metai.Tikiuosi,kad gerb.Puteikiui bus atsilyginta uz kova,vardan tiesos.Sekmes!

To hmm

Tai tau juk aiškiai sakoma – ateik į spaudos konferenciją BNS, kur ir bus pristatomas visas paketas.

pensininkas

Balsuosiu už Puteikį.

O aš norėčiau

kad Vilniaus meru būtų Puteikienė, o pats Puteikis būtų Klaipėdos meru – dabar gi , gaila, viskas bus atvirkščiai.

eglė

o kam dar ta programa?
va jau kiek nubalsavo vien už vien už gražias akis…

o man tai Mykolas Majauskas kalėdinį sveikinimą į pašto dėžę įmetė.
Irgi visai gražus vaikinas… irgi permainas didžiules žada (ar irgi tik savo gyvenime, ten neparašyta), bet žada visus apgaubti rūpesčiu… viltingų metų palinkėjo, širdį sužvarbusią sušildė…

o Puteikis? ką tas Puteikis? net nepasveikino…

miesos

Kadangi noriu matyti klestinti, draugišką, sąžiningą ir gražų vilnių manau balsuosiu už liberalų atstovą 🙂

PENSININKUI

o kas pasikeitė Nagliui tapus seimo nariu? Papasakokit, kaip jo rinkėjas – ką jis ten nuveikė?
Kas taip pasikeitė Jūsų pensininkų gyvenime, kadketinate už jį balsuoti vėl?

Valio

Turėsime Vilniaus Meru – Naglį Puteikį, o Klaipėdoje – Nika Puteikienę. Kas ką besakytų, bet prieš Puteikius nepapūsi. Tris kart Valio…

>>valio

prieš Puteikienę papūs NINA SEMIONOVA. Uraaa!!!

o tai ką?

Ar Puteikis jau nebegali su Nina Semionova vienam nieste sugyventi?
Gal kandidatavimas į Vilniaus miesto merus tik pretekstas gyventi atskirai?

pensininkas>PENSININKUI

Pasakykit, o ką Seime gero nuveikė Jūsų rinktas Seimo narys. Padidino pensijas, sumažino kerupciją, atpigino duoną, o gal benziną. Kvailas esate. Tik tiek galiu apie Jus pasakyti.

stasys

 nauja vieta, bet pasakos tai liko senos. Str.,. apie tai kaip Vilties Žuvelė visiems viltį dalino dykai . Ar Puteikis pajėgtu tapti tuo tiltu kuris leistų apjungti atskirus Neries krantus su aštriu tautinių prieskoniu ? ..o gal jam pavyktu tai kas nepavyko Zuokui padaryti eilę metų ir ištraukti Vilniaus Savivalda iš gilios fin. duobės ? sunku patikėti !,..o gal Puteikis, kaip tas Kazanova-Liūtas. Vilniaus uždarų polit. klubų herojus ? nepamainomas verslo vertelga… pirmas svajoti- paskutinis miegoti ? negirdėjau! …tai gal už jo stovi ta pilietinė jėga kuri vis dar drebina kožną vaizduotės neturintį turinį ,.apie tai kaip jie skaitlingu smagiu maršu galėtu pražygiuoti Gedimino pr. brangiu grindinių ,..sudrebindami aplinkui atsainiai stovinčias politines mietas? Nemačiau aš tu ranku jūros ..Tai… Skaityti daugiau »

seno pensininko logika

kaip balsavom iki šiol už tuščius pašūkaliotojus šustauskus, taip ir toliau balsuokim.
O kas nori sužinot kaip Puteikis bandys įveikt milijardines Vilniaus skolas, tas KVAILYS.

beje, pensininkui dar

savo bloge Puteikis pristato vieną gerą darbą – pasirūpino, kad Seimo kancleriui būtų pakelta renta. oštai rašiusiam jam laišką bedarbiui taip atsakė: Besikeičiančios didžiosios partijos šios praktikos neatsisako. Maža to – pašalpomis skatina bedarbystę, šešėlinę ekonomiką ir dotacijomis, pvz. už šilumą, dar papildomai remia turtingų darbdavių skriaudžiamus darbuotojus. Jūs esate auka šios ydingos sistemos. Todėl kandidatavau į LR prezidentus, nes norėjau šią sistemą keisti į vakarietišką ir apie tai, ką rašau Jums aukščiau , kalbėjau per TV debatus. Mane parėmė 9 proc.atėjusių balsuoti. Dalyvausiu visuose ateinančiuose visų rūšių rinkimuose tam, kad skleisčiau aukščiau Jums pateiktą informaciją ir tokiu būdu grąžinčiau Lietuvą į vakarietišką kultūrą, kur svarbu ne tik pelnas, bet ir pasirūpinti nepasiturinčiais. Jums asmeniškai kažin ar galėsiu padėti, nes… Skaityti daugiau »

stasiui

na Klaipėdoj jis protestavo prieš statybas. Protestavo kartu su rusais prieš atliekų deginimo gamyklą,kur konkursą laimėjo skandinavai, o Zuoko rubikonas iki šiol už tai pyksta. Dabar Klaipėda tikriausiai tik lengviau atsikvėps…

visgi Puteikis geriau už Gražulį…

hmm..

