Liudvikas Jakimavičius. Nauja tarptautinė situacija

Veidaknygė

Daugiau nei per pusmetį, po įvykusio Brexito ir kitų reikšmingų įvykių ES bei JAV, Lietuvos užsienio politikos formuotojai, švelniai tariant, atsidūrė giliame nokdaune. Nei Prezidentūra, nei URM net nesistengė reflektuoti naujos tarptautinių santykių tikrovės ir valstybės lygmeniu svarstyti idėjas, kaip turėtume elgtis ir ko siekti besikeičiančioje tarptautinių santykių paradigmoje.

Prezidentūrai ir URM blaškantis ir nesulaukiant iš Briuselio ar Berlyno aiškesnių receptų ir direktyvų, mūsų užsienio politika buvo visiškai neartikuliuota, galima sakyti – nebuvo jokios užsienio politikos. Lietuva, kaip tarptautinių santykių subjektas, prarado bet kokį svorį.

Tą užsienio politikos vakumą ir viešuosius diskursus kaip mat užpildė ir visuomenės požiūrius bei nuostatas ėmėsi formuoti nežinia kam tarnaujanti vietinė žiniasklaida. Vertybiškai – neoliberali ir agresyviai nusiteikusi kitos nuomonės atžvilgiu. Mes matome srautus copy paste tiražuojamų H.Clinton stovyklos tekstų, kuriais stengiamas sėti sumaištį, nepasitikėjimą ir revanšizmą. Valstybės institucijų, atsakingų už užsienio politiką, tyla ir vengimas artikuliuotai svarstyti užsienio politikos klausimus pačią valstybę daro savivaldybės lygio provincija.

Laiko iki Romos samito beveik nebelikę, o Lietuva ir toliau lūkuriuoja, nelyg strutis, įrausęs savo išsigandusią galvą į karštą dykumos smėlį.

Vienas kitas tarptautininkas, žiū, jau pradeda krapštytis iš akių traiškanas. Bene pirmoji kregždė – Ramūno Vilpišausko (ČIA) gana objektyvus pasvarstymas, kad laikas valstybei pradėti formuluoti savo poziciją į ES ateities perspektyvą:

„Tačiau svarbiau bus ne deklaracijos, o konkretūs veiksmai. Dar svarbesni bus nacionalinių rinkimų Europos šalyse rezultatai, jie parodys, ką remia Olandijos, Prancūzijos bei Vokietijos gyventojai. Būtent ES valstybių politikų, o ne Europos Komisijos ar Europos parlamento vaidmuo bus lemiamas ir nuo jo priklausys ES ateitis. Ypač tokiu metu, kai ES ne tik palieka Jungtinė Karalystė, bet nuo jos nusigręžia JAV.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
44 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juozapas

Geras tekstas, aktuali tema. Galėtų būti ne tarp straipsnių mišrainės, o išskirta kaip pagr. diskusijos tema.
Liudviko išdėstytos mintys yra tie klausimai kurie reikalauja kuo aiškesnių atsakymų iš valstybės vadovybės. Išgyvename likiminį laiką, o viešoji erdvė užkimšta arba dūros barakudos kailiniais arba Skvernaverneto stūmimo isterija. Kai keptas gaidys įkirs ponams snapu į subines, kai griaustinis nugriaudės, tuomet ne do juvenalijų jau bus.
Taigi, jeigu matrioškiniams landzgrybiams ir homjaunuoliams ant geopolitikos reikalų nusišvilp, ką gi – ben mes apie tai kalbėkim, kad suvoktume kas gali mūsų laukti artimiausiu metu, kad kai reikės, lemiamu momentu bent nuo savęs sau turėtume paruošę būtinus atsakymus į klausimą- ką daryti?

Kai pasako,kad kalbės R.Vilpišauskas,

visada galima ramiau atsikvėpti,nuomonė bus pasverta,gili,nepataikaujanti,objektyvi ir svari.

