0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
g.p.

Na, „natūralizuotų” brazilų pas italus buvo .. Bet įdomiausia tai, kad kai žaidžia kokia vidurio Afrikos komanda – niekas nekelia klausimo – kodėl ten nėra baltų ar geltonų ..

Vaclovas

Kas čia vyksta, šiandien antrą kartą esu priverstas taisyti sąvokų naudojimą. Taigi, kuo čia dėtas patriotizmas? Maišoma su gentaininio susivienijimo grynumo palaikymu? Įjunkite smegenis: vyras išsirinko kitos genties nuotaką, tapo tėveliu, tai ką mylėti jų vaikui, esant patriotu – savo šeimos tėvynę ar tik tų, kurie skleidžia gentiško grynumo tėvynę? Atsakymas tai aiškus, moti į sapaliojančius “grynuolius”, rusofobus. Nereikia dirbtino maišymosi, dirbtino svetimtaučių įvežimo, tačiau ir liguistas baimingumas neturi būti skatinamas ir puoselėjamas.

Italija skurdi,

todėl bedaliai ir žaidžia. Čia tas pat, kaip klausti, kodel Lietuvos rinktine balta – todėl, kad lietuviai neišgali mokėti nebaltiems, kad keliasdešimt minučių lakstytų paskui kamuolį.

Aš ne rasistas

Man labai patinka negrai Afrikoje.

Vaclovai

Kokios tautos atstovai ir su kokiom politinėm pažiūrom/idėjom pradėjo visą šitą ‘pažangą’, a ?

NuNu

Ar autoriui Europos valstybių futbolo komandų patekimas nors į aštunfinalį nieko nereiškia – belgų, anglų, šveicarų. Gyvenimas toks, kad galingiausi Europos klubai be spalvotų neišsiverčia, tad nėra ko akcentuoti rasinio tyrumo koplektavimo pagrindų. Reikia labaiu domėtis futbolu ir pasižiūrėti į Italų rinktinę pasaulio futbolo čempionate.

Vaclovas >>13:53

1. Tikrai ne judėjai. 2. Besirūpinančios savo sėdimosios patogumu. Ir papildomai 3. Ginkite teisėtus reikalavimus, nenuslysdami į sapaliones, jog kovojate su neva tolimuoju ir šlykščiuoju Izraeliu.

Vaclovai

1. Ar tau Frankfurto mokykla yra sapalionės?
2. Kovojame ne su Izraeliu, o su žydiško raugo neomarksizmu!
3. „Nereikia dirbtino maišymosi, dirbtino svetimtaučių įvežimo, tačiau ir liguistas baimingumas neturi būti skatinamas ir puoselėjamas.“ Malonėk nubrėžti liniją esamoje padėtyje.
4. Ne apie liguistą baiminimasi, o apie PRIVERSTINĮ OKUPANTŲ išvijimą…

ah1

futbotalas tai verslas, ir nėra jokio skirtumo kokia odos spalva uždirba pinigus.

> ah1       15:24

O liberalus verslas yra kosmopolitiškas.

Vaclovas >>14:59

1. Nepripažįstu išprotybos. Išpažįstu krikščionybę, kitų išmislysčių man nereikia.
2. Nėra judėjiško raugo. Gali būti judėjų nusikaltėliai arba šmeižtai, kuomet kokie tai piktadariai priskiriami prie judėjų tikėjimo.
3. Kai atvykimas teisėtas, kai mišrios šeimos iš tikros meilės.
4. Grobikus reikia vyti. Bet nereikia nutylėti, kokia yra gaji kito gymio baimė Lietuvoje. Ta yda pasireiškia visur, tik Lietuvoje jai nepriešgyniaujama arba tai daroma atmestinai (tyčiškai?), todėl ji čia taip išvešėjusi, kad jau galima tiesti lygiagretes su nacistiniu laikotarpiu. Nėra jokių grynai baltaplaukių ir mėlynakių šalių ir niekada nebuvo. Yra rusų nacistų, kurie įsitikinę, kad mongolai, judėjai pakeitė daugelio rusų gymį. Tik jie nežino, kad net šiauriausiose germanų šalyse yra juodaplaukių ir juodaakių ir taip visada buvo.

00892-B

įvairovės reikalavimai ir pakišo koją anglų treneriui paskiriant baudinių mušėjus, čia panašiai kaip kino produkcijoje skiria pagrindinius vaidmenis – Bridgerton ar nesenas Anne Boleyn (tas paskutinis ant tiek buvo epikfeilas, kad IMDB net turėjo suklastot reitingus).

to 15:24

Sutinku,verslas yra verslas bet nacionalinės komandos ir turėtų būti nacionalinėmis…

Vaclovas >>14:59

1. Atsiprašau dėl atsakymo į pirmąjį klausimą. Palaikiau tai tik išprotybos kryptimi, o pasirodo, tai ir visuomenės santvarkos apsaka. Tuomet pasidomėsiu. Gal kada vėliau pasakysiu savo nuomonę apie ją.