nejau „sąrašas” neturi nei vieno rimto kandidato? . galėtų juk iš šono kokį gerą specialistą pasikviest. Architektą, vadybininką ar ekonomistą. Juk nebūtinai miesto meru turi būti liežuviu malantis politikas. Gero ūkininko čia reikia. Ir tokio, kuris mokėtų pasirinkt gerą komandą ir jai vadovauti. . iš konservų tiktų Šimonytė. Ji gal ir pajėgtų ištemt skęstantį Vilniaus laivą… Libsąjūdžio kandidatas Šimašius? vargu… ar jam pavyks Vilnių paversti skaidrumo ir efektyvumo etalonu… gražūs žodžiai, bet tegu pasako kaip.. . Darbo Partija – Pinskus? O kaip ten buvo su kalinių balsų pirkimu? Nejau ten nelikę nei vieno sąžiningo pas juos? Tautininkai kelia Panką. Konservai dar neaišku, nors Zuokui labai tiktų, jei jie Adomėną iškeltų. Tada Zuokui būtų daugiau šansų. NesŠimonytė jam būtų didžiausia grėsmė.… Skaityti daugiau »

To hmm

Vėl apsimetinėji duriku. Tau jau kartą aiškiai buvo pasakyta – ateik į spaudos konferenciją BNS ir pamatysi „sąrašo” komandą. Sėji visiškus vėjus.

Labai geras

žingsnis skleisti geras žinias.Apie kokybę,žmoniškumą, pagarbą klientui,pacientui,darbuotojui,kaimynui…artimui.

Surinkti Lietuvos

žmonių svajones apie ateitį švietime,soc.apsaugoje,sveikatos apsaugoje,versle,teisėsaugoje.Kviesti pasitarti.Ne tik pristatyti savo programą,bet leisti žmonėms išsakyti savo pasiūlymus.

manau, kad klaidingai

pasirinktas Vilnius. Klaipedoje turi daug daugiau sansu. Pries Simasiu reikia balsuoti visomis keturiomis- juk jis homiku uztarytojas. Na, balsuos uz ji homikai, o kiek ju cia yra?Linkiu sekmes Puteikiui, nors ir abejoju Vilniaus pasirinkimu. Bus nelengva. Juolab, kad ir jis pats labai netolygiai balsuoja Seime.

pensininkas

Vis vien balsuosiu už Puteikį. Galite nesistengti atkalbėti. Tuščios pastangos.

Trupmenas

Šimašius paskutinis matė gyvą Ūsą. Galėjo išgelbėt, bet neišgelbėjo. Būtų pranešęs policijai, kad girtas Ūsorius siautėja kaimo keliais su keturračiu, Ūsas gal tik vairuotojo teisių būtų netekės, bet jei teisingumo ministras nepraneša policijai apie nusikaltimą, tai kaip toks iš viso kokias nors pareigas gali eiti. Tegul pilasi sau kibirais šaltą vandenį ant galvos, toks suskis ne valdžioje turi būti, o kažkur netoli Lūkiškių.

Vilniaus perspektyva

Nubaidysi musę (Zuoką), Vilniaus kraujo jau prisprogusią, atskris kita, alkana ir pribaigs gyvulį.

Daug galima

pasimokyti iš Skandinavijos ir viso pasaulio,bet ar mes neperžengiame ribos ir tai jau netampa savęs menkinimu.Gal ir mes galime kažką duoti pasauliui ,o ir Skandinavija turi gal ko iš mūsų mokytis…Gal reiktų sakyti,o mes darome taip…Juk vien medicina mes galėtume didžiuotis,tik reikia kokybiškai sutvarkyti šią sistemą ir padaryti ją pavyzdine,kai žmogui nereikia kamuotis mėnesiais eilėse,kai konsultacija esant reikalui ,prieinama greitai,o specialistai humaniški,geri savo srities žinovai,gerbiantys pacientą,kurį stresais nualino politikai,biurokratai,o ir pačio nuodėmės,-juk visi esame klystantys…gerbti ir mylėti vieni kitus….

Lietuvos arkliukas

turėtų būti gera sveikatos apsauga ir švietimas.Visa kita bus pridėta.

Liūdna sakyti,

bet prie sovietų sveikatos apsaugos sistema buvo tikrai labai gera. Tik ją, kaip ir švietimo sistemą, sugriovė taip, kad iš to nauda tik biurokratams.

Kodėl

Lietuvos Sorošas siūlo Puteikį, kurio pavardė netinkama dėl aliuzijos į Putin(eik)o. Gal tiktų keisti pavardę į Tupeikis? Gal dar tiktų koks ar Zuteikis, ar dar kaip… Beje, randasi prastas kundidato lavumo įspūdis. Istorikas – joks išlavis, veikiau – aistra, apsėdimas, hobis, manija ar pomėgis; a?

tam,,kodėl''

Jaučiu,kad tamsta čia išsigandęs seksperčių atstovas. Užjaučiu-bet padėti nenoriu.

Mielieji

Puteikis turi stburą,moralę,atsakomybę.Otai svarbiausios savybės.Dirbti išmoks.Nepiktybiškas klaidas taisysime visi,-ir jos manau bus pripažystamos,o nesimaivoma.

:-(

Liūdinčiam sovietų primenu, kad tada negaudavom gerų vaistų, prie tų sovietų jau daugelis ligonių būtų po velėna.

73
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top