Ekonominiu  pagrindu sukurtos sąjungos

nebūna amžinos.Europos tapatybė.

ekonominiam pagrindui

Vot ir ne! Kaip tik- tvarios tik ekonominės sąjungos. Arba karinės. Kol ES buvo ekonomikų bendrija, ji kilo aukštyn ir vystėsi. Kai pasidarė politine sąjunga, kai buvo sukurta politinio biurokratinio aparato idijotystė nustatinėjanti privalomą agurkų formą ar stumianti privalomą pataikavimą pederastijai- va tuomet viskas bemat perpuvo ir prasmirdo. Dabar ES yra neo liberastijos srutų duobė. Šio akivaro pakraštyje plūduriuoja ir lietuviški kakučiai. Sako, šūdas neskęsta. Ne visada. Xastojaus srutų atstojnyke gal ir gali pl7duriuoti ilgai. Bet srovių verpetų kunkuliabime šūdo likimas yra ne koks. Va, brexsitai, po to dar trumpas paspaudė unitazo svirtelę ir… Bul bul bul! Kaip dabar išplaukti paviršiun, mąsto tūlas komsomolcas linkevyčiukas su Ponia Naša Daša. Pagal kvapą, regis sumąstė išeitį. Keičia plokštelę. Dašuto jog tikrai jankių… Skaityti daugiau »

Dočys

Iš Alksnynų žvelgiant į Tuską ir Junckerą, neramu darosi. Tie aguročiai panašu, kad susipykę su sveiku protu ir visiškai praradę savisaugos jausmą.

Agotas iš karklynų

Dėl tų , ” aguročių” euro lysvėje.
Aha, guli.
Du politiniai lavonai. Mēlyni, ( tai tokia pernokusi żydra spalva).
Lenkai jau atviru tekstu sako tuskiui- tu vyruti, namo gal geriau negryžk.
Ir kaip ketinimų rimtumą- bac, pareiškimą: Lenkijos valstybė tuskiaus personos į atsilaisvinusį briuselyno sostą tikrai neteiks.
Maža to, pradėtas labai rimtas tyrimas dėl tuskiaus rolės Smolenko tragedijoje, kuomet sudužus lėktuvui Lenkija neteko viso politinio/karinio elito.
Sako, jog tuskiuis prisidējo organizuojant Prezidento Kaczinskio nužudymą, sako jog užsakymo galai veda į briuselyną. Per berlyną. Skandalas!
Gali tam patisonui prastai baigtis.

Jėzusas

Liudvikai, bene pats tas traškanas krapštais? Iš tokių pusiau viešų žinomų pavardžių – Radžvilas jau senai kalbėjo, kad ES negrius, kadangi jos net nėra, kaip ir lietuviškos politinės tautos. Lietuvoje yra pilna žmonių, kurie adekvačiai suvokia situaciją ir žino ką daryti, bet kad gyvenate savo iliuzinėse kertelėse ir kol jos negrius – niekas net nesiims kažko tvarkyti, nes niekas taip sunkiai negriūna, kaip pačių žmonių susikurtos iliuzijos.

kyrkilas

skaitau, jog ir mes turime reaguoti.
mes, vot frakcijoje su partiečiais pasitarēme ir teiksime pranckiečiui parlamentinę iniciatyvą:
skaitau, jog reikia skubiai suburti dvi seimo narių ir vyriausdybės atstovų grupes ir išsiųsti tobulintis į prancūziją ir norvegiją.
perimti gerąją viši bei kvislingo vyriausybių patirtį.
asmeniškai aš, su liudmila nusprendēme įnešti savo indēlį ir pasiruošti permainoms laiku- pasistatēme šiltnamį,pasējome gēlių, auginame.
kai virš fabijoniškių ir antakalnio pamatysime žaliuosius rusų parašiutistus, priskinsime kvietkų ir įteiksime po bukietą kiekvienam putino kareiviui.

šlebė

Na, ir kokia gi ta mūsų Ponios dvaro reakcija? Kaip visada: ta pati Panelė, tik kita suknelė. Arba kitelis. Buvo mėlynas, dabar bus dryžuotas. Kad derėtų prie naujojo dėdės Semo, ty. Donaldo cilindro. O kai scenoje yra ryškiai apšviestas cilindras, na tai aišku jog iš jo bus ištrauktas kralikas. Mūsiškių bailių ilgaausių ir traukti nereikia- patys lenda ir naujai paruoštus numerius rodo. Na, naujumas ne visai naujas, ale užtai troukas atliekamas neužsikertant. – Tarnauk! Ale- op! – Yihihihi, uijuijui, tarnauju…, šast ir jau stovi striukauodegis nulėpausis URMo urvinis padarėlis. Pabalęs iš baimės, kvadratinėse žvairiuko akyse lyg šviesoforai dega ištikimybės piktogramų hologenai. Žvairiukas mokosi naujo požiūrio, skubiai keičia regos gebėjimus. Anksčiau reikėjo mokėti viena akimi stebėti Baltųjų rūmų signalus, kita nepražiopsoti… Skaityti daugiau »

gavrila

Baladė apie Susirūpinimą
( retro, bet kitoks variantas):
.
„Obmeniali v US Obamu
Na Donalda xuligana.
Bliaxa-muxa tvojumatj-
Kak nam Dašu
Obmeniatj?!”

