Liudvikas Jakimavičius. Nesėkmė skiepijant Briuselį

Aną savaitę prieš Lietuvos valstybę buvo įvykdyta aukščiausio lygio provokacija. Į ES parlamentarų pašto dėžutes buvo sumesta 700 egzempliorių Rūtos Janutienės „Raudonųjų Dalių“, išverstų į anglų kalbą. Ne ne, tai ne hiperbolė, kai sakau, kad provokacija prieš Lietuvos valstybę. Būtent taip po „skiepų“ akcijos, dėl kurios nukentėjo Prezidentės atstovė spaudai D. Ulbinaitė, yra kvalifikuojamas bet koks „išpuolis“ prieš mūsų Matroną.

Išpuolis įvykdytas, bet rimtesnės reakcijos kažkodėl nematyti nei Briuselyje, nei čia Lietuvoje. Kyla daugybė klausimų, ko šiuo piktybiniu veiksmu buvo siekta, koks piktavalis tokiai provokacijai galėjo ryžtis ir išvis – ką visa tai reiškia?

Pamėginkim klausimus išskleisti. Ar yra kas nors tokio ypatingai slapto, nežinomo, turinčio valstybės paslapties ar šmeižto požymių Rūtos Janutienės knygoje? Anaiptol. Paviešintos partinės biografijos detalės, kurios viešai bet kam buvo prieinamos, mūsų Prezidentės reputacijai ir reitingams nepakenkė nei tada, kai knyga pasirodė Lietuvoje, juo labiau negalėtų pakenkti ir Briuselyje, kur nei kas tą knygą skaitys, nei kam nors ji įdomi, rašyta Lietuvos, o ne ES adresatui. Jei knygoje būtų buvę šmeižto ar „valstybės paslapties“ elementų, autorė tikriausiai iki pat šiandien bylinėtųsi teismuose, ir tai, kad taip neatsitiko, liudija tik tą faktą, kad iš žurnalistinio tyrimo neišplaukia tiesioginė išvada, kurios labiausiai šiandien bijo Daukanto aikštės ponia.

Geroji „skiepų“ strategija ir taktika leidžia daryti prielaidą, kad R. Janutienės „studija“ paradoksaliu būdu pasitarnavo Daliai Grybauskaitei skalbiant savo partinį įtartino pasiuvimo sarafaną, ant kurio petukų gal ypač pedantiškai buvo maskuojamos antpečių žymės. Po Rūtos Janutienės atakos „chlapuškėm“, Zigmo Vaišvilos ir kitų pastangos knaisiotis po numanomas Prezidentės biografijos paslaptis nebesigilinant nurašomos į paranojos ar sąmokslo teorijų šiukšliadėžę. Lietuvoje, vadinasi, Rūtos Janutienės „skiepas“ šiek tiek suveikė. Paskiepyti turi stiprų imunitetą ir argumentą prieš visokius išpuolius: „gana, nusibodo, baikim dairytis į praeitį, žiūrėkim į darbus“ etc. Jų valia taip argumentuoti. Tačiau ne visi buvo paskiepyti, o kai kuriems „skiepas“ gal nesuveikė, ir jie tų gerųjų Matronos darbų, kaip ir „mažųjų karų“ labai pozityviai nelinkę matyti.

Ypatingai keistai praėjus savaitei po įvykdytos provokacijos Briuselyje pasisakė buvęs europarlamentaras profesorius Vytautas Landsbergis. Tradiciškai buvo laukta, kad jis ims rodytis visuose mūsų TV kanaluose iš karto po įvykio, tačiau taip nenutiko. Matyt, didysis provokacijų aiškintojas laukė kokių nors ūmių reakcijų iš Briuselio biurokratų ar Vakarų žiniasklaidos, bet jų iš anos pusės nebuvo, kaip ir iš Rytų. Mūsų Daukanto aikštė taip pat jokios aiškesnės interpretacijos nesugebėjo ištransliuoti. Provokacija, kas bebūtų ją suplanavęs, aiškiai nepasisekė. Nepasisekė, bet pakabino kelis klausimus, į kuriuos – vardan tiesos – turėtume ieškoti atsakymo.

1. Ką ten Briuselyje veikia Lietuvos deleguoti parlamentarai, jei tuomet, kai jų pačių buveinėje įvykdoma provokacija prieš mūsų valstybę, nesugeba susirinkti ir parašyti bendrą delegacijos kreipimąsi ES saugos tarnyboms, kad išsiaiškintų nedorėlį – provokacijos vykdytoją?

