Liudvikas Jakimavičius. Prisipažinsiu: esu suglumęs dėl Vyriausybės sprendimo pratęsti judėjimo suvaržymus tarp savivaldybių

Prisipažinsiu: esu suglumęs dėl Vyriausybės sprendimo pratęsti judėjimo suvaržymus tarp savivaldybių.
Nematau logikos, nepagaunu minties.
Žmogus, važiuojantis automobiliu, tarkim, Vilniaus savivaldybės ribose, turės kažkokį skaičių kontaktų. Jei jis važiuos į Molėtų savivaldybę, galimų kontaktų jis turės nė kiek ne daugiau.

Tai sakykit, kokia tokios priemonės nauda?

Arba kitas draudimas. Kontaktai leidžiami tik vieno šeimos ūkio nariams. Bet darbe, parduotuvėj ar pirkdamas kokią dar neuždraustą paslaugą aš turiu kontaktų su kitų šeimų ūkių nariais. Tokie kontaktai nedraudžiami, bet aplankyti tėvus, gyvenančius kitoje savivaldybėje (o ir toje pačioje) – uždrausta.

Alisa kreivų veidrodžių karalystėje, ne kitaip.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ar geriau turime po 30 m.?

Jei baudi žmones, atimk valdžiai protą. Gerai, kad dar nemuša visus iš eilės: juk kai 1 žmogus kaukės neturėjo, net moteris-policininkė drįso dalyvauti žmogaus ,,tramdyme”. ,,Lietuva, kur tu eini?”

stasys

Liudvikai .. nusiperkate vakcina dviejų dozių ir važiuojate sau kur tinkamas (juokauja stasys) ną toks sprendimas rodo jog po truputį einame link to jog ,galbut-matyt, prasidės rūšiavimas tu rizikos grupių kurie pavojingi pernešti lygą ir kurie jau tvarkingai persirgo oficialiai ir buvo vakcinuoti kaip pridera ,todėl pastariesiems bus taikomos išimtys ..ir ribojimai judėjimui po truputį panaikinami. Jei paršeliai ‘sirguliuoja’ nevalia jų maišyti su kitais gyvuliais tvartelije.

sąsiui

jei kriuksi, reiškias dar galuoji.

Deivis

Liudvikai jei tu Lietuvos chuntą vadini vyriausybe tai esi labai naivus.

Kitoje savivaldybėje

gera dantistė,pas kurią šeima gydosi daug metų,-nebrangu ,eilės nedidelės.Kaip dabar pasiekti tą gretimą rajoną,jei ir vizitas numatytas.Labai nemalonu darosi.

Ar ne prancūzai

gavo kone visas kvotas vakcinai,o dabar pareiškė,kad vakcina bus po 10 mėnesių.Kerštavo anglams,o šie dabar skiepinasi ir vargo nemato.Mes negalim pirkti iš ko norim,nes Briuselis neleidžia.Tai dar ilgai pas kaimynus į gretimą rejoną nenuvažiuosim.

Testas

Prancūzijoje yra didelė nenorinčiųjų vakcinuotis bendruomenė.Makronui, tai bus galvos skausmas žinant prancūzų maištingą būdą.

„Tik apie 40% žmonių Prancūzijoje teigė norintys pasiskiepyti,

Only around 40% of people in France have said they are willing to be vaccinated”

Nauda?

Taigi – prikūrė visokių ekspertų grupių, o atlikti paprasčiausios analizės, kaip ir kur plinta virusas – niekas nesugeba ir jokio užkardymo tam plitimui ten nėra. Užtat be jokio pagrįstumo ir įveda karantiną „optum”. O gi NVSC kasdiena trimituoja, kad viruso židiniai labiausiai liepsnoja ligoninėse, slaugos ir globos įstaigose. Tačiau niekas to negirdi, ar nenori girdėti. Matyt, naudinga…

neieskokite logikos

dabartines valdzios sprendimuose. Jie nepakaltinami del proto negalios, tad kokia gali buti logika?

???

visi parduotuvese pirkdami paslaugas darbe ir t.t. – devi kaukes. gerb.jakimaviciau – prie kuciu stalo irgi kaukes devetumete? o kaip pasijaustumet, suzinoje, kad apkretet savo tevus?

>???

klaustuk, matau esi nepagydomas. Pradėk ne klaustukais mėtytis, o galvoti. Virusas kaip sklinda? Kaukės ar apsaugo? Pats durnumo virusu ypatingai sunkia forma apsikrėtęs?

štaziui

stasele, prisperki vazelino, atskiedi ypatingai aštriais čili piprais, kad analinė anga pikantiškiau liepsnotų, tik su paršeliais tvartelyje nesusikerg, bo zoofilija pas mus baudžiama. Tu pakentėk, stazyte, tuoj tavo proto seserys ne tik narkotikus, bet ir zoofiliją legalizuos. Va tada atvirai galėsi …

>???

tik Lietuvoj ir tik vaikai apkrečia tėvus. čia tėvai negali apkrėst vaikų.negali ir viskas.kvit.

Kaip lengva

žmonėms plauti smegenis. Virusas matomas tik pro elektroninį mikroskopą, o tų skudurėlių skylutės matomos plika akimi. Dėvėti kaukes – tai tas pats, lyg žvejų tinklais bandytum sulaikyti aguonų sėklytes. Veryga iš pat pradžių sakė, kad kaukės nepadeda, bet paskui turbūt buvo nutildytas – vis dėlto verslas. Dėviu, bet tik todėl, kad negaučiau baudos.