šimašiuxs

Na ir galvosūkis užgriuvo: Taigi ne už kalnų pavasaris. O pavasario pagrindinis sostinėje renginys koks? Ne-e-e. Jokia ne Kaziuko ne mugė. Kaziukas yra tik barankos skylė palyginus su tom babkėm kurios mums, liberolams nubyrėdavo už sklandų žydrai ružavos Vaivorykštės Parado sklandų organizavimą. Būdavo pražygiuoja vaivorykštiniai, aš perduodu liepsningą sveikinimą ir iš karto iš dviejų pusių- šnaic, apvalūs piniginiai čekiai. Vienas kaip visada iš Briuselio, kitas kaip visada iš ambasados Akmenų gatvėje. O dabar?!!! Kaip bus dabar? Čekio norisi, viskas sutarta, briuseliuose laukia parado. O amerikonai? Bliamba, o tas Trampas tai juk aiškiai pasakė- nepakęsiu jokių pidarų! Trumpai drūtai pasakė, be jokių galimybių intetpretuoti. Jeigu mūsiškiai pražygiuos su vaivorykštiniais plakatais, bliambočki- taigi ambasada ne dolerių čekiais, o akmenimis užmėtys! O tada… Skaityti daugiau »

žmogus su liemene

O mums banke gerai.
Prancūzai žada išstoti iš ES, atsisakyti euro ir susigražinti frankus.
Tą pati galvoja italai, spjaus į eurą, susigražins lyras.
Jeigu anie du taip padarys- euro nebeliks.
Vokiečiai gudrūs žalčiai- doičmarkių neišmetē, tvarkingai susandėliavo.
Pedantai suknisti.
O mes- popietinius litukus sukarpėm ir į Grigiškes!
Lito centų monetas žaibiškai į metalo laužą ir kvit.
Liuks!
Kodėl?
A todėl, kad kai euro neliks, tada reikės vėl litus gaminti.
O tai jau nauji uždarbiai, didelės otkatų galimybės.
Užsakysim brangiai, pagamins pigiai. Skirtumas- į kišenę.
Kaip kažkada Baldišius.
Nes moralė skirta tik tiems kam senatvinė demensija.
O aš vyrukas ohoho- pačiame jėgų žydėjime.
Dar galiu daug nuveikti.
Vardan tos.
Pinigų mašnos.

Dirigentė

O mes:
.
„- Sėdim, linguojam,
Dainuojam smagiai
Lyg išsiskyrę nebuvom
Visai…”

Ko čia panikuoti, šveskime!
Linksmai!

nieko naujo

Dievas su velniu visada kovojo.
buvo krikščioniškas pasaulis prieš ateistinį- komunistinį
dabar krikščioniškas prieš liberastinį-pederastinį.
—-
na mūsų valdžia mutavosi iš komunistinio į liberastinį-pederastinį – irgi nieko naujo. jei pardavei sielą – tai retai kas bando ją išgelbėti.

choristai turavoja:

„-Gera, gera
Šitiek turėti valdžioj
Švogerių.
Gera, kaip gera
Turėti parškolos draugų!”

Liepa

LT valdžiagyviai sugeba išlaikyt tik naudos sau poziciją. Iki šiol pas mus apie liustraciją -nė mur mur. // Tai ko norėt iš bolševikėlių?-kuo jie bepasivadintų -koncervais,liberastais, žaliaisiais ar kitokiais padarais-vis vien instinktyviai gaudo ausimis,bene išgirs „auroros’ salvę eilinei revoliucijai ar pogromui suorganizuot.// Lietuviški klapčiukai nekenčia lenkų, nepraradusių savo Orumo.//