Vytautas Landsbergis, duodamas interviu LRT, į žurnalisto klausimą: „Ar Lietuvos institucijos turėtų oficialiai kreiptis į Europos Parlamentą ir reikalauti tyrimo? Ar šį faktą reikia tiesiog ignoruoti?“, – atsako: „Nežinau, koks čia gali būti tyrimas. Ar ten kas nors fiksuoja, fotografuoja, kas landžioja po Parlamento pašto dėžutes, – aš nežinau. Lietuvos Seime yra tam tikra kontrolė, o ten tų dėžučių yra įvairiose vietose. Turbūt kad nėra jokios prasmės aiškintis. Net jeigu kokia nors nugara buvo nufotografuota ar kojos drebančios – ką čia tyrinėti? Tai yra veiksmas, kuris diskredituoja ir Rusiją, ir jos slaptąsias tarnybas. Panašu, kad yra kažkokia agentūra, kuri veikia ir Europos Parlamente, bet išaiškinti tą agentūrą būtų sudėtinga.“

Net nesitiki, kad seklio uosle tikrai galintis pasigirti politikas tokius niekus kalbėtų. Esu buvęs aš tame Europarlamente ir puikiai žinau, kas ir kaip ten gali patekti. Saugumu Briuselis rūpinasi nė kiek ne menkiau nei žydai savo Ben Guriono oro uoste. Nenufotografuotas, nenuskenuotas ir neidentifikuotas, pas ką eini, tu pateksi ten lygiai kaip pas Romos popiežių. O profesorius aiškina, kad ten vos ne kaip kokioje komunalkėje, kur devynaukščio laiptinėje išlaužtom durim mėtė ten kažkokios „drebančios kojos“ ar „nugara“ kažkokias brošiūras. Suprask: „prochodnoj dvor“ – ką ten dabar besurasi. Ne, profesoriau, 700 knygų – tai visas vežimas, po pažastim ar „sakvojaže“ neatneši. Net jei vienai knygai įmesti sugaiši po 10 sekundžių, tai vienam žmogui sumesti tokį tiražą teks lygiai dvi valandas. Kažkas čia ne taip, profesoriau. Saugos tarnyboms būtų vieni juokai išsiaiškinti, kas tokią akciją atliko. Ir sunku suprasti, kodėl Lietuvos delegacijai ir jums, profesoriau, taip nerūpi išsiaiškinti tikrąjį kaltininką.

Žurnalistas patikslina savo klausimą ir sulaukia tiesiog stulbinančio atsakymo. Štai šis įdomus pasažas:

Tai Jūs manote, kad neįmanoma išsiaiškinti, kas tai padarė?
Aš net nemanau, kad tai kas nors aiškinsis. Įsivaizduokite, kad Europos Parlamento koridoriaus kampe kažkas prikakojo. Tai dabar EP turi daryti didžiulį tyrimą ir tyrinėti chemiškai, biologiškai, pagal visokius parametrus ar kvapą, kas tai galėjo padaryti? Turbūt mažai prasmės būtų.

Ar Jūs pats, profesoriau, tikite bent per nago juodymą tuo, ką kalbate? Jei tikite, tai pasiūlykite savo anūkui Gabrieliui padaryti tokį eksperimentą prie tų pašto dėžučių. Labai abejoju, ar Gabriukas spės kelnytes nusismaukti.

Nemėgstu atsakymų dėlioti ant lėkštutės. Kiekvienas komentaras turi palikti erdvės ir skaitytojo fantazijai bei interpretacijoms. Tad kas tas paštininkas ir ko jis siekė?..

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
101 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Arvydas

Redaktoriai, jūsų laikrodis rodo ne Lietuvos laiką.

Trupmenas

Saudargas su Blinkevičiūte, manau taip pademonstravo dviejų partijų slaptą vienybė.

Arvydui

O ką, gal nori, kad rodytų Maskvos laiką.

Juozapas---Liudvikui

Liudvikai, begėdi – atiminėji iš komentatorių duoną.
Parašei klausimą su aiškiu atsakymu.
Ir ką gi mums dabar veikti?
:
„…paradoksaliu būdu pasitarnavo Daliai Grybauskaitei skalbiant savo partinį įtartino pasiuvimo sarafaną, ant kurio petukų gal ypač pedantiškai buvo maskuojamos antpečių žymės. ”
:
No comments;

Trupmenas

Citata: „Tai yra veiksmas, kuris diskredituoja ir Rusiją, ir jos slaptąsias tarnybas. Panašu, kad yra kažkokia agentūra, kuri veikia ir Europos Parlamente, bet išaiškinti tą agentūrą būtų sudėtinga.” Palaukit, palaukit, tai kodėl gi mes taip nenorim kad pats Briuselis dienos švieson išvilktų tas ruskelių KGB ar GRU tarnybas. Tai ir paties ES ppasaulinio prestižo reikalas. Galai nesueina, tovarišč propiesor.

