Liudvikas Jakimavičius. Poilsio partijos menininkai kovoje su Covidu

Išėjau pasivaikščioti Žvėryno panėriais. Suprantama, su kauke. Įčiūžinau per pusnynus į mišką, apsidairiau – aplink nė gyvos dvasios. Na, sakau, nusismauksiu kaukę, pakvėpuosiu laisvės oru. Juk saugu, niekas nepamatys. Porą kartų įkvėpiau, – šūds – svaigsta galva.

Užsismaukiau atgal kaukę, – perfact, nebesvaigsta – galima vaikščioti toliau. Prisėdu ant suoliuko atsipūsti. Medituoju. Ledo lytys plaukia upe, o tarp jų balta gulbė su gulbinu. Fantastika, nors išsitrauk mobiliaką ir nufotografuok. Ir akurat, mobilką reikia traukt iš kišenės – kažkas skambina.

Ė, hė, Poilsio partijos ekspertas iš menininkų frakcijos, aktorius Bandonis, ir pradeda berti be užuolankų.

„Pirmininke, Lietuva Pandemijoje įstrigusi tarp scenarijaus D ir scenarijaus C, kai susirgimų skaičius šimtui tūkstančių gyventojų per 14 dienų sukasi apie 500. Teatrus ir renginius su žiūrovais atidarys, įžengus į scenarijų A, kai užsikrėtimų skaičius šimtui tūkstančių per dvi savaites bus 20. O tai reiškia, kad mums, menininkams, kajuk. Pagal mūsų ekspertų ir tikimybių teorijos specialistų paskaičiavimus Kalėdinių spektaklių nebus.

– Ką tuo norite pasakyti, – klausiu eksperto.

– Tai va, būtent apie tai. Poilsio partijos ekspertai siūlo veiksmingų priemonių planą:

Pirmoji alternatyva – nustoti tą beprasmį testavimą, nes kuo daugiau testuoji, tuo didesni skaičiai, o nuo testo dar niekas nepasveiko.
Pavyzdžiui, tokioj Mongolijoj ar Šiaurės Korėjoje, valstybėse, kurios spjovė į testavimą, teatrai veikia, nes abi šalys nuo pandemijos pradžios yra scenarijuje A.

Na, bet kadangi mes į tą testavimų aritmetiką esame įsipainioję, reikia protingai galvoti ir operatyviai veikti, siekiant iš tos klampynės kuo greičiau išbristi.

Profesionalai sportininkai treniruojasi, varžybos vyksta be žiūrovų. Kuo skiriasi profesionalūs aktoriai nuo profesionalių sportininkų? Ogi niekuo. Jie irgi turi tą pačią konstitucinę teisę repetuoti, kurti spektaklius bei gastroliuoti po rajonus ir vaidinti teatruose be žiūrovų, taip užsidirbdami duonai. Dailininkai galėtų eksponuoti parodas, atlikėjai koncertuoti, rašytojai rengti literatūros vakarus be žiūrovų bei klausytojų ir gauti autorinius honorarus. Taip būtų žadinamas visuomenės smalsumas kultūrai už uždarų durų. Juk uždraustas vaisius saldesnis. Įsivaizduokim, atvyksta koks Mamontovas gastrolių į Rokiškio Kultūros namus. Koncertas vyksta, o niekas negali į jį patekti. Koks galingas gundymas „menu“, ir kokia intriga.

Šiandien praktiškai visi meno kūrėjai, išskyrus scenoje prakaituojančias Eurovizijos žvaigždes, yra tikrieji Poilsio partijos nariai. Ir mes, nebūdami savanaudžiai, norime visomis išgalėmis prisidėti prie Pandemijos sutramdymo. Viešojoje erdvėje pasigirsta neatsakingų raginimų Vyriausybei atlaisvinti karantino režimą. Esame kategorikai prieš, nes bet kokie atlaisvinimai tik nutolintų scenarijaus A miražą į labia miglotą ateitį. Poilsio partijos ekspertai – menininkai siūlo Karantiną ne švelninti, bet griežtinti, panaudojant veiksmingesnes priemones, kurių nesiryžta imtis per daug humaniška koalicinė Vyriausybė. Siūlome tokias priemones punktais sakymų:

1. Dėl judėjimo tarp savivaldybių. Kol kas sąnaudos didelės, o rezultatai menki. Siūlome naują modelį – įvesti talonų sistemą degalų įsigijimui degalinėse. Talonus reikiamam degalų kiekiui – iki darbo ir atgal – asmeniui turėtų išduoti darbovietė, kurioje tas asmuo dirba. Taip būtų atlaisvinta policija nuo bereikalingo užkardų ir pasalų organizavimo keliuose ir miškeliuose. Be degalų juk toli nenuvažiuosi. Įvedus šią priemonę transporto srautai sumažėtų ženkliai, ir oras būtų grynesnis. Kodėl užmiršome blokados patirtį, kuri transporto srautus buvo suvaldžiusi beveik iki nulio?

