Lietuvos Sąrašas reikalauja peržiūrėti Pagėgių rinkimuose sugadintus biuletenius

Kovo 3 dieną Lietuvos Sąrašas kreipėsi į Pagėgių apygardos rinkimų komisiją ir į Vyriausiąją rinkimų komisiją, kad būtų suteikta galimybė peržiūrėti rinkėjų biuletenius, kurie buvo sugadinti praėjusiuose savivaldos rinkimuose.

VRK duomenimis, sugadintų biuletenių Pagėgių savivaldybėje iš viso buvo 635: 407 rinkimuose į tarybą (iš viso – 7.91 proc.), balsuojant už merą – 228 (4.43 proc.). 2011 metu savivaldybės tarybos rinkimuose sugadintų biuletenių skaičius buvo 228 (3.91 proc.).

Toks sugadintų biuletenių kiekis Lietuvos Sąrašui sukėlė abejonių, ar dalis jų nebuvo sugadinta tyčia, siekiant užkirsti kelią į Pagėgių savivaldybės Tarybą sąrašo kandidatui Donatui Jančarui.

Priminsime, kad Lietuvos Sąrašo iškeltam kandidatų į Pagėgių savivaldybės tarybą sąrašui pritrūko 4 balsų, kad patektų į Tarybą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mix

Būtina patikrinti.Paklausiausi ir „pareigingiausi atlikti pilietinę pareigą” rinkimuose buvo alkoholikai. Nuo ankstyvo ryto zujo apie rinkimų apylinkę. Rinkimų maratone pasibaisėjau politikų sąžine. Kaip tokie žmonės gali brautis prie valdžios? Vien tik per 5 min., kuomet laukiau mikriuko, teko matyti, kaip kažkatros partijos pasamdytas veikėjas, o gal ir pats kandidatas, susiderėjo su alkoholikų „vyresniuoju”. Po sandėrio „vyresniojo” laukė 5 sėbrai. Užfiksuoti sandėrį neturėjau priemonių. Be to, per prezidento rinkimus į kandidatų sąrašus buvęs įtrauktas alkoholikas Alfredas Ališauskas, aktyviai veikė ir savivaldybių rinkimų dieną. Jis irgi buvo prisiėmęs „vyresniojo” pareigas ir „vedė” prie balsadėžės 10 alkoholikų. Balsavimo diena buvo tikra šventė alkoholikams. Bet aš jų nesmerkiu, o visapusiškai smerkiu tuos aferistus, kurie papirkinėja tuos nelaimėlius. Taip kad rinkimais visiškai nesidžiaugiu.

Balys

Įdomūs faktai.Aišku,kad būtina patikrint biuletenius.Jokių abejonių negali būti.Pagėgiai tarsi kokia atskira respublika.

gudi giria

Butinai reikalingas rinkiko egzaminas,bet ,kaip ta padaryti kitas klausimas.Yra kitas varijantas blogio deze balsavimui,gerio,arba tiesos balsadeze ir sugadintu biulieteniu deze ir bendruomene skaiciuoja balsus ir sulygina,ar atitinka gyventoju skaiciu toje bendruomeneje,kad nebutu,taip,kad zmogus isskrides I dausas,o jo balsas egzistuoja ir ,visas informacines priemones kontroliuoja bendruomene,kas gi daugiau gali kontroliuoti,o dabar paprasciause vyksta banditizmas.

tikrai gūdi giria

Ir aš manau,kad Pagėgių usnynėje turėtų būti įrengtas,,raudonas mygtukas”.

Vilpišius

Kovojant su pasekmėmis, priežasties niekada neįveiksi! Priežastis yra pati balsavimo sistema. Kai buvo rinkta Aukščiausioji Taryba, ta pati, kuri Nepriklausomybės Aktą paskelbė, ji buvo rinkta pagal savaime suvokiamas taisykles – kaip kad sporte. Bet, nebaigus numatytos kadencijos (kaži, dėl kokių rimtų priežasčių???), jau po 2 metų vėl rinkimai į „Atkuriamąjį seimą” (AT sugebėjo valstybę atkurt, o visa kita, kas pridera – jau nebe-be?!) tik jau pagal „sumodernintą” rinkimų įstątymą . . . Pati rinkimų biuletenio forma patvirtinta būtent tokia, kad jis būtų kuo lengviau klastojamas (čia visai ne „vandens ženklus”, numeravimą, mikrotekstus, hologramas ir pan. turiu omeny), maža to – patį klastotoją nustatyti kuo kebliausia! Žiūrėkime: vienas „sugadintas” biuletenis subraukytas – lyg būtų aišku, kad norėjo balsuoti prieš visus arba… Skaityti daugiau »

Trupmenas

Kai toks mažas balsų trūkumas ir tiek sugadintų biuletenių, VRK tikrai privalės anuliuoti rinkimų rezultatus ir pagėgiuose skelbti naujus. Būtų visai kiti rezultatai.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top