Juozapas---Trupmenui

Tamsta tapote nejautrus. Gi labai aiškia matosi kad propiesorius …sielojasi, bijo kad nediskredituotų. Kaip tik labai gražiai galai sueidinėja. Pasenęs Rezidentas (Dėdulė/Patriarxas) nuoširdžiai rūpinasi savo Įpėdinės kailiu. Įmanytų į skrybėles visiems prikakotų. Nebegali. Kuprelė pritūpti trukdo. Teks ankūkėliui tą darbą nudirbti. Bet iš Balkonėlio paspjaudyti Tėtė dar gali. Gerai spjaudo. Snaiperis. Galėtume paintbolo rinktinės kapitonu pasiųsti į olimpiadą. Visiems pakrautų malkelių. Deja, kol kas nei spjaudymas nei kląstingumas vis dar ne olimpinės sporto šakos. Daug prarandame. Tačiau pirmaujame pagal vakcinacijos mąstus na dušu naselenija. Kai taip išplėtoti skiepai, jokia ebola mums nebaisi. Paskiepytas lietuvisas tik kvėpteli ebolos viruso pusėn, ir ans jau aukštielninkas kojom mataruoja. Lietuva išgelbės pasaulį nuo pandemijos, kaip ir nuo terorizmo. Gaila, tik kad kažkaip australai neskaniai… Skaityti daugiau »

Trupmenas Juozapui

Nieko negirdėjau apie sterblinius. Ką ten tos koalos pridirbo mūsų matrioškai? Ale aš mislyju, kad rimtos žvalgybos turėtų susidomėt tokiu patriarcho pareiškimu. Juk kokį jis siunčia signalą musulmonų teroristams. Kad į ES Parlamentą vežimais gali boginti sprogmenis. Išmėtyti po visas kertes ir dar išeidami koridoriuose dėl ponto prišikti.
nemanau, kad Mosadas tokį pareiškimą praleis pro akis nepastebėjęs.

Juozapas--Trupmenui

Laimingas Tamsta žmogus. Nei radijo, nei televizoriaus… Tai gi ūžia naujienos. Sidnėjuje teroristai buvo pėmę įkaitus, grasino susprogdinti eilę įtaisų keliose Sidnėjaus vietose. Triukšmas buvo per visą svietą. Visi -cnn, bbc, ir el en kąąą -visi tik tai ir pranešinėjo. Tai įsivaizduojat, koks zapadlo? tooooks piaras galėjo būti jeigu sterbliai būtų iš ankssto suderinę, pranešę kultūringai prieš savaitę. Mūsų Matrona, būtų kostiumėlį, (pardon kitelį) nusipirkusi jaują, būtų šukuoseną pasidariusi ir iš anksto nsusifilmavusi kreipimąsi urbi et sterbli. Būtų pasmerkusi rassieją, kuri puldama Australiją pro Sidnėjų, pro Melburną kėsinasi įsiveržti į Lietuvą. O dabar ką sakyt kai viskas be Ponios ištransliuota? Padaryti pranešimą išstojant kokiai 119-taij? Ne-eee, čia ne mūsų stilius. Mūsų Matrona visada pirma ir ant balto šyvio. Todėl laikau,… Skaityti daugiau »

P.S:

Labanakt.
j;

negražu meluoti negerbti kitų

labai negražu polikarpovnai ir landsbergiui meluoti ir negerbti kitų žmonių, tautos – laikyti juos kvaileliais…
tai labai nekatalikiška ir Dievulis juos nubaus.

Kritikas Pikčiurna

Įsidėmėtina, kad „provokacija” Briuselyje įvyko prie pat išleidžiant R.Janutienės knygą apie Landsbergių šeimynėlę, kuri turi pasirodyti prieš Kalėdas. Labai jau primena naują skiepų scenarijų – užbėgti įvykiams už akių, kad daugumai nebebūtų įdomu – atseit, vėl eiliniai R.Janutienės paistalai…
Juk Briuselyje sunkiau surasti tokią pat Ulbinaitę, tenka paprašyti savų…
Nuseno provokatoriai, išsisėmė provokacijų arsenalas, o ir visuomenė jau nebe tokia naivi. Ylos anksčiau ar vėliau pradeda lįsti iš maišo, o tiesa pradeda badyti akis. Net ir be provokacijų. Nes tikruosius tikslus išduoda tai, kam atlikti darbai yra naudingi. O naudą išduoda ir demografiniai rodikliai…
Nes per 24-rius metus padaryta tai, ko sovietai nepasiekė per 50-t metų, o visi „savi” tebėra valdžioje…

Beta

Visiška nesėkmė. Pusdienis sensacijos Lietuvos žiniasklaidoje, nervai Janutienei ir trumpas straipsnelis „NY Observer”, daugiau jokių atgarsių.
Išeitų niekam ta Grybauskaitė neįdomi. Dėmesio neverta, rėksninga, mėlynu chalatu vilkinti moterėlė iš ES provincijos?

