Linas Šalna. Kūryba, kurią siekiama uždrausti (dainos premjera)

Tiesos.lt portalas pristato Lino Šalnos, dainų autoriaus ir pedagogo, valstybinio simfoninio orkestro pirmojo obojaus ir grupės „Humanoidai“ įkvėpėjo, kartu su Lietuvos Sąrašu kandidatuojančio į Vilniaus tarybą, naujausią kūrinį ir sveikinimus Valstybės dienos proga.

Kūryba man – absoliutus jaudulys, subtiliausia žmogaus minčių, potyrių ir pojūčių apraiška ir apsivalymas, vaistas nuo rutinos, streso, tuštybės.

Pilietinė demokratija irgi yra kūryba – savojo polio: valstybės, miesto. Tik šiandien mums, tikriesiems jo šeimininkams, kažkodėl tai draudžiama… Valdžių godumas, prisitaikėliškumas, melas, egoizmas, cinizmas ardo valstybės pamatus, trauko bendrystės ryšius, gniuždo kūrybinį polėkį. Suskaidyti, be vienijančios idėjos, uždaryti savo privačiuose gyvenimuose, esame verčiami tenkintis stipriųjų primetama tiesos iliuzija, dirbtine realybe, trykštančia iš televizijų ir žinių portalų, ir jausti, kaip senka Tautos kūrybinė energija.

Bet galime ir rinktis – grįžti prie versmių – tų vilčių ir minčių, su kuriomis buvo kuriama ir atkuriama mūsų Valstybė, ir išsaugoti jos gyvastį – juk daugiau tokių nėra.

Sveikindamas su Nepriklausomybės diena bendraminčius, susibūrusius į Lietuvos Sąrašą, ir visus Tėvynės likimui neabejinguosius, kviečiu į muzikinę premjerą – pasiklausyti ką tik įrašytos mūsų grupės „Humanoidai“ baladės „Vėjuose gėlė“, įdainuotos kartu su Edilija Nikartaite.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilpišius

Žodžiai Tavo teisingi, rinkimų įstatymas – ydingas . . Va, šitaip va, broliuk

kad butu daugiau

Tiesos, pasirasyk peticijos.com/kreipimasis_vardan_lietuvos Linkiu sekmes!

Audra

Labai grazi daina.

Vakar

stebint „Šuolyje” J.Erlicko politinius šuolius ir patriotines dainas,gal galima ir jį pakviesti į Lietuvos Sąrašą,į seimo rinkimus…Gal sutiktų?

Justina

Grazi daina, derantys balsai. Sekmes kuryboje.

Seime ar

savivaldybėje Lietuvos sąrašas būtų kaip ta „druska”.

Anikė

Kūryba – žmogaus,patepto,palaiminto paties Dievo,veikla.Ačiū,už nuostabią dainą,kurioje ieškomas atsakymas į amžinus klausimus „Kur pradžia,kur pabaiga?”
Kai reikia išjudinti Tautą,paprastai kyla Vytauto Kernagio,”Anties” dainų tipas.Kodėl žmonės taip veržėsi į jų koncertus?Manau,jų dainos padėdavo išlieti susikaupusias mintis,viltis,tikėjimą,baimes.Ir šiandien žmones reikia vaduoti iš
politinio stuporo,grąžinti jų pasitikėjimą savo galiomis,atblokuoti smegenėles nuo žiniasklaidos pasėto melo.Linkiu sėkmės kūryboje,ir klausytojų pripažinimo.
Tokią romantišką šviesią dainą galėjo sukurti tik šviesus Žmogus,galintis ir
kitus šviesti,dalintis savo šviesa. Linkiu pergalės mūšyje.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top