Liudvikas Jakimavičius. Jų tik pasidaugino

„Eina jie visi peklon“, – sakydavo Juozas Aputis apie visokius apsimetėlius, prisitaikėlius ir saldžialiežuvius.

Bet jie niekur nenuėjo. Jų tik pasidaugino.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
brrr...

visą tą brudą pagimdė besaikis karjeros , pinigų troškimas. Etalonas – šakalienė.

tai jau taip

Geometrine progresija…

Virusas

šaukte šaukia,kad daug efektyviau būtų ir geriausias skiepas būtų,jei pasaulyje ar bent Lietuvoje vyriausybės investuotų į pusiausvyros tarp miesto ir kaimo užtikrinimą visomis prasmėmis.Kad bent 50 % žmonių grįžtų ar pasiliktų provincijoje ,jiems už tikrinant galimybę į aukštą medicinos ir švietimo paslaugų lygį.Gyventojų tankumas prasisklaidytų ir pandemija ar pandemijos trauktųsi ar neįsisiautėtų taip.Jau nekalbant apie dvasinė sveikatą,kad kaimo žmogus yra tautos šaknų puoselėtojas,sėslesnis,ne taip pasiduodantis pasaulio pagundoms ir t.t…Tai kainuotų daug,tačiau dabar pandemijos suvaldymas kainuoja dar daugiau.

> 16:04

Ir pigiau būtų, ir efektyviau, jeigu mažiau stengtųsi ,,suvaldyti”. Pandemijos niekas nesuvaldys, kol žmonės nepradės galvoti, kodėl ji kilo. Ne kaip, kuriuo būdu, bet – kodėl. Jūs jau artėjate prie tokio lygio suvokimo, bet dar nepriartėjote. Nieko nebijokite, ir joks blogis jūsų nepalies.

Liudvikai,

tu čia apie kovidistus ar ką tokius taip pasakei? Apie jų revoliuciją?

stasys

Ir kaip gi čia Liudvikas padarė tokias išvadas ? Pasižiūrėjo į savo virtuvės languota lempa su visomis jos musėmis, gyvomis ir mirusiomis , Atsivertęs languota sąsiuvinį pareigingai jame užrašė nauja skaičių .
– Taip, praeitą mėnesį jų buvo tikrai mažiau .. padaugėjo tu bestiju .

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top