Anikė

Prisimenu anekdotą apie tai,kaip Vytautas panaudodavo kare kalbančius viena lietuviška tarme karius – skleisti paniką priešo stovykloje.Dabar tai vadinama
skiepais.Paskiepijo mus,skiepija nusenusią Europą.Kario genai dabar ima viršų, visi nori bet kokia kaina kariauti,priešinti žmones(S.Nėries gatvės pavadinimas užkliuvo Klaipėdos „šventiesiems”,Tilto skulptūros Vilniuje, Sovietinė atributika Kaune…Visada smerkiau mūsų puspročius,sunaikinusius Kryžkalnio Motiną.Tai buvo lyg paminklas Lietuvos Motinoms.Nuo tada ir prasidėjo žmogaus dvasios,sielos naikinimas.Žinojo KGB auklėtiniai,kaip lengviausia sunaikinti mūsų vienybę,sunaikinti šeimą,pagarbą kitai minčiai.
Pažinojau ir pažįstu daug tremtinių,kurie grįžo stiprūs dvasia,išlakę blaivų
požiūrį į tuos įvykius,netrokštantys keršto,siekiantys puošti Lietuvą savo darbais,neskirstantys žmones į tautybes,o yra tik doras-nedoras,
sąžiningas-vagis,teisus-melagis,patriotas-išdavikas,kuklus-išpuikęs.
Dievas antrus baudžia,atimdamas protą.

Štai kaip

Tai anūkas pats ir sudėjo knygeles? Kaip skiepa pries nauja RŪTOS knygele?

reikia mylėti gyvates ir komunistus

reikia šildyti užantyje gyvates,
reikia nematyti ir užmiršti komunistų piktadarybes
reikia kiaulėm perlus žarstyti
gyvatės, komunistai ir kiaulės geru atsimokės: tai liaudies išmintis ir biblijoje taip parašyta.
Anikė galėtų nuvesti savo vaikus ar anūkus pas pedofilus gėrio pamokom.

ruta

Manau Briuselis , ne be Amerikos pagalbos , puikiai zino ir komunistines matrioskos ir sovietinio propesoriaus biografijas , ne tas , kur glaustai ir su nutyletais faktais tuno ‘vikipedijose ‘, o daug sodresnes , su smulkmenom , ryskiai raudonos ..
Jeigu butu nominacija , kas daugiausiai pakenke Lietuvai per Nepriklausomybes metus , ar sie du fruktai neturetu dalintis pirma vieta ?
Aciui Autoriui , visada su pagarba skaitome jusu izvalgas , pasvarstimus , sveikatos ir sekmes .

ruta

p.s.Super komentarai ,atskiras dekui -Juozapui ir visiems neabejingiems Lietuvai -Kritikas Pikciurna , Beta,Trupmenas .

TATOS

„sąmojai” ir jo krizenimas Jakilaičio laidoje nemažai atskleidė…..

Constanta.

Kaip žinome – buvusių n e b ū n a . Todėl „krugovaja poruka” yra ir bus iki gyvos galvos.

Gerbiami komentatoriai

Daugumai Jūsų komentarams neturiu ką ir pridurti. Įdomūs ir tikslūs.

to Gerbiami komentatoriai

O kas toks būsi, kad čia nuo kalno aiškini komentatoriams. matai, neturi ką pridurti, bet trigrašį kiši. nei neturi ką pasakyti, tai ir sėdėk sau krūmuose.

