Liudvikas Jakimavičius. Nebesusigaudau, kas vis dėlto turėtų komunikuoti pandemijos klausimu su visuomene?

Nuoširdžiai prisipažįstu, aš nebesusigaudau, kas dabar Lietuvoje yra pagrindinis žmogus, kuris prisiima atsakomybę už Covido pandemijos tramdymą. Prezidentas, Premjerė, SAM vadovas Dulkys, o gal ekspertai?

Ir kas turėtų komunikuoti pandemijos klausimu su visuomene, nes dabar matome visišką komunikacijos bardaką.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Agnė

Aš tai žiopla visai,nes jokios komunikacijos nematau. Padrikus paplepsėjimus. Baltarusija,Navalnas … pirmam plane, yra apie ką
Negi apie Covid norite? Keista.
Pasiilgau A. Verygos ir R.Lingienės: tiksliai aiškiai tuo pačiu laiku

Kaip visada Liudvikai

Šventa Dvasia, o iš paskos, na ta, su dalgiu. Ir ministro portfeliu, kitoje rankoje.

Turėtų

realią valdžią turintys Pasaulio kunigaikščio samdiniai ir pavaldiniai – agresyvių konspiratorių atstovai.

Deja,

Bardakas Liudvikai visur, o ne tik komunikacijoje: žmogaus ir piliečio teisėse, moralėje, ministerijose, bakalaurų vyriausybėje, teismuose etc… Kur dingo graugo Masiulio byla? Kas joje dar neištirta? Laukiama senaties? Ar tai nerodytų masinės korupcijos teismų sistemoje? Prokuratūroje???? O Covid19 tai tik žiedeliai…

Nereikia

apie tai komunikuoti. Tik tegu paleidžia mus pagaliau iš kalėjimo, o visu kitu mes patys pasirūpinsime. Man, pvz., seniai laikas į kirpyklą, per kudlas kelio nematau, tai su kuo aš dar galiu komunikuoti? 🙂

stasys

Kaip atrodo tas Liudviko komunikuoti su visuomene ? Pas mane tai veikia LRT informacinis įskiepis informuojantis kiekvienos dienos covit19 statistika .Bet gal pasiilges esate tu Verygos spec.konferencijų ? Kur kvaili klausimai virsta protingais atsakingais ? Man tai jos neįdomios ir nėra paklausios visuomenėje .G.Nauseda žiūri toli į priekį , Į.Simonyte po kojomis , o va A.Dulkis tikrina ar ko nepalikome taip sparčiai žingsniuojant.

draugas Stalinas pagrindinis

savo geležiniu kumščiu draugas Stalinas įveiks Covid !!
—-
Draugas Stalinas sutvarkė fašistus, nacionalistus, buržujus ir t.t.
Klausykite tik draugo Stalino !!
VOT !!!

Sąmokslininkai sako,

kad nereikia tikėti sąmokslų teorijomis – tik Covid’u.

>Sąmokslininkai sako,       2021-01-25 12:26

🙂 uhu, ir da „faktčekeriais” ir „specialistais”.

Komunikatorius

Mes tik komunikuojame, komunikuojame, komunikuojame ir tik komunikuojame. Nei atstovaujame, nei paskelbiame, nei pasakome, nei parašome, nei pranešame tik iki apsišikimo komunikuojame. Na dar kartais „turime žinutę”. Nususome.

Žemyna

O jei pabandytų nebe komunikuoti , o tiesiog pakalbėti, paaiškinti, pabendrauti, pranešti ir t.t. tautai?
Tegu su robotais komunikuoja

Anksčiau

mus valdė dvarininkai, aristokratai. Vėliau bolševikų komisarai ir kompartsekretoriai, o dabar specialistai ir oligarchijos dvaro analitikai su dezi LRT. Dezinformacijos propaganda valdomas ir engiamas runkelynas – daržovės.

Ir čia stasius

O kaip tan su?

Sui kuo?

Su daržovėmis ar su Übermensch’ais? Su valdančiąja ekonomine klase?

comm

kaip tai „kas turi komunikuoti?”
aišku kas – kunigėlis, sekmadienį.
kai komuniją dalina, tai ir komunikuoja.
kas nevaikšto į bažnyčią, tas negauna.
tokius nkomunikuotuosious geriausia būtų ekskomunikuoti,
bet bala – tai gali tik pontifikas,
o jis sėdi vatikanuose.
vienu žodžiu, mišios.
„mišuginams” tai jau tikrai.

