Linas Karpavičius. Tiesiu keliu į beprotybę

Jei kas galvojo, kad tai dar negreit, kad tai dar mūsų nepalies, pats laikas atsibusti. Jau greitai natūrali mėsa ir pienas bus neįperkami nes ūkininkai bus apkrauti ekologiniais mokesčiais ir natūrali mėsa bei pienas, dėl išaugusių kainų, bus turtingųjų privilegija.

Todėl turiu dvi naujienas. Vieną gerą kitą blogą: bloga tai, kad nuo šiol valgysime Š….gera, kad maisto bus daug. Valgysime kirmėlytes ir būsime laimingi….

Lietuva įsipareigojo iki 2050 tapti neutralia šalimi klimatui. Tai iš tos pačios serijos.

Prisimenu aš tokį Nikita Sergejevičių Chruščiovą, kuris norėjo visą Sovietų sąjungą apsodinti kukurūzais. Ratas apsisuko….Kiekvienai kartai savi bepročiai.

P.S. Kiek teko girdėti namų ūkiai bus uždrausti. Už kiekvieną laikomą gyvūną bus nustatyti dideli mokesčiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
AAA

Belieka laukti mokesčių ir už vaikus:(

Prašalietis

Linas Karpavičius. Tiesiu keliu į beprotybę…
Reminatis sena patarle galima konstatuoti, kad už ką „šauniaisiais” devyniasdešimtaisiais tarybiniai gorbačioviniai liumpenai, puskvailiai ir idiotai Baltijos keliuose, prie bokštų, aikštėse, skveruose, aludėse, pakrūmėse… kovojo, tą šiandiena visi ir turi…

Jules

Prisidengę klimato kaita arba dirbtiniais virusais nori sunaikinti neskaitlingas Europas tautas. Keisčiausiai čia tai, kad už tai pasisakančius mūsų rinkėjai urmu renka – su ugnele gaudydami orgazmą rinkimų dieną. Kas rinko laisvūnus, liberoidus, konservatorius-krikdemus, kolchoznikus, lddp-istus ir pan.? A, nenorit prisipažinti, ane? Rytoj eisit prieš išpažinties bažnyčiose ir pasidžiaugsite savo kiaulystėmis Tėvynei Lietuvai, tiesa?

Linksminkimės ir džiaukimės

Ikimokyklinuko lygio atsakomybė.

fui

Knizaitė su malonumu valgys kirmėles burgeriuose, nauja komjaunuolė propagandistė, nu ir šlykštumėlis, oi tu knizaite, skanių tau kirmėlių parsidavėle.

Žodžio laisvė...

Vos neapsivėmiau beklausydama besimuistančios šnekėtojos.Beždžionės jau seniai valgo
blusas iš savo kailių,ar laukinės tautelės minta sliekais,blusomis,musėmis ir kitu „delikatesu”.Suprantama,kai daugelį apnyko tinginystė ir nenoras dirbti ūkininko
darbų,tuomet galvojama pasiieškoti lengvesnio užsiėmimo.Na tai gerkit kokį nors byzalą,o galvojate kad geriate pienelį iš žalmargės karvutės.Skanaus…

stasys

Reikia dar sulaukti tu 2050 o jau tada bus matyti . Mano supratimu tam laikotarpiui mes dar nebusime panaikine visus individualius lauko tualetus , o greitu laiku juos teks vėl statyti nes pakeliu aikštelės visos bus ‘nutriestos’ ju lankytoju . Kai logika vaikšto basa po mūsu gyvenimą tenka tik skėsčioti rankomis ir pirštais aiškinti tiems berazumiams kurie duoda pažadus valstybės vardu . Gyvenimas pakoreguoja pažadus .

Bezdanti karvė

Kokį kliedalą aš čia peržiurėjau? Jai su galvą gal negerai? Marazmas…

ah.ą

kuo toliau tuo aiškiau – pramoninį ir finansinį kapitalą išstumia IP kapitalas – ištransliuota žinutė – pieną ir mėsą spausdins printeriai.

Tik va- "problemėlė"

15 metų temperatūra Žemėje nešyla, atvirkščiai-šąla. Tačiau uždraudė apie tai mokslininkams kalbėti. Atrodo, kad artėja mažasis ledynmetis, va kaip tyčia!:) Knizaite, skanių tau musių, lervų ir vabalų gyvuliuk.

Ehrmantraut

pasvarstykime grynai hipotetiškai: jeigu ateityje natūraliai gaminama mėsa, pieno produktai ir kt. bus uždrausti ir valgysime tik tuos iš mėgintuvėlio, tai reiškia, kad maisto gaminimo kontrolę perims megakorporacijos. kas iš to seka, net aiškint neverta: visiška populiacijos kontrolė, naujoji vergija. čia jau net ne skaitmena.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top