Liepa

Na, ko ko, bet jau atsiprašymo „išrinktųjų kasta” už neveiksnius”skiepus” nesulauks : tokių žmonių, kurie turi nemutavusių genų ir „neužpudrytų” smegenų,ačiū Dievui, dar yra pakankamai nemažai.// Valdžiai kažkodėl vaidenasi, kad visais įmanomais būdais nukrizinami, nutautinami lietuviai labai sėkmingai „integruojami” į šviesų ir žydrą ES rytojų. Taip nėra. Ir tas brudas-melas, skurdas, klasta-, kuriuo valdžiažmogiai kožną dieną „vaišina” savo rinkėjus, žibuoklėm nekvepia nors tu ką .//

FEKALIJŲ KARAS

ohoho…  kaip dabar verkia fikcion/KGB fantazijų rašytoja Rūta Žalioji?!
 LRytui ji pasiskundė, kad kažkas ją apšiko! Taip ir pasakė. Rimtai. 
Lrytui verkia, kad kažkokie ORGANAI pavogė iš jos šikimo ant Prezidentės licenziją. 
Sako, bylinėsis, nes vertėjai į anglų kalbą nurodė jos vyro Januto spaustuvę,  o su ja honoraru nepasidalino. 
 Kaži kokie organai padėjo eiliniam netalentingam operos daininykui Janutui tą knygų leidyklą įsigyti.?Kaži kokie organai išmėtė jos knygą į Briuselio parlamentarų pašto dėžes. Kone tūkstantį!
 Bet koks nusivylimnas! dėmesį į tą š.š.š. šedevrą atkreipė tik Gabrielius Landsbergis. Nejau jis tik vienas raštingas tarp Briuselio parlamentarų? Juk pasiuntėm ten ir Paksą su Uspaskiu. Va, čia ir reikia ieškoti sąmokslo, sako Rūta Žalioji, “Dalios Raudonosios” autorė. 
Žinoma!Tik Landsbergių klanas gali prieš ją… Skaityti daugiau »

internauts

dabar aiškiai kiekviens turėtų suprasti, kad „meninykams. atsiprašant,nerūpijokia Kedžio mergaitė. Jiems rūpi tik kaip nukreipt bet kokį įvykį prieš Prezidentę, prieš Lietuvą. Veidmainai ir tiek.
Patariu pasidomėti kiek panašių „biografijų” prirašyta apie Merkel. Apie tai, kaip jos tėva, pastorius „bendradarbiavo su STASI. Tas pats kėgėbistinis braižas ir Pociūno atveju, kai Žurnalistiniai tyrimai” atskleidė jo „meilužes”, net neva paltą kažkurios rado, kad ne tik svetimmoteriautojas buvo, bet dar ir alkojolikas, nesugebantis nueit iki tualeto, bet pavaręs per langą iškrito… kokie jūs nykūs… dar dedatės menininkais? Gėda!

Beta > Internauts

Ar tik nepersistengei? „Juk tam tuos KGB šaltinius į Maskvą ir išvežė, kad tik tokie didūs tyrinėtojai kaip pažaliavęs Zigmuks Vaišvila su Rūta Žaliaja tegalėtų prie jų prieiti…” Gi neskaitei tos knygos, nes dar neišleista, o jau triūbini apie šaltinius iš KGB archyvo Maskvoje. O gal bus visai iš kitur, gal liudininkai, dar kažkokia medžiaga, gal iš viso nieko apie KGB nebus? Vagie, kepurė dega, todėl vėl skiepijatės, ar kaip tą tavo tiradą suprasti?

Rūpūs miltai!

Kuomet Breivikas „sprogo” ir iššaudė socialistų jaunimą, Norvegija krito kaip valstybė pasaulio akyse. Dar labiau krito po vaikų iš mamų atiminėjimo… Susidarė įspūdis, kad ten gyvena naivūs žmonės ir net nebesinori pasitikėti jų NATO vadovu, socialistu. O Lietuva, pasirodo, juodinama tarptautiniu mastu dar intensyviau… Iki šiol šitaip Lietuvą juodino tik NKVD gynėjai (žr. Dovyd Katz) ir „nuskriausti” mafijos bankininkai. Manau, kad žurnalistė Janutienė turėtų būt svarstoma žurnalstų etikos komisijje, o amžinasis Žurnalistų sąjungos pirmininkas Radzevičius , save išrenkantis susikvietęs Uspaskio laikrasčių žurnalistus, turėtų atsistatydinti. Niekas dar nepaskaičiavo, kiek Lietuvai tokia jo vadovaujama žurnalistika yra pakenkusi, kiek žmonių žuvo supriešinant žmones per Garliavos įvykius. Nesuprantu Beno Gudelio, kuris laiko šią žurnalistę savo Lryte. Nejau jis nelaiko savęs lietuviu ar kaip patyręs… Skaityti daugiau »

