Linas Karpavičius. Košmariškas vienos nakties sapnas (Sapnas primenantis realybę)

Patriotizmas tik prie alaus bokalo ir žiūrint krepšinį…..

Kas beliko lietuviui? Šiandien šios nykstančios tautos paskutiniams mohikanams yra leidžiamos dvi vietos, kur dar galima pasijausti savo šalies patriotais: kompanijoje pliumpiant alų ir per krepšinio varžybas. Kitos erdvės visais įmanomais būdais siaurinamos ir iš jų šį nykstanti rūšis vejama.

Viskas kaip ir neblogai. „Dar niekada Lietuva taip gerai negyveno“ – skamba iš televizoriaus. Naivi čiabuvių tauta, užpilta beverčiais stikliniais blizgučiais, keičia savo vertybes į pigią bižuteriją.

Balsas, kurį sapne girdžiu, įtaigiai dėsto….

,,Jūsų ministrė pirmininkė, ,,tuteiša“ I. Šimonytė, Seimo pirmininkė V. Čmil iš ,,išvaduotojo“ šeimos su KGB šleifu, tuoj išsirinksite Magnoliją – Tulpę Grybauskaitę, aukštosios partinės mokyklos dėstytoją ir Burokevičiaus LKP narę iki pat Maskvos pučo, ir turėsite tris aukščiausius buvusios lietuvių valstybės pareigūnus, nebetarnaujančius lietuvių tautai. Juk Šimonytė ką tik išvardino tris pagrindinius savo nuveiktus darbus: asmenvardžių rašymo nelietuviškais rašmenimis problemos išsprendimas, kompensacija žydams už nacių ir sovietų nusavintą turtą (jas turi mokėti lietuvių tauta, ir tai nieko gero nežadantis Lietuvai precedentas) ir Konstantinopolio patriarchato grąžinimas į Lietuvą. Visi trys darbai skirti ne lietuvių Lietuvai ir neturi nieko bendro su lietuvių tauta.

Einame toliau. Jūsų sienų apsaugai nuo rusų vadovauja Liubajevas, ekonomikos jus moko Dubnikovas, makaronus jums kabina ,,genialųjį“ Brežnevą ir ,,nemirtingą tarybinės liaudies žygdarbį“ plėšiniuose šlovinęs pedagogas Valatka, apie padėtį pasaulyje jums aiškina buvusio kandidato į LKP CK narius Kojalos sūnus Linas, apie karą Ukrainoje ir kaip jums kovoti su rusais paaiškins rusas Antanaitis, jei dar maža, tai jums visada pasiruošęs paaiškinti  A. Užkalnis – Kvietinskas, kurio senelio neblėstanti revoliucinė veikla padėjo įsitvirtinti tarybų valdžiai Lietuvoje. Taškus ant „i“ sudės tarybinio žurnalisto sūnus A. Tapinas, neseniai atvykęs gyventi į Lietuvą Voroninas paaiškins, kuo blogas lietuviškasis nacionalizmas, o kur dar Lupshitzas, Ohmanas, Šurajevas, Vinokuras, Savukynas (Rabinovičius) ir Kukliansky, kurių paskirtis – ganyti jus ir prižiūrėti, kad darnia greta eitumėte į aptvarą… jie pasiruošę jus pamokyti tikro patriotizmo. Tik nedrįskite jų mokyti. Nes gausite atgal.

Jie jums pasakys kas yra jūsų didvyriai, o kas ne. Jūs, niekingieji, patys nuspręsti nebegalite. Pasakys: ,,Škirpą, Noreiką, Krikštaponį atimsime, vėliau atimsime ir likusius – Lukšą, Ramanauską ir Žemaitį.“ Paklausite – kaip? Atsakys: ,,o gi paprastai. Gerai pasirausime jūsų NKVD, MGB ir KGB archyvuose ir galite būti tikri – jei rasime ten nors dėmelę ant jūsų didvyrių, būtinai tuo pasinaudosime. Jūs sakote, kad sovietinių represinių struktūrų surinkti parodymai negalioja. Galioja, ir dar kaip galioja. Juk Škirpai, Noreikai ir Krikštaponiui galioja, galios ir kitiems. Atidavėte vienus, teks atiduoti ir kitus. Kas dar ten jums liko? Marcinkevičius? Atimsime ir tą, užversime mėšlo vežimą ant jo, ir „teliukams“ sueis. Nedrįskite gintis ir rodyti išdidumą. Jukš gerti alaus ir žiūrėti krepšinio. Ten galite dar giedoti savo tautinę giesmę, kol kas. Ateis laikas, atimsime ir ją. Kalba? Užteršime jūsų kalba rusiškomis ir anglosaksiškomis svetimybėmis. Koks skirtumas kokiu dialektu kriuksėti garde?

Vėliava, trispalvė…..? Pabuskite, jūs jos nebeturite. Jūs garbinsite tą vėliavą, kurią mes nurodysime. Raudoną, geltoną, tik ne trispalvę. Mes pasieksime, kad jūsų trispalvė taptų „vatnikų“  vėliava.

Kiti simboliai? Kokie simboliai, šekit „nezabutkę“ ir rupšnokite ją. Tik piliečiai turi valstybę, o ji simbolius. Gyvuliukai tegul ganosi neužmirštuolių ganyklose. Valstybės simboliai skirti tik išdidžiai tautai, jūs nesate tokie.

Dar girdisi kažkokie prieštaravimai? Tuoj patys priimsite dvigubos pilietybės įstatymą ir visą likusį gyvenimą naujiems piliečiams mokėsite kompensacijas už visas jūsų kaltes. Sakote ,jūs nekalti. Kalti visi, kalti dar negimę jūsų vaikai. Svarbu ne įrodyti kaltę, svarbu stuburą praradusią tautą įtikinti, kad ji yra kalta. O už tai nėra nieko lengviau.

Jūs kalti prieš visus. Kalti prieš žydus už holokaustą, kalti prieš baltarusius už pagrobtą Vilnių, kalti prieš lenkus už raides Q,X,W ir paimtas teritorijas už demarkacinės linijos. Vergas kaltas vien tuo, kad jis vergas.“

Pabudau išpiltas šalto prakaito. Pabuskite ir jūs.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
49 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
49
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top