Lietuvos šeimų sąjūdis: apie ką ir kodėl kalbėta su V. Čmilyte-Nielsen? Ko kritikai nesuprato ar nenorėjo suprasti

Dalijamės Lietuvos šeimų sąjūdžio paaiškinimu, apie ką ir kodėl kalbėta su V.Čmilyte-Nielsen.

Ko kritikai nesuprato ar nenorėjo suprasti.

1. Kodėl „reikalavimų sumažėjo“? Nesumažėjo, tiesiog pateikta tai, kas, mūsų manymu, turi ir realiai gali būti padaryta IKI MITINGO. Reikalauti to, ko neįmanoma per 10 dienų net norint padaryti, – kvailumo viršūnė.

2. Kodėl „ėjot į kiemelį“? Todėl, kad patys kvietėm susitikti, tai gal reikėjo neiti, kai kvietimą priėmė? O eiti į Seimo vidų patys atsisakėm, nors ten ir buvo kviečiama ir teko poniai pirmininkei pusvalanduką su paltuku pašalti. O gal mums, kurie reikalaujam panaikinti galimybių pasą, reikėjo patiems išsiimti galimybių pasus, – ką tada kritikai, kuriems viskas visada negerai, pasakytų?

3. Arba gal visai nereikėjo eiti ir susitikti? Deginam padangas ir atstumiam didžiąją tautos dalį? Ir nebandyti pradėti dialogo? Ir tegu atšaukia mitingo suderinimus, o mes tada į jį traktoriais per policininkus atvažiuosim? Bet taip prarasim pusę norinčių atvykti rugsėjo 10 d. žmonių, nes, deja, ne visi yra tokie didvyriai kaip ponai kritikai? Ir tegu neatvyksta užsienio šalių svečiai ir parlamentarai, kuriems statusas neleidžia dalyvauti uždraustame renginyje?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ddd

Aciu Dievui tokiu tik nedidele mazuma.

>Ddd

tai jūsų neliustratų užsislaptinusių nyki mažuma. Visi būsit išvilkti į dienos šviesą. Tik laiko klausimas.

stasys

Lašas po lašo , teisingi žingsniai .O dabar į teisma tam kad iš naujo suderinti mitingo leidimą .

123.

Pūkuotukų maršas. rezultatas kaip ir po pasidainavimo vingio parke,prarastas brangus laikas.

sąsikui

o tu eidamas žąsų prie Lašnos palesint irgi su Panevėžio teismu derini „leidimą”? žinom, kad esi glušas. Tiktai kam tą pertekliškai demonstruot?

ne kažin kas

Dar tik pradžia, o jau matom, kaip vieni tempia į vieną pusę, kiti – į kitą. Suprantama, kiekvienas nori būti visų visiausias, bet kas toliau, jei jau dabar tik tokia darna?

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top