Juozapas---rupūžėi miltuose (kankiniui) 13:18

Ėjau pro šalį, matau „šedevras” kabo. Kiek pakomentuosiu. : „…nusilengvina,o kitiems tuo reikia kviepuot?” : Siaubas! Žvėris tas Liudvikas. Laiko vargšą rupūžioką pririštą prie kėdės ir verčia skaityti kenksmingus tekstus. Pasakyk kokiame padvale tave laiko įkialinęs Liudvikas -ateisim išleisim. : „Žinoma,žmogus dalinasi tuo, ką turi.” : Ką tu sakai? ale tu matai, nežinojau. Klausyk, būk malonus -suduok mirtiną smūgį nepasiskiepijusiems: parašyk, išvardink visus oligarchus, seimūnus ir ministerius kurie dosniai dalinasi savo limonais su paporastais vargo pisuokliais , Išvardyk, bo kiba nesunku, kai tiek daug altruizmo valdžios tarpe esi matęs. Ir dar parašyk, kaip pasidalino su bėdžiais Ponia grybauckaitė kai susižėrė už lupikiškas palūkanas susižėrusi apvalią sumelę. : „Todėl, kad yra toks traukos dėsnis. Neapykanta pritraukia neapykantą…” Mielas niutone, vai tai… Skaityti daugiau »

Juozapas pardon

Persiprašau, netyčia prikabinau to rupūžgalvio citatos pabaigą savo komentaro gale.

to internauts 12:26

Tai jau ekspertuose rasei ta komentara..kodel ko nors naujo nesugalvoji?Rupi tiems meninininkams ta D.Kedzio dukrele ir kitiems zmonems doriems rupi…taip kad…

Labai

patinka skaityti šio autoriaus straipsnius. Dažniausiai labai gardūs išeina.

samogits

Nuje,
Juozaps sava gyvenima nevald, tuodie ons nekalts, kad anuo gyvenims sumauts. Ans yra priklausoms, nes ans sava gyvenima kitiems yr patikiejęs…
nemanykit, kad tik alkogoliką tur priklausomybę ir yr nelaisvi. Nelaisvi visi, kurie patik sava gyvenimą į kitų runkas. Tep yr aniems paprasčiau, tur ką apkaltint, prie kryžiaus prikalt… Ale aniems nedaein niekap, kad jei nuori pasaulį pakeist, tai pradiet rek nuo tuos marmūzės, kurią matą prieš savi veidruody.

samaguons

Nu tep,
nu tai i pradiek rek nuo savą marmūzęs, kurią matą prieš savi veidruody.

Nieko nepadarysi > samagonui

Samagonas – Samogitas – Tugadūmas. *

Beta to Rūpūs miltai!    13:18

Tikrai, kad rupūs miltai! Viename komentare sugebėjai pasiūlyti žurnalistę svarstyti etikos komisijoje, atstatydinti Radzevičių, o už tai kad Benas Gudelis laiko žurnalistę Lryte, suabejoji jo lietyvybe ir… išgiri Lukašenką, nes diktatoriaus valdomoje Baltarusijoje apie jį spaudoje blogai nerašoma. Gal tu žmogeli, atsitokėk. ne žurnalistė, ne Radzevičius ir ne Gudelis kalti, kad tokia jau ta Grybauskaitės biografija. Ir įsidėmėk vieną kartą! Grybauskaitė tai ne Lietuva ir niekas Lietuvos niekur nejuodina. Nebent apgaili, kad turi tokią prezidentę ir, kad tokia dar silpna pas mus demokratija jei tokias asabas žmonės į tas pareigas renka. Bet prisiminkime Brazauską. Koks jis ten buvo, koks nebuvo, bet jo iniciatyva Lietuvos komunistai atsiskyrė nuo TSKP, 1990 kovo 11-tą Algirdas Mykolas Brazauskas balsavo už Lietuvos nepriklausomybę ir neprieštaravo,… Skaityti daugiau »

Daktaras "Dėdulė" nukvako

vėl pramovė pro šalį.

Jooo

Nujaučiu,kad dabar skiepijosi lenzbergų fauna.

aha

As maniau, kad Grybauskaite pasiskiepijo pries karjeros suoli ES ar NATO,o pasirodo knyga apie tatos familija is spaudos iseina.

