Linas Karpavičius. Dar kartą apie rinkimus

Veidaknygė

Manęs neapleidžia jausmas, kad mes visi stovime ant didelių pokyčių slenksčio. Jaučiu kaip virpa oras, elektromagnetinės bangos veria kiaurai ir keistai „krenta kortos”.

Net valdantieji viską patys daro taip, kad 2024 metai įeitų į istoriją, kaip valdančiųjų gulbės giesmė.

Pirmoji klaida: totali klaida antrą kartą kelti į Prezidentus tą patį asmenį. Asmenį, kuris su UR ministru varžosi dėl pačio nemėgstamiausio politiko vardo. Bet partiniuose kuluaruose apie tai negalvojama. Aš tai vadinu ideologiniu užsispyrimu. Kažkas nusprendė (pirštais nerodysim kas), kad taip bus ir viskas. Nors kuolą ant galvos tašyk. Belieka tik padėkoti.

Antroji klaida: apsimesti, kad tai yra pergalė. Partinė viršūnėlė kitaip negali. Pergalės naratyvas turi užvaldyti visus ir nesvarbu, kad kelnės nusmukusios ir kvapas sklinda nekoks. Svarbu įtikinti save ir bendražygius, kad laimėta. „Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis teigia, kad tai, jog partijos iškeltai kandidatei Ingridai Šimonytei pavyko prezidento rinkimuose surinkti ketvirtį balsų, rodo stiprų rinkėjų palaikymą. Todėl jis tikina, kad konservatorių rinkimuose iškelti tikslai buvo pasiekti” – rašo Delfi.

Pasak Gabrieliaus, Šimonytė turės vesti partijos sąrašą ateinančiuose Seimo rinkimuose. Geriau nesugalvosi. Nuo to kitiems tik geriau. Kai prapylę rinkimus ieškosite kaltų ieškokite pasisakymų tų, kurie sakė pergalingas ir uždegančias kalbas. Jie yra kalčiausi.

Trečioji klaida: atsiribojimas nuo žmogaus. Suprantu, kad labai patogu daryti susibūrimus su elektoratu, kuriam galima pilti purvą ant galvos ir sakyti, kad tai vasaros grybų lietutis. Jie patikės viskuo. Jie užhipnotizuoti. Bet pabandykite nuvykti į tas Lietuvos vietas kur galite gauti akmenį į kaktą. Pabandykite išstoti prieš žmones ir pažiūrėti jiems į akis. Baisu? Užtat gi.

Klausau įvairių debatų. Ir Prezidento ir Europos parlamento rinkimų. Temų begalės. Geopolitika, pramonė, investicijos, integracija, tvarumas, įtraukumas, konvencijos, federalizacija, klimato kaita, skaitmenizacija ir t.t. ir panašiai…

Pastebėjote, nė vienos temos skirtos žmogui, paprastam žmogui ir paprastiems jo poreikiams. Žmonės nori gyventi, dirbti, užsidirbti, auginti vaikus, išleisti juos į mokslą…Kur apie tai? Tyla.

Viskas daroma vardan tikslų, kurie nieko neturi bendro su žmogaus kasdieniu gyvenimu. Priešingai. Viskas kryptingai vedama link globalios ideologinės dienotvarkės už kurios nebesimato žmogaus ir pasimeta jo godos.

Šiandieniniai politikai nebemoka bendrauti su žmonių auditorija. Jie „skraido” savame „kosmose” ir ant žemės gyvenančių padarėlių interesai jiems nebeįdomūs.

Apie rinkimus laimėjusį Prezidentą.

„Džiaugiuosi, kad žmonės patikėjo manimi, ypatingai atsižvelgiant į tai, kad pastaroji kadencija nebuvo labai lengva – ji buvo susijusi su daugybe iššūkių tiek išorinio, tiek vidinio pobūdžio, – akcentavo šalies vadovas, dėkodamas savo komandai ir šeimai – rašo Delfi.

Plonu ledu vaikščiojate Prezidente. Siūlyčiau Prezidentui stipriai nesidžiaugti pergale ir vietoje to, gerai permąstyti jų rezultatus. Konservatoriai pakišę jam Šimonytę padėjo sutelkti po savo sparnu visus „prieš” balsus. Šių eilučių autorius balsavo ne už G. Nausėdą, o greičiau už ponią Nausėdienę, kurios vertybėmis ir įtaka Prezidentui neabejoju. Ir ačiū Dievui, kad ji yra.

Todėl G. Nausėdai siūlyčiau gerai viską pasverti ir užsiimti, anot Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen, visuomenės ir įvairių politinių jėgų telkimu.

Kaip ten bebuvę Konservatoriams džiaugtis nėra kuo. Šimonytė tapo Prezidente tik mėlynai žemėlapyje pažymėtose teritorijose. Visos Vilniuje. Turtingųjų kvartalai. Tai rezervatas, kuriame reikėtų apgyvendinti migrantus, kurie šios vyriausybės dėka jau plūsta į Lietuvą.

Politinė reklama

Nacionalinio susivienijimo numeris Europarlamento rinkimuose Nr. 15. Jūsų nuolankus tarnas jame įrašytas 21 numeriu. Už mane balsuoti nebūtina (vienas lauke ne karys), o už NS reikia.

Susigrąžinkime valstybę.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top