Kis

pakentek,juk buvo pasakyta,kad ikurs is kompetencija turinciu zmoniu ekspertu grupe.Va su ekspertais striuka paliko tik Kasiulevicius ir tas vyrukas is” triperbaro”,gal dar Kuliesius,bet sis jau zemam starte laukia pakeisti vasiliaucka,koks prezikas be banko vadovo?Tokio liuno klaikaus,vyruciai nemaciau aplamai,nors pragyvenau ne viena debila,skaiciuok nuo Stalino,o pasaulinio masto kur dar tiek?Dedule gericiau verstu kaponas i amzinybe,kitaip mes greiciau uzversime?

stasys

Vietoj Liudviko aš supykciau , žmogus turi problema ir kelia labai aišku klausimą , tuo tarpu didumą komentarų tik dakina svonderizmui į kišenę . Nejau vienam stasiui rupi autoriaus problemos ? Laukiu konkrečiu į temą komentarų ?

ah1

pagaliau pradeda žmogui dašusti kad laisvė tai bardakas. Vos ne metus laiko iš visų kampų kas tik netingi gazdina covidu kažkokiu, o dabar dar Nausėda neturintis medicininkio išsilavinimo reikalaus visus skiepyti po kelis kartus per metus nepatikrinta vakcina – bandymai faizerio vakcinos baigiasi 27 sausio 2023 m.? Nausėda, neturintis medicininio išsilavinimo, versdamas lietuvius skiepyts, kartu su faizeriu atlieka bandymus ant lietuvių – bandymai faizerio vakcinos baigiasi 27 sausio 2023m. ?
Ar neturėtų Nausėda, neturintis medicininio išsilavinimo atsistatydinti o jei nedelsiant pradėti apkaltą dėl priverstinio lietuvių skiepijimo vakcina nepraėjusia bandymo laikotarpio 27 sausio 2023 m. ?

ah1

Jei testai feikiniai – tai ar pandemija nefeikinė?

!!!

Benediktas Vanagas…

T0mas J.

Į premjerės postą atsisėsDAMA Šimonytė pasakė, kad ji imasi atsakomybės vadovauti kovai su kovidu.
Kol šis sprendimas nepakeistas, neabejoju kad už kovą su kovidu atsakinga Šimonytė.
Aš nesusigaudau kitoje srityje. Gal jūs man padėsit?
Kalbant apie kovotojus su pandemija vis minimi NEPRIKLAUSOMI ekspertai. Aš nesusigaudau – ar mes turim PRIKLAUSOMŲ ekspertų ir jei TAIP – kokios jų pavardės?

stasys

ah1.. išvedė savo logikos tiesiąją kuri skamba savo išvadomis kaip .J
– jei G.Nauseda ne medicjjos darbuotojas bet aktyviai pasisako covit19 tema , galbūt -matyt arba kas galėtų paneigti jog viskas NEišgalvota ir pritempta ? Tai patį trumpiausią linija kuria teko pamatyti .

Vardas

Premjere Ingrida ir VicePremjere Gintare Simonytes bei Cmilyte, Armonaite yra uzsiemusios kysiu davimu Joe Biden ir tinkamos jo sunaus Hunter Biden haremui. Tai yra sokti striptiza, burleska, kabareta bei seksualiai tenkinti Hunter Biden norus. Todel karantinas ir mentai terorizuos lietuvius iki Vasario 28 dienos. Nera laiko LRVyriausybei komunikacijoms su lietuviais.

tai kad bardakas toj vyriausybej

tas pats ir su komunikacija.

to ah1

Norėtum, kad medikų mafija ir Bankas valdytų? Prezidentams nereikia tokio išsilavinimo.

Varde,

iš kur visą tai žinai? Kartais ne meluoji pats čia, a?

ah1

>2021-01-25 20:12, o tai Nausėda ne banko tarnautojas buvo? O tarnautojas tai reiškia tarnaujantis tam kam tarnauji;jei tarnauji bankui – banko tarnas, bankui tarnaujatis….Ir kas gali paneigti kad banko tarnas tarnauja NEbankui?

Na taip,

paneigti sunku, bet kartais tenka ten prasibrauti, kad galėtum pradėti keisti ir sakyti Tiesą. To pavyzdžiai-Kenedis ir Trumpas arba Kenedžio sūnėnas neseniai Berlyne apie Corona, apie Mūsų Vidą.

vaikis

tai vis per ta Veryga

Trabantas vaikiui

Ta Veryga buvo penkiom galvom gudresnė už Dulkę.