siurpriziukas

Portalo redakcija publikuoja daug vieno autoriaus straipsnių. Deja, ne visus. O be reikalo. Paskaitykime vieną iš K. Braziulio mums nematytų kūrinėlių: . „Noriu atkreipti jūsų dėmesį į vieną itin pavojingą Lietuvai dalies žmonių reikalavimą – „viską kas yra sukurta reikia nugriauti ir pradėti valstybę statyti iš naujo“. Šis reikalavimas yra itin pavojingas ir nusikalstamas. Kodėl?“, – klausia p. Braziulis ir kviečia skaityti savo analizę „Reikalavimas versti valdžią – nusikalstamas“. Analizėje iš karto pateikiamas atsakymas, kodėl. „Todėl, kad įsivyrautų chaosas ir mes prarastume laisvą ir nepriklausomą Lietuvos valstybę“, – nurodo autorius. Jis taip pat savo teiginį pagrindžia keturiais punktais. : 1. Valdžioje atsirastų žmonės, kurie nežinotų kaip valdyti valstybę. Jie sugriautų jau nusistovėjusias tvarkas, žmonių ir valstybės santykius. Žmonės negautų valstybei… Skaityti daugiau »

Taip!

Nieko nekeiskime ir Lietuva gyvuos tūkstantį metų. Jokių liustracijų, jokių referendumdūmų teisės buduliams. Partijos, Prezidentė ir brangioji Vyriausybė geriausiai žino ko reikia Lietuvai ir brangiemslietuvosžmonėms.

Taipui

Nepergyvenk dėl keiskime – nekeiskime. Ne nuo mūsų pareina ką nors keisti. Ir ne nuo mūsų valdžios, kuri yra fikcija. Šluos banga ir nušluos su viasi lezbių lizdais baltuose rūmuose.
Bet man į akis krito bjauresni dalykai. Lukošiukas mūsų pašonėj siunčia aiškius signalus SOS. Ten jam tikrai blogai. Arba turėsim pašonėj Rusiją, arba Baltarusiją. Didelis ir esminis skirtumas. Pas mus – tyla.
Trumpas skambina Porašenkai ir kalbasi valandą telefonu, – Delfis tyli. Neįdomu, kaip ir visai mūsų valdiškajai (pokazuchinei) proukrainietiškai propagandai. Vaidintojai demaskuojasi.

Taip,

Logika kužda jog vietoj Gudijos pašonėje turėsime ruskiją. Atsidursime replėse. Nes Trumpui builbašų likimas nerüpi. Amerika uber ales! Vovočka, daryk ką nori. O Vovočka moka išnaudoti tokias progas. Pasiima kas blogai padėta. Gudų aneksija būtų mirties nuosprendis ir Lietuvēlės independecijai. Ne ant rutojau, bet ir ne per ilgai laukus. Tiesiog Vovočka palauks sekančios progos. Voro taktika. ( „voras”, rusk. „vor/vagis”). Taip,delpių monikutei Trampo skambutis į Ukrainą per menka naujiena, kad sudomintų. Daug svarbiau dabar stumti Skvernaverneto reikalą. Nes rskiai prieš užpuolant dar gal palauks, o norvegų bernavernetizacijos fondų lėšų gardus kvapas kutena paširdžius ir varo delnams niežulį. Koks dar ten Porošenko, kokie ten jo pokalbiai su tuo Trumpu. Pofig. Neįdomu! Šių metų Vadario 16-ją tai dar atšvęsime, o va kitą…… Skaityti daugiau »

Dar Taipui

Nebūčiau toks tikras, kad Trumpas duos Lukošiuką Vovkai suvalgyti. Vovočka supranta tik jėgos kalbą, ko nesupranta ES patisonai. Skambutis Porašenkai ir planuojamas greitesnis susitikimas nei su Vovačka yra labai rimtas ženklas iš Trumpo pusės, kad tokių diplomatinių mandagių cackių kaip prie Obamos nonče nebebus.
Nors ir kaip neįtikėtinai skamba, bet Lukošiuką dabar turėtume palaikyti kaip patys save. Jei Lukošiukas prasimuštų iki Trumpo, blogos prognozės atsidėtų ilgesniam laikui. Panašiai ir su mumis.