Liepa-internauts'ui

Man vienodai žydi sodai, ar tamsta esi koks ulbinas ar Taigi’so sugėrovas; konc(l)ervų lastočkin’as ar asocial’demokratų gvazdikas. Toks čiulbėjimas ulbėjimas užstojant „vargšus” milijonierius valdžiažmogius šiaip sau nevyksta.// Suprantu, kad jūs labai mylit savo dalią, tiesiog kaip tikrą „mamą.”//Todėl yra nepaprastai šlykštu stebėt, kaip tamsta tyčiojatės iš tikros mamos: kaip ne kaip, bet Rūta(Grinevičiūtė) Janutienė savo mergaitėmis tikrai tinkamai rūpinasi,- vaikai ir pavalgydinti, ir aprengti, žino, ką reiškia realiai pakeliauti svečiose šalyse ir pamatyt, kaip”žmonės gyvena”, o ne per TV ekraną seilę varvint, kai kokia nors „pupytė” demonstruoja vienintelį savo pasididžiavimą-prisiūtas pieno liaukas- kokios nors Maljorkos peizažo fone.//Deja, daugelis dirbančių Lietuvos mamų neturi galimybės aprūpint savo mylimas atžalas būtiniausiais šio laikmečio dalykais: patogiais drabužiais, mėgstamu būreliu, visaverčiu maistu,vaistais,nupirkt kelialapį atostogų proga,… Skaityti daugiau »

kurtas

*……

ke ke ke

Jaučių kaip lenzbergų subinės bezdi iš nervų,skaitant Jakimavičiaus taiklų straipsnį.
Nu ,ir tegul uždūsta visa giminėlė savo bezdaluose,teip sakant sunkiose frakcijose su sieros vandeniliu.
Pavadinkime tai AUTOEUTANAZIJA.

Juozapas

Kiek suprantu Ponia D. ir jos leibgvardija ruošiasi išmėginti Cenzūros mašinos krumpliaračius. Matosi, kad netrivoja. Visa čia ūmai suplūdusi „internautsų-ufonautų-samagonitų” minia vykdo paruošiamuosius darbus. Gaila, redakcija kol kas tikriausiai dar nesuvokia. Jeigu suvoktų žinotų ką daryti. Gal dar suvoks? Pretekstas išjungti šiam portalui deguonį yra kurpiamas ir akivaizdus – pasiųsti provokatoriai stengiasi išsijuosę. Jeigu išjungs portalą tai formaliai ne dėl Juozapo, Liepos, ar Leto su Trupmenu ir Beta. ( Nors tarp realiųjų priežąsčių mes tikrai būsim. Tik apie tai niekas garsiai nekalbės). Išjungs kaip proputiniškų propagandonų peryklą komentaruose. Todėl portalo redakcijai yra labai suvokti kas vyksta ir nesidžiaugti dėl diskusijų gausos komentaruose, nes mat „taigisai” pagyvina atmosferą. Vienas šlubas ir klounu tapęs „taigizas” gal. Bet ne vzvodas piktybinių šunsnukių. Mūsų… Skaityti daugiau »

Liepa

Kažkaip ramiai žiūrėdavau į Leto futuristines prognozes.// Bet tai kad jos jau dabar pildosi…// Mes visi dėl to kalti- apsileidom. Paskaitykit Augustino Dainio.” Europos Sąjungoje Dievui vietos nėra ” – labai taikliai nūdieną apibūdinantis straipsnis propatria.lt.//
Net neabejoju, jog Tiesos.lt uždarys su trenksmu.// Pereisim į pogrindį.Pamenat,-stasius iš ekspertų jau kiek kartų siūlė savanoriškai prisiduot daboklėn.// Degradai…//Tai tenai, greičiausiai, Juozapai, ir pasibučiuosim;)//

Trupmenas

Juozapo mintį reikėtų labai rimtai svarstyti ir suformuluoti redakcijai bent keletą patarimų, kaip galima būtų apsisaugoti nuo tikriausiai jau parengtų „suraitymo” scenarijų. Lengviau ir paprasčiau buvo išromyti Lietuvos žinias, Alfa.lt, Bernardinus.lt . Būdai ir schemos buvo panaudotos gana paprastos: redaktoriaus pakeitimai į kvislingus, pagrasinimai finansiniais nemalonumais, užuominos vyr redaktoriams apie temas, kurių geriau neliesti, komentarų registracijos įvedimas ir k.t. pakako Berbardinams pereiti neva garbingesnės diskusijos sumetimais pereiti prie registruotų komentarų ir efektas buvo pasiektas visiškai atvirkščias – nebeliko jokių diskusijų. Tas kelias yra atmestinas iki svarstymo. Gerai tai, kad Tiesos.lt jokio finansavimo iš valdžios lockos negauna ir nepretenduoja, taigi šiuo vėzdu jokia Matrioška su savo liokajais pinigų dalintojais negali nei grasinti, nei riestainiu gundyti. kaip suprantu, Juozapas siūlo įvesti kaži… Skaityti daugiau »

Jooo

Ko tik nepasitaiko su skiepais:norėjo paskiepyti DINASTIJĄ,o gavosi EUTANAZIJA.
Rūta ,rašyk dar vieną skyrių ir pavadink knygą „Dinastijos eutanazija”.