Kis

mielieji visazinantis,niekada neieskokite siknoje smegenu,ten ju nera.Sako daug erogeniniu zonu,tad labai vilioja nienus is mazumu.Futbolas tuo ir grazus,kad jis bekompromisinis(Ypac auksto lygio)ten nenupirksi maco.Mane meke,kad sporte laimi stipriausias,moksle-gudriausias,o durnelis vis iesko saves paaiskinimo?Apie spalva ,kad kazkaip veiktu,nesu nei girdejes nei regejes.Pamenu Brazilijos komanda su Pele,Portugalijos su Eusebijumi,vokiecius su (uzstrigo),o kur olandai?Tai klasika,kuria atkartoti neimanoma,paaiskinti gali tik Valatka-sutka,girdejau eiline propoganda,tai zmogus viskazinantis ir nieko,tiesiog siuksle.

Vaclovas >>14:59

1. Panaudosiu rusų kalboje naudojamas sąvokas, manau, suprasite. Tai kulokai. Jiems tik valdyti, nurodinėti, vertinti ir tuščiai apsakinėti. Pastatybininkai “nuo dievo”. Susikerta su papročių, apvilktų krikščionišku rūbų, tęsėjais, kuriuos neretai užtarnautai vadina savokais. Trumpiau, kulokų puoselybos viena krypčių ragais susirėmė su savokais. Kažkodėl dauguma, tame tarpe tikinčiųjų, šį vyksmą praleidžia. Neatmetu kulokų sąsajų su stambiaisiais piniguočiais.

atkreipkite dėmesį

komentaruose pilna vaclovo, kurio stilius idealiai panašus į stasio, bet nėra „universaliojo” stasio… Taigi DU-VIENAME. A ne tep, stasy-vaclovai?…
Ir dar atsiranda, kas su juo diskutuoja? Mjoooo………….

>  atkreipkite dėmesį     23:11

O su kuo diskutuoti, kai savi (patriotai) net puse stasio (Vaclovo) neprilygsta. Arba taip susireikšminę savo tuštybėje (kaip Raigerdas, Al, Habilitas…), bevelija išmintingai patylėti… Nežinau, bet kažkas Al’ą kaip ir išvadino rusu… Habilitas nekvailas, bet jam mielas Paksas…, ir šita fauna neverta jo kompanijos. Raigerdas,kaip Romos vyskupas, tik ‘ex katedra’ lygyje praneša dievų valią, o toliau žinokitės patys… Komunistai,jaučiasi labai nepatogiai, kai primename jiems nepatogius faktus… ir jie neberanda jokių kontrargumentų, tai irgi bevelija išmintingai tylėti. Žydams, iš vis ne lygis kalbėtis su gojais, o kai dar koks apsukresnis gojus mesteli kokį nepatogų faktą, tai iš vis ‘givalta’… antisemitizmas… Kunigams dar neatėjo kanadietiškas scenarijus (bažnyčių deginimas), tai jie kaip primityvūs amatininkai „verda tik savo sultyse“. O lietuviai atkakliai demonstruoja savo… Skaityti daugiau »

stasys

Mielieji aš nesidomiu futbolu , rausdamas prisipažinsiu tik kuriam laikui praėjus prisiminiau jog taip ir nesuzinojau kas laimėjo finalą UK. Yra svarbesnių temų ..Lietuvai .

Van Basten

A6 sirgau už Italijos rinktinę, kurioje žaidė italai (na išksyrus kelis brazilus) ir man visiškai neįdomi Prancūzijos ar Šveicarijos rinktinė, kurioje prancūzų ar šveicarų reikia paieškoti. Man nepatinka ne futbolininkų odos spalva, o tas principas, kad ekonomiškai stipresnės šalys „nusiperka” legionierius (kaip pvz. Šveicarija), kurie su Šveicarija neturi nieko bendra, apart pinigų.

NuNu

Ir kuo tie lietuviai skiriasi nuo juodaodžių ar mulatų? Valstybė panašėja į Lotynų Ameriką – pinigų paskirstymu, kultūra, tuoj įdiegs narkotikų verslą.

> Van Basten

Manau, klystate. Šveicarija ne „nusipirko” legionierių. Dauguma ne šveicarų kilmės futbolininkų yra gimę ar užaugę Šveicarijoje,nors jų kilmė įvairi- albanų,bosnių, nigeriečių ir žinoma ,šveicarų. Beje,jie puikiai kalba valstybinėmis Šveicarijos kalbomis- vokiškai,kai kurie prancūziškai ir t.t.Manau, Lietuvoje rastume ne vieną Lietuvos pilietį, čia gimusį ir augusį ir iki šiol neišmokusį valstybinės lietuvių kalbos.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top