Taip Taipui

Man tai patinka Tavo logika ir pasiūlymai. Bet vargu bau ar tokie dalykai dašunta daukantynės ir urm’o koridorių bei kabinetų plunksnagraužiams. Ne tai anose galvose. Jiems 100- čio Jubiliejos sąmatos aktualesnės. Balius didelis, pinigų gailima nebus. Perspjaus Veksą. Pasipinigaus smagiai. Taigi, koks dar ten Lukošius ir jo problemos… Vištakumo ir greitpelnių troškulio pasiutligės epidemija valdovų rūmuose paplitus kaip maras. Todėl kad Mes niekad per ketvirtį amžiaus savo valdžios taip ir nepaskiepijom. Va, rumunų valdžia pabandė išpinďėti, ką tu- šimtai tūkstančių išėjo į gatves ir parodė valdžiai kūloką panosėn. Anie greitai prisiminė kaip savo dieneles užbaigė čiaušeskos- moment pasveiko ir tautą papiktinusius ukazus kaip mat atšaukė. Valdžios vakcinavimas istorine atmintimi yr nuostabi profilaktika. Mes po Kovo 11-sios nenušovėm nei vieno bolševiko.… Skaityti daugiau »

Taipui

A tai mes turėjom bolševikus šaudyti, ar kaip čia tamstą suprasti? Iš kur toks išsiperėjai, gudrutis?
Kvepia neapykantos ir smurto kurstymu viešojoje erdvėje? Gal pakišinėji portalą po kirviu? Kaip pasiaiškinsi?

Būtovės slėpiniai vs kirviai

Spėlionės būtojo laiko diskurse jokios atsakomybės neužtraukia.
Tad kinkų drebinimas yra perdėtas, nes kirvį dėl ” kas būtų buvę jeigu būtų buvę” viešai išjuoktų bet kokio paskutinio prasigėrusio advokato pieštukų drožėjas.
Ar tik nepasigavote politkorektiškumo bacilos?
Patarimas- profilaktikai paskatykite apie Lietuvos partizanų, kun. J. Zdebskio, kun. A. Svarinsko gyvenimus ir turėtų tą slogą nuimti.
O vietoj tabletės duosiu greitai mikrobus neutralizuojančią homeopatinę piliulę:

Šv.Jonas Paulius II-sis
:
„-Nebijokite!”
.
Į sveikatą: )

Būtovei

Esi didelė š. krūva, jei dar Popiežiaus Jono Pauliaus II „Nebijokite” mėgini plakti prie bolševikų šaudymo. Apsilažalinai galutinai.

Impulsyvumui

Niekada nemokėjai valdytis… Bet norint būti šventesniam už Popiežių, reikėtų būti labai šventam. Nepastebi? Rąstas į akį įkrito?: )
Nuleisk garus, žmogau. Adekvačiau reaguok.
Nebent… galvoji jog Lietuvos partizanai vykdę karo lauko teismo nuosprendžius bolševikų atmatoms Respublikos vardu buvo…banditai?
Negalvoji? Būtų smagu, antraip su šventumu ir patriotizmu kažkaip nederėtų.
Ta proga klausimėlis:
Kuo 1940-jų išdavikai kolaborantai skiriasi nuo 1944, 1949, 1956, 1974, ir kitų laikų išdavikų ir kolaborantų?
Kuo dabartiniai išdavikai „geresni” už anų laikų niekšus?
Gal dabartiniai išdavikai yra kažkokie „teisėti”?
Teisėti prieš ką?
Na ir: karo atveju, kaip manai- ką darys išdavikai?

Beliackio sindromas

Turkijos žiniasklaida praneša, kad Lietuva išdavė daugiau nei šimtą tūkstančių opozicijos narių duomenis. Į juos Turkijos režimas nusitaikė, kai kartu su Rusija pradėjo persekioti vadinamuosius teroristus kurie esą surengė nepavykusį perversmą. Po nepavykusio perversmo ir Rusijos ambasadoriaus Turkijoje nužudymo Turkijos valdžia glaudžiai bendradarbiaudama su Rusijos spec.tarnybomis paskelbė kovą teroristams ir nusitaikė į vadinamąjį Giuleno tinklą. Vakarų valstybėms tai panašiau į pretekstą susidoroti su opozicija, nei į perversmininkų ir ambasadoriaus žudikų persekiojimą. Turkijos žiniasklaida džiugiai skelbia, kad apie 150 tūkstančių asmenų Turkijos žvalgybai išdavė Lietuva. Esą Rusijos ir Turkijos valdžios persekiojami Giuleno šalininkai ryšį palaikė per išmaniojo telefono programėlę, kurios serveris buvo Lietuvoje. Apie tai sužinojusi Turkijos valdžia pareikalavo Lietuvos pareigūnų perduoti informaciją. Šie mielai sutiko ir perdavė duomenis apie 150… Skaityti daugiau »

Apuokiukas

Atrodo, mūsų grafomanui užėjo įkvėpimo priepuolis…
O kalbant apie Baltų-rusų Respubliką, siūlau straipsniuką:
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2017/02/04/114180/kreml-gotovit-stsenarij-sverzheniya-lukashenko–v-nato-gotovyat-voennuyu-reaktsiyu.shtml

Vincas  Apuokiukui

Ar turite galvoje dainuojantį, diriguojantį ir besirangantį visų temų „žinovą” Juozapą, kuris nuogąstauja, kad po kovo 11 nebuvo nušautas nė vienas bolševikas? Tokie dalykai nėra grafomanija, man panašiau į apgalvotą kontorinio paco provokaciją.