Juozapas---Spečiui

Sveiki. Ačiū, kad išklausėte. Dėkui už palaikymą. Taip, portalas nekomercinis, tad kol kas kol nėra lėšų, provokatorių ravėjimas gali būti vykdomas visuomeniniais pagrindais. Tarkime: trys žmonės apsiima kasdien skirti po 30-45 min. savo laisvalaikio trinant rankiniu būdu provokatorių išmatas. Ryte, vidudieny ir vakare. Patikimi, redakcijai žinomi žmonėės gautų admino teisių priegos slaptažodžius ir paravėtų. Neįgyvendinama? Tikrai nemanau. Antra, reikia demonstratyviai rodyti cenzoriams savo pastangas. Todėl vietoje aptakaus užrašo :Komentaras pašalintas” turėtų būti užrašas -„Komentaras pašalintas kaip provokatoriškai kiršinantis ir nesuderinams su Respublikos piliečių teisėmis bei pareigomis. Redakcija įspėja, kad diktatoriškus režimus propaguojantys, priešiškų valstybių interessus vykdantys komentarai bus trinami nedvejojant, o pašalintų komentarų autorių IP gali būti perduoti valstybės teisėsaugos institucijosms tyrimui.” Kažkas tokio. Gal kiek gremėzdiška, tačia tokiame tekste… Skaityti daugiau »

Trupmenas irgi Spiečiui

Jo, dvi Juozapo idėjos grandiozinės.
1. Dėl įrašo laukelyje, kuriame pašalintas komentaras. Patobulinsiu ilgą sakinį. Pakaktų arba to straipsnio iš naujojo cenzūros įstatymo, arba tik nuorodos į jų pačių cenzūros įstatymą. Ir tegul papučia portalui į uodegą. Vyksta propagandinis karas ir portalas vykdo įstatymą. Kvit.
2. Iššifruotus provokatorius siųsi į VSD ir reikalauti, kad išsiaiškintų ir nustatę tapatybę informuotų redakciją. Žodžiu priversti ėsti pačių šūdus. Tas darbas būtų ir ne per sunkus, o svarbiausia – ir linksmas.

Liepa-saviems

Gerai gerai, pasitaisysiu-neleisim, kad Tiesos.lt svetainę taip paprastai nukneckintų.// Vėesdė informacijos apie savus bildukus neteiks, nes nepanašu, kad taigisai būtų iš kokio subotino chebros…// Taktika, kai apsimeti”durnium” visai pasiteisina. Galim tuos klaidinančius manevrus ir panaudot- šitą mes galim.;)//
Beje,man kažkaip atrodo, kad Trupmenas jau prisispiečino prie Spiečiaus: kažkaip labai mūsiškai dūzgiat, gerbiamasis…;)

Juozapas---Trupmenui

Matot, mielas Kolega- tose mano „pisulkose”, vansi būta racionalaus grūdo. Aš gi akcentavau ką – svarbiausia TURĖTI idėjų. Va- jūs pagavote kampą ir iš karto matote kaip paprasto kaimiečio idėją padiktuotą vien sveikos nuovokos paversti tikru ginklu. Va ką aš turėjau mintyje kai siunčiau Tamstai savo keverzones. Visi turi daryti tai kąm yra gabūs. Kas turi aštų liežuvį, kas turi pilna kačėną idėjų, o kas moka gerai pagauti kampą ir paleisti realizacijai – štai tas mano „vaiduoklis” apie kurį andai kalbėjom. Aš misliju, kad galėtumėt būti Spiečiaus mediatoriumi, komentatorių spaudos atstovu prie Redakcijos. Kodėl Tomkaus „Respublikos visuomeninė redkolegija išsikvėpė”? Todėl kad ji nebuvo visuomeninė! Na štai prašom -dar viena idėjos užuomina. Jeigu įdomu, galėsim pakalbėti atskirai. Nenoriu technologijų barstyti kur… Skaityti daugiau »

Tiesos portalui

Svarbiausia rašykite raštus į visas kontroliuojančias tarnybas ir nuolat teiraukitės ar viską darote gerai ir ką reikėtų tobulinti.

pagarba

Siam zmogui.Geri jo straipsniai ir pats jis teisingas zmogus,kuris ateina i Daukanto a i meno akcija ir yra neabejingas vaiko skausmui,t.y. Deimantes skausmui isnestai s gimtu namu klykianti.

101
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top