Linas Karpavičius. Šventas naivumas…

Šventas naivumas pražudys visus. Nežinau ar jis būdingas visiems planetos gyventojams ar tik Vakarų civilizacijos žmonėms. Pasaulyje karaliauja klasta, apgaulė, manipuliacijos, melas, niekšybės. Tačiau mes, kaip kokie užhipnotizuoti robotai tikime, kad gėris nugalės. O iš gerų žmonių belikome tik aš, tu ir dar keletas. Tie, kurie dar bando nepasiduoti ir mato daugiau nei galima matyti.

Sutinku, kad per manipuliacijos miglą sunku įžiūrėti tiesą, bet reikia pasistengti, pagaliau reikia, kad kažkada užsidegtų savisaugos lemputė, daviklis… Rodmenys rodytų ir sirenos šauktų, kad artinasi pavojus tau, tavo šeimai ir visam tam pasauliui, kurį tu pažįsti ir supranti. Nieko. Spengianti tyla ir ramybė, stiklinės akys ir pražiodyta burna lyg norėtų ištarti raidę „o“. Atbukę visi savisaugos pojūčiai. Kaip pas kiaulę, kuri nesupranta, kad vieną dieną bus paskersta.

Tenka juos sutikti gatvėje, bandai tiesti į jį ranką su laikraščiu, o jis praeina kaip pro stovintį, net nepažvelgia. Tuo nuduodamas, kad jis yra tas, kuris supranta kaip reikia gyventi ir, kad būtent jis viską kontroliuoja, o tu pats esi neišmanėlis. Skaitmeninį lagerį jis priims kaip didžiausią dovaną, kuri galėjo nutikti jo gyvenime. Nuostabu.

Nereikia jokio roboto kurti ir diegti į jį išmanųjį intelektą. Gyvas „robotas“ be intelekto yra žymiai geriau.

Pagaliau pasaulinio elito svajonė išsipildė. Išugdytas vergas – tarnybinis žmogus. Šis vergas yra įtikintas, kad jis nėra vergas ir sistema turi paklusnų robotą, kuris neužduoda nereikalingų klausimų. Nereikia jokio roboto kurti ir diegti į jį išmanųjį intelektą. Gyvas „robotas“ be intelekto yra žymiai geriau.

Vergas su grandinėmis yra vergvaldžiui pavojingas, nes jis suvokia savo padėtį, todėl menkiausiai progai pasitaikius bandys išsivaduoti nuo jų, tuo sukeldamas grėsmę savo šeimininkui. Vergas, kuris nesuvokia, kad yra vergas, nėra pavojingas šeimininkui. Jis priims savo padėtį, kaip normalią būseną. Tik svarbu, kad būsimasis vergas, prie to būtų pratinamas nuo mažens.

Tam, kad tarnybinio žmogaus projektas pavyktų turi būti:

1. Apribota žmogaus savimonė (jis neturi suprasti kaip yra sutvarkytas pasaulis ir praradęs bet kokį ryšį su praeitimi);

2. Valdomas dauginimasis (tam dirba visa LGBT propaganda, kontraceptikai ir šeimos planavimo idėja);

3. Pigi mityba (pigus tarnybinio žmogaus (žmogumi jau jo vadinti nebegalima) išlaikymas).

Tam dirba visa šiandieninė švietimo sistema. Šūkis „Stabdyk patyčias“ labai gerai simbolizuoja tai. Ir jau matau nustebusį naivuolį, kuris nesupranta mano minties polėkio. Patyčių stabdymas yra ne kas kitą, kaip bandymas išugdyti balso nekeliantį, ramų, testosterono „nesužalotą“ jaunuolį, kuris savo išvaizda daugiau primins merginą nei vyrą. Tokių jaunuolių galima pamatyti bendrose visų klasių nuotraukose. Švelnūs žvilgsniai, moteriškos šukuosenos, apranga, netgi laikysena kažkuo primenanti mergaitę. Šie vaikinai yra visiškai neparuošti gyvenimui ir žinantys tik vieną būdą apginti savo moterį – tai skambutis bendruoju pagalbos numeriu.

