Linas Karpavičius. Libdemsockonseržalddpistai (Bebrai, bebrienės ir bebriukai)

Veidaknygė

Pradžiai apie gražius dalykus.

Kaip žinome yra rasti ir identifikuoti vieno iš žinomiausių partizanų vadų palaikai. Tai, aukščiausią karininko laipsnį (pulkininko) tarp partizanų turėjusio, Juozo Vitkaus – Kazimieraičio palaikai.

Vakar buvau Juozo Vitkaus – Kazimieraičio 77 – ųjų žūties metinių paminėjime. Puikiai, Liepalingio (Druskininkų sav.) kraštotyros muziejaus organizuotas renginys, prasidėjo mišiomis vietos bažnyčioje. Jas aukojo partizanų Vado anūkas, kunigas Gintaras Vitkus.

Toliau trumpas sustojimas prie buvusios Leipalingio NKVD būstinės (Dzūkų g. 15), po to važiavome po žinomas ir numanomas Vado bunkerių vietas. Aplankėme Liongino Baliukevičiaus – Dzūko paminklą, kuris yra netoli jo žūties vietos.

Grįžus į miestelį visų laukė košė ir arbata, kurią dovanojo vietinis verslininkas. Dvare įrengtoje salėje peržiūrėjome trumpą entuziastų sukurtą filmuką apie kasinėjimus aplink NKVD būstinę. Klausėmės puikių patriotinių dainų.

Nors renginys truko 7 valandas, tačiau laikas neprailgo. Sustojimų metu mus lydėjo gyvi žmonių pasakojimai apie tyrimus, paieškas ir kasinėjimus. Su kokiomis kliūtimis susiduriama, kas atrasta ir išsiaiškinta, o ką dar reikia atrasti. Entuziastai nenuilstamai ieško Vado žūties vietos. Ačiū Ernestui Kuckailiui, Linui Kvizikevičiui ir kitiems

Žinoma, kad Vadas turėjo belgų gamybos pistoletą, kurių 5000 vnt buvo užpirkusi 1935 metais Lietuva savo kariuomenei. Protokole, kurį užpildė NKVD – istai nurodoma, kad dėtuvėje rastas tik 1 šovinys iš trylikos. Vadas atsišaudė. Žūties vietoje turi būti rasta bent viena gilzė.

Ačiū visiems……..

O dabar apie tai ko nepasako garsios antraštės ir tokiomis progomis atskubantys pasiselfinti politikai. Apie tai kas skauda ir apie ką kalba leipalingiečiai. Kadangi turiu neblogą bendravimo su žmonėmis dovaną, ėjau prie žmonių ir kalbinau. Kiti pamatę, kad domiuosiu, ėjo patys ir pasakojo, kad net ausys linko.

Pasirodo stribai, kgbistai, bolševikai ir kitos raudonosios utėlės niekur nedingo. Jos pakeitė iškabas, iškėlė trispalves o dabar jau gal ir šešiaspalves ir dirba toliau savo juodą darbą. Jie ir brolių ukrainiečių vėliavas kels. Jiems vienodai kokia politinė valdžia Lietuvoje, jiems prie visų valdžių gerai. Jie moka išversti kailį pagal pučiamą politinio vėjo kryptį.

Šalia Dzūkų g. 15 esančiame sklype vietos valdžia nusprendė statyti kažkokį socialinės paskirties pastatą. Nesiginčijame, galimas daiktas, kad pastatas reikalingas. Tačiau atlikti kasinėjimus sklype, kuris yra šalia NKVD pastoto jie nematė būtinybės. Taip buvo pradėtos kasti tranšėjos pastato pamatui, 16 – 17 metrų nuo buvusio NKVD pastato. Suprantama, kad kasant buvo rasti kaulai. Visas Leipalingis apie tai žino. Tačiau šie libdemsockonseržalddpistai tyliai juos kažkur paslėpė ar pradangino. Antrą kartą partizanų palaikai buvo išniekinti. Dabar jau „nepriklausomoje” Lietuvoje.

Kokiu reikia būti kvailio ir bolševiko lydiniu, kad jei tik yra proga ir sklypas tuščias ir jame būtų galima netrukdomai atlikti kasinėjimo darbus ir nepasinaudoti tuo? Kaip?

Statinys pastatytas, šaligatvis išklotas, juostelė perkirpta, pinigai įsisavinti, selfiai padaryti……..galimai ant ten likusių partizanų kaulų. Juk dar 100 palaikų nerasti.

Vsio zakonno, ribos, kur draudžiama kasinėti nepažeistos. O ribos apima tik 13-14 arų.

Ir nesvarbu kokios spalvos ir pavadinimo tie valdžiažmogiai tai padarė. Visus 30 metų valdžioje tie patys libdemsockonseržalddpistai – bebrai, bebrienės ir bebriukai.

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top