2. Dėl grožio salonų. Pastaruoju metu ypač garsiai reikalaujama atidaryti grožio salonus. Kas reikalauja? Dabitos, narcizai, besistaipstantys prieš veidrodį? Ne, tai potencialūs karantino laužytojai, kurie, išėję iš grožio salonų, eis tą grožį rodyti ir demonstruoti kitam gyvulių ūkiui. Gerai, atidarom salonus ir stebim, pasekam, kur tie gražuoliai eis ir kam lakuotus nagus bei ševeliūras rodys. O tada čiukšt – baudelę.

3. Skundimo sistema kol kas veikia prastai. Akivaizdžiai trūksta sistemiškumo ir profesionalumo, prie skundikų profesionalų į talką vangiai jungiasi skundikai savanoriai. Reikėtų organizuoti skundimo kursus ir skundikų savanorių apmokymus, kuriuos rengtų praktinių skundimo įgūdžių turintys skundikai profesionalai.

4. Vaikų ugdymas ir švietimas. Vaikai tapo nepakeliama našta dirbantiems tėvams, o ir viruso nešiotojai bei platintojai. Švietimo sistema įstrigusi nežinioje. Tad laikas kurti švietimo burbulus – mėnesinius vaikų darželius ir mokyklas internatus, kuriuose vaikai gautų nemokamą maitinimą ir pilnavertį gyvo švietimo bei ugdymo turinį. Kartą per mėnesį tėvams būtų suteikta teisė aplankyti savo vaikučius ir perduoti siuntinukus bei pabendrauti.

5. Sukurti ir kitus burbulus, pavyzdžiui, lėbautojų komunas viešbučiuose, sportininkų ir sveikuolių bendruomenes sporto klubuose. Ten juos aklinai uždaryti, neleidžiant burbulo nariams išeiti į miestą ir bendrauti su kitais burbulais. Smulkusis viešbučių, restoranų ir sporto klubų verslas kaip mat atsigautų. Jame galėtų dalyvauti ir atlikėjų brigados bei meno kolektyvai. Visiems juk nauda, ir virusas į tokius burbulus nepatektų.

Po iniciatyva renkame poilsio partijos menino kūrėjų parašus.
Septynis šimtus jau viršijome.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

O, šaunuolis ponas Liudvikas, pagaliau savo amplua, bravo, bravo, bravissimo! Vargas transformuotai draugei Bilotaitei – mažai skundikų Mūs Lietuvoje, ačiū Dievui. Grožis dar ne viskas, nors ką gali žinoti, ypač kai Prancūzijos Eurovizijos konkursą laimėjo protinga gražuolė, vardu Barbora: „Écoutez moi
Moi la chanteuse à demi. Parlez de moi à vos amours, à vos amis. Parler leur de cette fille aux yeux noirs et de son rêve fou. Moi c’que j’veux c’est écrire des histoires qui arrivent jusqu’à vous. C’est tout”. Papasakok ir tu, Liudvikai, mums apie savo amplua. Dėkojame avansu.

Meira

Bravo bravissimo Liuvikai …
Pasaldinai šabo rytmetinę kavą…

stasys

Liudvikas bodisi poilsio partija . Neblogai

taikliai cia Liudvikas pavare

dar tebekrizenu:)))

Autoriui

įžūliai pranešu, kad gvelbsiu Tamstos sumįslytą „partijos” pavadinimą tiek kartų, kiek tik norėsiu! Bardzo patiko! Dėl įvairovės galima kartais ir Pramogų p-ja juos vadinti 🙂
Kaip pirštu į akį! Ačiū!

Hm.

Per daug rusicizmų.

Dėl Verygos klaidų

buvo skaudžiai padidėjęs žmonių,sergančių kitomis ligomis,mirtingumas.O kaip bus prie konservatorių?Ar išgirsim sąžininingą statistiką.Kažkodėl tyla.

>>  8:52

Meira, čiuožk iš čia.

Suskaičiuotos gojų dienos

Šitas tiesos.lt virsta (gal jau pavirto) žydokomuno… irštva.
Žiūrėkit, kiek Meira už NIEKALĄ susilaukė patiktukų.
Prakeikti Lietuvos gojai.

Lotvakė...

Meira, ne kavą gerk, o savo ‘kuklą’ tvarkyk!

Dėl Mairos

esat avinai ir nieko nesuprantat. Su tokiais ne kažin ką ir nuveiksi, o pražūsi.

>>  15:23

Kartą žvirblis sušlapo, sušalo ir jau vos-vos gyvas. Prošalį eidama karvė jį apšiko. Žvirblis sušilo, atsigavo… Pradėjo čirškėti. Čirškėjimas patraukė katino dėmesį. Katinas žvirblį sugriebė ir sudorojo.
—–
Istorijos moralas. Nekiekvienas, kuris ant tavęs šika, tau linki blogo. Ir nekiekvienas, kuris tave ištraukia iš šūdo, tau linki gero. Jeigu šiltai tupi, tai nečirškėk.
========
Lietuviai per 700-tų m. prisitaikėliškumą, nuolankumą prarado patys save.
Didvyrių tautos palikuonys (pašaipiai).
.
Patriotai – įdiotai (A. Šliogeris).

