Linas Kontrimas. Tokia Rusija niekam nebereikalinga

Dovilas Petkus

Visus mus sukrėtė įvykiai Ukrainoje, gulamės ir keliamės su mintimis kaip ukrainiečiams sekasi ginti savo šalį. Kodėl šis karas yra kitoks nei visi ligšioliniai konfliktai? Kokie tikrieji V. Putino siekiai Ukrainoje ir ar jie yra realūs? Ar tokio masto konfliktas reiškia Putino valdžios ir Rusijos imperializmo pabaigą? Apie visą tai ir dar daugiau kalbamės su viešųjų ryšių ekspertu Linu Kontrimu.

Pokalbio temos:
„Mes esame mūsų seneliai“. Ką omeny taip sakydamas turi Linas Kontrimas?
Ką reiškia Putino siekis „denacifikuoti“ Ukrainą?
Rusijai reikia greito ir pergalingo karo, o Ukrainoje, panašu, viskas virsta į masinį, ilgą konfliktą. Ar tai reiškia Putino valdžios pabaigą? Susvyruos rusiškoji imperija?
Kiek svarbi dabar yra prezidento V. Zelenskio lyderystė?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rado

mat autoritetą. Rusijos priedangos kontorų kūrėją ir ES lėšų perplukdytoją.

Prašalietis

Linas Kontrimas. Tokia Rusija niekam nebereikalinga….
Kas yra pseudo valstybinėse teritorijose tragiškiausia ir komiškiausia tai, kai iš niekur lansberginiame durnių laive istorinei akimirkai atsiradęs kažkoks puskvailis Kontrimas kitiems vietiniams išnykstantiems „vakarietiškai civilizuojamiems” aborigenams pasakoja apie tai, kas šioje Žemėje yra „nereikalinga ar reikalinga”. Kaip rodo 30 metų „vakarietiško civilizavimosi” ir ypatingai šiandiena, „vakarietiškai civilizuojamų” čiabuvių kvailėjimui ir idiotėjimui ribų nėra…Nesicivilizuojantys čiabuviai gyvendami šioje žemėje iš savo gyvenimo patirties, karta iš kartos kai ką realaus sugebėdavo suvokti…

Kis

viesuju liezuviu nepasitikejau visa gyvenima,tad i visus klausimus turiu.Pasaugu nereikia.
Galiu duoti patarima tiems kas mala liezuviais,jeigu sia hidra nebus nugaleta savajame guolyje,kur viskas nebus nauju veidu Kremliuje,nuleistas „kraujas”kaip kazkada Vokietijai sie driskiai po 10-15 metu vel eis grobti ,zudyti ,juk jie nieko be kalasnikovo negamina.Stebina tas marazmatiskas delsimas vakaru,palikti vienui vienus ukrainiecius su bandtiyu gauja?

Žodžio laisvė...

Prašalieti,kas tau davė teisę niekinti kad ir Kontrimą ar ką nors kitą?Vaidini save pranašesnį už kitus.O esi tikrų tikriausias kvailys,kad nesupranti kad reikia mokėti
gerbti kitą žmogų ir įsiklausyti į jo nuomonę.Kas niekina kita,tas yra pats nemažas niekšelis.Norėčiau ,kad Lietuva turėtų mažiau prašaliečių.Per didelis kiekis prašaliečių yra nesaugu gyventi tokioje valstybėje.O gal tu esi iš tų,kurie yra užslaptinti 75-eriems meteliams???

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top