Bialeckio sindromui

Jūsų komentaras apie labai rimtus dalykus. gal galite nurodyti informacijos šaltinį?

sindromas

No problem.
šiandien,alfa.lt

Vincukui

gerb. Feldmaršale, Jums metas gydytis elektra.
jokios provokacijos nebuvo ir nėra.
prasiplaukite akis skaitykite komentarus dar kartą.
nėra ir nebuvo.
kaltinimai tarnystėmis kontorai yra čiulpti iš piršto.
atrodo piemeniškai.
nerimta, labai grubu ir kvaila.

negąsdinkite bolševikų sušaudymu

– apsivogę,
– apsimelavę,
– apsipedofilinę.
– apsipederastinę,
– pardavę Tėvynę, sąžinę ir artimą savo
—-
bolševikai gyvena turtingai, valdžioje – bet kaip jie bijo !!!

Daktaras Aiskauda

Liberalizmo tr yda vaikšto po ES.
Ar pavyks pasveikti be antibiotikų?
Vo,čia tai klausimas pirmo svarbumo.

prozektorium

Ar pasveiks ar ne, tiksliau parodys skrodimas.

Letris Kuodra

Vokietijoj net ir po euro ivedimo doicmarkes cirkuliavo…

Euro ąžuoliux

Žemėj Lietuvos
euras cirkuliuos
Euras cirkuliuos
kol mus pakavos

mol

nera kam artikuliuoti LT uzsienio politikos. Visi iki vieno politikos analitikai, grandai ir formuotojai aktyviai diskutuoja kildisienes palto ir sijono politinius aspektus. Aciu Dievui, kad dar yra tiesos.lt. Nes delfis su l.rytu pavirto susidorojimo tribunomis.

stasys

užtrolinta tema ..

Vytas

Iš tikrųjų nepavydžiu ekskomjaunuolių establišmentui.

atlantas

Jokie geopolitikos štormai Lietuvai yra nebaisūs, nes Valstybės pamatus tvirtai laiko užgrūdinti titanai! Didžiausias naujienų portalas džiugiai informuoja, jog: : Grybauskaitės paskirtas Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis trečiadienį pasirašė įsakymą, kuriuo Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiuoju prokuroru paskyrė šiuo metu Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro pareigas einantį Justą Laucių. . Prokuroras J. Laucius yra tyręs ir palaikęs valstybinį kaltinimą daugybėje rezonansinių bylų. Tarp garsesnių –plk. V. Pociūno iškritimo pro viešbučio langą Gardine, teroristės Eglės Kusaitės ir daug kitų labai svarbių bylų. Vadovauti Vilniaus apygardos prokuratūrai siekė ir Vilniaus apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuro pavaduotojas Julius Rėksnys, tačiau generalinis prokuroras E. Pašilis nutarė, kad žymiai tinkamesnis tinkamesnis kandidatas yra aukštą valstybės vadovų bei visuomenės pasitikėjimą pelnęs J. Laucius. Pasak Generalinės… Skaityti daugiau »

Citizen Go

George Soros is a very wealthy US businessman whose Open Society Foundation, according to a variety of leaked reports and claims of a senior Hungarian Government Minister, funds NGOs which have sought to destablise governments around the world, as well as meddle in the internal affairs of many other sovereign states. This petition asks the Foreign Ministers of each respective European country to consider following Hungary’s lead in its approach to such NGOs – specifically, those funded by Mr Soros’ Open Society Foundation, and which, despite their benign outward appearances, can actually threaten the existence of the democratic institutions of sovereign nations. Hungary has vowed to „sweep out” such organisations, and this petition promotes a similar proposal for the rest… Skaityti daugiau »

to>prozektorium

Teisingai. Kai bus išskrosta visa liberastija tai tikrai pamatysim.

44
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top