Ehrmantraut

kuo greičiau pašalinkit šitą straipsnį, nes dar perskaitys bakalaurai ir įgyvendins pono Liudviko pasiūlymus.

Bakalaurai mintinai

kala draugą Švabą, kad būtų kuo greičiau seniai užversti.

Tvankstas

„Документы по сбору адренохрома в промышленных масштабах” https://vk.com/wall-196447254_30501
Adrenochromo pramoninė gamyba Liverpulyje, toje pačioje AstraZeneca, 1 mg kainuoja 1920usd, mažiausias kiekis 100mg.
Adrenochromas yra išgaunamas mažamečius vaikus kankinant ir išleidžiant jų kraują.
Tam ir reikalinga vaikagrobystė valstybiniu mastu, pelną susižeriant privačioms įmonėms, o pelnas pasakiškas, juk tai vaikų krauleidystė.
Adrenochromas prailgina gyvenimą iki 100 ir daugiau metų.

Aga

Kodel mianinykai iš biudžeto finansuojami? Mianas su prikimštu pilvu nesiderina.

Politika Online

Ginzburgas apie Naująją Tvarką ir Pasaulio ateitį
https://www.youtube.com/watch?v=B4yXKYccP0g

Mairos tema...

Geriausias lietuvio patiekalas, kitas lietuvis.
Ir kas galėtų tai paneigti.

Aciu,

pralinksminot

Tvankstas

Pasiskaityti apie Fauci, didįjį Mokslinio Kovido korifėjų :
Газетная вырезка о масках, испанке и докторе-промоутере Фаучи…

Просто в точку
В 2008 году Др Энтони Фаучи выступил соавтором статьи об эпидемии испанского гриппа, которая является самой разрушительной современной пандемией, охватившей военнослужащих после Первой мировой войны и унесшей миллионы жизней.

Итак, изучая эту серьезную и реальную пандемию, что обнаружили Др. Фаучи и его коллеги?

Они обнаружили, что большинство жертв испанского гриппа умерли не от испанского гриппа. Они умерли от бактериальной пневмонии. И бактериальная пневмония была вызвана – внимание!… ношением масок.

Как и сейчас, намерение заключалось в том, чтобы остановить распространение болезней, надев маску…

ah1

Tvankstui dėl adrenochromo tai nieko naujo – pamenu kaip tėvai mane mažą saugodavo prieš velykas ir neleisdavo laukan kad nepapulčiau į macus tipo žydai kankina vaikus iš kanknamų vaikų nuleidinėja kraują ir į macus vaikų kraują pila, na o apie čigonus tai sakydavo vagia vaikus kad šie jiems vogtų arba parduotų žydams.
O ir būdavo kad nepažįstami eidami pro šoną viliodavosi artyn – saldainių siūlydavo – tai skuosdavom namo gelbėtis.

Jules

Ponia Maira teisi: lietuvis tik už save silpnesnį lietuvį tegali kvailinti ir engti, manydamas, kad taip dalyvaudamas kovidinėje repeticijoje, preliude, prisideda prie žmonijos pamažinimo, ypač lietuvių ir už tai gaus nuo Pasaulio Premjero medalį ar raktelius modifikuotam ZAZ’ui, ar butą „nachaliavai” šalia Kubiliaus ar Jurgio „dačios”.

Jules

Ne vien Faučis taip mano arba parašė, kad būtent kaukės prisideda prie bakterinės atakos ir plaučių uždegimo, bet ir kitų šalių atitinkami specialistai su ilgamete patirtimi ne kartą apie tai sakė ir rašė, bet pas mus gi cenzūra – viskas tų mažutėlių labui, gerovei. Lietuviai, mokykitės rimtų užsienio kalbų ir ieškokite tikrų žinių savarankiškai be politrukų ar oligarchijos dvaro rūmų tijūno priežiūros.

stasys

Jules mokytis reikia ne tik kalbų bet ir kaip naudotis galva . Juk jei visuomenėje galioja daug taisyklių su draudimais tai tik todėl kad kitaip neįmanoma paaiškinti ‘kapsukes’ diplomantams kur problemos ir tikrosios rizikos . Kiek daug nepatenkintų Meiros komentaru o va nykščiai ka kitka sako .

The Epoch Times

Žmogus sunkiai susirgo kovidu. Vaistai nebepadėjo. Tada vietoj jų ėmė naudoti tradicinius vietnamietiškus vaistus nuo nuo peršalimo ir gripo, kuriuos sudarė imbieras, česnakai, citrina, actas ir medus, ir ėmė daryti meditacinius Falun Dafa (Falun Gong) pratimus. Ir greitai pasveiko.
https://www.theepochtimes.com/one-mans-miraculous-recovery-from-covid-19_3688830.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times

Vasario 8 d. Feisbukas paskelbė, kad trins pranešimus su teiginiais apie vakcinas, kuriuoss sveikatos organizacijos ar Feisbuko faktų tikrintojai laiko melagingais.
https://www.theepochtimes.com/facebook-will-take-down-posts-with-claims-about-vaccines-it-deems-false_3689675.html?utm_source=pushengage

crates saddle archives

Awesome! Its genuinely remarkable post, I have got much clear idea regarding from this post

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top