Linas Karpavičius. Galimai atskleistos bjaurios verslo schemos, kuriomis pasinaudojus plaunami valstybės pinigai?

FB bendruomenė ūžia…..

Galimai atskleistos bjaurios verslo schemos, kuriomis pasinaudojus plaunami valstybės pinigai?

Pirmiausiai apie tai parašė partietis Aleksandras Nemunaitis (pagarba), toliau rašo Jurga Lago, Antanina Strumilienė………ir kiti.

Oficialioji žiniasklaida tyli. Suprask – nieko tokio. Vat čekiukai tai blogis ir apie juos trimituoja iš kiekvieno lygintuvo. Bet kai toks pat blogis savoje chebroje – tada kapų tyla.

Oi ne prieš gerą toks beatodairiškas noras pasipelnyti. Atrodo, kad sistema išgyvena paskutines dienas ir įsigaliojo senas bolševikų šūkis: „grab nagrablennoje” (griebk pavogtą).

Priminsiu kas yra žinoma:

1. Jogailos Morkūno valdoma pramogų ir poilsio organizavimo viešoji įstaiga „Pirmoji kava“ su Lietuvos ir Europos partneriais gavo beveik 2 mln. eurų vertės užsakymą liepą vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui Vilniuje – ji bus atsakinga už televizijos transliacijų techninį aptarnavimą, filmavimą ir prodiusavimą.

2. Kaip jau atrodo, galimai fiktyviame konkurse dalyvavo ir VšĮ „Pilietinė medija”. Ši įmonė irgi registruota tuo pačiu adresu P. Vileišio g. 18A-128, kaip ir „Pirmojį kava”. Vnz…tame pačiame kabinete. Įsivaizduojate, kad dvi konkuruojančios įmonės veiktų tame pačiame kabinete? Aš ne.

3. Kaip rašo A. Nemunaitis, tame pačiame kabinete yra registruotos dar kelios E. Jakilaičio įmonės. Suprantama, kad dar vienas teisybės ieškotojas E. Jakilaitis tiek dėmesio skyręs čekiukų skandalui dabar tyli ir vaidina, kad „ant Lietuvos” nieko nenutiko.

4. Atrodo kad KTS (kilnojamojį televizijos stotis), kurią turi visuomeninis transliuotojas (LRT), bus pernuomota, kol galiausiai už solidžią sumą ją išsinuomos „Pirmoji kava”. Taip bus ištaškyti mokesčių mokėtojų pinigai. Nei daug nei mažai – 2 milijonai eurų.

5. Išvada: LRT popigiai išnuomos savo KTS ir atliks visus darbus, o didijį prizą (solidų antkainį) pasiims šaika, kuri sukasi aplink visuomeninį transliuotoją ir melžia jį kaip tik gali.

6. Grynai rusiškas biznis. Taip per 30 metų ir nenuėjome į Europą. Likome rusiškų „poniatkių” įtakoje.

7. O kur didysis teisybės ieškotojas A. Tapinas, tautoje jau pramintas Lapinu? Lapinas šildosi čekių skandalo šlovės saulutėje. Neblėstantis kovotojas su negerovėmis, mūsų dienų herojus, naujasis Tadas Blida ar nuskriaustūjų gynėjas Robin Hudas, tyli. Tyli, nes juos visus galimai jungia bendra nauda (krugovaja poruka).

5 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top