Linas Karpavičius. Dar vienas įstatymas, apribojantis žmonių anonimiškumą

Įdomiai gaunasi…

Melagingi pranešimai apie sprogmenis, žmonių apgavystes ir pinigų išviliojimą padėjo prastumti dar vieną įstatymą, apribojantį žmonių anonimiškumą.

Kas gali paneigti, kad „komanda“ nedirba sutartinai ranka rankon. Tiksliau vieni „dirba“, kiti apsimeta, kad juos gaudo.

Valstybės kontrolė didėja visose srityse.

Greitai bus pasibelsta be teismo orderio į jūsų namus. Precedentas tam jau yra – vadinamasis smurto orderis.

Suprantama, kad dar reikia „tobulinti“ ir „gludinti“ įstatyminę bazę, bet judėjimo kryptis aiški.

Varlė turi nesuprasti, kad yra verdama palaipsniui didinant temperatūrą.

——————————————————————

Apie SIM kortelių registraciją daugelyje pasaulio šalių.

SIM kortelių registravimas Rusijoje

Rusijoje SIM kortelių registracija yra privaloma. Pirkdami SIM kortelę turite pateikti paso duomenis, taip pat pasirašyti sutartį su telekomunikacijų operatoriumi. Tai leidžia operatoriams kontroliuoti SIM kortelių naudojimą ir užkirsti kelią neteisėtai veiklai.

SIM kortelės registracija JAV

JAV SIM kortelės registracija nėra privaloma. Dauguma telekomunikacijų operatorių siūlo anonimines SIM korteles, kurias galima įsigyti nepateikiant asmens duomenų.

SIM kortelės registracija Kinijoje

Kinijoje SIM kortelės registracija yra privaloma. Pirkdami SIM kortelę turite pateikti paso duomenis ir atlikti identifikavimo procedūrą. Taip yra dėl griežtų šalies komunikacijos kontrolės taisyklių ir neteisėtos veiklos prevencijos.

SIM kortelės registracija Europoje

Europoje SIM kortelių registracijos reikalavimai kiekvienoje šalyje skiriasi. Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Vokietija ir Prancūzija, pirkdamos SIM kortelę reikalauja paso duomenų. Kitose šalyse, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje, SIM kortelės registracija nėra privaloma.

SIM kortelių registravimas kitose šalyse

SIM kortelės registracijos reikalavimai skiriasi. Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Indija ir Brazilija, reikalauja paso duomenų ir tapatybės nustatymo. Kitose šalyse, pavyzdžiui, Japonijoje ir Pietų Korėjoje, SIM kortelės registracija nėra privaloma.

4.4 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top