Kodėl užaštrinu šią temą. Todėl, kad visų mūsų laukia beprecedentis migrantų, kurių 90 procentų sudarys jauni vyrai, antplūdis. Pradžioje jie bus ramūs, bet greitai pamatę, kad šioje teritorijoje nėra tikrų vyrų, jie imsis veiksmų, kurie yra įprasti jų kultūrinėje erdvėje. O jų kultūrose tiesa yra stipresniojo pusėje. Nugalės tas kas pirmesnis sugebės peilį prikišti prie gerklės. Atspėkite, kuris nugalės? Mūsiškis, užaugęs „stabdyk patyčias“ naratyvo rėmuose, ar jaunuolis, kuris pripažįsta tik stipresniojo teisę ir nuo mažens pripratęs stumtis kelią per gyvenimą kumščiais. Konfliktas neišvengiamas.

Gali būti 2 žmonės ir minia vaizdas

Ką darysime tada? Tada vienintelis kelias bus kreiptis į valdžią ir prašyti įvesti diktatūrą, kuri mus visus išgelbėtų. Klaupsimės ant kelių, kad išvaduotų mus nuo šios beprotybės į kurią jie mus ir veda. Statomas vežimas ant kelio, tam, kad vėliau mums parduotų vežimo patraukimo paslaugą. Ir tai jau vyksta seniai ir ne tik šioje srityje.

Vyriausybė naivuoliams vėl užpils melu akis, kad Lietuvai trūksta darbo jėgos, kai bedarbystė Lietuvoje didžiausia visoje ES. Kiekviename žodyje, kiekvienoje žinutėje, kiekviename kreipimesi melas ir manipuliacija ir už tai, kad tikime, mokėsime brangiai. Visi.

Bet grįžkime prie naujųjų atėjūnų, kurių ruošia čia privežti dabartinė valdžia. Mus gelbsti du faktoriai – drėgmė (kaip džiaugiuosi sulaukęs tikro rudens) ir didelių miestų neturėjimas. Vienintelis Vilnius gali dominti šiuos perėjūnus. Jau ne kartą sakiau, kad Vilniaus miegamieji gali tapti didele atmatų duobe. Vilniaus savivaldybė pagreitintais tempais superka butus ir didina socialinio būsto fondą. Žinau ką sakau. Visos valdžios grandys dirba vienu ritmu. Keli migrantais apgyvendinti butai jūsų name ir jūsų turimo NT kaina krenta. Šlovė vyriausybei, kuri „geriausia kas galėjo nutikti Lietuvai“.

Praėjusį savaitgalį būnant derliaus šventėje Elektrėnuose teko matyti šlitinėjančią šešių migrantų grupę, kuri ieškojo kuo čia užsiimti. Merginos visos su vyrais, laisvų beveik nėra, pasivaikščiojo ir dingo. Tiesiog nuobodybė ta Lietuva ir atrodo tai būtų mūsų išsigelbėjimas, bet…

Pinigai ateinantys paskui šiuos migrantus iš ES institucijų, bus mokami šiems veltėdžiams vien už tai, kad jie čia būtų.

Atrodo paminėti du faktoriai (drėgmė ir didelių konglomeratų nebuvimas) mus galėtų išgelbėti ir kiek pabuvę šventoje Lietuvos žemelėje jie bėgs ieškoti laimė į kitas šalis. Deja, pinigai ateinantys paskui šiuos migrantus iš ES institucijų, bus mokami šiems veltėdžiams vien už tai, kad jie čia būtų. O vietiniai „čiabuviai“ t. y. mes, toliau dirbsime ir mokėsime mokesčius.

Kaip rodo Švedijos patirtis, ne tik gausiomis išmokomis apipilami šie atėjūnai. Jie gauna socialinį būstą, nemokamą mediciną, nemokamas stomatologo paslaugas. Ir viskas tik tam, kad kažkada kiltų socialinis konfliktas ir mes patys paprašytume įvesti tvarką bet kokia kaina. Pasaulinė vyriausybė įvesdama skaitmeninę kontrolę, visuotinį sekimą ir apribodama mūsų laisves ir teises įvykdys mūsų prašymą su didžiausiu užsidegimu.

Ir viskas per mūsų naivumą.

5 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top