Liudvikas Jakimavičius. Jie kažkodėl asilais nevadina nei Dulkio, nei Šimonytės

Ir vis dėlto, būkim biedni, bet teisingi.

Nuo pat pavasario mūsų žiniasklaidos didieji „drambliai“: Delfis, Lietuvos rytas, LRT ir 15 min. varė į vienus vartus, kokia gera yra švedų pasirinkta strategija nieko nedrausti.

Valdžios draudimai, rekomendacijos ir ribojimai susilaukė tik pašaipų ir patyčių. Veryga – asilas, Skvirnelis fašistas ir policajus – buvo raktiniai šių portalų žodžiai ir potekstės.

Tai, sakau, gal ta žiniasklaida galėtų prisiimti ir dalį atsakomybės už destrukcinę veiklą ir rezultatus, kuriuos dabartės turime.

Šiandien, kai Vyriausybė griežtina bendrabūvio taisykles, jie kažkodėl asilais nevadina nei Dulkio, nei Šimonytės. Visos idiotiškos priemonės tinka. Konstitucinio Teismo Sinkevičiai tyli.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Aha Liudvikai , paklausus Verygos kaip vertina tos vyriausybės ne profesionalų šansus suvaldyti jo pačio palikta ‘kose’ ans su apgailestavimu konstatavo jog netiki , mol ta visuomenė tokia šiokia ir jau čia nieko nepakeisi . Ar tik neuzsikretete tais trumpizmo simptomais ? kai dėl visko lieka kalta kita išsakyta nuomonė ? Tai primena vieną paskutinių ‘verygini’ potvarkį kai covit diagnoze šeimos gydytojams leido diagnozuoti pasikliaunant tik keliais matomais išoriniais simptomais , pav. karščiavimas plius skonio ir kvapo receptorių praradimas arba emete sloguoti ir kaulus laužo . Tokiu atveju Jūs privalote įzoliuotis ir pasidaryti covit testą ..tie kas nežino painformuosiu testų simtaprocentiniu nebūna . Tai kad juos padarėte ir sulaukėte teigiamo atsakymo dar nereiškia jog radote teisinga atsakymą . Visko gali… Skaityti daugiau »

Arvydas

Станислав непарся…

Ir vis dėlto, būkim biedni, bet teisingi

Jau senokai pasaulyje galioja posakis:
„Būkim turtingi, nors ir neteisūs”.
Tai reali dabartis, o smetoninius posakius dėkim ant lentynos. Tegul dulka.

brrr....

ką čia ir šnekėt …liūdna tiesa . (kad juos kur šikančius….)

Vis dėlto

TSKPistai taip staiga nesivartydavo iš kailio, kaip mūsų labiausiai saugomas paveldas – įslaptinti kagebistai su anūkais. Bent jau pasiteisinimą sugalvodavo. O šitie lyg niekur nieko – vakar taip rėkė, šiandien atvirkščiai – ir jūs durni, o mes viršininkai, tipo

jie niekada nevadins

simonyciu, cmilyciu, armonaiciu kvaisomis, nes i valdzia pagaliau atejo TIE!

Deivis

Stambulinio arkliadančio transgenderio asilu vadint negalima. Kam asilus ižeidinêti? 🙂

vargšai

iki ašarų darosi graudu dėl kocervuotų liurberalų, netyčia pataikiusių į artėjančio pasaulinio satanoidų feilo laikotarpį. O juk Tauta dar net nepamiršo keliolikos metų senumo naktinių reformų. Kaži ar pamirš komendantės ir jos mergų siautėjimą per falšyvido isteriją…

Agnė

Bravo!Taiklu.Tyli, nes apsidirbo. O LRT, tuo pradėjimu, pila pamazgas toliau ant tų asilų, policajų…
Alio, kur jūs, nepriklausoma žiniasklaida?

NIRVANA

bepigu merginoms vadovauti, kai nėra ir nebus jokios kritikos. Įtakingasis Jochaidiškietis , pripildęs savo sąskaitą iš mūsų nėrė į krūmus, juoką sukėlusi „dama su šuniuku” praeitoje laidoje prisirankiojusi apie buvusius nereikšmingų vaizdelių, nes naujos valdžios , gaunant iš jos solidžius pinigus, kritikuoti neturi teisės, tyli ir visi kiti gerai maitinami „skalikai”.Štai ką reiškia ištikima „ketvirtoji valdžia”….

Hmm

Yra tokia Šimto dienų taisyklė. Pakentėkite, bambekliai… 🙂

Bambalis Didysis

Staska, naktį nedirbi? Straipsnis pasiridė 1:10, tavo komentaras 7:57. Nuo kelintos dirbi?

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top