Liudininkas: kad melagingai liudyčiau prieš D.Jančarą ponas Saulius pasiūlė 1000 EUR

meslaisvi.lt

Pagėgių rinkėjams rinkimai jau baigėsi senokai, tačiau kai kuriems juose dalyvavusiems politikams tęsiasi porinkiminės kovos. Daugelį metų čia įsitvirtinę veikėjai bando suvedinėti sąskaitas su iššūkį jiems metusiais kai kuriais oponentais.

Štai praėjus po rinkimų daugiau nei savaitei, D.Jančaras buvo iškviestas į Policiją, kur buvo pranešta, kad yra gautas pareiškimas, kuriame nurodoma, jog D.Jančaras išankstinių rinkimų metu persekiojo pilietę Neringą Merkelienę. Po kelių dienų Pagėgių policija vėl išsikvietė D.Jančarą ir paaiškino, kad yra gautas dar vienas pareiškimas, kuriame rinkiminio laikotarpio metu D.Jančaro veiksmais skundžiasi Bardinų kaimo gyventojas Alvydas Stankevičius. Pastarasis savo pareiškime nurodęs, jog rinkimuose dalyvavęs politikas išankstinių rinkimų metu jam grasinęs, kad tik šis nevežtų balsuoti papirktų rinkėjų. Nors įtariamąjį balsų papirkinėjimu A. Stankevičių sekė ir policija, o dėl jo veiksmų vis dar vyksta tyrimas, šis nepabūgęs kreiptis į policiją dėl D.Jančaro veiksmų…

Kas lėmė, kad praėjus beveik dviem savaitėm po įvykio N.Merkelienė ir A. Stankevičius nusprendė kreiptis į policiją?

Tokie pareiškimai D.Jančarui nuostabos nebekelia. Naudodamiesi vargšais žmonėmis, kai kurių partijų parankiniai jau seniai vykdo panašią politiką prieš konkurentus Pagėgiuose.

Tą patvirtina ir kitas įvykis, kuris įvyko su D.Jančaru. Svetainėje meslaisvi.lt paviešintas R.Špečkausko pokalbis greičiausiai kažkam labai nepatiko. Todėl puolimą prieš D.Jančarą nuspręsta pratęsti pasinaudojant ir šia istorija. Tačiau tą sumaniusieji neįvertino, kad siūlydami pinigus asmeniui, kurio prašė melagingai paliudyti prieš D.Jančarą, jie susilauks netikėto atsako. Bandymas žmogų įtraukti į nusikalstamą veiką jiems nepavyko nors jie jam siūlė net 1000 EUR.

„Į mano kiemą įvažiavo juodas mersedesas, jo vairuotoją aš pažinau – tai buvo Saulius. Jis pasiūlė sėsti į mašiną ir pasikalbėti. Sutikau, nes jį gerai pažįstu. Tada pokalbis pakrypo apie paviešintą R.Špečkausko pokalbį. Saulius buvo atsargus. Jis apie pinigus mažai kalbėjo. Tiesiog pirštu ant automobilio panelės parašė skaičių tūkstantis. Už šią sumą Saulius prašė manęs paliudyti, kad šį įrašą neva D.Jančaras sumontavo. Aš kategoriškai atsisakiau ir išlipau iš automobilio. Vėliau nuėjau pas D.Jančarą ir papasakojau jam šią istoriją“, – pasakojo liudininkas.

Vieną popietę iš sporto aikštyno su vaikais eidamas namo Donatas Jančaras netikėtai sutiko jo veiksmais nepatenkintą Neringą Merkelienę. Pasinaudodamas šia proga, D.Jančaras nusprendė pasiteirauti N.Merkelienės, ar jai nebuvo daromas koks nors poveikis, kad ši liudytų prieš D.Jančarą. N.Merkelienė apie tai kalbėtis nenorėjo ir trenkusi automobilio durelėmis nuvažiavo. Vėliau D.Jančaras vėl buvo iškviestas į policiją, kur sužinojo, kad N.Merkelienė surašė dar vieną skundą prieš D.Jančarą. Moteris vėl kaltina vyrą persekiojimu. Policijos tyrėjas Renatas Šimkus D.Jančarui surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą ir su šypsena pridūrė: „Nu ką, vėl pralošei“. Taip sakydamas R.Šimkus parodė, kad jau žino, kokį sprendimą priims Tauragės teismas, nagrinėsiantis D.Jančaro bylą.

Pabaigoje – dar vienas video, kuriame užfiksuota, kaip keistai elgiasi N.Merkelienė. Ji Pagėgių mero Virginijaus Komskio ataskaitos pagėgiškiams filmavimo metu labai nenorėjo pakliūti į kadrą. Per šią ataskaitą N.Merkelienė sėdėjo kartu su socialine darbuotoja Lina Lauciute, kuri kandidatavo į Pagėgių savivaldybės Tarybą „tvarkiečių“ gretose. Paskutiniu metu meslaisvi.lt redakcija skelbė keletą straipsnių, kritikuojančių šią socialinę darbuotoją.

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ruta

Manau reikalas tame , kad per 25 Nepriklausomos Lietuvos egzistavo metus , korupcionieriai , nusikalteliai , moraliniai degeneratai , pamate , kad Lietuvoje galima viska , tik pasidalink su valdzios institucijom , teisesauga , partijom ,atsek procenta nuo nusikaltimo ir viskas bus gertai .Ar skandalas pacio auksciausio lygio , kai ministras Skvernelis nesugeba uzdrausti isduoti leidimus laikinai gyventi Lietuvoje vagims is Rusijos , neparodo , kad sistema super korupcine ?Tik nesigirdi panele Grybauskaites , kuri kuruoja teisesauga , pasipiktinimu , gal irgi ‘ atsege ‘?

FU...

KOMSKIU mafija niekam neuzleis kedziu.

kiek

Daug tokiu zmoniu …tokiu,kaip merkelienes …toks nemalonus jausmas bunant tarp zmoniu,kaip toli jiems tapti vakarietiskais zmonemis.

Siužetas filmui

Leviatanas II. Pagėgiai.

ji elgiasi

kaip kate, pridariusi i miltus.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top