Liudvikas Jakimavičius. Raportuoja Dočys

Šiandien į Alksnynus atvažiavo grupė ekspertų iš Vilniaus, iš kažkokios lygių teisių organizacijos patikrinti, kaip Alksnynai tvarkosi su kylančiomis seksualinių mažumų teisių problemomis.

Suskaičiavom Alksnynų žmones pagal lytį ir raportavom Vilniaus ekspertams: „Alksnynuose seksualinė mažuma yra vyrai, o Alksnynų seksualinė dauguma – moterys, kurios su mumis elgiasi pagarbiai ir mūsų dėl lyties nediskriminuoja. Kartais patiriame diskriminaciją, persekiojimą ir grasinimus dėl alkoholio vartojimo, bet nesiskundžiame.“

Desantas iš Vilniaus mūsų mandagaus skundo nepriėmė, sėdo į autobusiuką ir išrūko atgal Vilniaus link.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

kiba alksnynuose žviegiantys runkeliai neleidžia su gyvuliais…?

Žodžio laisvė....

Tai kiek gi tų ekspertų buvo?Ar jie buvo iš vieno burbulo?Ar neteko jiems kirsti kitos savivaldybės sieną?Jei teko,tai Bilotaitė „apdovanos premija”.Biudžetas pasipildys keliais tūkstantėliais.Bus kuo pamaloninti policininkus.

linksmai

smagu, kad ne visi nusimine. tokie juokeliai, kad ir nera 10% linksmi, bet vis tiek nuotaika pataiso. aciu

zodzio laisvei

bilotaites ir dobrawolskos „ekspertams” judejimo suvarzymai netaikomi. manai, kad ir baudziamasis kodeksas jiem yra taikomas siek tiek kitaip

Iš Dočio enciklopedijos

Kočėlas – tai toks prietaisas vyrams šeimoje auklėti. Dažniausiai naudojamas iš karto prie durų, vos tik vyras peržengia slenkstį. Nors yra vyriškos giminės, bet į Stambulo konvenciją neįtrauktas, nes pagal socialinės lyties sąvokos apibrėžimą, neturi orientacijos ir duoda per visus galus.

Tvankstas

Kodėl niekas nesikreipė į Alksnynų gaidžius ?
Tarp kitko, angliškas ‘gay’ atsirado iš ‘gaidys’.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top