Neturi

Nei Nausėda , nei Dukys neturi medicininio išsilavinimo – ką jie gali nutuokti apie caronovirusą/gripą?
Dulkys – išsilavinimas Socialinių mokslų daktaras Finansų ir kredito specialybė, ekonomisto kvalifikacija, o
Nausėda dirbo tik sanitaru Klaipėdos vaistų sandėlyje -jokio medicininio išsilavinimo, pagal Vikipediją.
Ką jie gali kalbėti? Tegul abudu atsistatydina. Kaip čia gaunasi kad į mediciną lenda ir kišasi neturintys medicininio išsilavinimo?

plandemija

Šita tariama “pandemija”-atviras melas ir įžūli išgalvota afera su tikslu masiškai išnuodyti visus vergus prievarta leidžiamais nuodais.Jau masiškai gaminamos ir perkamos nuodų dozės kiekvienam runkeliui asmeniškai. zombiadėžių apglušintoms avims suvaldyti bus išleistas skiepų pasas, be kurio avis galės laisvai tik po savo kiemą vaikščioti,,,-ir tai tik laikinai,,, Nėra ko stebėtis. Mūsų klapčiukai dar tarybiniais laikais pasižymėjo „uolumu ten, kur nereikia“. Niekas nepasikeitė, išskyrus kryptį.. Kita galimybė: gal mūsų laukia dar gražesni laikai – PRIVALOMA VAKCINACIJA ? Tada kariuomenė gali būti panaudota prieš atsisakiusius skiepytis, prievarta uždarydama juos į psichikos suluošinimo įstaigas, nes nesuprantama, kam reikalinga teisė įsiveržti į namus naktį, jei to negali daryti paprasta policija? Šimonytė visai neseniai tiesiai sakė,kad bus pasamdyta karo policija, kuri gaudys žmones gatvese parduotuvėse,… Skaityti daugiau »

to Neturi

Žiopliuk, valstybei vadovauja politikai, prezidentai, ministeriai, CK sekretoriai, karaliai, imperatoriai, karvedžiai, o ne medikai, ar supratai? Kiek klasių esi baigęs? Gal net pradinio išsilavinimo neturi, nors Kapsukės diplomą, tarnaudamas Hegemonui (Europos okupantui), manau, esi gavęs, atspėjau?

stasys

plandemija 2021-01-26 0:05 .. Jums su galva iš tiesu prastai .Kada taip buvo jog valstybė piliečiams nenorintiems vakcinos ją prievarta ir darmai skiepytu ? Visas socialinis sektorius pastatytas ant abipusio supratimo jei mokį tai ir gauni .

stasiau

O kaip jums širyt su subinę?

šimonytė nesusitvarko su krize

atmetant va tokius „stasius” ,į akis krenta akivaizdus negražumas : Šimonytė ,paskelbusi apie savo atsakomybę, vadovavimą covid-19 krizei, akivaizdžiai kovą pralaimėjo ,nes konkurencijoje dėl covid-19 vakcinos JAU pralaimėjo kitiems ,gudresniems ,pvz. Izraeliui.Lietuvai su šimonytėmis ,nors ir nedidelė kelis milijonus šalis esam, niekaip nesiseka jos gauti. Norėtus paklaus – tai ką veikia garsusis vadybininkas Dulkys ,kad premjerei belieka laiks nuo laiko užsiimti kažkokiu spėliojimu be jokio pagrindo visą šalį užšaldžiusio lietuviško karantino trukmės klausimu. O juk atsakymas remiasi į labai aiškią ,kiekvienam lietuviui suprantamą konkretiką: kada tie mūsų Tautos „vadybininkai” pagaliau gaus pakankamą kiekį antivirusinės vakcinos (ir nereikia čia spekuliuoti noriu/nenoriu,sutinku/nesutinku skiepytis) O paskiepyt visus reiktų iki vasaros . Vasarą karantino tikrai neturėtų likt. Tinka ir amerikietiška ir rusiška ir kinietiška… Skaityti daugiau »

zeblediejus

veryga verygino, o dulkys dulkina

to nesusitvarko su krize.

pagal jus vietiniam bydlo tiks bet koks šamarliakas,už pasekmes pats bydlo tegu ir atsako…petiletkę per tris metus ania?

dabar

komunikuoja Janutiene?

Žinutė

Šiandien gavau žinutę: ,,Jums priklauso Covid-19 vakcina. Jei nesutinkate būti paskiepytas, atsakykite NE, jei sutinkate, atsakykite TAIP (…). Kaip manote, ką atsakiau? 🙂 O dar sako – nekomunikuoja… Tik reikia mokėti skaityti. 🙂

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top