Lietuvos žmogaus teisių koordinavimo centro kreipimasis į Jungtinių Amerikos valstijų ambasadorę Lietuvoje

Lietuvos žmogaus teisių koordinavimo centras nusiuntė raštą JAV ambasadorei  J.E. Karai C. McDonald  „dėl nepagrįsto holokausto dalyvių šlovinimo”.

4.4 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…imkit,vaikai,pagaliukus…./nunciakus/…..

Kai nebejuokinga

Tiek daug gynėjų, kad prireikė koordinavimo centro. Vis pažanga.

blue yellow zov marinie

…lipo zydai kopeciom……

Ką reikia išaiškinti Ambasadorei

Lietuvoje iš tikro buvo asmenų kurie pasižymėjo kovodami prieš Lietuvos okupantus , Stalino bolševikus ir jų kolaborantus. Daugmaž suprantamas tokių asmenų kolaboravimas su vokiečiais . Deja, šešėlinė jų veiklos pusė – dalyvavimas ir taikingų neutralių žydų naikinime. Šlovinti tokių žmonių nėra kaip, tačiau nutylėti jų kovą prieš bolševikus irgi būtų neteisinga . Atskirti susitepusius nuo priekaištų nenusipelniusių kovotojų dažnai nėra lengvas uždavinys, nes per visą sovietmetį sąmoningai buvo palaikoma painiava.

Jules

O kai bombos krenta iš dangaus ant galvų masinių bombardavimų metu tik kalti žūva? Vaikai nežūva, nesudega? Moterys taip pat. Irgi baigęs Kapsukę su pagyrimu ar klystu? Kodėl Frederick Alexander Lindemann manė, kad būtent prasčiokus pirmiausia reikia pleškint – masiškai bombarduot jų kvartalus, ubagų kvartalus miestuose, o ne turčių ir ne karinius objektus? Kodėl jis taip manė ir būtent tai įtraukė į Winnie karo ministerių kabineto planą?

tegu bus išklausyta ir kita pusė

Vakarų Europa susidūrė tik su nacių Vokietijos grėsme ir okupacija, o Raudonosios armijos išvaduotojų apsilankymo išvengė. Lietuva ir kitos Rytų Europos valstybės susidūrė su „pilnaverte” nacių ir bolševikine okupacija, tačiau ilgą laiką Vakaruose bolševikinė okupacija buvo suvokiama kaip mažareikšmė aplinkybė. O vokiečių okupacijos metais pasireiškęs lietuvių (lenkų ,ukrainiečių …) priešiškumas žydams buvo aiškinamas lietuvių ir kitų antisemitiškais instinktais . Ko irgi negalima neigti, bet tik kaip šalutinę aplinkybę, palyginus su dviejų pakaitinių okupacijų sukeltu bendruomenių supriešinimu. Ne paslaptis, kad V Europoje ir Amerikoje daugiausia būtent žydai pasistengė nušviesti įvykius Lietuvoje. Žydus galima i r reikia suprasti, bet reikia suprasti ir jų nupiešto paveikslo vienpusiškumą.

varna

Ir visgi sie abu didvyriai – nusikalteliai.
Apie Noreikos veikla parasyta plungiecio knygoje…
Krikstaponis – zudikas…
Tik Lietuvoj kvailumo topas.

visi jie vienodi, o likimai skirtingi

Mūsų lietuviškais žydų žudikais rūpinasi žydai. Gerai rūpinasi O štai lietuviai ar daug yra suradę, iškasę, pagavę ir nuteisę lietuvių žudikų? Kai kada ir žydų, čia jau tyrėjų ir teisėjų reikalas įrodyti

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top