Čia visi

laukia vakcinų kaip išganymo. O dabar pasakykit, protingieji kurmiai, kada dar ir nuo kokios ligos vakcinos buvo sukurtos (ir patikrintos!) tik per vienus metus? Kai matau tą vakcinų isteriją, tai pradedu tikėti sąmokslų teorijomis: arba ta pandemija buvo planuojama kokį dešimtmetį ar du, todėl ir vakcinos sukurtos iš anksto, arba, vietoj žmonių įdarbinant robotus, žmonių populiaciją reikia sumažinti, o tam tinka ir pandemija, ir tos pačios vakcinos.

Tegu

mane namų arešte uždaro nors ir dešimčiai metų, nesivakcinuosiu. Nepasitikiu. Neskaniai kvepia. Ypač jei valdžia ims terorizuoti nevakcinuotus. Net kai kas nors viešai vakcinuojasi, ar tikrai žinot, ką jam ten leidžia? Gal vitaminą B ar D?

Kur statistika,

kas dažniau suserga: ar tie, kurie ir gatvėmis vaikšto su kaukėmis, ar tie, kurie jas užsideda tik parduotuvėse, ar niekuo nesiskiria?

ah1

Čia apie perteklines priemones?

Lietuvos naikinimo planas

Vakcinos, namų areštas, narkotikai. Kas dar? A, dar gąsdinimai kiekvieną dieną – jie tikrai silpnina imunitetą ir verčia negalvojančiais vergais.

Žodžio laisvė...

Tai Bilotaitės ir Požėlos verslo planas.O kad seni tėvai laukia savo vaikų pagalbos
šiems nesusipratėliams ne motais.Jų vaikai dar maži,o patys dar jauni ir patys vairuoja automobilius.Degraduojame dvasiškai daugelis.Riečia į ožio ragą, aukštai
esantys, visą Tautą ,nes žino ,kad valdžiai už tai neteks atsakyti.Tauta labai atlaidi
ir yra patyrusi įvairius įvairių valdžių finansinius,materialinius, moralinius ir
fizinius nuostolius.Atleiskime šiandienos valdžiai,nes ji nesugeba blaiviai mąstyti ir protingai valdyti mūsų brangiosios Tėvynės Lietuvos.O kenčiame dėl to mes patys.

Agnė

Visi tyli. Būtų taip prie anos vyriausybės!!! LRT veiktų 24 val. rėžimu makaraitytės,miliūtės,tvaskienės, pumrickaitės, novogreckienės.?…. uch ir taip toliau, smurto, psichinės pagalbos, sveikatos sutrikimų..?. specialistai jungtinis choras vienžo drožtų į vieną dūdą vienžo turėtų darbo iki nukritimo
Jau nenoriu šitos valdžios, nes bijau, kad ko nepridirbtų nepataisomai

Kaimietė

Neieškokit logikos. Tiesai ir sveikam protui šiandieniniame pasaulyje neliko vietos.

vievis

Nei viena valdzia nezino ka daryti sioje situacijoje. Is kur zinos?? Ka gi Jus patys darytumete, uzpludus pasaulinei negandai? Todel nebambekime, nebukime amzinai nepatenkinti, pakentekime, sulaukime siltesniu dienu, gal atslugs uzkratas. O veliau pasiskiepysime, stabdysime virusa. Ziurekime optimistiskai, nes nieko kito nebelieka.

Draudimas

Prisitaisyk ratus prie klozeto, nusimauk kelnes ir važinėk po visą Europą, kaip vienos šeimos ūkis.

> vieviui

Jeigu nežino ką daryti, tegu nedaro nieko. Verčiau nieko nedaryti negu kenkti piktavališku darymu. Sakai, pasiskiepysi. Trims mėnesiams? O tada iš naujo? O per kiek mėnesių paliksi be inkstų ir kitų organų? Sakai, nieko kito nebelieka? Lieka. Smegenų likučius naudoti pagal paskirtį. Po vakcinos galbūt tai jau nebus įmanoma. Nes kovidas kai kuriems piliečiams smegenis atjungia pusmečiui ir ilgiau. Tokį pat poveikį gali turėti ir vakcina. Lauki vasaros? Lauk. O tada Armonaitė ir vėl minias suklupdys prieš kokį nors žmogžudį nėščių moterų prievartautoją. Klaupsiesi? Klaupsiesi. Mano optimizmas kitoks. Pirma – kad manęs per prievartą nepaskiepys. Antra – kad neatsidursiu ligoninėje. Trečia – kad visos kvėšos pagaliau pamatys, ką išsirinko.

to  >vieviui

O gi, ko gi taip piktai? Ir tujinates.. ir is kur istraukete , kad kvesos isrinko sita valdzia? Nenorite skiepytis, nesiskiepykite. Nenorite i ligonine , tai ten ir neatsidursite. Kame reikalas? Tiesiog norisi ka nors piktai uzsipulti, ypac, anonimiskai, ar ne? Tai saukite ant tu, kurie isleido is dzino butelio sita virusa.

nuomonė

Žiniasklaidoje rašoma,kad virusas labai plinta globos namuose. Kaip judėjimo ribojimas,policijos postai keliuose gali užkristi kelią viruso plitimui globos namuose? Gal Sveikatos apsaugos ministras turėtų imtis priemonių dėl globos namų darbuotojų sveikatos kontrolės , tinkamos ligonių izoliacijos,tinkamos patalpų dezinfekcijos užtikrinimo ? Kiekvienas rajonas berods turi savo Sveikatos centrą-ką šia linkme veikia jų darbuotojai?

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top